Forum Bebeği Forum Ana Sayfa

Bebek.com Forum'a Hoş Geldiniz...

Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.
Bebek.com forumunu ilk ziyaretiniz ise; Forum Kuralları için tıklayınız.

AŞILAMA YAPANLAR VE YAPACAK OLANLAR BURAYA!!!

Sayfayı değiştir: 12345678910.. > >> | Sayfayı gösteriyor 1 of 269, mesajlar 1 to 20 of 5379
Yazar Mesaj
figanca

• Tüm gönderiler : 1396
  • Ödül puanları : 0
  • Katıldı: 01 January 0001
  • Bölge: CANIM OĞLUMUZ MEHMET BERTUĞ !!!
  • Durum: çevrimdışı
AŞILAMA YAPANLAR VE YAPACAK OLANLAR BURAYA!!! - 08.12.2006 17:18:01 ( #1 )
Aşılama olan ve olacak arkadaşlar Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.

AŞILAMA İLE HAMİLE KALANLAR

m.altan.............................1. aşılamada hamile kaldı  
nerdesinbebişim................ 1. aşılamada hamile kaldı

zehra su.............................1. aşılamada hamile kalıdı  
morsalkım.........................1. aşılamada hamile kaldı
Başak78............................2. aşılamada hamile kaldı  
Kardelenim........................2.aşılamada hamile kaldı 

pkos..................................3. aşılamada hamile kaldı 

Rabbim hayırlısı ile dualarımızı kabul eder inşallah.

ALLAH'IM NE OLUR DUALARIMIZI KABUL ET BEBİŞLERİMİZE OL DE !

arkadaşlar durmunuzu ne zaman aşılama olacağınızı bana haberdar edin.................
Aranızda başka aşılama olupda kendisini listeye eklemek isteyen olursa bana bildirin arkadaşlar. 
<mesaj tarafından düzenlendi figanca on 01.11.2007 23:50:18>
figanca

Ynt: AŞILAMA OLANLAR BURAYA!!!!!!!!! - 08.12.2006 17:23:16 ( #2 )
aşılama olupta tutmayanlar var mı?

gokceediz

• Tüm gönderiler : 87
Ynt: AŞILAMA OLANLAR BURAYA!!!!!!!!! - 08.12.2006 17:31:10 ( #3 )
Ben de yaptırdım biliyorsun. Sadece sen ve ben varız galiba bu ara:)
İnşallah tuttururuz.
figanca

Ynt: AŞILAMA OLANLAR BURAYA!!!!!!!!! - 08.12.2006 17:33:19 ( #4 )
Umarım gökçeediz beni muhakkak haberdar et sen sanırım benden önce öğreneceksin. Ay canım ya ben sanki adet olacak gibiyim ama .
fems

• Tüm gönderiler : 3906
Ynt: AŞILAMA OLANLAR BURAYA!!!!!!!!! - 08.12.2006 17:37:48 ( #5 )

inşallah emeklerinizin karşılığını bebiş olarak alırsınız kızlar arkadaşım 2.aşılamasında bebişine kavuştu 1 yıllık tedavi sonucunda inşallah sizlerin bebişleri de tutunur annelerine sıkı sıkı.

figanca

Ynt: AŞILAMA OLANLAR BURAYA!!!!!!!!! - 08.12.2006 17:46:54 ( #6 )
İyişallah sen fems sende bebek isteyenlerden misin?
sevval_naz

• Tüm gönderiler : 2016
Ynt: AŞILAMA OLANLAR BURAYA!!!!!!!!! - 08.12.2006 17:52:36 ( #7 )
kizlar bende bu ay yaptiricam gibi gorunuyor ama oncelikli istegim takip aslinda asilamayi hemen istemiyorum neyse insaallah sizinkiler tutarda mujjjdeler verirsiniz bize hadi hayirlisi bakalim
,
,
gokceediz

Ynt: AŞILAMA OLANLAR BURAYA!!!!!!!!! - 08.12.2006 17:55:02 ( #8 )
Figan ben sana diğer forumda yazdım regl belirtilerinin de hamilelik belirtisi olabileceğini. O kadar çok okudum ki artık belirtileri hastalanma belirtileri zaten baş belirtiler. Hiç moralini bozma. Ben valla pazar  günü de hastalanmazsan pazartesi kan testi yaptırayım diyorum. yada belki bir gün daha beklerim. Ben sana son ne zaman hastalandın diye sormuştum bir de.
figanca

Ynt: AŞILAMA OLANLAR BURAYA!!!!!!!!! - 08.12.2006 17:58:44 ( #9 )
Gökçe ediz ben en son 15 kasım da adet oldum
skarakyel

• Tüm gönderiler : 626
Ynt: AŞILAMA OLANLAR BURAYA!!!!!!!!! - 08.12.2006 18:17:34 ( #10 )
ARKADASLAR ASILAMA ILE ILGILI BILGI ALABILIRMIYIM.. NEREDE YAPTIRDINIZ DR NUZ KIM. NE KADARA MAL OLUYOR.. BU AYDA OLMAZA BEN ONUMUZDE KI AY YAPTIRICAM SANIRIM
gokceediz

Ynt: AŞILAMA OLANLAR BURAYA!!!!!!!!! - 08.12.2006 18:40:45 ( #11 )
Şerminciğim ben sana bilgi vereyim. Senin durumunu bilmiyorum ama doktorunun ovulasyon takibi yapması gerekiyor yani yumurtaların durumuna bakması gerek. Büyümesini kontrol ediyor. Yumurtan 2 cm çapı civarına yaklaşınca çatlatalım diyecek. Sen de gidip iğneyi çaktıracaksın.
Üzerine de ertesi gün seni eşinle beraber çağıracak. Eşin senin operasyondan bir kaç saat önce geliyor ve sperm veriyor. Onları hazırlıyorlar. Sonra da sana enjekte ediyorlar. Bayıltma falan yok. Sadece biraz basınç hissettim ben. Yaptığı işlem spermleri direk rahme yollamak ayrıca akşam siz yine beraber olun der. Garanti olsun diye. Ben Kadıköy Şifa'ya gidiyorum. 430 lira tutuyordu. Koç Allianza 30 lira indirdiler. 400 verdik. 200 lira spermler için 230 da işlem için.
skarakyel

• Tüm gönderiler : 626
Ynt: AŞILAMA OLANLAR BURAYA!!!!!!!!! - 08.12.2006 19:02:40 ( #12 )
SAOLASIN CANIM.. SIMDI BEN SABA BENIM DURUMUMU ANLATIYIM.. BEN 1,5 YILI GECTI TAKIPTEYIM ZATEN .. ILK BIR YIL BOSUNA GECTI AM DIYEBILIRIM.. ILK DOKTORUM SANIRIM BENI BIRAZ OYALADI. .EVET YUMURTLAMA TAKIBI YAPTI, CATLATMA IGNESI OLDUM FAKAT CIKOLATA KISTI VARKEN BUNLARIN OLMASININ ZATEN BI ANLAMI YOK.. DR UM BUNU BIRAZ GEC FARKETTI VE BEKLIYELIM BELKI GIER KENDILIGINDEN DEDI... COK COK USTUNE DUSDUM BU KONUNUN VE BU KISTIN KENDILIGINDEN GITMEDINI, HAMILE KALMAYIDA ZORLASTIRDINI DUYDUM.. NIHAYETINDE CANIM AGUSTOS AYINDA LAPAROSKOPI ILE KISTI ALDIRDIM.. AMA FARKLI BIR DR VE HASTANEYE.. DR AMELIYATTAN SONRA HERSEYIN GUZEL OLDUGUNU HAMILE KALMAMAM ICIN BR NEDENIM OLMADINI SOYLEDI.. AMA 4 AY GECTI VE HENUZ BIR GELISME YOK.. FAKAT 4 AYLIK SUREDE YUMURTLAMANIN GERCEKLESTINI BILIYORUM FAKAT NE KADAR GELISIPĞ CATLADINI BILMIYORUM ACIKCASI.. VE BEN BU DR DA SIMDIDE BOLE BI TEREDDUT YASIYORUM .. NEDEN YUMURTLAMA TAKIBI YAPMIYORUZ DIYE..

BU AYDA OLMASSA DEDIGIM GIBI KI BU AY YUMURTLAMA TAKIBI YAPTIRICAM ONUMUZDEK I YILA ASILAMA ILE GIRMEK ISTIYORUM.. BAKALIM KISMET UMARIM OLUMLU GELISMELER YASANIR  HEPIMIZ ICIN..

SEVGILER TATLIM OPUYORUM..
gokceediz

Ynt: AŞILAMA OLANLAR BURAYA!!!!!!!!! - 08.12.2006 19:38:09 ( #13 )
Canım ya aslında aşılamadan önce çatlatma olayı var. Doktor çatlatıyor ve size hangi gün yumurtlayacağını söylüyor. doktorlar önce bunu deniyor. Sen de istersen bir kaç kez aşılamadan önce bunu dene. Aşılamada tutturamazsan moralin bozulmasın diye diyorum. Biraz zamana bırak birkaç kez kendiliğinden olmasını dene istersen. Ben 2 kez denedim olmadı gerçi:) 1. sinden sonra kendimi nadasa yatırmıştım doktora gitmiyordum o arada kimyasal gebelik geçirdim. Sonra geçen ay yine çatlattık olmadı. Bu ayda işte aşılama yaptık.
figanca

Ynt: AŞILAMA OLANLAR BURAYA!!!!!!!!! - 08.12.2006 19:47:20 ( #14 )
SABA canım sen nerde oturuyorsun yani istanbuldaysan sana bazı doktor isimleri verebilirim bence sen kötü doktora düşmüşsün
sevval_naz

• Tüm gönderiler : 2016
Ynt: AŞILAMA OLANLAR BURAYA!!!!!!!!! - 25.12.2006 09:59:19 ( #15 )
belki bu ay yaptirabilirim demistim evet insaallah son karar cikti doktorumuzdan adet gunum geldiginde muhtemel tarih 15-18 ocak arasi (insaallah en erken zamanda gelir) asilama yaptiricaz ilk defa yaptiricam heyecanliyim ve olumlu dusunmeye calisiyorum Allahin izniyle ve hayirlisiyla olsun istiyorum...benimle beraber ayni anda bu ay asilama deneyecek arkadaslar varmi acaba?
,
,
simal_

• Tüm gönderiler : 444
Ynt: AŞILAMA OLANLAR BURAYA!!!!!!!!! - 25.12.2006 15:19:27 ( #16 )
aşılama olmuş ve olacak arkadaşlar bu yolda şansınız bol olsun inşallah rabbim duysun sesinizi versin inşallah gönlünüzün muradını....umuda yolculuğa devam......
IŞIK :)

• Tüm gönderiler : 4819
Ynt: AŞILAMA OLANLAR BURAYA!!!!!!!!! - 25.12.2006 16:07:52 ( #17 )
geçen ay bende yaptırdım aşılama ama benimki tutmadı arkadaşlar umarım sizinki tutar.ben biraz yordum kendimi iş,ev çocuk derken, işimde evime uzak belki ondan tutmamıştır.bide sonrasında progestan kullandım ne kadar hamilelik belirtisi varsa yaşadım.sanırım bu ilaç hamileliği desteklemek için hormon salgılamana neden oluyor.ona dikkat edin sizi yanıltmasın. 
KUNTIKI

• Tüm gönderiler : 10128
Ynt: AŞILAMA OLANLAR BURAYA!!!!!!!!! - 25.12.2006 17:02:56 ( #18 )
KIZLARRRRR BAKIN BURDANDA EKSİK KALMADIMDİDEMMMM CANDOSTUMUZ BUGÜN 25 ARALIK YANİİ AŞILAMA YAPTIRACAKTI GÖRÜŞEN VARMI DİDEMLE CANDOSTUMUZLA NASIL İYİMİ CANDOSTUMUZ ÇOK MERAK ETTİM KELEBEĞİMİ

TAVŞANCIK

• Tüm gönderiler : 6040
Ynt: AŞILAMA OLANLAR BURAYA!!!!!!!!! - 25.12.2006 17:04:17 ( #19 )
Arkadaşlar ben bu ay aşılama işlemlerine başladım.
Siklusumun 5.günündeyim şu an ve dünden beri Klomen kullanıyorum.Sık sık takibe gidicem.Yumurtalar büyüyünce aşılama yapılacak.
Ben devlete gidiyorum SSK lıyım,para ödemiyorum

KUNTIKI

• Tüm gönderiler : 10128
Ynt: AŞILAMA OLANLAR BURAYA!!!!!!!!! - 25.12.2006 17:18:06 ( #20 )
TAVŞANCIK BEN ANLAMIYORUM YAAA BU DR.LAR NEDEN İNSANA ZAMAN KAYBETTİRİRLER Kİİ SENİN DURUMUN ORTADA HERŞEY ORTADA DİREKT TÜP BEBEĞE ALMALARI LAZIM AMA BU AŞILAMAYI ŞART KOŞUYORLAR DİYMİ ŞİMDİ LAPAROSKOPİ DE İSTERLER ALLAHHHH ALLAHHH YAAA Bİ DE BİTANEMMM BUGÜN ADETİN 5. GÜNÜNDESİN KLOMENE ADETİN 4. GÜNÜMÜ BAŞLATTI BENİM BİLDİĞİM KLOMENE YADA GONOPHENE YADA YUMURTA OVULASYON UYARICI HAPLARA ADETİN 3. GÜNÜ GÜNDE 2 TANE 5 GÜN 10 TANE VERİLİYOR YADA ADETİN 5. GÜNÜ GÜNDE 1 TANE 5 GÜN 5 TANE VERİLİYOR NEDEN 4. GÜN BAŞLATTI ACABA EN ÖNEMLİ GÜN ASLINDA ADETİN 3. GÜNÜ KIZLARRR TAVŞANCIKKK SENDEN BU AY ÇOK ÇOK GÜZELLL HABER BEKLİYORUM MÜJDEYİ İLK BEN DUYCAM İNŞALLAHHHHHH

Sayfayı değiştir: 12345678910.. > >> | Sayfayı gösteriyor 1 of 269, mesajlar 1 to 20 of 5379

Hızlı ulaşım:

Şu andaki aktif kullanıcılar
0 adet üye ve 11 misafir var.
İkonların Anlamları ve İzinler
  • Yeni mesajlar
  • Yeni mesaj yok
  • Yeni Konu ve Yeni Mesajlar
  • Yeni mesajı olmayan yeni konu
  • Yeni mesajlarla kilitlendi
  • Yeni mesajlar olmadan kilitlendi
  • Mesajı oku
  • Yeni konu başlat