Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri

Sayfayı değiştir: < 12345678910.. > >> | Sayfayı gösteriyor 8 of 132, mesajlar 281 to 320 of 5249
Yazar Mesaj
Arzu&Sarp
  • Tüm gönderiler : 1275
  • Ödül puanları : 0
  • Katıldı: 01 January 0001
  • Bölge: deseo :)))
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 08.05.2006 09:17:39
gunaydın şekerler... iyi haftalar diliyorum..
Müge' cim.. şimdiden tebrikler canım.. hehe seni de kovalıyoruz anne aday adayları listesinden .. silik cıktıysa var demektir..
Işılcım insallah Allah gonlune gore verır canım.. hayırlısıyla daha ıyı bır yere gelırsın.. gelelim hıdırellez etkinliğine.. cuma aksamı ıs cıkısı anneme gıttım.. annem izmirli oldugu için cok sever hıdırellezi.. once bereket torbası hazırladık.. içine ne bulursak koyduk birer tutam.. tuz,şeker,mercimek vs.. sonra bir kagıda dileklerimizi yazdık ve onu da koyup gul agacına astık torbayı.. insallah tum dıleklerımız kabul olur :)))sonrasında annem, ben ve Pınar (annemin komsusu) hep beraber kalamıs parkına gittik.. orda gul agaclarının altına kucuk taslardan ev, araba vs. yaptık.. hatta işi daha da abarttık mum bıle dıktık hehe.. gelen gecen bıze bakıyor.. deli mi bunlar diye.. cok eglencelıydı..  

o_demirkol
  • Tüm gönderiler : 445
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 08.05.2006 09:28:39
Mügecim tebrikler canım hamilesin sanıyorum... daha adetine 2 gün olduğuna göre çizginin açık çıkması normal.Testin hassasiyetini bilmiyorum ama kan seviyen 50 nin altındadır büyük ihtimalle... Ama 2 günde bir artacağına göre salı günü falan çizgin daha belirgin çıkacaktır.Eğer çizgi çıkmaz yada rengi iyice açılırsa kimyasal gebelik yaşamışsındır canım.İnşallah hamişsindir.... hadi haberlerini bekliyoruz...

***DIL£K&C£R£N***
  • Tüm gönderiler : 4779
  • Bölge: İZMİR=>>YEŞİLYURT
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 08.05.2006 10:17:53
Mügecimm hadi bakalım bayadır hamiş haberi alamıyorduk.
İnşallah vardır bişeyler canım.Bence hiç bekleme kan testi yaptır.Yani ben olsam öle yapardım heralde.Sabırsızımdır birazda
Işılcım,Elifçim Allah gönlünüze göre bi yer versin inşallah.
Arzuuu ohhh iyi eğlenmişsin valla.Ben hıdrellezde evdeydim.
Hiç bişey yapamadım.Bizim yerimizede eğlendiğin için sorun yok ama

ffiliz
  • Tüm gönderiler : 3343
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 08.05.2006 10:23:42
selam arkadaşlar bişey sorucam
uzman arkadaşlara duyrulur

19 nisanda regli oldum ve benim her yumurtlama günlerimde sancılarım olurdu regli olmama 1 hafta var ve bu sancılar bu ay olmadı
ilk defa böyle bişey oluyor
sizce bu neden olabilir???

lucky purple
  • Tüm gönderiler : 1037
  • Bölge: İstanbul
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 08.05.2006 12:28:15
Müge'cim bu haftanın güzel haberide senden gelecek galiba Ayy ne güzel bi hamişimiz daha olucakk darısı başımıza kıslarrr (AMİN) Bizleri çok meraklandırma olurmu mügecim yaa başka test alıp tekrar yap, yada biran önce kan testi yaptır bizlerede güzel müjdeyi neşeli bi başlıkla duyurmayı unutma
Işıl'cım ve Elif'çim insallah tayinler istediğiniz yerlere çıkar  
Arzu'cumm ohh ne güzel keyif içinde bi hıdrallez geçirmişsin. Rabbim tüm dualarını kabul etsin arkadaşım
Adaşım bende senin gibi hiçbirşey yapamayanlardanım. Bütün haftasonum evde geçti ne yazıkki  Ama olsun bende haftasonu evde hepimiz için dua ettim arkadaşlarr, Rabbim bizleri mucizelerimize kavuştursun diye
Filiz'cim bu konularda uzman sayılmam sadece gönlümden geçen inşallah güsel bi bebiş oluşuyordur göbişinde

***DIL£K&C£R£N***
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 08.05.2006 13:23:46
Filizcim bende uzman değilim ama benimde başıma gelmişti.
Psikolojik olabilir güzelim yada altında yatan başka bir sebep (!) olabilir.İnşallaaahh.Hele benim bu ay iyice sapıttı.En erken 1 hafta öncesinden ağrıyan kasıklarım 15 gündür ağrıyo belki.
Bende başka bir uzmana sorayım bariii..Öhöm neden olabilir sayın doktorum

o_demirkol
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 08.05.2006 14:55:30
Yaa diloşcum senin adetine 2 gün vardı dimi,, yanlış mı hatırlıyom yoksa...hadi sen de bir test yap bakalım belki silik çizgi çıkar ya... Geçen ay benimde kasıklarım çok ağrıdı özellikle son hafta ha geldi ha gelcek derken hamiş çıktım...Belkide bir süprizin vardır bellimi olur... ay hadi bak ben heyecen yaptım sen de bir test yap, arzudan sonra bir haber de senden alalım hadi...

esmabuken
  • Tüm gönderiler : 551
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 08.05.2006 15:02:29
KIZLAR VALLAHİ BU GİDİŞLE KADIN DOĞUM UZMANI OLACAZ HEPİMİZ YAHU DOKTORLAR BİLE BİZİM KADAR İKTİSAT YAPMAMIŞTIR.

o_demirkol
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 08.05.2006 15:20:20
 vallahi öyle, doktor beğenmez oldum ben zaten... Tabi estağfirullah haddim değil doktorluk ama öğrendiklerimizi payşaıyoruz işte naçizane... Buradan çok şey öğrendim ve çok mutluyum...

esmabuken
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 08.05.2006 15:27:18
GERÇEKTEN DE ÇOK ŞEY ÖĞRENİYORUZ.HERKESE SİTEYİ TAVSİYE EDİYORUM.

müge1981
  • Tüm gönderiler : 13
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 08.05.2006 19:49:35
kan testi yaptırdım veeeeeeeeeee 3 haftalık hamileyim.inşallah allah tamamına erdirir ve herkese bu mutluluğu yaşatır

ardisko2007
  • Tüm gönderiler : 1655
  • Bölge: İSTANBUL/Beykoz
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 08.05.2006 20:49:11
   Senin adına çok sevindim canım.Ne güzel foruma girmenle çıkman bir oldu.Sağlıklı ve rahat bi hamilelik dilerim.Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin.Darısı tüm isteyen arkadaşların başına...

ARDA-ELİF
  • Tüm gönderiler : 3871
  • Bölge: İzmir-Karşıyaka, 3 yıl için Bilecik-Söğüt
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 08.05.2006 21:05:15
Bir günde 2 harika haber! Ne güzel bir hafta başı bu böyle. Normalde Pazartesi günlerini pek sevmem ama bugün çok farklı çünkü 2 tane çiçeği burnunda hamişimiz var! Allahım, en kötü günümüz böyle olsun, bu güzel haberlerin arkası kesilmesin. AMİN!

Bu arada çok çok tebrik ederim, Mügecim. Darısı tüm bebiş dileyenlerin başına..

müge1981
  • Tüm gönderiler : 13
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 08.05.2006 22:10:54
saolun ama bişey söyleyeceğim hani herkes kafaya takmayın o zaman gelmez diyo ya (bende öyle düşünüyodum)yok öyle bişey.gelceği zaman geliyo mucize.isterseniz bebek diye delirelim istersek umursamayalım o yinede gelcekse geliyor.evet çok kısa süre oldu foruma katılalı ama sizinle paylaştığım herşey için ve moraliniz için çok teşekkür.ALLAH HEPİNİZİ EN KISA SÜREDE MUCİZENİZE KAVUŞTURSUN

esmabuken
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 09.05.2006 08:39:59
tebrik ederim canım.allah tamamına erdirsin.Olmayanlar için dualarını eksik etme.

o_demirkol
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 09.05.2006 09:00:28
Mügecim TEBRİKLER canım.Ayy erdim galiba diloşta hamiş çıkarsa bilemiyorum yaniiii....Şaka bir tarafa canım Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah...Sağlıklı bir hamişlik diliyorum, hadi doğruuu ocak anneleri sayfasına...

lucky purple
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 09.05.2006 09:37:06
Müge'cim çok tebrik ederim seni ve eşini  Allah tamamına erdirsin ve bebişini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.
Ama şöyle güsel bi başlıkla sayfa açsandaa herkes bu mutlu haberi görse ne dersin Biz anne aday adaylarının ne kadar çalışkan olduklarını görsünlerr hehehe

***DIL£K&C£R£N***
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 09.05.2006 09:47:32
Mügecim çok çok çok tebrik ederim seni.Bu kadar kısa sürede bizleri bırakıyosun haa!!!Ama merak etme arkandan geliyoruz şeker
Sana rahat ve sağlıklı bir hamişlik geçirmeni dilerim canım...

nifirne
  • Tüm gönderiler : 158
  • Bölge: AYDIN
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 09.05.2006 11:05:34
bende 3 yıllık evliyim bebek düşünmeye başlayalı nerdeyse 2sene oldu fakat daha bebek sahibi olamadık benimde regl im gününü çok geçiyor fakat bir türlü olmuyor .geçen ay 20 gün geçti okadar sevindimki ama kendime bile sevindiğimi belli etmedim .ağrılarım sancılarım olmadı karnımın içinde seyremeler oluyor sanki karnımın içinde bir damar ani hareket ettiğimde çok hızlı atmaya başlıyor tabii bunlar hamile belirtilerimi bilemem fakat ben öyle olmasını çok istiyorum fakat yinede regli oluyorum fakat bazen regli oluncada hamile kalabiliyormuşun hazne taşkını olabiliyormuş tabi bende henüz birşey yok inşallah en kısa zamanda hamile kalırımda bende hamilelik belirtilerini sizlerle paylaşırım
HATİCE

Onur Efe & Dilek
  • Tüm gönderiler : 1311
  • Bölge: istanbul
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 09.05.2006 11:18:56
müge seni çok tebrik ederim.Tabiii eşini de unutmuyoruz canım.
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım.

[url=http://www.TickerFactory.com/]

http://dkenanoglu2001.spaces.live.com/

Arzu&Sarp
  • Tüm gönderiler : 1275
  • Bölge: deseo :)))
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 09.05.2006 11:30:44
Mügecim tebrikler sekercim... Allah tamamına erdirir , rahat ve guzel bır hamıslık gecırirsin insallah.. saglıkla sıhhatle kucagımıza alırız bebıslerımızı..
laf aramızda yarın yenı bı hamıs haberı alacaz gıbı doguyor içime hadi hayırlısı..
Haticecim.. insallah guzelim en kısa zamanda seninde hamılelık haberını alırız canım..  

bebisimmm
  • Tüm gönderiler : 4601
  • Bölge: almanya/mersin
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 09.05.2006 14:49:56
mügecim cok tebrik ederim seni allah saglikli bi sekilde kucagina almayi nasib etsin ve kolay bi hamilelik dönemi gecirirsin insallah.

nifirne insallah sende bize güzel bi haber verirsin canim en kisa zamanda...

Allahim dileyen herkese hayirli zamanda hayirli evlatlar nasib etmeni diliyorum senden.amin.

ardisko2007
  • Tüm gönderiler : 1655
  • Bölge: İSTANBUL/Beykoz
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 10.05.2006 22:30:29
     Arkadaşlar kasıklarım taş gibi regl olacak gibiyim. Daha 7-8 gün var ama yarın regl olacakmışım gibi hissediyorum. Resmen ayakta uyuyorum. Canım hiç birşey yapmak istemiyor.Okula gitmek işkence gibi geliyor. 2 gündür eve gelir gelmez uyuyorum hatta sızıyorum.Uyanınca  bile uykulu ve halsis oluyorum.2 gündür yemek bile yapmıyorum.Şuan yine çok uykum var yerimden kalkıp dişlerimi fırcalayabilirsem uyuycam.
    Umarım hamileyimdir.O kadar gün nasıl beklerim bilmiyorum.Bu arada göğüslerim hiç ağrımıyor. Midem de bulanmıyor.

C U D A N A
  • Tüm gönderiler : 3943
  • Bölge: Deutschland
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 10.05.2006 22:39:28
isil!!! iyi haberlerini bekliyoruz!!!

www.portakalradyo.de

o_demirkol
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 11.05.2006 09:40:51
ışılcım inşallah vardır bişeyler canım... eğer hamileysen ve 28 günde bir adet gördüğünü varsayarsak henüz 3 haftalıktır ve midenin bulanmaması normaldir heralde, genelde 6. haftadan sonra bulantılar başlıyor diye biliyorum ben... bekleyemem diyorsan kan testi yaptır canım, bakalım ne çıkacak... Ayy hadi ışıl bir güzel haber de senden alalım...

meltem77
  • Tüm gönderiler : 663
  • Bölge: istanbul
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 11.05.2006 09:49:24
aa ışıll ciddimisin bu belirtiler hamilelik belirteleriyle çok benzerlik gösteriyorr,ayy inşallah hamilesindir canımm,çok seviyorum böyle heycanlanmayı,güzel haberlerini bekliyoruz canım

ffiliz
  • Tüm gönderiler : 3343
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 11.05.2006 10:46:04
ışılcım inşallah hamilesindir
hadi hayırlısı

nazan samıt
  • Tüm gönderiler : 6938
  • Bölge: http://ordeklerim.blogspot.com/
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 11.05.2006 10:51:30
meb. arkadaşlar ilk önce anne olmak isteyen herkese rabbim nasip etsin açıkcası samimiyetiniz ve birbirinize desteğiniz çok güzel benim 10 aylık cadımı cadı bir kızım var bende ilk hamileliği düşükle sonuçlanan ve psikolojik olarak çok yıpranan bir anneyim yazdiklarınızın çoğunu okudum evet hepsi olabiliyor ama bunların çoğu psikolojik oluyor mesela ben düşük yaptıktan bir ay sonra tekrar hamile kaldım daha öncesinde ise düzenli giden adet dönemim hep gecikmeye başlamıştı hamile kaldğımda evet ben bu ay hamileyim demiştim ve birgün öncesinde canım bir şeyler istemişti yani adet günümden birgün önce hayatımda ben gecenin 12 sinde bir şeyler yemem içimde bir kedi vardı sanki ve tırmalıyordu şu anda o kedi yanımda duruyor 10 günü bekleyemedim 4 gün sonra test yaptım ve hamileydim sevinemedim bile ilki düşük olunca çok korkuyordum neyse çok uzattım şu anda 3 gün gecikti  bir hafta önce kahverengi leke geldi eğer hamileysem çok kötü allah isteyenlere versin bebeğim küçük daha onu emzirmek istiyorum iki yaşına kadar hamilelikte emziremiyecem allah yardımcım ve yardımcınız olsun

lucky purple
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 11.05.2006 10:56:23
Işıl'cım inşallah güsel haberler alırız senden, belirtiler bu yönde   Ama sakın kendini strese sokma olurmu, eğer bebiş yoksa bile stres yaparsan psikolojik olarak tüm belirtileri yaşamaya devam edersin Ama ben bekleyerek daha çok stres yapıyorum diyosanda kan testi yaptırabilirsinNe zaman regl olman gerekiyor??

sinemine
  • Tüm gönderiler : 1133
  • Bölge: Bursa'dan
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 11.05.2006 11:49:23
Kızlar Merhaba,
Benimde adetime 5 gün var.Normalde adetime 1 hafta varken kasıklarımda acayip bi ağrı olurdu ve kesin hastalığımın geldiğini anlardım.Ama bu sefer hiç ağrım yok,midem bulanmıyor,hiç bi belirti yok yani.Aslında bu ay için ummuyorum ama ...Test alıp almamakta çok kararsızım,çünkü kendime söz vermiştim.Gecikme olmadan test almıcam diye...Çok merak ediyorum ya...

a.hilal
  • Tüm gönderiler : 4
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 11.05.2006 13:05:13
merhaba arkadaşlar bende 3 aydır bebek istiyorum 2 yıllık evliyim ve 28 yaşındayım
adetime 3 gün var evde yapılan idrar testleri adet gecikmesinden önce cıkmazmı adet gecikmesinden sonra kaç gün beklememlazım
belimde sabahları artan bi agrıı var ve akıntım var bulanık sarı
bunlar hamilelik  belirtisi olabilirmi?

***DIL£K&C£R£N***
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 11.05.2006 13:20:19
Eminecim benim 1 gün geçti ama kendime söz verdiğim için test yapmıyorum.Bikaç gün daha gecikirse test yapıcam ama zannetmiyorum.Bugün gelicek sanırım
Hilalcim öncelikle hoşgeldin.Bazı arkadaşlar test yapıyorlar öncesinde çıkabiliyor.Ama en sağlıklısı en az 1 hafta gecikmesini beklemek.Tabii karar senin canım.Hakkında hayırlısı...

a.hilal
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 11.05.2006 13:25:27
sunrose cevap verdigin için saol 1 hafta bekleyebilecemi sanmıyorum ama enazından salıya  kadar bekliycem
adetlerim genelde düzenli oluyor
belirtiler  konusunda bi yorumunuz varmı?

***DIL£K&C£R£N***
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 11.05.2006 13:36:31
Canım adet belirtileriyle hamilelik belirtileri aynı diye biliyorum.
Dayanabildiğin kadar dayan dayanamıyorsanda yap gitsin.
Ama bizleri merakta bırakmaaa

o_demirkol
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 11.05.2006 14:47:53
hilalcim hoşgeldin aramıza;
canım eğer hamileysen adet gününde bile açık pembe olarak 2. çizgiyi görebilirsin.Gerçi gecikme olmadan bile gören arkadaşlarımız var ama kişiden kişiye değişiyor sanıyorum, hormon seviyesi ile alakalı olabilir.Ama şimdiki idrar testleri genelde hassas ve adet günü bile gösteriyor.
Diloşçum sen den haber bekliyorum, yap artık şu testi yaw çatladım valla..

a.hilal
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 11.05.2006 16:13:45
cevabın içimi rahatlatı beklemeyi pek sevmiyom:(
10 gün demişlerdi üzülmüştüm

o_demirkol
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 11.05.2006 16:34:22
10 günlük gecikme sonunda bebeğini yada kesesini ultrasonda görebiliyorsun.Onun için 10 gün bekleyin diyorlar ama insan sabredemiyor ki o kadar...

denizatiyim
  • Tüm gönderiler : 6824
  • Bölge: Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsada dostuz
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 11.05.2006 17:46:12
canlarım isteye herkeze Allah bebeklerine kavuştursun diyorum. Bende de aynı sıkıntı oluyor. Yaklaşık bir senedir her ay aynı şekildeyim. Hep bebek umduyla ilişkiye giriyordum eşimle. Doktorum bu duruma kızdı rahmi küstürüp ilişkiden zevk almıyorsun gebe kalman zorlaşıyor dedi. Takmamak en güzeli ama elimde değil Keşke diyorum bu ay bebeğim olduğu müjdesini alsam keşke keşke...

sinemine
  • Tüm gönderiler : 1133
  • Bölge: Bursa'dan
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 11.05.2006 19:49:13
Merhabalar,
Ben bugün ilk defa kendime sözümü unutup adetime 5 gün varken ilk defa test yaptım,o kadar heyecanlıydım,testi elimde tutamıyordum.(ne hayaller kurmuştum,eşime nasıl söyleyeceğim hakkında fikirler türetip duruyordum eğerki hamile kalsaydım.)Ama sonuç maalesef negatif....Ama erkende baktığım içinde olabilir mi acaba?Gecikmesini beklemem gerekiyo değil mi yaaa?

fer
  • Tüm gönderiler : 1868
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 11.05.2006 19:59:54
sineminecim erken ağlıyosun. daha 5 gün var. idrar testinde  5 gün önceden hcg oranının çıkması küçük bir ihtimal
FERİDE

Sayfayı değiştir: < 12345678910.. > >> | Sayfayı gösteriyor 8 of 132, mesajlar 281 to 320 of 5249