BETA HCG DEĞERİ

Sayfayı değiştir: < 12345678910.. > >> | Sayfayı gösteriyor 4 of 14, mesajlar 121 to 160 of 537
Yazar Mesaj
sultan bebegim:)
  • Tüm gönderiler : 4548
  • Ödül puanları : 0
  • Katıldı: 01 January 0001
  • Bölge: canim kizlarim...
Ynt: imdatttttt!!!!!yardim - 09.06.2006 22:51:54
aysecim....kis daha ilk aydan ne bu telas
hadi canim yaa takipcinim..ins. hamisim diyicen bizlere....dualarimizdasin canim...

canan07
  • Tüm gönderiler : 868
Ynt: imdatttttt!!!!!yardim - 10.06.2006 10:26:54
kizlar ben heyecanlanmak istemiyorum ama onceki aksam ve dun sabah olan lekelenmeden sonra ben henuz regl olmadim. kahverengi bir lekelenmeydi. ama benim aklimi karistiran ayin 2 sinde yaptigim kan testinin negatif cikmasi. belki  gelecektir reglim bilmiyoum ama daha once bu tur bir lekelenme olmadi bende. arada sirada kasiklarimda agri oluyor hah tamam basliyor galiba diyorum ama gelen giden yok...cok kotu bir durum bu yaaa...bu saah dayanamadim idrar testi yaptim evde ama tek cizgi maalesef. belki de ben psikolojik olarak boyle bisey yaratmis olabilirim bilmiyorum ama kafamdan acaba sorusunu atamiyorum kan testi de yapmaya cesaretim yok sanirim bi kac gun daha bekleyecegim.
aysecim insallah hamissindir kendim icin pek zannetmiyorum ama insallah sen guzel haberler verirsin canim. durum ne bize bildir merakla bekliyorum canim...
hepinizi opuyorumm...

gurbetkusu
  • Tüm gönderiler : 4935
  • Bölge: Hollanda
Ynt: imdatttttt!!!!!yardim - 10.06.2006 11:30:19
Canancigim insaallah guzel haber aliriz senden! Ben gecen ay aynen dedigin gibi  2-3 gun lekelenme olmustum,dedimki kendi kendime herhalde ustune gordum,ama ardindan reglim sokulmeye basladi.....ben buu kendim yaptigima inaniyorum,cunku bu ay hamileyim,amaan reglim gelmesin diye hep dusunuyordum,devamli WCye gidiyordum,kendi kendime hem reglimi erteledim hem bu hafif lekelenmeler oldu. Bu yuzden artik bu dusunceleri kafamdan atmam lazim,reglim bile duzensiz olmaya basladi.......Umidini kirmak istemem ama bu ihtimalde var guzelim.......

canan07
Ynt: imdatttttt!!!!!yardim - 10.06.2006 11:37:15
evet canim dogru soyluyorsun ya bende de oyle bisey olabilr kendi dengemi bozmus olabilirim ama insan iste umutlanmadan olmyor yinde de umut tasiyor icinde ne kadar inanmak istemesede insan. neyse hayirlisi diycem ve insallah hayirlisiysa eger bebis olsun hayirlisi degilse olmasin napim ki...
Allah buyuk...

denizatiyim
  • Tüm gönderiler : 6824
  • Bölge: Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsada dostuz
Ynt: imdatttttt!!!!!yardim - 10.06.2006 11:40:16
selam canlarım benim. Allahım en yakın zamanda bebeişlerinizi versin diyorum, herşeyin hayırlısı.... sabah sabah bebek muhabbeti yapıyorsunuz helal beeee kalktım kahvaltımı yapıp geldim bi çay muhabbeti beklerken offf offf...
şu bebekler hayırlısıyla gelse de kurtulsak anneliği hamileliği anlatsak artık değil mi yaa

gurbetkusu
Ynt: imdatttttt!!!!!yardim - 10.06.2006 11:45:56
Haklisin canancigim,herseyin hayilrisi,hayal etmek guzeldir ben cok hayal ederim beni rahatlatir hayeller.....
Buarada hosgeldin Denizcigim......yani sabah sabah bebisss muhabbetleri biz herhalde sabah aksam bu bebis muhabbetlerini konusmadan edemeyiz allah bizim dertlerimiz ayni,yoksa kim dinler bizim ve bizim bebiss hasretimizi Inanin etrafimdaki insanlar bir dinliyor iki dinliyor ondan sonra tek basina kaliyorsun ALLAHtan burda birbirimizi bulduk ve boylece rahatliyoruz....allah hepinizin gonlune gore versin....

bebisimmm
  • Tüm gönderiler : 4601
  • Bölge: almanya/mersin
Ynt: imdatttttt!!!!!yardim - 10.06.2006 12:32:38
slm güzeller...
size iyi haberlerim yok malesef.benimki lekelenmeyi solladiii yani regl oldum hemde bir hafta önceden dengem bozuldu yaw benim regllerim hep düzenli olurdu.bi kere hamile kalmadan önceki ay 10 gün gec oldu birde simdi bir hafta erken.üzüldüm ama umudumu kaybetmedim demekki bebisimin daha zamani var kendini özletiyor bana.insallah gelecek ay gelir.
canancim ben güzel haber veremedim insallah sen verirsin canim.heberlerini sabirsizlikla bekliyorum güzelim.
hepinizi seviyorum heyacanimi paylasmaniz anlatilmaz bir mutluluktu benim icin iyiki varsiniz.

Allahim dileyen herkese hayirli zamanda hayirli evlatlar nasib etmeni diliyorum senden.amin.

canan07
Ynt: imdatttttt!!!!!yardim - 10.06.2006 12:56:00
canim benim seni o kadar cok anliyorum ki sanirim benim de yasayacagim sey bu olacak...neyse uzulmemek lazim calismalara devam en azindan bi dahaki ay umutlanmak icin regl olmamiz gerekiyor bunu dusunelim. opuyorum seni canim umutarin tukenmesin her zaman hepimiz icin dua ediyorum...opuyorum aysecim...saol iyi dileklerin icin ama nedense ben de hic mujde verecekmisim gibi hissetmiyorum....

bebisimmm
Ynt: imdatttttt!!!!!yardim - 10.06.2006 13:05:38
belli olmaz canancim belkide günlerdir bekledigimiz hamis haberi senden gelecek.bende cok umutlanmistim ama malesef bu ay diil dedi bebisim.ama inanki umutsuz degilim.bu ay olmassa öbür ay öbür ay olmassa bi dahaki ay olacak.bu sene olmassa seneye olacak ama olacak biliyorum.ve herkes icinde dua ediyorum.

Allahim dileyen herkese hayirli zamanda hayirli evlatlar nasib etmeni diliyorum senden.amin.

minekavlak
  • Tüm gönderiler : 2285
  • Bölge: İstanbul/Pendik
Ynt: imdatttttt!!!!!yardim - 10.06.2006 16:29:13
ya kızlar benimde reglim 10 gün kadar geçikti.ama olmadım.dün kan testinin sonucunu aldım.ne yazıkki 1,0 .hamile değilim.ama okuduğum kadarıyla lekelenme oluyomuş.aynı lekelenme bende de oldu 1 hafta kadar önce.ben adet olucam sandım. ama olmadım. ogün bugündür bekliyorum olucam diye.ee test sonucu da 1.0 çıktı.noluyo şimdi.acaba bi rahatsızlığım mı var ki?ne dersiniz?

gurbetkusu
Ynt: imdatttttt!!!!!yardim - 10.06.2006 16:46:59
Guzelim hemen supheye kapilma,bazen vucud nasil davranacagini bilmiyor,genelde sene 1-2 deva regl biraz sapitir......gecenlerde benimde oldu bir ay icinde iki kere regl gordum........yada...hamiss olabilirsin,bellimi olur!!!!

bebisimmm
Ynt: imdatttttt!!!!!yardim - 10.06.2006 17:15:04
minecim istersen bir doktora görün.ultrasonla bakarlar eger bi sorun varsa söyler doktorun canim,hemen stres yapma belkide bebis vardir

ab387
  • Tüm gönderiler : 656
  • Bölge: Bursa
Ynt: BETA HCG DEĞERİ - 11.06.2006 11:31:41
[arkadaşlar 8 haziranda kan testi yaptırdım...56.3 çıktı....gebeyim...ama dikkatli olmalıymışım...bugun ayın 11 hala çok iyiyim maşallah....benim durumumda olanınz varmı

canan07
Ynt: BETA HCG DEĞERİ - 11.06.2006 11:37:00
canim hosgeldin cok sevindim Allah tamamina erdirsin...tebrik ederim seni insallah bebegini kucagina da alacaksin. neden dikkatli olacakmissin doktorun mu soyledi bunu sebebi nedir biraz daha acik yazabilirmisin?

ab387
Ynt: BETA HCG DEĞERİ - 11.06.2006 12:08:38
 daha çok başı imiş....adetimden baya geçti aslında ama yumurtlama dönemim geç old için yeni 1 2 haftalık diyor doktor...cuma günü tekrar gidicem doktora....bu dönemler hassasmış...korumak gerekiyor dedi...

canan07
Ynt: BETA HCG DEĞERİ - 11.06.2006 12:22:39
canim cok sevindim ya peki bu kadar erken vakitte nasil anldin da kan testi yaptirdin. doktorunun sozunu dinle bence de kendine dikkat et yorma ve dinlenmeye calis....cok sevindim senin adina Allah tum isteyenlere nasip etsin...

ab387
Ynt: BETA HCG DEĞERİ - 11.06.2006 15:08:10
canım günüm geçti....aslında arada bir gecikirdim...ama bu sefer 7 gün falan geçikti...benim kan testimin küçük çıkmasından dolayı doktorum geç yumurtlama dönemine sahip old.söyledi...halbuki ben adetime 1 hafta kala ilişkiye girmmemk için hep eşimi kandırırdı...ilk defa kandırmadım...iyikide kandırmadım...darısı hepinize işallah..( bebek isteyenlere yani)

bebisimmm
Ynt: BETA HCG DEĞERİ - 11.06.2006 21:14:34
aylincim öncelikle aramiza hos geldin canim.allah tamamina erdirsin.saglikli bi sekilde kucagina almani nasib etsin.güzel dileklerin icinde cok tesekkürler insallah bizde görürüz o günleri

Ynt: BETA HCG DEĞERİ - 11.06.2006 23:41:18
aylincim tebrikler canim hamisligin..dilerim saglikli sihatli bir hamislik dönemi gecirirsin..darisi tüm isteyenlere...
canan....yoksaa????? canim ya hadi bi haber gelsin..ortalik bu ara pek durgun...

denizatiyim
Ynt: BETA HCG DEĞERİ - 12.06.2006 11:00:32
AYLİN CANIM BENİM HOŞGELDİN DER SENİ VE EŞİNİ TEBRİK EDERİM CANIM
 DARISI DİLEYEN HERKEZEEE
CANAN İÇİM BİR GARİP OLDU HEP DUA EDİYORDUM BU AY MUTLU HABERLER VERECEKSİN İNŞALLAH!!!
YILDIZCIĞIM ANACIM NASILSIN İYİMİSİN, BİR GÖRÜNÜP BİR KAYBOLUYORSUN, ARADA Bİ LAFLAYALIM MUHABBETİNİ ÇOK SEVİYORUM SENİN  GERÇİ ÇOK YAZIŞMADIK AMA BEN SENİN TARİFLERİNİ TAKİP EDİYORUM DEVAMLI

c@ney38
  • Tüm gönderiler : 6819
  • Bölge: Listemiz 837.sayfada:))
Ynt: BETA HCG DEĞERİ - 12.06.2006 19:25:27
Aylincim tebrikler canım.İnşallah bebeğini sağlıkla eline alırsın.Darısı hepimizin başına
SEVİYESİZLİĞİ KENDİNE DÜSTUR EDİNEN KİŞİ CAHİLDİR.
AYRICA CEHALETTE ÇİRKEFLEŞTİRİR İNSANI

minikkuş03
  • Tüm gönderiler : 12
Ynt: BETA HCG DEĞERİ - 12.06.2006 19:55:19
Merhaba son iki aydır 10 ar gün gecikiyorum... ve her seferinde durumumu tahmin ediyorsunuzdur. Bugün biraz rahatsızlandım ve acil servise gittik. şikayetlerimi dinledikten sonra birde kan değerlerinize bakalım dediler. ve 1 saat sonra acildeki doktor %90 ihtimalle hamilesiniz dedi. geçen ay anneler gününden 1 gün önce regl olmuştum. ve kendimi çok kötü hissetmiştim. normal şartlar altında 2 gün sonra regl olmam, son iki ayki 40 günlük periyotları dikkate alacak olursam 12 gün sonra regl olmam gerekiyordu... kandaki Beta HCG değeri 13.25 çıkmış.... çok sevindik bu habere ama yinede bir doğum doktoru tarafından teyit ettirmedikçe kendimizi buna alıştırmak istemiyoruz...Rabbim inşallah herkese evlat sahibi olma sevincini yaşatır.... Burada yazılanları okuyunca biraz tedirgin oldum acaba gene hamile değilmiyim diye...inşallah hamileyimdir...

canan07
Ynt: BETA HCG DEĞERİ - 12.06.2006 19:59:19
canim hosgeldin aramiza oncelikle ve seni tebrik ederim...insallah hamissindir icinde suphe varsa doktora gorun tabi ya da baska bir yerde tekrar test yaptirabilirsin...guzel haberlerini bekliyoruz canim...

ab387
arkadaşlar....... - 13.06.2006 10:03:48

arkadaşlar ben cuma günü doktara gideyim....bebek isteyen arkadaşlara anlatacağım şeyler olacak....güzel şeyler....yaşadığım şeyler f...hepinize çok tşkr....darısı hepinize....

denizatiyim
Ynt: arkadaşlar....... - 13.06.2006 10:08:36
AYYY AYYYY ÖNCELİKLERLE HOŞGELDİNİZ SEFALAR GETİRDİNİZ
ELLERİNİZ UMARIM UĞURLU GELİR DE BİZDE BU AY AYNI SEVİNCİ YAŞARIZ. BU BİRKAÇ GÜN BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ CANIM YA TAVSİYENİ ŞİMDİ VERSEN DE BEN DE İSTİFADE ETSEM ŞU BİRKAÇ GÜN NASIL HAMİLE KALINIR???????? ALLAHIM YA SAPLANTI OLDU, BU KADAR STRESLİYKEN ZOR KALACAM BU AYDA GEÇECEK GİBİ

Arzu&Sarp
  • Tüm gönderiler : 1275
  • Bölge: deseo :)))
Ynt: arkadaşlar....... - 13.06.2006 10:48:32
ay ne guzel.. iki yeni hamiş haberi daha.. sanırım ucuncu ve dorduncu de yolda hehe.. Canan ve Mine' den bahsedıyorum...
cok rahat bır hamıslık donemı gecırırsınız ınsallah..

canan07
Ynt: arkadaşlar....... - 13.06.2006 10:51:58
ARZUCUM KUTLAMALAR ICIN DAHA COK ERKEN EN AZINDAN KENDIM ICIN OYLE DUSUNUYORUM PEK IHTIMAL VERMIYORUM CUNKU...AMA INSALLAH HAMISIM DIYE BASLIK ACMAK NASIP OLUR BANA DA HEPIMIZE DE...

lucky purple
  • Tüm gönderiler : 1037
  • Bölge: İstanbul
Ynt: arkadaşlar....... - 13.06.2006 11:00:40
Aylin ve Ümmühan hoşgeldiniz ve bebişlerinizle birlikte sefalar ve kocaman bi umut getirdiniz sayfamıza Bizde kaç zamandır hamiş haberi yok diye üzülüyodukk İnşallah kolay bi hamilelik dönemi geçirir ve hayırlısıyla bebişlerinizi mis kokularıyla kucaklarsınız
Veee bizim güsel anne adayları 1-2 kişiden güsel haberler alıcaz gibi. Canan'cım valla bende senden çok umutluyum Silik çizgi çıkan herkess sonunda hamişliğini tescil etti. Bence sende de sonuç değişmiyecek. Yaşasınn silik çizgilerr heyo heyo heyo
Mine'cim senide merak ediyorum arkadaşım, inşallah doktordan güsel haberler getireceksin bize Umarım 2. Arzu vakasınıda sende yaşarısss

denizatiyim
Ynt: arkadaşlar....... - 13.06.2006 11:02:18
canancığım belki Allah söyletti, belki içine doğan başına geldi, belki senin de artık bir fasulyen var, Allahım inşallah ya

canan07
Ynt: arkadaşlar....... - 13.06.2006 11:36:16
valla denizcim sadece insallah diyorum ve insallah sizi de boyle bosu bosuna heyecanlandirmamisimdir...optum seker...

denizatiyim
Ynt: arkadaşlar....... - 13.06.2006 11:45:25
canancığım canım benim neden öyle düşünüyorsun... iyisini de kötüsünü de paylaşcaksın tabii, canım kendi adıma söylüyorum; her daim yanında olmak isterim ben de seni öptüm şekercik:))

gurbetkusu
Ynt: arkadaşlar....... - 13.06.2006 12:45:02
Bende denize 100% katiliyorum Hem iyi hem kotu gunler icin biz variz ve dedigim gibi seve seve variz.... senin cook dua ediyoruz canim,insaallah bir kac gun icinde guzel haber aliriz,almasakta uzulme,bir dahaki ay olur insaallah

denizatiyim
Ynt: arkadaşlar....... - 13.06.2006 13:23:12
HERŞEYİN HAYIRLISI İNŞALLAH
TATİL TARİHİMİZ BELLİ OLDU 14 TEMMUZ AKŞAMI GİDİYORUZ DİDİMEEEE

gurbetkusu
Ynt: arkadaşlar....... - 13.06.2006 13:50:10
Oooh vallahi ne guzel,galiba biz bu sene ilk defa turkiyeye gelemiyecegiz bu hollandanin yazi nasil cekilecek cok ozledim vatanimi gercekten kizlar cok zor,tanidiklarini aileni cok ozluyorsun......ama bazende iyi olmuyor degil biz gittigimize izine cook dedikodu oluyor,en azinda geriye kalan 11 ay dedikodu yok Sanki hollandada dedikodu yokmus gibi konustum yaa burdada var,ama okadar degil.......mi acaba
Denizcigim bakasin hamis hamis gidersin didime,yada ordan hamis gelirsinnn

meltem77
  • Tüm gönderiler : 663
  • Bölge: istanbul
Ynt: arkadaşlar....... - 13.06.2006 14:08:45
hoşgeldiniz arkadaşlar valla ben daha biraz önce uzun zamandır bebiş haberi yok diye yazmıştım ama yanılmışım çok sevindim tebrik ederim sizleri,allah tamamına erdirsin,dilekk seni burda buldum niye sayfamıza gelmiyorsun canım işlerinmi çok,ben seni çok özledim ama bebiş özlemi çekenler sayfasınada uğra emi bizleri yalnız bırakma ordabu haberlerin çoğalması dileğiyle,aminnn.

bebisimmm
Ynt: arkadaşlar....... - 13.06.2006 14:28:22
oy oy taze hemisler farmissss.ne güsel.tekrar tebrik ediyorum sizi kislar darisi basimisa insallah.
canan´cim sende ne durumlar ne var ne yok bi gelisme varmi?

canan07
Ynt: arkadaşlar....... - 13.06.2006 14:47:43
canim hicbir gelisme yok durum bildigin gibi persembe gununu bekliyorum test icin....lekelenmeler bu gun yok yani daha bisi gormedim ben ama kasiklarimda agri devam ediyor oyle cok siddetli degil regl olucakmisim gibi ama baskada bir belirtim henuz yok...sadece reglimin gelecegini tahmin ediyorum umudum fazla yok belirti filan olmayinca...oyle iste guselim

bebisimmm
Ynt: arkadaşlar....... - 13.06.2006 14:56:52
yaw anacim regl olacak olsaydin simdiye kadar gelirdi bence hani bu konuda bi uzmanligim yokta yanlis bilgilendirmeyeyim seni bana öyle geliyo sadece baksana benimkine öglene yakin lekelenme oldu aksama kadar bisi olmadi aksam tesrif etti kendileri olacak olsaydin sende olurdun bugüne kadar baksana kac gündür devam ediyo seninki anacim sen bi doktora niye gitmiyorsun.doktora sor bakalim nedenmis bu kac gündür lekelenme.gelecekse gelsin gelmicekse söööyyyleeee agiz tadiyla cosalim ama dimiiii

Ynt: arkadaşlar....... - 13.06.2006 15:01:58
canacim...anacim iyi sabirlisin valla...ben olsam herhalde hergün iki tene test yapmistim bilem kiz sen testi yapali iki gün olmadimi bir daha yenile bakim..su test olayini bakarsin yine cikar ikinci cizgi..cikmazzada canin sagolsun sekerim...ama kasik agrisi ve lekelenme..bencee....

canan07
Ynt: arkadaşlar....... - 13.06.2006 15:06:37
e canlarim lekelenmeden beri iki kez yaptim ikisinde de golge gibi ikinci cizgi cikti sabirla nasil bekliyorum bilmiyorum korkuyorum galiba bi kan testi yaptirmaktan. zaten eger gunum gecsinde gelmezse giderim dr ye. gelirse bile reglim kesin benim dr ye gitmem lazim...

Sayfayı değiştir: < 12345678910.. > >> | Sayfayı gösteriyor 4 of 14, mesajlar 121 to 160 of 537