çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya

Sayfayı değiştir: < 12345678910.. > >> | Sayfayı gösteriyor 5 of 61, mesajlar 161 to 200 of 2415
Yazar Mesaj
selve
  • Tüm gönderiler : 51
  • Ödül puanları : 0
  • Katıldı: 01 January 0001
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 13.12.2006 10:53:48
ay ben şebnem ve karamelide kutluyorum tebrikler canlarım.birde kızlar ben dün iğne yaptırdım ya doktorum progestan verdi 2 kutu vajinal yoldan sabah 2 akşam 2 tane yerleştir dedi.sizede verdimi ama daha cumartesi başlıcam ama 40 tane kullanırsan adetini bekle 60 tane sini kullanırsan biter bitmez bhcg yaptır dedi sizce hangisini yapayım tüp bebek yöntemlerinde 60 tane kullandırıp test istiyolarmış sizce belkememkmi beklememekmi tabi bu sürede ilişki yok progestan hamile kaldıysam tutunmasını sağlıyomuş dün adetimin 12.günüydü 18.5 du yumurtam diğeri küçük 13 imiş .bu ay 2 adet hap kullanmıştım günde.şimdi olamzsa 1 ay daha klomen vercek sonra 2 ay dinlendirecek bu sırada rahim filmi isticek herşey yolunda sadece tutturamıyosunuz dedi sizce progestanı neyapayım canlarım

two pink line
  • Tüm gönderiler : 1439
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 13.12.2006 12:08:03
Kızlar yumurtalar çatladımı bilmiyorum ama ben merakımdan çoktan çatladım...
Selvecim sanırım her doktorun yöntemi farklı canım,, valla hangisi daha doğru yada etkili bilemiyorum... Mesela ceyhansuyu arkadaşımıza ultrasonda çatlamayı görücez demiş ama bana  ultrasonda görünmez 21. gün kanda progesteron baktır dedi... Sana progesteronu fitil olarak vermiş ama bana hiç bir şey vermedi ki ben bir düşük yaşadığımı söyledim ona... açıkçası ben de endişeliyim ama Rabbime bıraktım... O ol derse olacak bu iş, yoksa biz bu doktorlarla daha çok sinir oluruz...

CANIM OGLUM OYTUN YEKTA

gokceediz
  • Tüm gönderiler : 87
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 13.12.2006 14:13:56
Ya kızlar benim doktorum çok yoğun acaba benimle yeterince ilgilenemiyor mu diyorum. İstanbulda bildiğiniz polikistik over sorunu hakkında uzman doktor var mı? Ben bu ay aşılala yaptırdım ama yine tutmadı.

selve
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 13.12.2006 15:54:00
canım ben maraştayım keşke istan.olsamda sana yardımcı olsam merak etme sadece aldıkları paraya bakıyorlar bazen iyi bazen kötü davranıyolar dün moral verdi bazende suratıma bile bakmıyor

KUNTIKI
  • Tüm gönderiler : 10128
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 13.12.2006 16:27:39
ANAM ANAM ANAM KIZLARRR BU GÖBEK İĞNESİ NE YAA BU AKŞAM KENDİM YAPCAM MECBUREN BEN ŞİMDİ O İĞNEYİ GÖBEĞİMİN YANINA NASIL SAPLARIM ONU DÜŞÜNÜYOM DAA BU İĞNELER İŞTE 10 GÜN GİBİ KULLANILACAK YUMURTALARIN DURUMUNA GÖREYMİŞ SONRA DA ÇATLATMA İĞNEM VARR ALLAHHHHH ŞURDA NE KALDI Kİİ 10 GÜN ÇATLATMA İĞNEMİ OLMAMAANAM ANAM ŞURDA 20:30. ANE KALDI ZAMANDA ÇOK ÇABUK GEÇİYOO ŞİMDİ BEN İĞNEYİ HAZIRLAYAYIM 1 SAATTE CESARETLENMEK SÜRER HAAA BİSMİLLAH DERİM ALLAHHHHHHHHHHHHHHH ANACIM ÇOK ACIYORRR VALLA YAAAAA ÇOK KORKUYOMMMM

gözdeata
  • Tüm gönderiler : 2623
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 13.12.2006 16:39:23
kızlar benim bu ikinci iğnem biliyosunuz..önce şunu söyliyim iğne sadece yumurtayı çatlatıyor döllenmeyle bi ilgisi yok orası allaha kalmış....bide yumurta çatladıktan sonra 14 gün sonra adet görülür..çatlayınca ortaya çıkan sarı cismin ömrüdür bu 14 gün...ve illaki iğneden 36 saat sonra çatlıcak diye bi kaide yok..eğer yumurta 20 mm ve 20 den büyükse o zaman 36 saat sonra çatlayabiliyor..benim geçen ay iğne olduğum gün 18 mm idi en büyüğü...benim iğneden 3 gün sonra çatladı...o yüzden 36 saate çok takılmamak lazım...ben bu işi çok araştıryorum...geçen perşembe oldum iğnemi ve dr a sordum 36 saati yine bekliyimmi diye...oda istersen ilişkiye gir bu gece ama 3-4 gün her gün gir dedi...bende öyle yaptım ve 6 gün geçmesine rağmen 1 hafta daha 2 günde 1 olarak devam edicem...yani ben demedem ilişki yok diyen doktorları anlayamadım...ben bu iğne olayını 5 doktorla görüştüm..şu anda 2 dokrorla temastayım..hepsi hergün ilişki dedi..ama şu da var eğer erkeğin spermlerinde harhangi bi olumsuzluk varsa o zaman 2 günde 1 diyolar spermler güçsüz kalmasın diye.
bana progestan falanda vermedi..bende daha önce düşük yaptım ama sonuçta tutacak diye bişi yokki progestan içelim?bebeğe bi zararı yok derler ama yinede ilaçtır..ciddi düşük tehlikelerinde kullanılır bu ilaç...iyi araştırmanızı öneririm...

CEYHANSUYU
  • Tüm gönderiler : 6321
  • Bölge: Yarin yanağından gayrı heryerde...
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 13.12.2006 16:59:31
EVET GOZDEATACIM DEDIKLERININ COGUNA KATILIYORUM.HERGUN ILISKI YOK DENMESININ SEBEBI SPERM KALITESINI DUSURMEMEK ASLINDA.ONUN DISINDA BIR ESPRISI YOK.IGNE OLDUKTAN SONRA CATLAMANIN GERCEKLESTIGINI KASIKLARIMDAKI MUTHIS AGRIDAN ANLADIM BEN.DAHA ONCE BU KADAR AGRIM OLMAZDI.IGNENIN ETKISIYLE DE BU KADAR YOGUN BIR AGRI OLABILIRMIS.BUGUN ITIBARIYLE BENIM YUMURTAM CATLADI.BUGUN DE ILISKIYE GIRECEGIZ ESIMLE.YARIN DR.UM CAGIRDI ILAC VERECEKMIS.DOGRUSU NASIL BIR ILAC VE NE ICIN KULLANILIR BILMIYORUM.BU KONUDA BILGISI OLAN ARKADASLAR YAZARSA SEVINIRIM.BUGUNDEN SONRA BEKLEMEDEYIZ BAKALIM HAYIRLISI.
SON OLARAK ULTRASONA GIRDIGIMDE DR.UM INSALLAH HAMILE KALIRSINIZ VE BIZ DE GEBELIGINIZI TAKIP EDERIZ BUNDAN SONRA DEDIGINDE OYLE TUHAF OLDUM KI AGLAMAK GELDI ICIMDEN.HAYIRLISI BAKALIM INSALLAH HEPIMIZ KAVUSURUZ BEBISLERIMIZE.26 ARALIK I IPLE CEKIYORUM DOGRUSU..

two pink line
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 13.12.2006 17:13:33
Gözdecim bilgiler için sağol canım...

Ceyhansuyu benimde iğneden bir gün sonra sol kasığımda müthiş ağrılar oldu canım.Hatta işyerindeydim ve ahanda çatladım galiba diye düşündüm ama ertesi sabah ateşimi ölçtüğümde hala yükselmemişti... Sonraki gün yükseldi... Belkide çatlayınca hemen yükselmiyordur bilmiyorum...
Ben de iğne günü başladım çalışmalara 3 gün aralıksız çalıştık ama ilk iki gün bende çok kuruluk oldu,, hani yumurtlama olduğunda akıntıda artış olurmuş ya o olmadı bende... Gözdecim bu konuda bir fikrin varmı? normalmidir acaba? sizin nasıl oluyor... Sonra 2 gün ara verdik ve çalıştık, bu sefer kuruluk yoktu ve akıntı fazlalaşmıştı... Ayyy neyse kızlar yaaa ben kesin kafayı yedim yani,, şu yazdıklarıma bak herbişiy ortada valla...

CANIM OGLUM OYTUN YEKTA

gözdeata
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 13.12.2006 17:19:56
ceyhansuyu canım eğer bugün çatladıysa yumurtan en az 14 gün beklemen lazım regl için...1-2 gün gecikebilirde..panik yapma o yüzden...benim geçen ay 3 gün geciktide nasıl ümitlendim anlatamam..ama olmadı bu ay 22 sinde regl olmam lazım ama 25 ine kadar beklemeyi düşünüyorum...

gözdeata
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 13.12.2006 17:25:24

Orjinalden alıntı: two pink line

Ceyhansuyu benimde iğneden bir gün sonra sol kasığımda müthiş ağrılar oldu canım.Hatta işyerindeydim ve ahanda çatladım galiba diye düşündüm ama ertesi sabah ateşimi ölçtüğümde hala yükselmemişti... Sonraki gün yükseldi... Belkide çatlayınca hemen yükselmiyordur bilmiyorum...
Ben de iğne günü başladım çalışmalara 3 gün aralıksız çalıştık ama ilk iki gün bende çok kuruluk oldu,, hani yumurtlama olduğunda akıntıda artış olurmuş ya o olmadı bende... Gözdecim bu konuda bir fikrin varmı? normalmidir acaba? sizin nasıl oluyor... Sonra 2 gün ara verdik ve çalıştık, bu sefer kuruluk yoktu ve akıntı fazlalaşmıştı... Ayyy neyse kızlar yaaa ben kesin kafayı yedim yani,, şu yazdıklarıma bak herbişiy ortada valla...

canımın içi valla benim bu ay iğneden 3 gün sonra ateşim yükseldi ama ben ona fazla takılmıyorum..akıntıya gelince; perşembe oldu benim iğne, düne kadar kuruydu benimde dün yoğunlaştı..şimdi arkadaşlar normal kadınlarda çatlamadan sonra hemen akıntı oluyor ama şunu düşünmek lazım biz aşırı bir hormon tedavisi görüyoruz..bu hormonlar herşeyi etkiliyor tabi akıntıyıda...mesela göğüslerde hemen şişiyor bide ben acayip ağlamaklı oluyorum...o yüzden biz kendimizi normal kadınlarla kıyaslamayalım...bırakalım oluruna 2 günde 1 ilişkiye devam
bu arada senle ben aynı gün olduk ya iğne, ilişki durumun ne?ben 1 hafta daha devam etmeyi düşünüyorum..vucut bu belli olmaz!

CEYHANSUYU
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 13.12.2006 17:27:01

Orjinalden alıntı: two pink line

CANIM BENIM AKINTIM DUNDEN BERI YOGUNDU YUMURTLAMA DONEMI BU KADAR YOGUN OLMAZDI.SANIRIM O DA IGNENIN ETKISI OLABILIR.ATES OLAYINA DA KAFAM COK CALISMIYOR DOGRUSU  ASLINDA BU ATES DURUMUYLA DA UGRASMAK ISTEMIYORUM  SABAHLARI DUZENLI OLCMEK LAZIM BILDIGIM KADARIYLA HIC UGRASAMAM  NEYSE BU SAATTEN SONRA BEKLEMEDEYIM ARTIK.GOZDECIM REGL TARIHIMIN BIRKAC GUN GECIKEBILECEGINI SOYLEMEN IYI BIR BILGI OLDU.AYYYY INSALLAH YENI YIL HEDIYESI OLUR BU BEBIS BIZE YAAA

two pink line
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 13.12.2006 17:36:50
Gözdecim aynı vallahi benimde dün başladı akıntım... Ama çalışmalar konusunda sen benden hızlısın... Ben perşembeden beri 4 kez çalıştım... Soğuklarda pek zor oluyor yaa... Neyse artık herşey bebiş için...

ceyhansuyu inşallah canım yılbaşı hediyesi olur bebişlerimiz... Ayy düşünmesi bile çok güzel...

Bu arada nurcum Allahım yardımcın olsun canım göbekten iğne vurmak mutlaka ki zordur ama herşey kralların için değilmi... Unutma kralların gelecek canım...

CANIM OGLUM OYTUN YEKTA

gözdeata
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 15.12.2006 02:31:22
benim çaaaatt diye çatlamak üzere olan arkadaşlarımnasılsınız? varmı gelişmeler? beni dünden beri acayip karın ağrım var.akşam uyuyamadım ağrıdan...bi sağ tarafım bi sol tarafım kasılıyor...sizde de böyle bir durum varmı? bide ara ara mide bulantım var hafif ama geçen ayda böyle mide bulantılarım olmuştu sanırım bu ilaçların etkisi...

selve
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 15.12.2006 10:23:13
KIZLARR BEN 12 SİNDE İĞNE OLDUM BANADA SANKİ YUMURTAM SABH ÇATLAMIŞ GİBİ GELDİ ÇÜNKÜ HAFİF SANCI HİSSETTİM EE BİZ 3 GECE ÇALIŞTIK DOKTORUMDA 3 GECE DEMİŞTİ İLLA BU GECEDEMİ YAPCAZ YAA ZOR OLUYO YA HAL KALMIYO VALLA BENDE DÜN SABAH AKINTI OLDU BİDE BU SABAH ÇOK AZ VAR AMA DOKTORUM BANA YARIN PROGESTANA BAŞLA DEDİ YANİ ÇALIŞMALARA ARA VERECEĞİZ ÇÜNKÜ VAJİNAL YOLDAN KULLANACAM 15 GÜN EE OZAMANA KADAR ADETTE OLURUM BEN SONRA BHCG BAKTIR DEDİ ZATEN GÜNÜM GELMİŞ OLACAK BAKTIRMANIN NE ÖNEMİ VARKİ ANLAMADIM OFFFF ÇATLADIMI ÇATLAMADIMI BEN ÇATLICAM YAA

two pink line
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 15.12.2006 10:24:43
Günaydın...
Çatladıkmı bakalım gözdecim ben pazartesi öğreneceğim, gerçi sonuç salı günü öğlen çıkacak... Neyse bu kadar bekledim, 1 gün daha beklerim artık napalım...
Yaa benim de yumurtlama ağrısına benzeyen ama daha hafif ağrılarım oluyor.Başka hiçbir belirti yok,, göğüslerim biraz şişmiş gibi ama hiç ağrımıyor... Bilmiyorum artık neler oluyor içimde acaba...

CANIM OGLUM OYTUN YEKTA

CEYHANSUYU
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 15.12.2006 11:28:18
CATLAK ARKADASLARIM BENIM  BEN 11 INDE IGNEMI VURULDUM 12 SI AKSAMI KASIKLARIMDA FECI BI AGRI HISSETTIM -KI BU AGRI YUMURTANIN CATLADIGININ HABERCISIYMIS- O GECE BIRLIKTE OLDUK ESIMLE 13 UNDE ULTRASONDA KESIN CATLADIGINI GORDUK VE DR.UM O GECEDE ILISKIDE BULUNMAMI SOYLEDI.DUN DE PROGESTAN VERDI AMA BENIM KI TABLET YANI VAJINADAN ALMIYORUM BU ILACI NORMAL SUYLA ICIYORUM.BU ILAC GEBELIK OLSUMUSSA BEBGIN TUTUNMASINI SAGLIYORMUS.SIMDI BEKLEMEDEYIZ CANLARIM.26 SI NORMAL REGL TARIHIM BAKALIM NE OLACAK.INSALLAH YILBASI HEDIYEMIZ OLUR BEBISLERIMIZ INSALLAHHHH

gözdeata
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 16.12.2006 01:37:34
arkadaşlar yazdığımız bazı mesajlar silinmiş...

nerdesinbebişim
  • Tüm gönderiler : 515
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 16.12.2006 10:54:51
evet silinmişşşşşşşşşşşşşşşş

CEYHANSUYU
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 16.12.2006 10:56:55
ARKADASLAR ARANIZDA PROGESTAN ILACI KULLANAN VAR MI EGER VARSA NE TUR YAN ETKILER HISSEDIYORSUNUZ.BEN ILACI ALDIKTAN 2 SAAT SONRASINDA INANILMAZ UYKU HALI VE UYUSUKLUK HALI HISSEDIYORUM.SIZDE DE BOYLE OLUYOR MU?

esce
  • Tüm gönderiler : 1292
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 16.12.2006 12:05:28
evet  hayatım  bende kullanıyorum  dr yıne  verdı  haftaya baslıcam  acayıp  2 saat  sonra  bas donmesı  uyku  uyusukluk  aynısı  bendede  var.

gözdeata
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 16.12.2006 16:32:18
arkadaşlar benim 1 haftam kaldı çooook heyecanlıyım..ama nedense çok umudum yok gibi...bakalım bekleyip görücez...aslında perşembe regl olmam lazım ama ben cumartesiye kadar beklicem...inşallah şüphelerim yersizdirde hamileyimdir inşalaaaaahhh...

CEYHANSUYU
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 16.12.2006 17:09:40

Orjinalden alıntı: gözdeata

arkadaşlar benim 1 haftam kaldı çooook heyecanlıyım..ama nedense çok umudum yok gibi...bakalım bekleyip görücez...aslında perşembe regl olmam lazım ama ben cumartesiye kadar beklicem...inşallah şüphelerim yersizdirde hamileyimdir inşalaaaaahhh...

INSALLAH CANIM INSALLAH RABBIM BU SEFER SEVINDIRIR BIZLERI.BENIM DE DAHA 11 GUNUM VAR.KOCAMAAAAANNNN 11 GUN GERCI EGER REGL OLACAKSAM 3 GUN ONCESINDE YUZUMDE SIVILCE CIKAR ŞAK DIYE ORADAN ANLARIM.UMARIM BU SEFER HICBIR BELIRTI OLMAZ INŞALLAH BEBIŞLERIMIZ GELIR.KAFAYA TAKMAYAYIM DIYORUM AMA YINE KENDIMI DINLEMEYE BASLADIM  OOFFFFF OFFFFFFF

gözdeata
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 16.12.2006 17:30:50
ya benim geçen ayki iğnemde iğneden 7-8 gün sonra gögüslerim acayip acımaya başlamıştı..bu ay yine büyükler ama hiç acı yok....bende kendimi hiç dinlemiyorum kafaya takmiyim diyorum ama ara ara aklıma geliyo....hepimiz bu sefer hamile kalsak şu sayfayı üstlere taşıyıp grup olarak hamileyiz die bağırsak ne güzel olur yaaaaa.......

nerdesinbebişim
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 16.12.2006 20:39:00
ceyhansuyu canım dostum beraber müjdeyi veririz inşallah,zaten biliyosun çatlama iğnelerimizide beraber oolmuştuk.Gözdecim sen bizden önce görünüyosun,önce çatlaklar olarak senden müjdeyi alalım,sonra sen ayağını sürüde arkandan biz diğer çatlaklarda gelelim :)

gözdeata
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 18.12.2006 01:07:30
evet müminecim ben 7 aralıkta oldum iğnemi...22 aralıktada regl olmam lazım ama olmazsamda 2-3 gün beklicem geçen sefer gecikmiştide çok ümitlenmiştim bu sefer beklicem 25 ine kadar falan..

CEYHANSUYU
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 18.12.2006 10:04:45
Evet kıslar gerı sayımlarımız basladı ınsallah hepımız mujdelerımızı verırız.Gozdeata guzelım bısey kalmadı 22 sıne hadı bakalım sevınclı haberlerını beklıyoruz.Mumınecım canım benım ınsallah dedıgın gıbı olur Rabbım bu ay sevındırır bızı.Bu ay forum costu zaten farkında mısınız.Insallah bız de guzel guzel baslıklar acarız 1 haftaya kadar.Ayyy hadı bakalım yaaaaa Insalllaaaahhhhhh

CEYHANSUYU
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 18.12.2006 18:43:17
Çatlakkk arkadaslarım benım gunler gecıyor gozdeatacım 4 gunun kaldı nasıl hıssedıyorsun kendını belırtı var mı?Naz_06 bır test onermıstı canım onu alıp yapsana bı.Ben bu ay yapacagım ne olursa olsun en azından test yaptım havasına gırerım
Bu ay ne cok hamıs haberı aldık degıl mı,ınsallah Allahım bızım yuzumuze de bakar kader arkadaslarım.Kendınıze cookkk ıyı bakın opuyorum.

BENIM HALA UMUDUM VAAARRR!!!!!!

gözdeata
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 18.12.2006 18:50:08
canımın içi ben acayip gerginim ve sinirliyim..adet olucakmışım gibi bi his var içimde...o dediğin marka testi ben zaten 4 aydır kullanıyorum..hep onu almıştım tesadüf...hepde tek çizgi...22 sinde regl olmam lazım ama test yapmamaya kararlıyım günüm geçmeden..sonra moralim bozuluyor ve arada kalıyorum acaba mı diye...cumartesi ayın 23 ü...o zamana kadar gelmezse o gün yapıcam test..25 ine kadar bekliyim diyodum ama dayanamıcam galiba..varsa bişey de cumartesi çıkar zaten....
ama hiç ümidim yok nedense...acayip moralim bozuk...bu ayda olmazsa bidaha iğne yaptımıyım diyorum..ne olacaksa olsun..bırakıcam oluruna....
offfff ne biliyim gerginim ve hassasım....
sizde varmı bi belirti falan?

CEYHANSUYU
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 18.12.2006 18:57:46
Aşkol bıtanem yaaa.Pek bı moralsız gordum senı yahuu Hayır canım moralsızlık yok.En beklenmedık anlarda gelırmıs bu bebısler zaten o yuzden negatıf dusunme lutfen olur mu.Ben bu ay kı belırtılere takmıyorum.Belım agrıyor kasıklarım agrıyor ama bunlar psıkolojık olabılır kesınlıkle benım en belırleyıcı belırtım adet oncesı patlayıveren sıvılcem o olmazsa tamamım Atesıme de bakıyorum sabahları su an 36,7 gıdıyor.26 sında adet olmam lazım sanırım eger hamıleysem boyle devam eder o tarıhe kadar.Sen atesıne bakıyor musun gozdecım ?

nerdesinbebişim
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 18.12.2006 18:59:38
bende senki adet olacakmışım belirtileri var.Duygusalım ve belim ağrıyo.Hep böyle olur zaten.
Ben pek umutlu değilim galiba bu ayda tutmadı.
Ama senin haberini dört gözle bekliyo olucam...Sonrada bakarsınız mucize gerçekleşir ve ceyhansuyu ve bende  hamiş oluruz
eğer öyle  bişiş olursa zil takıp oynarım heeeeee

hemde senlen aynı günden hamiş kalmış olucaz,bide bakarmışım aynı günde doğuma gidermişiz...ooohhhhhhhhh ohhh!
hayal kurması bile güzel.
Rabbim sen bizlerede nasip o duyguyu tadıpta buraya hamişimmmmmmmmmmmmmm yazmayı!
(aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn)

gözdeata
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 18.12.2006 19:05:14
ara ara ateşimi ölçtüm ama pek yükselmedi..3-4 gündürde 36,2 lerde...hatta dün 36 ya düştü...pek anlamıyorum o işten zaten ben...eğer olurda (olmazya) hamileysem ateşim yüksel gitmeden hamile olarak çığır açarım forumda valla!!
ya ne biliyim acayip stresliyim kafam bozuk yani...hiç böyle olmadım şimdiye kadar ama dünden beri böyleyim...bel ve karın ağrılarım benimde var ama onlar iğneden zaten...bende kendimi dinlemiyorum.
veeee sivilcelendimbirazda ondan ümidim yok aslında..gerçi belli olmaz bu işler ama benimki hiz işte...
siz boşverin beni siz sakın ümitsizliğe kapılmayın.bence bu hafta bu sayfadan birileri çıkacak ben buna inanıyorum...

CEYHANSUYU
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 18.12.2006 19:05:16

nerdesinbebişim
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 18.12.2006 19:08:47
bende sivilcelendim :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((
kesin hastalanıcam

CEYHANSUYU
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 18.12.2006 19:08:55
o gulucuklerı mumınecıgımın yazdıklarına yaptım gozdecıgımın msj ının altına denk geldı yanlıs anlasılmasın sakın...
Gozdecım ates olcumu ara ara olmaz kı sekerım sabah yataktan cıkmadan aynı saatte yapacaksın olcumu.Gun ıcınde coookkk farklılık gosterebılır canım.Hayırlısı olsun bakalım ben bu ay ucumuzden de umutluyum bılıyor musunuz.Asmayın suratınızı bakayımHayırlısı neyse o olsun...

gözdeata
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 18.12.2006 19:09:21

gözdeata
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 18.12.2006 19:11:54
biliyorum canım arkadaşım hiç yanlış anlarmıyım! ya ateş evet her gün ölçülürde ben o işi takip edemiyorum..her gün kalktığım saat aynı olmuyo bende unutuyorum..zaten eğer varsa ateş mateş boş....hayırlısı artık...bekliyoruz hacı bekler gibi

nerdesinbebişim
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 18.12.2006 19:16:50
kıslar benim ateşide kafama esince sabahları 7 de ölçüyorum 36.7 -36.9 arası değişiyo .İnşallah düşmez...
ben hacı beklemeyi geçtim artık be gözdecim!Artık çölde su bekler gibi bekliyorum ben

nerdesinbebişim
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 18.12.2006 19:19:27
ya bide kızlar benim akıntım ne iştir bilmem çok koyu yaaaaaaa!bide beyaz değişik yani..
sizde durumlar nasıl ..
bide aklıma gelmişken bu adet olma işi çatladıktan 14 gün sonra olcak dimi?
buna göre ayın 12 sinde çatladı benimki,26 sında mı  adet olmamıs lazım????????????

gözdeata
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 18.12.2006 19:24:22
evet müminecim 14 gün sonra regl olman lazım.sen 12 sinde çatladığına eminsen 26 sınra dökülmeye başlaması lazım ama sen şimdi gelmesini istemiyosun ya psikolojik olarak da gecikebilir 1-2 gün...panik yapma o yüzden benim gecikti çünkü geçen ay...ama sen eğer 26 sında regl olmazsan 27 de kesin test yap..varsada yoksada çıkar kesin...
akıntı olayı bende de var geçen ayda olmuştu..hormonlardan normal yani....
bu arad senin SAT kaç?

nerdesinbebişim
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 18.12.2006 19:31:05
28 kasım bitanem 12 kasımda yani tam 14 gün sonra çatladı kerata!
aslında benim adetim hiç 28 gün sürmedi yani 14. günde yumurtlamamışımdır çünkü herzaman en aşağı 31 günde bir olur,hatta bazen 37 güne kadar uzardı.
Bu ay heralde klomenden erken çatladı ve erken olucam ????????

Sayfayı değiştir: < 12345678910.. > >> | Sayfayı gösteriyor 5 of 61, mesajlar 161 to 200 of 2415