Forum Bebeği Forum Ana Sayfa

Bebek.com Forum'a Hoş Geldiniz...

Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.
Bebek.com forumunu ilk ziyaretiniz ise; Forum Kuralları için tıklayınız.

Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri

Sayfayı değiştir: < 12345678910.. > >> | Sayfayı gösteriyor 3 of 263, mesajlar 41 to 60 of 5250
Yazar Mesaj
sultan bebegim:)

• Tüm gönderiler : 4548
  • Ödül puanları : 0
  • Katıldı: 01 January 0001
  • Bölge: canim kizlarim...
  • Durum: çevrimdışı
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 03.01.2006 21:49:21 ( #41 )
evet gönülcüm kiprik olayina katiliyorum,ablam demisdi banada vee gercekden dogru sonuc verdi
bencede yüzde cok solgunluk oluyo
benim adetime daha 1o gün filan va1rdi arkadasin bir demisdi bence sen hamilesin diye

Zeynep_Sena

• Tüm gönderiler : 2716
  • Bölge: İstanbul
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 03.01.2006 22:13:23 ( #42 )
arkadaşım arayıp bulamazsan ben sana özet geçerim şunu söyleyeyim ki hamileliklerimde mide alerjisi yapıyormuş bende bunu ilk doğumdan sonra test yapılarak öğrendik... hamileliği vücudum yabancı bir madde olarak algılayıp savunmaya geçiyormu bu savunma da kusma yani ilk günden doğuma kadar 12 kilo verecek kadar...her ikisinde de yani....
suyla hamilelik geçti düşün onu bile çıkarıyordum klozetle akraba olmuştum. ayrıca ilk kızımı deprem günü doğurdum
.... ikinci de beklentim olmamasıydı ama aynen mide bulantıları oldu gene kilo verdim aynısı oldu.... bir de onda 6. aydan itibaren plasenta prevıa vardı 36 haftalıkken doğum yaptım 7 saat komada kaldım 9 paket kanla yaşama döndüm faln filannnnnnnnnnnnn
artık ezberledi millet
o yüzden şikayet etmeyin allah hayırlı hamilelikler hayırlı doğumlar versin ama ben almıyım saolun

ZEYNEP 16-08-1999
SENA 10-08-2004
senasina

• Tüm gönderiler : 646
  • Bölge: ELAZİZ
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 03.01.2006 22:18:58 ( #43 )
hımmm? , bayağı zor geçmiş, geçmiş olsun desem olmaz geçmiş bile maşaallah ne güzel gülücükler konmuş mesajına, Allah çocuklarını sana bağışlasın,açıklamaların için teşekkürler, öpüyorum

pearl1453

• Tüm gönderiler : 1040
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 03.01.2006 22:19:39 ( #44 )
kızlar ya birde beni görseydiniz belki anlaşılırdı ama benim umudum pek yok gibi bakalım yarın yada yarından sonra belli olur regl olup olmamam
hepinizi öptm iyi dileklere teşekkürler allah gönüllerimize göre versin
senasina

Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 03.01.2006 22:27:31 ( #45 )
hadi bakalım inci haberlerini bekliyoruz, hamile olunca forumu ayağa kaldır tamam mı,

Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 03.01.2006 22:30:04 ( #46 )
pearl1453 ins. güzel haberini aliriz canim...her acdigimda siteyi yeni bir haber bekliyorum hadi bakalim kizlar....calismalara devam....

Zeynep_Sena

• Tüm gönderiler : 2716
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 03.01.2006 22:33:54 ( #47 )

ya ben hamile kalırken hiçbir problem yaşamadım iki kere istedim ik kere oldu... zorlanmadım çok şükür... ancak ben her ikisinde de birinde doğumdan hemen sonra (17 ağustos 1999 da 5 saaatlik sezaryenlıyken hastanede yakalandık) birinde de hamileliğim boyunca kaybetme korkusunu hep yaşadım hele ikincisi ömre bedeldi . yaşamla ölüm arası o ince çizgide gittim geldim... belki bu bekleme sürecinizi anlayamam ama kaybetme korkusunu çok çok iyi anlarım
allah yardımcınız olsun

ZEYNEP 16-08-1999
SENA 10-08-2004
tweety0555

• Tüm gönderiler : 13295
  • Bölge: AMASYA/MERZIFON
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 03.01.2006 23:36:10 ( #48 )
AHHH EN ASTA TUM CABALARINIZ BOSA GITMESIN
BEN ADETIME 1 HAFTA KALA LEKELENDIM ADET OLUYOR GIBI  2 GUN TIK YOK ARKADASIM HAMILESIN DEDI TEST YAPTIM 3 GUN KALA ADETIME CIKMASI MUMKUN OLMAMASINA RAGMEN YIGIT KENDINI GOSTERDI...HATTA OGUN SAGLIK OCAGINDAKI BAYANA BILE ADETIM 1 HAFTA GECTI DEDIM CIKMAZ DEDI...SEN YAP DEDIM DE YAPTI...
SONRASINDA UYKU HARICI HICBIR BELIRTIM OLMADI AKSAM 3TEYATIP 8 DE YEMEK YIYOR TEKRAR YATIYORDUM SABAH OKUL ICIN ZOR UYANIYORDUM UYKU KUPUYDUM ILK 3 AY...ALLAHIMA BIN SUKUR IYIKI UYUMUSUM KESKE 9 AY UYUSAYMISIM...
KIZLAR EMINMISINIZ COCUK ICIN UYKUSUZ HER GECE SAKA SAKA ALLAH HERKESIN GONLUNE GORE VERSIN...

fer

• Tüm gönderiler : 1868
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 03.01.2006 23:38:45 ( #49 )
dilara gerçekten çok zor bir hamilelikmiş seninkisi. neyseki sen ve çocukların sağlıklısınız şimdi maşallah.önemli olanda bu değilmi. incicim inşallah bu ay hamilelik haberlerini alırız. ama sen yinede çok ümitlenmeden beklemeye çalış olurmu. sonra insan çok üzülüyo.
kaju

• Tüm gönderiler : 285
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 02.02.2006 15:14:27 ( #50 )
kirpiklerin çift çift olması nasıl oluyor ki?
tek tek görünmemesi, tutam tutam görünmeis belki de..
merak ettim.
hamile arkadaşlarım var, onlarınkilere bakayım diyorum:)))

Orjinalden alıntı: muamma

evet,kesinlikle herkesin belirtisi çok farklı...ama sanırım genelde biçoğunda ortak belirti:adet olacakmış gibi..ki bu belirti sayılabilir mi emin değilim...bende de net bişi yoktu..sadece karnım ağrıyordu...bi de halsizlik...hatta bi ara eşime:kalp falan olmasın bende,çok yoruluyorum bu aralar,demiştim...bi de uyku...gerçi dönem dönem aşırı uykularım olur benim..ama ilginç bişi söliim..kayınvalidem bizdeydi hamile olduğumu öğrendiğimde..bana sürekli adetimin geçip geçmediğini soruyodu testi yapana kadar...ve test pozitif çıkınca:anlamıştım,sende farklılık vardı,demişti..çok uyumam(ki bu asıl bulgu sayılamaz,dediğim gibi)ve kirpiklerimin çift çift olmasıymış..o nasıl oluyor bilmiyorum ama eskiler anlıyorlar işte....

Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 02.02.2006 15:55:44 ( #51 )
kiprik olayina ben sahid oldum canim..ben almanyadayim ablam tr de aradigimda acaba hamilemiyim belirtileri neler dedigimde hemen git aynaya bak demisdi böyle ikisi ücü birbirinr yapismis gibi sanki..topak topak oluyo..

fer

• Tüm gönderiler : 1868
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 02.02.2006 16:37:27 ( #52 )
yıldız yoksa hamilemisin

Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 02.02.2006 17:40:15 ( #53 )
yok canim hamile degilim ama 7 ay önce hamileydim...simdilik düsünmüyorum..bebegimi kucagima almak nasip olmadi..herseyin hayirlisi canim..

senasina

Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 02.02.2006 18:29:42 ( #54 )
adet gecikmesinden önceki hamilelik belirtilerinden bende en öne çıkanı sanırım üç aylık gibi karnımın şişmesi oldu, daha önce hiç olmamıştı bu kadar...

denizin kızı

• Tüm gönderiler : 157
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 15.02.2006 13:11:30 ( #55 )
ya arkadaslar  yumurta catladıgı zaman ıllakı lekelenme olurmu  bende hıc olmuyoda  bende ıkıncıye bıturlu hamıle kalamıyorum
senasina

Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 15.02.2006 13:22:41 ( #56 )
illaki lekelenme olması gerekmez,bende hiç lekelenme olmadı.bir bebişin olmuş ikinciside olur inş., ama gerçektende sabır işi,beklemek gerekiyor.

karabocux

• Tüm gönderiler : 465
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 13.04.2006 15:37:51 ( #57 )
Daha önce senasina bu sayfayı gerilerden bulup ön tarafa çekmişti. Şimdi de ben aynı şeyi yapıcam. Çünkü itiraf ediyim bu sayfayı çok seviyorum nedense  Son zamanlarda birsürü arkadaş hamile kaldı. Buradan da hepsini tekrar tebrik ediyor ve sağlıkla bebişlerini kucaklamalarını diliyorum. İstedim ki onlar da buraya yazsınlar belirtilerini. Özellikle de reglden öncekileri yazsınlar ama şu anki hamilelik belirtileri ya da sıkıntılarını da yazarsanız iyi olur biz de öğrenmiş oluruz. Şimdiden teşekkürler hepinize  
karabocux

Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 13.04.2006 15:43:51 ( #58 )
Aslında isterseniz devamlı güncel de tutabilirz bu sayfayı. Her hamile kalan müjdesini verdikten ve tebrikleri kabul ettikten sonra  görev edinip bir de bu sayfaya girsin mesela ve yazsın belirtilerini. Ateş durumu, ağrı, bulantı vs. ne varsa işte elinde veri olarak..pek bilimsel gördüm kendimi canım  Ne dersiniz bilmem ?? 
zuhalacar

• Tüm gönderiler : 1303
  • Bölge: İstanbul-Avrupa Yakası
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 13.04.2006 15:47:03 ( #59 )
O zaman ben yazayım:))))

Adet olucakmış gibi bir sancı vardı kesinlikle hatta buyada bişey yok demiştim. Karnımın alt kısmı acayip sertti taş gibi yani. Ara ara kasıklarıma sancı vuruyordu. Birazda gögüslerimde ağrı vardı. Adet belirtilerinin çoğuda böyle zaten. Umarım güzel anlatabilmişimdir. Bahar güzel temennilerin için tekrar sağol canım darısı sizin başınaza inşallah.(Aminnnn)

karabocux

Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 13.04.2006 15:56:50 ( #60 )
Sağol zuhalcim bende de şu anda tüm adet belirtileri var bugün ya da yarın olmam lazım bakalım bekliyoz  ama hiç ümitli diilim tüm adet belirtileri var çünkü hatta bu defa abartı bir şekilde var çok afedersin ishal durumu var bir de bacaklarım ve belim acayip ağrıyor, göğüslerim şiş ama karnımda sertlik falan yok mesela.. Amin diyorum güzel dileklerine de..
Sayfayı değiştir: < 12345678910.. > >> | Sayfayı gösteriyor 3 of 263, mesajlar 41 to 60 of 5250

Hızlı ulaşım:

Şu andaki aktif kullanıcılar
0 adet üye ve 22 misafir var.
İkonların Anlamları ve İzinler
  • Yeni mesajlar
  • Yeni mesaj yok
  • Yeni Konu ve Yeni Mesajlar
  • Yeni mesajı olmayan yeni konu
  • Yeni mesajlarla kilitlendi
  • Yeni mesajlar olmadan kilitlendi
  • Mesajı oku
  • Yeni konu başlat