Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri

Sayfayı değiştir: << < ..121122123124125126127128129130.. > >> | Sayfayı gösteriyor 125 of 132, mesajlar 4961 to 5000 of 5250
Yazar Mesaj
gülüs83
  • Tüm gönderiler : 3636
  • Ödül puanları : 0
  • Katıldı: 01 January 0001
  • Bölge: **
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 11.10.2008 09:09:08

Orjinalden alıntı: cerenceren

mrb arkadaşlar,

herkesin güzel dilek ve duaları için teşekkürler.
doktor keseyi gördü.bugun itibariyle 4 hafta.ben adet gecikmem olmadan  hamileoldugumu öğrendim.doktor çok erken döllenme diyor.fakat bir sorun var, ben 27 eylulde sinüzit filmi cekilmiştim.moralim okadar bozukki, bebeğim sakat olursa diye korku sardı, erken döllenmede oldugu icin o tarhte organları olşuştumu bilmiyorum.doktora gore oluşmamış amabence oda tam emin değil.birde zaten yüzden cekılen bir film,bebebğe asla zararı olmazmıs bunuda b,ir radyasyon onokologu ile görüştüm.bunlara ragmen endişembitmiyor.moralimcok bozuk...birde doktor zaten sakat olsa bu bebekduser dıyor..

benımgıbı boyle bır problem yasayan var mı?

CANIM TEBRİKLER UMARIM BİR SORUN ÇIKMAZ GÖNLÜNÜ FERAH TUT SAĞLIKLI BİR HAMİLELİK GEÇİRMENİ VE YAVRUNU SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE KUCAĞINI ALMANI DİLERİM.

gülüs83
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 11.10.2008 09:13:25

Orjinalden alıntı: tuuubaaa

ceren tebrikler canımdarısı bizim başımıza nasıl bi duygu acaba ikinci çizgiyi görmekneyse kızlar daha fazla yazmim zaten bugün moralim bozuk hep oflayıp puflayasım geliyooo niye gelmiyo bebiş diye yaaaaa bugün çok karamsarım

AHHHH TUBACIM AHHHHH O İKİNCİ ÇİZGİ BANADA DERT OLDU VALLA  
CETVELİMDENDE ANLAŞILDIĞI GİBİ
AMA GÖRECEKSİN BAK HEPİMİZ ELBET BİRGÜN GÖRECEZ O ÇİZGİYİ ELİMİZDEN BİŞEY GELMİYOR Kİ ÜZÜLMEKTEN BAŞKA AMA NE KADAR ÜZÜLÜRSEK ÜZÜLELİM NE KADAR AĞLARSAK AĞLAYALIM ZAMANI GELMEDEN VERMİYOR RABBİM O YÜZDEN HEP SAKİN  BİR ŞEKİLDE DUA EDİP BEKLEMEMİZ LAZIM SÜREKLİ BIKMADAN İSTEMEMİZ LAZIM

İNŞALLAH RABBİM SANA BANA VE TÜM İSTEYEN HERKESE ANNE BABA OLMA DUYGUSUNU YAŞATIR İNŞALLAH BİZİMDE YAVRUMUZU GÖNDERİR AMİNNNNN

sultan bebegim:)
  • Tüm gönderiler : 4548
  • Bölge: canim kizlarim...
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 11.10.2008 12:18:03
bende bir zaman bu sayfalarda cokkk yazistim..cok sükür su an 16 aylik bir kizim  var ve ikinci kizimda yolda ..allah izin verirse önümüzdeki ay oda bizimle birlikte olucak..
rabbim tüm bekleyenleri  tümm isteyenleri cok bekletmesin ins..ama hayatiniz bebekten sonra cokk degisecek..onun icin esinizle olan günlerin tadini cikarin.. rabbimen kisa zamanda hepinizin yüzünügüldürsün ins...dualarim sizlerle...

tuuubaaa
  • Tüm gönderiler : 139
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 11.10.2008 22:41:42

Orjinalden alıntı: gülüş83

ceren tebrikler canımdarısı bizim başımıza nasıl bi duygu acaba ikinci çizgiyi görmekneyse kızlar daha fazla yazmim zaten bugün moralim bozuk hep oflayıp puflayasım geliyooo niye gelmiyo bebiş diye yaaaaa bugün çok karamsarım

AHHHH TUBACIM AHHHHH O İKİNCİ ÇİZGİ BANADA DERT OLDU VALLA  
CETVELİMDENDE ANLAŞILDIĞI GİBİ
AMA GÖRECEKSİN BAK HEPİMİZ ELBET BİRGÜN GÖRECEZ O ÇİZGİYİ ELİMİZDEN BİŞEY GELMİYOR Kİ ÜZÜLMEKTEN BAŞKA AMA NE KADAR ÜZÜLÜRSEK ÜZÜLELİM NE KADAR AĞLARSAK AĞLAYALIM ZAMANI GELMEDEN VERMİYOR RABBİM O YÜZDEN HEP SAKİN  BİR ŞEKİLDE DUA EDİP BEKLEMEMİZ LAZIM SÜREKLİ BIKMADAN İSTEMEMİZ LAZIM

İNŞALLAH RABBİM SANA BANA VE TÜM İSTEYEN HERKESE ANNE BABA OLMA DUYGUSUNU YAŞATIR İNŞALLAH BİZİMDE YAVRUMUZU GÖNDERİR AMİNNNNN

inşallah canım ya Allah'ım bizi evlat yokluğuyla imtihan etmez ve o eşi benzeri olmayan annelik duygusunu bize yaşatır.ama güzel Allah'ım bizim için en iyisini düşünüyordur.görelim Mevlam neyler neylerse güzel eyler...

elanur82
  • Tüm gönderiler : 71
Ynt: valla arkadaşlar ben 1 haftalıkken farkettim - 25.10.2008 18:23:07
arkadaşlar bende sizler gibi 2 yıl boyunca her ay adetime 1 hafta kala başlardım acaba hamilemiyim diye.çok şükür şimdi 14 haftalık hamileyim.benim gebeliğim adetimden 1 hafta önce oluşmuş. adetle gebelik belirtilerim arasında hiç bir fark yoktu. 8 gün geciktikten sonra test yaptığımda öğrendk.

tuuubaaa
Ynt: valla arkadaşlar ben 1 haftalıkken farkettim - 26.10.2008 01:23:38
arkadaşlar iki üç hafatadan beri yüzümde çok sivilce çıkmaya başladı ayrıca temre(halk arasındaki ismi bu doktorlar tıbbi olrak böle bi hastalık yok diyoo!!!) çıktı hamilelik belirtisi olabilir mi diye ümitlenmeye çalışıyorum ama adetimde 5 gün önce sona erdi tabi ona da kılıf uyduruyorum acaba üstüne görme mi diyeeedaha önceden de sivilce problemi de yaşamıştım çok sıkıntılı zamanlar yaşamıştım ama bu sivilceler hamileliktense ilk defa sivilcelerim çıktığı için sevinecembunları da buraya yazıyorum ama beni anlıyosunuzdur dimi ne bilim gelcek cevapları bilsen de bi rahatlama mı ya ne bilim işte....

gülüs83
Ynt: valla arkadaşlar ben 1 haftalıkken farkettim - 27.10.2008 09:26:17

arkadaşlar iki üç hafatadan beri yüzümde çok sivilce çıkmaya başladı ayrıca temre(halk arasındaki ismi bu doktorlar tıbbi olrak böle bi hastalık yok diyoo!!!) çıktı hamilelik belirtisi olabilir mi diye ümitlenmeye çalışıyorum ama adetimde 5 gün önce sona erdi tabi ona da kılıf uyduruyorum acaba üstüne görme mi diyeeedaha önceden de sivilce problemi de yaşamıştım çok sıkıntılı zamanlar yaşamıştım ama bu sivilceler hamileliktense ilk defa sivilcelerim çıktığı için sevinecembunları da buraya yazıyorum ama beni anlıyosunuzdur dimi ne bilim gelcek cevapları bilsen de bi rahatlama mı ya ne bilim işte....

TUBA CANIM BENDEDE HİÇ SİVİLCE ÇIKMAZDI SADECE ADET DÖNEMLERİNDE OLUR SÖNERDİ BENİMDE YAKLAŞIK 1 AYDIR ÖZELLİKLE ÇENE BÖLGEMDE SİVİLCELER ÇIKIYOR AMA BEN KENDİMİNKİNİ YEDİĞİM YİYECEKLERE VE YAŞADIĞIM SIKINTILARA BAĞLIYORUM MUTLAKA HORMANLARIMDADA Bİ DEĞİŞKENLİK OLMUŞTUR O YÜZDEN ÇIKMIŞTIR.
AMA UMARIM SENİN Kİ BAŞKA BİŞEYDENDİR
BEKLEMEK İSTEMEK ÖYLE BİŞEY Kİ EN UFAK Bİ BELİRTİDE ACABAA DİYOR İNSAN RABBİM TEZ ZAMANDA BİZLEREDE YAŞATSIN O GÜZEL DUYGUYU NASIL BİŞEY OLDUĞUNU HENÜZ BİLMİYORUM AMA  EMİNİMKİ DÜNYADAKİ EŞSİZ GÜZEL DUYGULARDAN BİRİDİR

KUNTIKI
  • Tüm gönderiler : 10128
Ynt: valla arkadaşlar ben 1 haftalıkken farkettim - 27.10.2008 09:28:43
HEPİNİZ O EN GÜZELL DUYGUYU EN YAKIN ZAMANDA YAŞAYACAKSINIZ BURDAN KİMLER GELDİ KİMLER GEÇTİ HEPİNİZE EN YAKIN ZAMANDA TEBRİK YAZACAĞIM GÖRÜN SİZ

tuuubaaa
Ynt: valla arkadaşlar ben 1 haftalıkken farkettim - 04.11.2008 18:08:35
arkadaşlar üç gündür durmuyorum daha doğrusu kendimi bu başlıkta yazılanları okumaktan alamıyorum.arkası yarın diziler gibibakıyorum arkadaşların belirtilerine benimkilere benziyo sonra sayfaları heyecanla okuyorum acaba nolmuş hamile kalmış mı diyeçok sürükleyiciresmen bağımlılık yaptı.dün yine okuyorum heyecanla eşim hadi gelartık diyo ben dur bi dakka dur bi dakka...sonunda kendime geldim dedim bunları okumakla hamile kalamazsın dimi çalışmamız lazım dedim...ayyy nasıl kurtulcam bunu yapmaktan bilmiyorum en iyisi hepsini okim bitsin.zatan 200. sayfadayımişten gelince ilk formu açmak oluyo işim....psikolojim mi bozuldu iice yoksa normal mi bu arakadaşlar...

sakin35
  • Tüm gönderiler : 988
Ynt: valla arkadaşlar ben 1 haftalıkken farkettim - 04.11.2008 18:14:59
Sakin ol canım geçer geçer Bende ilk bu sayfaya takılıyordum... Sorunlar ortaya çıktıkça ilgili başka sayfalara geçtim... Yine de çok seviyorum bu sayfayı.. Her ne kadar artı adet öncesi belirtilere inanmıyorsamda

TAVŞANCIK
  • Tüm gönderiler : 6040
Ynt: valla arkadaşlar ben 1 haftalıkken farkettim - 04.11.2008 21:00:01
tesadüfen girdim bu sayfaya ve 2 sayfa önceki birkaç mesaj dikkatimi çekti.okudum...cerenceren senin adına çok sevindim.hem de bir öucize olmuş belli ki Kocan da sen de Allah'ın sevgili kuluymuşsunuz ki bu ay Allah tarafından denk gelmiş hem de kocanın içi rahat etmiş Güzel bir hamilelik geçir İnşallah

cerenceren
  • Tüm gönderiler : 38
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 23.11.2008 13:11:07
Arkadaşlar yazayım adet gecikmesinden önceki yaşadığım belirtileri yazayım dedim.

Adet olmadan yaklaşık 11 gün önce göğüslerim inanılmaz şişti ki, hiç şişmezlerdi öyle. Canım hep limon çekti,limonlu yoğurt, limonlu peynir, limonlu çorba vs. :o) Birde müthiş uyku halleri..ve bunlardan şüphe ederek adetim daha gecikmeden evde test yaptım ve ikinci çizgiyi gördüm..Allah herkese nasip etsin bu güzel duyguyu ..

behican
  • Tüm gönderiler : 309
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 18.12.2008 23:53:20
arkadaşlar ben bu belirtilere ihtimal vermiyorum çünkü neredeyse adet dönemi belirtileri ile aynı bizde 6 aydır deniyoruz olmuyor her ay diyorumki tamamdır bu sefer kesin sanki o hamileliğin bütün belirtilerini sanki hissediyorum.ama sonuç negatif birazda psikolojik olduğuna inanıyorum.aslında elimizde olmasada en güzeli beklemek

gülüs83
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 19.12.2008 09:13:01

Orjinalden alıntı: behican

arkadaşlar ben bu belirtilere ihtimal vermiyorum çünkü neredeyse adet dönemi belirtileri ile aynı bizde 6 aydır deniyoruz olmuyor her ay diyorumki tamamdır bu sefer kesin sanki o hamileliğin bütün belirtilerini sanki hissediyorum.ama sonuç negatif birazda psikolojik olduğuna inanıyorum.aslında elimizde olmasada en güzeli beklemek

CANIM EVET GEBELİK BELİRTİLERİYLE ADET BELİRTİSİ AYNIYMIŞ ZATEN YENİ HAMİLE KALAN HERKESE SORDUM ÇÜNKÜ  TEK FARK GEBELİKTE ADET GECİKMESİ OLUYOR
BENDE HAMİLE KALSAM ANLAMAM HERALDE EN İYİSİ SABREDİP BEKLEMEK İNŞALLAH YAKIN ZAMANDA GÜZEL HABERLERİNİ ALIRIZ CANIM TAKMA KAFANA RABBİMİN İZNİYLE OLACAKTIR İNŞALLAH

behican
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 19.12.2008 14:05:51

Orjinalden alıntı: behican

CANIM EVET GEBELİK BELİRTİLERİYLE ADET BELİRTİSİ AYNIYMIŞ ZATEN YENİ HAMİLE KALAN HERKESE SORDUM ÇÜNKÜ  TEK FARK GEBELİKTE ADET GECİKMESİ OLUYOR
BENDE HAMİLE KALSAM ANLAMAM HERALDE EN İYİSİ SABREDİP BEKLEMEK İNŞALLAH YAKIN ZAMANDA GÜZEL HABERLERİNİ ALIRIZ CANIM TAKMA KAFANA RABBİMİN İZNİYLE OLACAKTIR İNŞALLAH

İNŞALLAH HEPİMİZ EN ERKEN ZAMANDA BU LİSTEDEN ÇIKARIZ VE BİRBİRİMİZE MUTLU HABERLER VERİRİZ.
<mesaj tarafından düzenlendi behican on 19.12.2008 22:48:09>

mehpeyker
  • Tüm gönderiler : 674
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 31.12.2008 13:03:18
selam arkadaşlar ne zaman adetim gecikse buraya takılıom bu ayda 10 gün geçkti test yapıcam  çok merak edom ama gene düzensizlik bence yaaaaaa

gülüs83
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 31.12.2008 13:21:50

Orjinalden alıntı: mehpeyker

selam arkadaşlar ne zaman adetim gecikse buraya takılıom bu ayda 10 gün geçkti test yapıcam  çok merak edom ama gene düzensizlik bence yaaaaaa

CANIM HATIRLIYORUM SENİ YAAA  10 NASIL DAYANDINN KEŞKE HEMEN YAPSAYDIN HAMİLE DEĞİLSEN EĞER BİRAN ÖNCE TEDAVİYE BAŞLARDIN  UMARIM HAMİLESİNDİRRRR HAYIRLI HABERLERİNİ BEKLİYORUM

4everCAgirl
  • Tüm gönderiler : 3904
  • Bölge: New York, NY
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 31.12.2008 17:44:10
Sen de bendensin demek, ben de 10 gun bekleyip oyle test yapmistim   Umarim sen de benim gibi 2 pembe cizgiyle karsilasirsin

merve8734
  • Tüm gönderiler : 12
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 02.01.2009 10:09:23
benim çok uykum vardı. sürekli uyumak istiyordum. adetim 10 gün gecikti test yaptım ve hamileyim. doktora gittim bebeğimin daha pıhtı olduğunu söyledi. tam tarih söylemedi. sizce pıhtı bebek ne kadar lıktır?

4everCAgirl
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 02.01.2009 19:31:51
Merve eger daha kese bile yoksa bebek 1 haftaliktir, tas catlasin 2.  Cunku adet gectikten 1 hafta sonra yani 5 hafta "dolduktan" sonra doktora gittiginde bebegin asil haftasi 3 oluyor ve kese gorunuyor (kalp atisi gorunmese bile).  Eger kese bile yoksa, sadece "pihti" ise, 2 haftadan fazla olamaz. 

arda1979
  • Tüm gönderiler : 136
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 03.01.2009 04:33:24
kızlar 12 aralıkta adet gördüm, ancak çok az miktarda koyu renk ve 1 gün sürdü...2 haftadır göğüslerim çok şiş ve acıyor....adetimi haftaya bekliyor olmama rağmen tüm bu belirtiler bana hamileliği hatırlatıyor...eğer 12 aralıkta gördüğüm adet değil, üstüne görme ise 2 aylık falan olmalı...ancak test yapmaya çekiniyoeum çünkü adet gecikmesi olmadan merakla yaptığım bütün testler negatif çıkıyor...

bir de kontrol için 29 kasımda doktora gitmiştik, vajinal ultrasonla baktığında çok sağlıklı yumurtalarım olduğunu hatta o günlerde ilişki olursa hamilelik oluşabileceğini söylemişti...kafam iyice karıştı, bir ihtimal hamile olabilir miyim? 

gülüs83
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 03.01.2009 10:17:25

Orjinalden alıntı: arda1979

kızlar 12 aralıkta adet gördüm, ancak çok az miktarda koyu renk ve 1 gün sürdü...2 haftadır göğüslerim çok şiş ve acıyor....adetimi haftaya bekliyor olmama rağmen tüm bu belirtiler bana hamileliği hatırlatıyor...eğer 12 aralıkta gördüğüm adet değil, üstüne görme ise 2 aylık falan olmalı...ancak test yapmaya çekiniyoeum çünkü adet gecikmesi olmadan merakla yaptığım bütün testler negatif çıkıyor...

bir de kontrol için 29 kasımda doktora gitmiştik, vajinal ultrasonla baktığında çok sağlıklı yumurtalarım olduğunu hatta o günlerde ilişki olursa hamilelik oluşabileceğini söylemişti...kafam iyice karıştı, bir ihtimal hamile olabilir miyim? 

CANIM ALLAH BİLİR AMA BENCEDE SEN HAMİLESİN NEDEN OLMASIN HEM ADETİN 1 GÜN SÜRMÜŞ NORMALİNDEN FARKLI YANİ  BİDE DOKTORA GİTTİĞİN TARİH VE ADET OLDUĞUN TARİHİN ARASI 14 FİLAN O KANAMA BÜYÜK İHTİMALLE YA YERLEŞME KANAMSIYDI YADA YUMURTAN 1 DEN FAZLAYDISA 1 DÖLLENDİ BİRİDE O GÜN KANAMAYLA DIŞARI ATILDI NASIL DAYANABİLDİN BU KADAR BEN OLSAM SONUÇ NE OLURSA YAPARDIM O TESTİ ARTIK NEGATİF GÖRMEK FAZLA ÜZMÜYOR BENİ SONUÇTA HERŞEY OLACAĞINA VARIYOR BENCE TEST YAP NE VAR YOK ÖĞRENİRSİN EN AZINDAN DOKTORA GİDERSİN HADİ HAYIRLI HABERLERİNİ BEKLİYORUM

arda1979
  • Tüm gönderiler : 136
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 04.01.2009 06:14:22

Orjinalden alıntı: arda1979

CANIM ALLAH BİLİR AMA BENCEDE SEN HAMİLESİN NEDEN OLMASIN HEM ADETİN 1 GÜN SÜRMÜŞ NORMALİNDEN FARKLI YANİ  BİDE DOKTORA GİTTİĞİN TARİH VE ADET OLDUĞUN TARİHİN ARASI 14 FİLAN O KANAMA BÜYÜK İHTİMALLE YA YERLEŞME KANAMSIYDI YADA YUMURTAN 1 DEN FAZLAYDISA 1 DÖLLENDİ BİRİDE O GÜN KANAMAYLA DIŞARI ATILDI NASIL DAYANABİLDİN BU KADAR BEN OLSAM SONUÇ NE OLURSA YAPARDIM O TESTİ ARTIK NEGATİF GÖRMEK FAZLA ÜZMÜYOR BENİ SONUÇTA HERŞEY OLACAĞINA VARIYOR BENCE TEST YAP NE VAR YOK ÖĞRENİRSİN EN AZINDAN DOKTORA GİDERSİN HADİ HAYIRLI HABERLERİNİ BEKLİYORUM

hayırlısı olur inşallah canım ...artık bu kadar dayandım, bu hafta bekleyeceğim, adet olacak mıyım olmayacak mıyım diye, az daha sabredeceğim, artık karar verdim adet gecikmesi olmadan test yok

rana42
  • Tüm gönderiler : 709
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 12.01.2009 00:20:08
iyi geceler kızlar bende hamile olmayı çok ama çok isteyenlerdenim denemedigim şey kalmadıbu belirtiler bu ay bendede var ama yumurtlama hapı atmıştım ona yoruyorum adet sancısı gibi kasıklarımda agrı oluştu sonuç inş hüsran olmazbu arada ARDACIM inş hamilesindir.

behican
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 12.01.2009 18:54:27
ranacım merhaba aramıza hoşgeldin
seni üzmek istemem ama yumurtlama hapı olarak ben klomen kullanıyorum ve agrı yapıyor ayrıca 5 gün kadar gecikede yapıyor ama genede allahtan ümit kesilmez hayırlısı ile inşallah tez zamanda bebeişini kucagına alırsın

rana42
  • Tüm gönderiler : 709
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 12.01.2009 22:25:59
behican hoşbulduk tatlım niye üzesinki beni ben neler kullandım bu ilaçların yan etkilerinide biliyorum bi keresinde 10 gün geçmişti 11.gün malüm uyuz şey geldi neyse gelmese oda kötü canııım

Verdana
  • Tüm gönderiler : 2
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 18.01.2009 14:13:46
Merhaba,
bu ay adet öncesi belirtileri herzamankinden farklı oldu, ve adet başlaması gereken günde sadece 1 damla bir şey geldi,daha sonraki 4-5 gün hiç birşey gelmedi ve yoğun şekilde karın,bel ağrı ve kramp çektim (şimdiye kadar adetlerim hep düzenliydi)..hamile olduğuma bayağı inandım, fakat adet gelmemesinin 5. gününde kan testi yaptırdım bişey çıkmadı.o gün yine hafif pembe akıntı geldi, 2 gün geçti bişey yok..şimdi bakıyorum,pembe-kırmızı karışık akıntı geliyor yani hala tam adet kanaması başlamış değil ..Üstüne görme dedikleri bişey mi bu? Deli olucam ,ne oldu anlamıyorum.Kan testinde yanılma payı var mıdır acaba? bilgisi olan varsa paylaşırmı

behican
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 18.01.2009 17:01:37
canım benim bence bir doktora git bazen testler dogru yanıt vermeyebiliyormuş.hem hamilelik degilse bile adet olamama nedenini ögrenmiş olursun

Orjinalden alıntı: Verdana

Merhaba,
bu ay adet öncesi belirtileri herzamankinden farklı oldu, ve adet başlaması gereken günde sadece 1 damla bir şey geldi,daha sonraki 4-5 gün hiç birşey gelmedi ve yoğun şekilde karın,bel ağrı ve kramp çektim (şimdiye kadar adetlerim hep düzenliydi)..hamile olduğuma bayağı inandım, fakat adet gelmemesinin 5. gününde kan testi yaptırdım bişey çıkmadı.o gün yine hafif pembe akıntı geldi, 2 gün geçti bişey yok..şimdi bakıyorum,pembe-kırmızı karışık akıntı geliyor yani hala tam adet kanaması başlamış değil ..Üstüne görme dedikleri bişey mi bu? Deli olucam ,ne oldu anlamıyorum.Kan testinde yanılma payı var mıdır acaba? bilgisi olan varsa paylaşırmı

__ANKA__
  • Tüm gönderiler : 5817
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 18.01.2009 22:38:41

Merhaba,

kan testi güvenilir...hekime görünmekte fayda var...kan testi adet gecikmesine bile gerek kalmadan gebeliği teşhis ediyor...hayrlı haberlerl gelirsin inş...

4everCAgirl
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 19.01.2009 06:21:31

Merhaba,

Kan testinin yanilma payi yok.  Ustune gorme durumu oluyor olsa bile kan testinde cikmis olurdu.  Uzgunum ama bu akintilarin sebebi haamilelik degil, kadin dogum doktorun varsa irtibat icinde oldugun, ona danisman en iyisi.  Yoksa da simdi bulsan iyi olur...

esm@
  • Tüm gönderiler : 458
  • Bölge: kocaeli
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 28.01.2009 20:52:41
merhabalar öncelikle allahım isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah anne olmak isteyen tüm kardeşlerimizin hayırlı haberlerini burdan duyarız

ben hamileliğimi hep kan testlerinden öğrendim, idrarde hiç çıkmadı. adet sancısı gibi sancılarım oluyordu birde uykuya çok meyilli olmuştum adet zamanımdan 15 gün geçmesine rağmen eczaneden aldığım testte çıkmamıştı iki hamileliğimdede böyle oldu.. kan testi ve vajinal ultrasyonla öğrenmiştim..

darısı tüm anne olmak isteyenlerin başına allahım herkesin evladını bağışlasın analı babalı büyütsün..allahım dünyadaki tüm kuzuları korusun (amin)
<mesaj tarafından düzenlendi esm@ on 28.01.2009 20:54:33>

Verdana
  • Tüm gönderiler : 2
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 14.02.2009 13:30:01
merabalar,
geçen ay  bazı belirtilerden bahsedip hamilelik olasılığım hakkında merak içinde oldugumu yazmıstım..hıssettıgım belırtılerden sonra yıne de adet gorunce heralde kafaya takıp psikolojik olarak oyle olduguma karar verdım, ve bu forumdan da ogrendıgım kadarıyla stressin hamile kalmayı zorlastırdıgı ve devamlı merak ıcınde kendımı ıncelemenın sıkıntıdan baska bırsey getırmedıgını gorunce, bu konuyla ılgılı seylerı dusunmemeye karar verdım. Nette bıseyler okumamaya,arastırmamaya, Allahın zaten en hayırlısını nasıp edecegını dusunerek beklerken , müjdeyi bu ay almak kısmet oldu
hep dendigi gibi adet ve gebelik belirtileri hemen hemen aynı..goguslerde sislik hep olurdu ama bu sefer daha uzun surdu, adet gunumde kırmızı sızıntı seklınde kan gordum, bu da farklı geldı ama yıne de adet olabılecegıme yordum, sızıntıdan sonra 2 gun daha hafıf pembe akıntı olup da kesılınce , ve muhtemel adet tarıhınden bır hafta oncesınde baslayan hafıf mıde bulantılarını ve bas agrılarını da dusununce test yapmaya karar verdım ve pozıtıf cıktı.. bır de kendımde soyle bır farklılık hıssettım, bazı tuy olan bolgelerde kıl koklerınde hassasıyet oldu..karnımda,kasıklarmda agrılar oluyor ara ara ,fakat bılmıyorum bu kadar erken baslar mı..hesaba gore su an 5 haftalıkmıs, bakalım doktora bugun gıdıcem ınsallah,ne dıyecek
Allah her ısteyene hayırlı zaman hayırlı sekılde nasıl eder ınsallah, moralı bozmamak, cevrenın dedıklerıne kulak asmamak,deneyerek bekleme donemının 1 yıla kadar uzun olabılecegını goz onunde tutmak cok onemlı gercekten.herkese mutlu gunler dılıyorum

tuuubaaa
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 15.02.2009 00:42:20

merabalar,
geçen ay  bazı belirtilerden bahsedip hamilelik olasılığım hakkında merak içinde oldugumu yazmıstım..hıssettıgım belırtılerden sonra yıne de adet gorunce heralde kafaya takıp psikolojik olarak oyle olduguma karar verdım, ve bu forumdan da ogrendıgım kadarıyla stressin hamile kalmayı zorlastırdıgı ve devamlı merak ıcınde kendımı ıncelemenın sıkıntıdan baska bırsey getırmedıgını gorunce, bu konuyla ılgılı seylerı dusunmemeye karar verdım. Nette bıseyler okumamaya,arastırmamaya, Allahın zaten en hayırlısını nasıp edecegını dusunerek beklerken , müjdeyi bu ay almak kısmet oldu
hep dendigi gibi adet ve gebelik belirtileri hemen hemen aynı..goguslerde sislik hep olurdu ama bu sefer daha uzun surdu, adet gunumde kırmızı sızıntı seklınde kan gordum, bu da farklı geldı ama yıne de adet olabılecegıme yordum, sızıntıdan sonra 2 gun daha hafıf pembe akıntı olup da kesılınce , ve muhtemel adet tarıhınden bır hafta oncesınde baslayan hafıf mıde bulantılarını ve bas agrılarını da dusununce test yapmaya karar verdım ve pozıtıf cıktı.. bır de kendımde soyle bır farklılık hıssettım, bazı tuy olan bolgelerde kıl koklerınde hassasıyet oldu..karnımda,kasıklarmda agrılar oluyor ara ara ,fakat bılmıyorum bu kadar erken baslar mı..hesaba gore su an 5 haftalıkmıs, bakalım doktora bugun gıdıcem ınsallah,ne dıyecek
Allah her ısteyene hayırlı zaman hayırlı sekılde nasıl eder ınsallah, moralı bozmamak, cevrenın dedıklerıne kulak asmamak,deneyerek bekleme donemının 1 yıla kadar uzun olabılecegını goz onunde tutmak cok onemlı gercekten.herkese mutlu gunler dılıyorum

canım çok sevindim Allah tez zamanda bu sevinci bize de yaşatır inş. kaçıncı ayında hamile kaldın?

ozlemzafer
  • Tüm gönderiler : 192
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 17.02.2009 12:19:34
Merhaba bende 7 aylık  evliyim ve artık çocuk sahibi olmaya karar verdik hamilelik öncesi ilk belirtiler nelerdir bilmiyorum adetime 1 hafta kadar var aksamları ve sabahları mıdemde bır rahatsızlık ve karın bölgemde şişlik hissi var nasıl anlayabilirim hamilemiyim değilmiyim?

gülüs83
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 17.02.2009 15:02:38

Orjinalden alıntı: ozlemzafer

Merhaba bende 7 aylık  evliyim ve artık çocuk sahibi olmaya karar verdik hamilelik öncesi ilk belirtiler nelerdir bilmiyorum adetime 1 hafta kadar var aksamları ve sabahları mıdemde bır rahatsızlık ve karın bölgemde şişlik hissi var nasıl anlayabilirim hamilemiyim değilmiyim?

slm canım henüz kimse cevap yazmamış ben yazayım
öncelikle dilerim ki hamilesindir  fakat bu belirtilere pek kafa yorma istersen çünkü adet belirtisiyle hamilelik belirtisi aynıymış bütün hamile kalanların hemen hemen hepsi bunu söylüyor.
eğer bekleyebilirsen biraz daha bekle öyle test yap yok eğer bekleyemiyorum dersen kan testiylede öğrenebilirsin herşey gönlünce olsun

ozlemzafer
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 17.02.2009 15:43:45

slm canım henüz kimse cevap yazmamış ben yazayım
öncelikle dilerim ki hamilesindir  fakat bu belirtilere pek kafa yorma istersen çünkü adet belirtisiyle hamilelik belirtisi aynıymış bütün hamile kalanların hemen hemen hepsi bunu söylüyor.
eğer bekleyebilirsen biraz daha bekle öyle test yap yok eğer bekleyemiyorum dersen kan testiylede öğrenebilirsin herşey gönlünce olsun

Çokteşekkürler cevapladığın için ;) evet doğru söylüyorsun bekliyorum bu hafta bir geçsin olmadı kan testini yaptırınca belliolur  herhalde...

***ATIKUS***
  • Tüm gönderiler : 1338
  • Bölge: İSTANBUL
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 17.02.2009 16:32:55
Canım ben adetimden 1-2 gün önce evde yapılan testlerle öğrenmiştim hamile olduğumu.
Sen de 5-6 gün sonra yaparsan muhtemelen çıkar sonuç

GAMZELİ CANKUŞUM

ozlemzafer
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 18.02.2009 10:52:10

Orjinalden alıntı: hati.hati

Canım ben adetimden 1-2 gün önce evde yapılan testlerle öğrenmiştim hamile olduğumu.
Sen de 5-6 gün sonra yaparsan muhtemelen çıkar sonuç

Karnımda müthiç bir sancı var galiba kırmızıyı görcem bilmiyorum bakalım bekliyorum :(:(

ozlemzafer
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 20.02.2009 09:04:01
Kızlar ben  henüz kırmızları göremedim test de yapmadım ama ara ara karnıma bır sancı gırıyor fakat hiç hastalancakmışım gibi bir belirti yok offf ne yapsam ben bilmiyorum :(

4everCAgirl
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 20.02.2009 21:02:20

Kızlar ben  henüz kırmızları göremedim test de yapmadım ama ara ara karnıma bır sancı gırıyor fakat hiç hastalancakmışım gibi bir belirti yok offf ne yapsam ben bilmiyorum :(

Hamilelik testi yapman en iyisi.

Baska yerlerde de yazdim, benim adet sancilarim oldu, kirmizilar geldi gelecek diye beklerken hamile oldugumu ogrendim.

Adet sancilarindan baska hicbir belirti de olmadi.  Asiri susamam disinda, gunde 4-5 litre su iciyordum.  Ama o zaten haamilelik belirtisi degil. 

Mide bulantilari 6. haftada basliyor genelde. 

Onun icin adet oncesi haamilelik belirtileri her zaman illa bariz seyler olmuyor, hatta adet oncesi ve beklenen gun gectikten sonra bile bir sure hicbir belirti olmayabiliyor adet sancisi disinda.

Tabii hamileysen o sancilar adet sancisi degil yerlesme sancilari
<mesaj tarafından düzenlendi 4everCAgirl on 20.02.2009 21:03:24>

Sayfayı değiştir: << < ..121122123124125126127128129130.. > >> | Sayfayı gösteriyor 125 of 132, mesajlar 4961 to 5000 of 5250