Forum Bebeği Forum Ana Sayfa

Bebek.com Forum'a Hoş Geldiniz...

Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.
Bebek.com forumunu ilk ziyaretiniz ise; Forum Kuralları için tıklayınız.

İZMİR'DE İYİ BİR KREŞ ARIYORUM

Sayfayı değiştir: 12 > | Sayfayı gösteriyor 1 of 2, mesajlar 1 to 20 of 24
Yazar Mesaj
Krizantem Beyaz

• Tüm gönderiler : 12
  • Ödül puanları : 0
  • Katıldı: 01 January 0001
  • Durum: çevrimdışı
İZMİR'DE İYİ BİR KREŞ ARIYORUM - 09.10.2007 14:27:44 ( #1 )
 OĞLUM 3 YAŞINA GİRMEK ÜZERE VE BEN OĞLUMU YOLLAYACAĞIM KREŞİ ARAŞTIRIYORUM. UZMANLARDA OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİN ÇOK ÖNEMLİ OLDUĞUNU SÖYLÜYOR. ÇOCUKLARIN YEMEĞİ TUVALETİYLE TEK TEK İLGİLENİLMELİLER, KENDİ BAŞLARINA HAREKET EDECEK KADAR BÜYÜMEDİLER, TECRÜBELERİNİZİ BENİMLE PAYLAŞIRMISINIZ. İZMİR ÖZELLİKLE KARŞIYAKA TARAFINDA BANA  TAVSİYE EDEBİLECEĞİNİZ KREŞ VARMI?
happygırl

• Tüm gönderiler : 3852
  • Bölge: Türkiye'nin incisi İZMİR'den
Ynt: İZMİR'DE İYİ BİR KREŞ ARIYORUM - 09.10.2007 14:31:39 ( #2 )
Canım ben Bornova'dayım... O yüzden sanırım sana faydalı olamayacağım ama başlığını cevapsız bırakmak istemedim

DENİX

• Tüm gönderiler : 636
Ynt: İZMİR'DE İYİ BİR KREŞ ARIYORUM - 09.10.2007 15:57:39 ( #3 )
Umarım aradığın gibi bi kreş bulursun .
Eğer burdan bizlerle de paylaşırsan memnun olurum ben de Karşıyaka da oturuyorum ama kreş konusunda bi fikrim yok  ben de bi araştırma yapayım.
berna köseoğlu

• Tüm gönderiler : 352
Ynt: İZMİR'DE İYİ BİR KREŞ ARIYORUM - 09.10.2007 16:45:02 ( #4 )
selam,
ben karşıyakada oturmuyorum ama bi arkadaşım bostanlıda okyanusa gönderiyor bildiğim kadarıyla da memnuun belki değerlendirebilirsin. umarım en uygun yeri bulursun sevgilerimle
gunaydin

• Tüm gönderiler : 271
Ynt: İZMİR'DE İYİ BİR KREŞ ARIYORUM - 09.10.2007 16:58:37 ( #5 )
benim kuzenimin de oğlu 3 yaşında BEYAZ BALON a gönderiyor ve çokta memnun herşeyle ilgileniyorlarmış..

bende oraya göndermeyi düşünüyorum ama benim daha 3 sene beklemem gerek 

ama izmirdeki en ii kreş diyorlar Karşıyaka, Alsancak ve Güzelyalı'da şubeleri var bir bak istersen

http://www.beyazbalon.com/
bizzz

• Tüm gönderiler : 995
Ynt: İZMİR'DE İYİ BİR KREŞ ARIYORUM - 10.10.2007 12:49:27 ( #6 )
ben de kreş arıyorum ama 0-2 yaş.

Karşıyaka'da Gelişim Kolejinin kreşleri var. 0-2 yaş olduğu gibi 3-6 yaş arası da kreşleri mevcut.Üstelik karşıyaka'da .

Ücret pahalı ama değer diye düşünüyorum.

http://www.gelisim.k12.tr/default.asp?L=TR&mid=565

destan

• Tüm gönderiler : 281
  • Bölge: izmir/bostanlı
Ynt: İZMİR'DE İYİ BİR KREŞ ARIYORUM - 10.10.2007 22:33:23 ( #7 )
imomzi

• Tüm gönderiler : 402
  • Bölge: izmir
Ynt: İZMİR'DE İYİ BİR KREŞ ARIYORUM - 10.10.2007 23:38:20 ( #8 )
bende uzun bir zamandır karşıyakada ,servise vermeden götürebileceğim mesafede bir anaokulu arıyorum.tam uygun bir tane buldum derken bugün ikinci bir kez gidip göreyim dedim;saat 16:10 da gittim,çocukların akşamüstü kahvaltı saatiydi ve öğretmenler mutfağa topladıkları çocuklara yemeklerini verip birde oyuncak hikayesi filmini koydular ve çocuklar ben orda olduğum sürece yaklaşık 40 dakika orda film izlediler ve ben giderkende hala izliyorlardı.çok şaşırdım ve hayal kırıklığına uğradım.
yi bir anaokulu bilen varsa,makul fiyatları olan ..bende arıyorum...
minik kızım

• Tüm gönderiler : 924
Ynt: İZMİR'DE İYİ BİR KREŞ ARIYORUM - 11.10.2007 23:39:48 ( #9 )
tek kelimeyle fatih koleji diyorum.kızımı oraya gönderdim bir süre önce benden ayrılamadığı için bu sene yollamama kararı aldık.çalışmadığım için kendim ilgileneyim dedim aktivitelere birlikte katılırız diye düşündüm.resim kursu basketbol vs.okuldan çok memnunum tavsiye ederim.çocuk içinde okul ortamı olması iyi oluyor.en azından okula başladığında yabancılık çekmez öteki türlü kreş olduğu zaman okula başladığında çocuk korkuyor büyükleri görünce önceden hep miniklerin yanında olduğundan.araştırabilirsiniz güzelyalıda öğretmenlerde çok iyi ve çok ilgililer yemekler okulda yapılıyor dışardan gelmiyor.çok temiz ve disiplinli bir okul.ücretide hemen hemen dışarıdakilerle aynı.

CANIMINİÇİ BENİM MİNİK PRENSESİM CİVCİVİM ADA'm
@ÖYKÜ@

• Tüm gönderiler : 4027
Ynt: İZMİR'DE İYİ BİR KREŞ ARIYORUM - 15.10.2007 14:45:10 ( #10 )
Merhaba arkadaşlar

Oğlum malesef ki kreşe çok erken başladı 2,5-3 yaşından beri kreşe gidiyor Bizim gittiğimiz okul "Özel Sevgi Dünyası Anaokulu"

2 Okuldan oluşuyor 0-3 yaş ve 3-6 yaş olmak üzere Ben sitesini size ekleyeyim Ama gidip kendinizin bakmanızı tavsiye derim Zaten 3-6 yaş müstakil bahçeli bir ev çok güzel Çok iyi insanlarda Biz çok memnunuz Eğitim, aktivite, faaliyet, ek dersler çok iyi bence Ücretide çok çok pahalı değil

http://www.sevgidunyasi.com.tr/
...

• Tüm gönderiler : 1860
Ynt: İZMİR'DE İYİ BİR KREŞ ARIYORUM - 15.10.2007 14:48:56 ( #11 )
http://www.joyfullhouseizmir.com/kategori.asp?sno=34

GÖRÜMCEMİN KIZI DA NESE ERBERKİN JOYFUL HOUSE UNA GİDİO BİRAZ TUZLU AMA GÜZEL İLGİLENEN OLUR BELKİİİ
DenizAlp

• Tüm gönderiler : 1129
Ynt: İZMİR'DE İYİ BİR KREŞ ARIYORUM - 29.02.2008 15:49:38 ( #12 )
karşıyakada devlet anaokulu--kreş için,
fikir alışverişinde bulunmak isterim. varmı öneri?
ASEVGICA....eski kullanıcı kodu
AYŞE 1973
DENİZALP 2004
"bizim olmayı çok isteyen sevinçler var........"
goncairem

• Tüm gönderiler : 2200
  • Bölge: Smryna
Ynt: İZMİR'DE İYİ BİR KREŞ ARIYORUM - 02.03.2008 21:30:46 ( #13 )
aa  ayşe,karşıyaka mı ??? belli oldu mu geleceğiniz semt ? dur dur şimdi akşam yorgunluk derken kafam çalışmadı birden, yarın ayrıntılı görüşelim.
Karşıyaka da Burcuların arkadaşı kreş işletiyor,ben gezmiştim güzel bir yer, bize uzak olduğundan maalesef gönderemedik..Deniz'i oraya göndermeyi düşünüyorlar ama..ben ismini hatırlayamadım şimdi de ayrıntıları öğrenip iletirim..
KiTaPla DaNS 'ta buluşalım :)
facebook 'ta ;)
imomzi

• Tüm gönderiler : 402
  • Bölge: izmir
Ynt: İZMİR'DE İYİ BİR KREŞ ARIYORUM - 04.03.2008 00:07:04 ( #14 )
ayşe???
karşıyakayamı geliyosun???
oo süper bekleriz,arkadaş olurlar denizalp ve çise.

bu arada ben o anaokulunu biraz araştırdım,civardaki herkez memnun olmasına rağmen öğretmenler pek suratsız geldi bana;tabi şuda varki yüzüme gülüp arkamdan suratsız davranılacağına doğal halleriyle görmüş olmayı tercih ederim.birde yiyeceklerle ilgili bir endişem var ama kesin bir bilgimde yok.
burcu-perim

• Tüm gönderiler : 2671
  • Bölge: KARŞIYAKA 35½
Ynt: İZMİR'DE İYİ BİR KREŞ ARIYORUM - 04.03.2008 10:08:52 ( #15 )
EVET YALIDAKİ BEYAZ BALON HEM EĞİTİM OLARAK HEM DE YERLEŞKE-ALAN OLARAK ÇOK İYİ DİYORLAR...

APARTMANDAN DA İKİ KOMŞUM VAR, YEŞİM ANAOKULUNA GÖNDERİYORLAR 3 YAŞ ÇOCUKLARINI, SERVİSİ DE VAR, ÇOK MEMNUNLAR...

@ÖYKÜ@

• Tüm gönderiler : 4027
Ynt: İZMİR'DE İYİ BİR KREŞ ARIYORUM - 04.03.2008 11:27:09 ( #16 )
ben oğlumu 4 senedir sevgi dünyasına gönderiyorum Zübeyde hanım ilkokulunun yakınlarında 0-3 yaş içinde var yerleri dolmuş son duraklarına yakın

merak ettiğin sorular olursa cevaplarım Biz okulumuzdan memnunuz
DenizAlp

• Tüm gönderiler : 1129
Ynt: İZMİR'DE İYİ BİR KREŞ ARIYORUM - 15.03.2008 12:05:36 ( #17 )

ayşe???
karşıyakayamı geliyosun???
oo süper bekleriz,arkadaş olurlar denizalp ve çise.

izmir okeyde imo, semt belli değil henüz.. işyerim kordon .ama evi nerden tutcamı ve kreşi henüz bilemedim.
tavsiye ve önerilere açığım arkadaşlar..
ASEVGICA....eski kullanıcı kodu
AYŞE 1973
DENİZALP 2004
"bizim olmayı çok isteyen sevinçler var........"
zehrabark

• Tüm gönderiler : 2
  • Katıldı: 07 October 2009
Ynt: İZMİR'DE İYİ BİR KREŞ ARIYORUM - 07.10.2009 22:35:36 ( #18 )
Minik ada çocuk evi karşıyaka 1728(kilise sokağı)nolu sokak no:68:/a da üniversite mezunu eğitimcilerimizle çocuklarımıza hizmet vermekteyiz 20-32,33-48 ve 49- 72 aylık çocuklarımıza yönelik hizmet vermekteyiz.Gruplara yönelik bale,dans,halk oyunları,drama,müzik,ingilizce,yüzme eğitimleri itina ile verilir.Ayrıca servisimiz vardır evden alıp okula teslim eder.Servisimizde görevli öğretmenimiz vardır.Yeni eğitim sistemine uygun ders araç gereç ve materyallerimiz son derece gelişmiştir.Sosyal faaliyetler adı altında tiyatro ,sinema ,müze kütüphane park  vs.gibi çocukların sosyalleşmesi için gerekli gezilerimiz düzenlenmektedir.Çocuklarınızın sıkılmadan günlerini dolu dolu geçirecekleri ve zevk alarak beraber oynamayı öğrenecekleri bir ortam sizleri bekliyor.Görüşme için Zehra hanım 0 505 6759163
zehrabark

• Tüm gönderiler : 2
  • Katıldı: 07 October 2009
Ynt: İZMİR'DE İYİ BİR KREŞ ARIYORUM - 07.10.2009 22:39:24 ( #19 )
Minik ada çocuk evi karşıyaka 1728(kilise sokağı)nolu sokak no:68:/a da üniversite mezunu eğitimcilerimizle çocuklarımıza hizmet vermekteyiz 20-32,33-48 ve 49- 72 aylık çocuklarımıza yönelik hizmet vermekteyiz.Gruplara yönelik bale,dans,halk oyunları,drama,müzik,ingilizce,yüzme eğitimleri itina ile verilir.Ayrıca servisimiz vardır evden alıp okula teslim eder.Servisimizde görevli öğretmenimiz vardır.Yeni eğitim sistemine uygun ders araç gereç ve materyallerimiz son derece gelişmiştir.Sosyal faaliyetler adı altında tiyatro ,sinema ,müze kütüphane park  vs.gibi çocukların sosyalleşmesi için gerekli gezilerimiz düzenlenmektedir.Çocuklarınızın sıkılmadan günlerini dolu dolu geçirecekleri ve zevk alarak beraber oynamayı öğrenecekleri bir ortam sizleri bekliyor.Görüşme için Zehra hanım 0 505 6759163
arda1979

• Tüm gönderiler : 136
Ynt:İZMİR'DE İYİ BİR KREŞ ARIYORUM - 08.10.2009 07:09:05 ( #20 )
kesinlikle cansın anaokulu, kızım da halen gidiyor...karşıyaka ilköğretim okulunun karşısında, sahile doğru çıkılan sokakta. kızım 3,5 yaşında başladı. öğretmenleri ve özellikle de sahibi çok ilgili, çocuk psikolojisine özellikle çok önem veriyorlar, aynı zamanda hem disiplinli hem de çok sevgi dolular. bale, resim, müzik dersleri var ve zaman zaman etkinlikler de düzenliyorlar, ayrıca temizlik konusunda milli eğitim bakanlığından beyaz bayrak ödülü almış..ben karşıyaka merkezde oturuyorum ve bu konuda bayağı araştırma yaptım; bu kadar ilgili ve temiz bir kreşle karşılaşmadım.
Sayfayı değiştir: 12 > | Sayfayı gösteriyor 1 of 2, mesajlar 1 to 20 of 24

Hızlı ulaşım:

Şu andaki aktif kullanıcılar
0 adet üye ve 4 misafir var.
İkonların Anlamları ve İzinler
  • Yeni mesajlar
  • Yeni mesaj yok
  • Yeni Konu ve Yeni Mesajlar
  • Yeni mesajı olmayan yeni konu
  • Yeni mesajlarla kilitlendi
  • Yeni mesajlar olmadan kilitlendi
  • Mesajı oku