SELİN İLE NEHİR DENİZ'DE

Sayfayı değiştir: << < ..3132333435363738 > | Sayfayı gösteriyor 31 of 38, mesajlar 1201 to 1240 of 1496
Yazar Mesaj
smerey
  • Tüm gönderiler : 1161
  • Ödül puanları : 0
  • Katıldı: 01 January 0001
Ynt: ATAKAN'A YILBAŞI-BAYRAM SÜRPRİZİ - 25.12.2006 09:41:19
Sende çocuklarınla eşinle sıcacık bir yuvada olacaksın, duygu yapma şimdi Herkes olması gereken yerde olacak işte 
Ayrıca kendine haksızlık etme, bence senin PC konusunda doğal bir doğaüstü gücü var, istesen bunu da becereceğine eminim, ama arkadaşdan isteme nazını yapmak hoşuna gidiyor bence..Ve istediğin resim aşağıda..

Sibel (29.09.1970) ve kuzusu Bulut (20.02.2001)

zined
  • Tüm gönderiler : 1665
  • Bölge: BEDEN İSTANBUL RUH TRABZON:-)
Ynt: ATAKAN'A YILBAŞI-BAYRAM SÜRPRİZİ - 25.12.2006 15:50:54
SİBEL RESİMLER İÇİN TEKRAR TEŞEKKÜR EDERİM;RENGARENK PEK HOŞUMA GİTTİ BU RESİMLER.ŞİMDİ FOTOĞRAFÇIDAN YENİ RESİMLERİ ALDIM ONLAI DA MÜMKÜN OLDUĞUNCA ÇABUK KOYACAĞIM SAYFAMIZA.

SEVGİYLE KALIN

zined
CAPİTOL ,BİR DOĞUMGÜNÜ,NOEL BABA VE ÇOCUKLARIM - 25.12.2006 16:23:07
MERHABA,

CUMARTESİ RUHUMU TESLİM ETMEK ÜZEREYKEN SELİN "ANNE UNUTMADIN Dİ Mİ,BUGÜN SELEN'İN DOĞUMGÜNÜ,CAPİTOL MC DONALD'S DA" DEDİ.ASLINDA UNUTMAK MESELE DEĞİL SELİN'CİM MESELE SANA UNUTTURMAK DİYECEKTİM BAKTIM ÜZERİNDE ÇOK DURUYOR BU KONUNUN,ELİMDEN GELENİ YAPMAYA KARAR VERDİM.

KIZLARIMI SÜSLEDİM, GRİPTEN KIARMIŞ BURNUMU PUDRALADIM VE SON DERECE YORGUN/MUTSUZ OLARAK CAPİTOL'E DOĞRU YOLA KOYULDUM.YORGUNDUM ÇÜNKÜ EKMEK KUPONU DÖNEMİ VE BEN HASTAYDIM,MUTSUZDUM ÇÜNKÜ SLEİN'İN SINIF ARKADAŞLARININ ANNELERİ İLE OLMAKTAN SAHİDEN HOŞLANMIYORDUM.NEHİR'İM ADDA MÜJDESİ İLE COŞTUDA COŞTU SELİN İSE ARKADAŞINA ELLERİ İLE HEDİYELER HAZIRLAMAKLA MEŞGULDÜ(HASTALIKLI ANNEYİM BEN BUNU DA KISKANDIM).CAPİTOL'E BİR GİRDİK:NEFİSSSSSS NASIL GÜZEL SÜSLEMİŞLER HERBİR YERİ ;HERŞEYİ UNUTTUK KIZLARIMLA COŞKUSU İÇİMİZİ SARDI.MUDO'YA GİRDİK SELİN ARKADAŞINA HEDİYE ALDI,ORADAN MC DONALD'S'A ARKADAŞLARINN YANINA KOŞTUK.AMAN KIZIM NE SEVİNDİ NE SEVİNDİ GİTTİĞİMİZE.DAHA EVVEL GÖTÜRMEDİKLERİMİN PİŞMANLIĞI İÇİMİ SIZLATTI BİR AN.SADECE BİR AN ÇÜNKÜ VELİLER GELİNCE KENDİMİ AİT HİSSEDEMEDİĞİM O ORTAMIN SIKINTISI , VİCDANİ SIZIMIN BİR ANDAN FAZLA SÜRMESİNE İZİN VERMEDİ.NEHİR BAYILDI O SERBESTLİĞE RENK VE İNSNA KARMAŞASINA.SELİN ARKADAŞLARI İLE OYUNLAR KURMAYA OYNAMAYA BAŞLAYINCA İSE MİNNACIK KUZUM YALNIZ KALAKALDI.MESELA MÜZİK SUSUNCA SANDALYE KAPMACA OYNUYORLAR,NEHİR'İ ALMIYORLAR.BAKTI BAKTI,ÜZÜLDÜ BENİM KÜÇÜCÜĞÜM.ALT DUDAK ŞAŞKIN ŞAŞKIN SALLANDI BU KALABALIK ÇOCUK GÜRÜHUNUN İÇİNDEKİ YALNIZLIĞINA.BEN İSE KENDİMİ ZAPTETMİŞ NE SLEİN'E KARDEŞİNİ DE OYUNA AL DİYORUM NE NEHİR'E GEL BEN SENİNLE OYNAYAYIM DİYORUM.İKİSİNİ DE ZEVK VE MERAKLA İZLEMEDEYİM.NEHİR GİTTİ , KENARDAN BİR BOŞ SANDALYE ALDI,MÜZİK KAPANINCA ZOR BELA KENDİ SANDALYESİNE TIRMANDI OTURDU MÜZİK BAŞLAYINCA O DA KENDİ SANDALYESİNİN ETRAFINDA GÜLEREK DÖNDÜ.

ONUN BU KENDİNE YETERLİĞİNE HAYRANIM BİLİYORMUSUNUZ.İKİ KIZIMI İZLEMEK AYRI ZEVKLİ.SELİN'İN GÖZLERİNDE HİÇ BOZULMAMIŞ BİR DURULUK , SADECE SELİN'E HAS BİR ATEŞ VE ASALET VAR.SAATLERCE ONU İZLEYEBİLİRİM O KADAR KİŞİLİKLİ GELİYOR BANA DAVRANIŞLARI;KİŞİLİKLİ VE MASUM...NEHİR İSE KENDİNE YETEN VE ADI GİBİ ÇAĞIL ÇAĞIL HAYAT DOLU VE ÇOK TATLI(E TABİİ TATLI BEBEĞİM BENİM O) VE KARARLARINI VEREREK DOĞMUŞ BİR ÇOCUK.HİÇBİRŞEYDE TEREDDÜT ETTİĞİNİ GÖRMEDİM BENİ KENDİNE HAYRAN BIRAKIYOR PEKÇOK HUYU İLE.

NEYSE, BİR SÜRE SONRA VELİLER İLE MUHABBETİMİN BAŞLADIĞINI VE PASTA YENMESİ İLE BİRLİKTE ÇOCUKLARIMI ALIP BU 2 SAATLİK ONLARA MUTLULUK BANA AZAP VEREN SÜREYİ SONLANDIRDIĞIMI SÖYLEMEME GEREK BİLE YOK SANIRIM.ORADAN ÇIKINCA ALT KATTA NOEL BABA İLE RESİM ÇEKİLEN DANDİRİ BİR YER GÖRDÜM.DANDİRİ DİYORUM  ÇÜNKÜ BİR KİŞİ 10 YTL AMA İKİSİNİ BİR SOKARSAM 25 YTL DİYORLAR BANA.LAZLIĞIM MI TUTTU BEN Mİ ANLAMADIM DİYE BİR SÜRE BEKLEDİM AMA BAKTIM YOK,ONLARINKİ SAFSATA.ATTIM İKİ MELEĞİMİ DE İÇERİ.AY NE KEYİF ALDIK ANLATAMAM,NEHİR VE SELİN KAHKAHALARINI ESİRGEMEDİLER KİMSELERDEN.BİRŞEYİ İKİ KARDEŞ OLARAK PAYLAŞMANIN KEYFİ AKIYORDU GÖZLERİNDEN.O BÜTÜNLENİŞ , O BİRİBİRİNİ TAMAMLAYIŞ,O BİRBİRLERİYLE ÇOĞALIŞLARI HAYATIMIN EN GURUR VERİCİ OLGUSU BİLİYORMUSUNUZ.BEN BUNU HER GÖRDÜĞÜMDE-AMA EVDE AMA BANYODA AMA YEMEKTE- HAYATIMDA YAPTIĞIM EN İYİ ŞEYİN İK İÇOCUK ANNESİ OLMAK OLDUĞUNU KENDİME SÖYLÜYORUM.

NOEL BABANIN HEDİYELERİ SONRASI MİGROS'A ÇIKTI ALIŞVERİŞLER YAPTIK ŞARKILAR SÖYLEDİK ORALARDA YEMEKLER YEDİK KIZLARIMLA.

EVE DÖNDÜĞÜMDE NE BENDE HASTALIK KALMIŞTI, NE SELİN'DE BİR KAHKAHA DAHA ATACAK HAL NE NEHİR'DE UYKUSUZLUĞA DİRENECEK BİR SANİYE.

MUTLU MESUT EVİMİZE VE YATAĞIMIZA SIĞINDIK ÜÇÜMÜZ SARMAŞDOLAŞ.OOOOH UYUDUK SICACIK MIŞIMIŞI
SEVGİYLE KALIN

etacarinea
  • Tüm gönderiler : 4322
Ynt: ATAKAN'A YILBAŞI-BAYRAM SÜRPRİZİ - 25.12.2006 16:27:22
ÇOK SEVİNDİM ADINIZAAA ÇOOOK, AYY İNŞALLAH YENİ YIL ÇOK İYİ GELECEK SİZE, İNŞALLAH HEPİMİZE. BENDE ABLARIMDAN UZAKTAYIM İKİ YILDIR YILBAŞINDA( BU ARADA SİNDERALLA- SEHER BENİM ABLAM SÖYLEMİŞ MİYDİM?) AMA DEDİĞİN GİBİ SAĞLIKLI MUTLU OLSUNLAR YETER. HOŞ BENİM SANA GÖRE AVANTAJIM VAR ANNEM YANIMDA OLACAK İNŞALLAH HAVA ATAR GİBİ Mİ OLDU NE
aysu ben

zined
Ynt: ATAKAN'A YILBAŞI-BAYRAM SÜRPRİZİ - 25.12.2006 16:31:38
AYSUUU ,AŞKOLSUN KAVGADA DÜŞMANA SÖYLENMEZ YAV.BACIM Bİ BAŞIMAYIM DİYORUM AİLEMDEN KİMSE YOK ŞÜKÜRRRRRR ÇOCUKLARIM VAR SİBEL'İN VURGULAMAKTAN ÖTE GÖZÜME SOKTUĞU GİBİ(İYİ Kİ VARSIN SİBEL) AMADA YANİ ÜHÜÜÜÜÜÜÜÜ.....

SEHER'İN ABLAN OLDUĞUNU BİRKAÇ SAYFA GERİDE SÖYLEMİŞTİN VE BENİM ÇOK HOŞUMA GİTMİŞTİ TEYZE AYSU'YU ANNE AYSU İLE BİRLİKTE TANIMAK, KENDİME ACAİP YAKIN HİSSETTİMDİ SENİ BU YÜZDEN.

ŞEKER, BEN 16 YAŞIMDA ALDIM BAŞIMI İSTANBUL'A GELDİM Bİ BAŞIMA YAŞADIM O ZAMANLAR DERET DİİLDİ BU KADAR AMA YAŞ BERİ GELMİYOR İLERİ GİDİYOR VE BEN YAŞLANDIKÇA DAHA DUYGUSAL DAHA YALNIZ VE DAHA MEMLEKET ÖZLEMİ ÇEKER OLUYORUM ÜHHÜÜÜÜÜÜÜÜ

BENİM ANNEM 1150 KM UZAĞIMDA OLACAK,SENANACIĞINI BİDE BENİM İÇİN ÖP
SEVGİYLE KALIN

zined
Ynt: CAPİTOL ,BİR DOĞUMGÜNÜ,NOEL BABA VE ÇOCUKLARIM - 25.12.2006 16:34:22
AZ GELDİ CAPİTOL PAZAR GÜNÜ Bİ SELİN'İ ALIP CARREFOUR'A GİTTİM EVE DÖNDÜM SONRA ÖZER'İ VE EHİR'İMİ ALIP Bİ DAHA GİTTİM CARREFOUR'A.BOYKOT EDİYORUZ YA BİŞİCİK ALMIYORUZ AMA ÖYLE SERSEMSEPELEK DOLAŞIP SONRASINDA ORALARDA YEMEK  YEMEK DAHİ HOŞ GELİYOR BANA.

HAFTASONU ATAKAN'A GİTMEDİM ÇÜNKÜ GRİP YENİ GEÇMEYE BAŞLADAI PAZAR GÜNÜ;HAYATIMDA ENNNN SEVDİĞİM YEĞENİME CERRAHPAŞA'DA YATARKENE MİKROP BULAŞTIRAMAZDIM Dİ Mİ?
SEVGİYLE KALIN

etacarinea
Ynt: CAPİTOL ,BİR DOĞUMGÜNÜ,NOEL BABA VE ÇOCUKLARIM - 25.12.2006 16:48:01
CANIM SEN NE TATLISIN BAK BUNAMIŞLIĞIMI YÜZÜME VURMAMIŞSIN HATTA NAZİKÇE VE ZEKİCE ATLATMIŞSIN TEBRİK EDERİM HADİ SEN DE BİZE GEL HİÇ OLMAZSA ANKARA BİRAZ DAHA YAKIN ABLALARIMA YALVARDIM AMA GELEMEDİLER
KIZLARINLA DA NE GÜZEL EĞLENMİŞSİN. İNSAN BAZEN İSTANBUL'UN CÜMBÜŞÜNÜ DE ÖZLÜYOR DOĞRUSU
aysu ben

smerey
Ynt: CAPİTOL ,BİR DOĞUMGÜNÜ,NOEL BABA VE ÇOCUKLARIM - 26.12.2006 10:31:36

zined
KARANLIK KORKUSU ALDI BAŞINI GİDİYOR... - 26.12.2006 11:09:29
MERHABA,

AYSU, ANKARA'YA Bİ GELSEM SEBUŞ'UM VE NİL'İMİN YANISIRA SENİ GÖRMEKTENDE BÜYÜK MUTLULUK DUYACAĞIM AMA FEKAT LAKİN O DENİZSİZ MEMLEKETE GELEBİLMEM MÜMKÜN DEĞİL.UŞAKLARIM ÇÜÇÜMEEEN İŞLERİM YOĞUUUN.YAZIN GÜZEL GÜNLERİNİ BIRAKIP KIŞIN ORTASINDA GELMEMİN NEDENİ(HEP ÖYLE DENK GELDİ) BU ŞARTLARIN HEPSİNİN İYİYE SEVK EDİLİP OLUMLU CEVAP VEREBİLMEMİN YANİ GELEBİLMEMİN  ÇOOOOK ZOR OLMASI.

AMADA SÖZ,GELECEĞİM VE SENİ DE GÖRECEĞİM TAMAM MI?

HEM BUNAMIŞLIK FİLAN DEME ,O KONUDA HATIRI SAYILIR ANILARIM VAR BENİM ARTIK
SEVGİYLE KALIN

zined
Ynt: KARANLIK KORKUSU ALDI BAŞINI GİDİYOR... - 26.12.2006 11:11:14
SİBEL ŞÜKRAAAN ŞÜKRAAAN EL ŞÜKRAN BACIM.DEDİĞİN GİBİ BİLGİSAYAR KONUSUNDA DOĞAÜSTÜ GÜÇLERİM VAR HENZÜ KİMSENİN SIRRINI ÇÖZEMEDİĞİ AMA NASIL YAPTIĞIMI BİLEMEDİĞİM İİN TEKRARI MÜMKÜN OLMİİİİİ.İNSANLARI ŞIMARTMAK EĞİLİMİN VAR VE NAZ YAPMAK HOŞUMA GİDİYOR İTİRAF EDEYİM AMA BU RESİM EKLEYEMEME DİREKT BECERİKSİZLİĞİMDEN KAYNAKLANIYOR BAİA SEBEBİ YOK VALLADA BİLLA DA...

TEŞEKKÜR EDERİM.
SEVGİYLE KALIN

zined
Ynt: KARANLIK KORKUSU ALDI BAŞINI GİDİYOR... - 26.12.2006 11:20:03
MERHABA,

SİZİN ÇOCUKLARDA VAR MI BİLMİYORUM , BENİM ÇOCUKLARIMDA BİR KARANLIK KORKUSUDUR ALDI GİDİYOR.NEHİR'İN TUVALETİ GELİNCE "KOOOKUDUYOOO(KORKUYORUM)" DİYOR ALTINA YAPMAYI TERCİH EDİYOR AMA ASSSSLA TUVALETE GİTMİYOR.SELİN DAHA ALEM, ZORLA ODASINA YOLLASAK BİLE IŞIĞI KAPATIP SALONA DÖNMESİ GEREKTİĞİNDE(ALTIASTARI BİR DÜDÜK HOL VAR ARADA) ÖYLE BİR ÇIĞLIKLAR ATARAK KOŞUYOR Kİ SALONA GÖZLERİ YERİNDEN ÇIKMIŞ NEFES NEFESE BİR HALDE ..ANLATMASI MÜMKÜN DEĞİL.BAŞTA GEÇER DEYİP MANTIKLI AÇIKLAMALAR YADA UFAK TEFEK ÇÖZÜMLER ÜRETTİK AMA BOYUT ABARMIŞ VAZİYETTE.

BİRDE NEHİR'İN EZAN TAKINTISI VAR.EZAN OKUNUNCA KOKRKUYLA BAŞINI KUCAĞIMA SAKLIYOR VE GİZLİ GİZLİ TAVANIN BİR KÖŞESİNE BAKIYOR.RENGİ ATIYOR VE "ANNE MAMUK(PAMUK) NAAPIYO" DİYE SORUYOR.E , BENDE EŞHEDÜ DEYİP BAKTIĞI YERE BAKIYORUM AMA NAFİLE..BİRŞEY GÖRDÜĞÜM YOK.NE YAPSAM NE ETSEM  KUCAĞIMA GÖMDÜĞÜ BAŞINI KALDIRMAK MÜMKÜN OLMUYOR.

ERENLERE Mİ KARIŞTIK HABERİM OLMADAN NE AMA FİKRİ OLANIN FİKRİNİ BEKLERİM YANİ
SEVGİYLE KALIN

zined
Ynt: KARANLIK KORKUSU ALDI BAŞINI GİDİYOR... - 26.12.2006 11:23:03
BU ARADA YUKARIDAKİ RESİM SELİN İLE BENİM BİR NİKAHTA ÇEKİLMİŞ RESMİMİZ.ÇOK SEVİYORUM O RESMİ, SELİN'İN İFADESİNİ İKİMİZİN KEYFİNİ.KIZIMLA KUAFÖRE GİDİP FÖN ÇEKTİRDİĞİMİZ İLK GÜN O EYLÜL GÜNÜ.İNSANIN ÇOCUĞUNUN KENDİSİNE ARKADAŞ OLMAYA BAŞLADIĞI O GÜZEL GÜNLERİN BAŞLANGICI O RESİM.ASLINDA SIKILDIĞINIZ BİR TOPLULUKTA , YANINIZDA ASLA SIKILMAYACAĞINIZ BİR PARTNERİN KEYFİNİ TAŞIYIŞIMIN RESMİ O GÖRDÜĞÜNÜZ.

PAYLAŞMAK İSTEDİM.
SEVGİYLE KALIN

etacarinea
Ynt: KARANLIK KORKUSU ALDI BAŞINI GİDİYOR... - 26.12.2006 11:31:36
resimde çok güzel çıkmışsınız maşşallah. Denizcim benim yiğenim de birden bire karanlıktan korkmaya başlamıştı bundan bir kaç sene önce.
Sonra balam biraz üstüne düşünce (baba tarafından) kuzenlerinin ışığı kapatıp çocuğu bi şekilde korkuttuklarını öğrendi . şimdi hala korkuyor ama sanki biraz daha alışmış gibi.
yani diyeceğim o ki, belki birbirlerini bi şekilde karanlıktan kendileri korkutmuş olabilirler. birinden korku dolu bir hikaye dinlemiş olabilirler. çocukların sıklıkla yaptığı birşeydir zaten.
ama herhangi bir çözüm öneremiyorum. belki fazla üstüne düşmezseniz kendi kendien azalır
aysu ben

smerey
Ynt: KARANLIK KORKUSU ALDI BAŞINI GİDİYOR... - 27.12.2006 10:23:41
Rica ederim Deniz, dün resimleri eklerken vaktim olmadı ne okuyabildim ne yazabildim sayfanıza.. İstemesende bazen çocuğun okuldaki mutluluğu için katılmak gerekir böyle olaylara, bak senin gibi asosyal () bile başarabiliyor bunu.. Diğer çocuklar hakkında bildiklerini annelerine anlatınca sen ne şaşmış ve kendilerini ne eksik hissetmişlerdir kimbilir. Bunda anlatmayı sevmeyen çocuğun rolü olabileceği gibi anlattırmayı beceremeyen annenin de rolü vardır. Ama eğer diğer annelerde senin hissetiğin şekilde sana karşı hislere sahipse yandın sen, kızının ağzını arıyor bizim ve çocuklarımız hakkında diyorlardır içden içe..

zined
Ynt: KARANLIK KORKUSU ALDI BAŞINI GİDİYOR... - 28.12.2006 09:56:27
AYSU, ÖCÜÜÜ KORKUTMASINI DEDİĞİN GİBİ KEŞFEDİP ÖCÜ DENİLEN ŞEYİN SİVRİSİNEK OLDUĞUNA İKNA ETMİŞTİK SELİN'İNEHİR'İ İSE SELİN ÖCÜ DİYE KORKUTTUĞUNDAN ONA DA MANDALİNAYI ÖCÜ DİYE GÖSTERDİM SONRA OTURUP ÖCÜYÜ YEDİK VE KORKU DA GİTTİ...AMA BU KARANLIK KORKUSUNU AŞAMADIM.BEKLEYELİM BAKALIM BİR SÜRE, BELKİ YAŞLA İLGİLİ DİYORUM AMA......
SEVGİYLE KALIN

zined
HIRSIZLIK ANNEYE SÖYLENİR Mİ? - 28.12.2006 10:26:00
OOF OF,

SABAH SABAH YİNE SİBEL'İ ARADIM,BACIM BEN ALLAK BULLAK OLDUM DEVRELER YANACAK  NE YAPSAM DİYE....BAZEN İNSAN DOĞRU HANGİSİ BİLEMİYOR, ANNE YÜREĞİNİN MERHAMETİ AMNTIĞIN KESKİN YANI İLE  ÇARPIŞMAK ZORUNDA KALIYOR.BU DA ÖYLE BİRŞEY...

AKŞAM SELİN'İMİN YATIRDIKTAN SONRA SAAT 22 GİBİ TELEFONUM ÇALDI.BÜTÜN VELİLERİN TELEFONU VAR SINIFTAKİ HERKESTE, BİR ARKADAŞININ ANNESİ ARADI BENİ AMA SESİ SERT VE SİNİRLİ."MERHABA, RAHATSIZ ETTİM BEN  ....'NIN ANNESİ XXX, KIZIM SELİN'İN KULAKLIĞINI GETİRMİŞ EVE SORDUĞUMDA SELİN VERDİ ANNESİNDNE İZİN ALMIŞ DİYOR, DOĞRU MU ÖĞRENMEK İSTİYORUM" DEDİ.BEN SON DERECE AFALLAMIŞ BİR HALDE BÖYLE BİRŞEYDEN HABERİM OLMADIĞINI SÖYLEDİM.SONRA DA DURUMU KAVRAYIP "BENİM HABERİM YOK AMA SELİN İÇİNDEN GELMİŞSE VERMİŞTİR BUNU DA BİLEMEM "DEDİM.KADIN TEDİRGİN DURALADI, SLEİN'E SORMANIZI RİCA EDİYORUM DEDİ.SELİN ÇOKTAN UYUDU DEDİM, BU SAATE KALMAZ O(ASLINDA SAAT 22'DE BENİM EVİ KİMSE ARAMAZ DEPERİM NORMALDE AMA BU SEFER DURUM BAŞKA)."BAKIN XXX HANIM" DEDİM "ONLAR ARALARINDA HALLEDERİ YARIN OKULA GELSİN KIZINIZ SELİN İLE ARALARINDA HALLEDERLER, BÜYÜTECEK BİRŞEY DEĞİL,BENCE GİRMEYELİM ARALARINA"

ANLADIM ASLINDA,UFAKLIK YÜRÜTMÜŞ KULAKLIĞINI SELİN'İN AMA KIYAMADIM, O TELEFON KONUŞMASINI DİNLİYORSA KALBİ NASIL ÇARPIYORDUR DİYE DÜŞÜNDÜM.KENDİMİ ONUN YERİNE KOYDUM ANNEMDEN KORKTUĞUMU VE SUÇLU OLDUĞUMU DÜŞÜNDÜM.EBRU AYİŞ'İN BİR DÖNEM YAZILARININ ALTINA KOYDUĞU GÜZEL BİR SÖZ VARDI "ÇOCUKLARIN ANLAŞYIŞA İHTİYACI VARDIR, EN ÇOKTA HAK ETMEDİKLERİ" ZAMAN DİYORDU O SÖZ.

İKİLEMLERİ YANSITMAYIP KAPATTIM TELEFONU, SONRA DÜŞÜNE DÜŞÜNE UYKUYA DALDIM.

SABAH SELİN'İ UYANDIRDIM , YÜZÜNÜ YIKAMASINI ZOR BEKLEDİM.
"BALIM, KULAKLIĞIN NERDE" "OKULDA UNUTTUM ANNE" DEDİ SAKİN.ALTDUDAĞI ISIRIVERDİM SIKINTIDAN.GİYDİRDİM,TSTUNU YERKEN DEVAM ETTİM."SELİN, AKŞAM ARKADAŞININ ANNESİ ARADI ARKADAŞIN BÖYLE BÖYLE DEMİŞ ONA" "YOK BE NE VERCEM KULAKLIĞIMI ÇALMIŞ İŞTE" DEDİ.SONRA ÜZÜLDÜK BERABER."ANNE, ÜZÜLMESİN ARKADAŞIM, KIZMASIN ANNESİ, VERİRİM GİDER NE OLACAK" DEDİ."YOK SELİN" DEDİM ARTIK KARARIMI VERMİŞ OLMANIN RAHATLIĞI İLE "O ZAMAN ARKADAŞIN HER HOŞUNA GİDENİZ İZİNSİZ ALIR VE CEZASIZ KALACAĞINI SANIR.BEN AKŞAM ONA ALIR GETİRİRİM BİR TANE..AMA SENİNKİNİ GERİ AL"

SİBEL İLE KONUŞMAM İYİ OLDU.SİBEL, ANNESİNDEN İZİN ALARAK BUNU VERMEM GEREKTİĞİNİ,ÖDÜL OLARAK ALGILAMASININ DA SAKINCALI OLDUĞUNU SÖYLEDİ.ŞARJI BİTMEYEN FENERİM GİBİ SİBEL, SAĞOLSUN.
SEVGİYLE KALIN

zined
Ynt: HIRSIZLIK ANNEYE SÖYLENİR Mİ? - 28.12.2006 11:29:44
BİTMEDİİİİİİİ

AKŞAM SELİN YEMEKTE AKLINA GELEN BİRŞEY İLE SOFRADAN FIRLADI.ANNE ACİL DURUM;HEMEN ANNE-KIZ TOPLANTISI DEDİ.BU, ONUNLA KARARLAŞTIRDIĞIMIZ "ÖNEMLİ" BİRŞEY.ANNE-KIZ ARASINDAKİ SIRLAR,SELİN'İ ÖZEL KILIYOR VE KENDİ YERİNİ BELİRLİYOR EV İÇİNDE.NEYSE NEDİR DURUM DİYE FIRLADIM GİTTİM;FASAFİSO ŞEYLER İÇİN ANNE-KIZ TOPLANTISI DÜZENLENMEZ! FİLANCA ARKADAŞI ONA ÇOK TERBİYESİZ BİR RESİM GÖSTERMİŞ,NASIL BİR ŞEY BU DEDİM

-ANNE SÖYLEMESEM..
-KIZIM SEN SÖYLE BEN BİLMELİYİM BÖYLE ŞEYLERİ BİLİYORSUN..HA, DİNLİYORUM.
-ŞİMDİ Bİ KADIN YERE YATMIŞ GÖĞÜSLERİ AHA BÖYLE BİBERON GİBİ HAVAYA DİKİLİ ÇIPLAK, Bİ ADAMDA ÜSTÜNE ÇIKMIŞ
-
-KADIN DİYO Kİ "ALTI  DAKİKA ALTI SAAT ALTI AY BİTMEDİ GİTTİ  BOAL ARTIK BOŞALACAKSAN" ADAM DA DİYO Kİ" ALTI SENE ALTI AY ALTI SENE ALTI AY"

SONRA SELİN SUSTU GÖZLERİ DOLDU.BENİM DE GÖZLERİM DOLU,İLK BULDUĞUM OMUZA YAMULUP AĞLAYACAM DOYA DOYA.

-EE KIZIM
-ANNE SONRASI AYIP ANLATMASAM
-YOK KIZIM ANLATSAN DAHA İYİ OLUR (ALLAH'IMMM ASIL AYIP KISMINA GELMEMİŞİZ BİLE)
-ANNE DİYEMİYECEM
-HADİ KIZIM ANNE KIZ ARASINDA HERŞEY SÖYLENİR BİLİYORSUN
-..... EN SONUNDA KADIN DA DİYO Kİ "RIFKI ALLAH BELANI VERSİN RIFKI

BUNU SÖYLEYİP KAÇTI SELİN.YAVRUM, Bİ TANECİK SARSUĞUM ÜSTTE YAZILANLARI ANLAMAMIŞ AMA BİZİ SEVİP YARATMIŞTAN BAŞKASINA KÖTÜLÜK İSTENMEZ KONULU MUHABBETİMİZİ HATIRLAYIP BELA ANMAYI BERBAT BİR KÜFÜR OLARAK ALGILAMIŞ.

RESMİ YIRTIP ATMIŞ.

ARKADAŞI İLE DAHA AZ GÖRÜŞMESİNİ TAVSİYE ETTİM.BİLMİYORUM İLKOKULDA ORAL SEX BİLGİSİ VE SEX İLE İLGİL KARİKATÜRLER GÖREN KIZIMA ORTAOKULDA NE ANLATACAK BU ZİBİDİLER:BEN GİDİP ORTAMI DAĞITMAZ MIYIM????
SEVGİYLE KALIN

zined
Ynt: HIRSIZLIK ANNEYE SÖYLENİR Mİ? - 28.12.2006 11:44:56
YARIN SELİN'İN OKULUNDA YILBAŞI BALOSU VE KOSTÜM YARIŞMASI VAR.DÜN ÜSKÜDAR BÜRODAKİ ARKADAŞIMA RİCA ETTİM, ORASI TEK KİŞİ KALDI FİDAN BENİM BÜROYA GELİP BİR SAAT YERİME BAKTI(ALLAH RAZI OLSUNDU) BENDE KOŞTUM KIZIMA KOSTÜM VE OKULA GİDERKEN GİYECEĞİ KIYAFET ALDIM.

BU SENE ARTIK  OKUL FORMASI VAR DİYE PEK ÜSTBAŞ ALMADIMDI ONA.YARIN OKULA SERBEST KIYAFET GİDİLECEĞİNİ DUYUNCA ENİKONU PANİKLEDİM.GİTTİM YİNE PAMUK PRENSES KOSTÜMÜ ALDIM YANİ KİRALADIM.ORAYI KEŞFETMEK ,YAPTIĞIM İYİ ŞEYLERDEN BİRİ.SELİN BEĞENMESE PALYAÇO KOSTÜMÜ ALACAKTIM BU KEZ...AMA SEVİNDİ BALIM ÇİÇEĞİM.

HALA HEYECANI YİTİRMEMEK HER SENE HİÇ YAŞAMADIĞIN YENİ BİR HEYECAN YAŞAMAK ANNELİĞİN NİMETLERİNDEN.NEHİR'İME DE KOSTÜMLER ALIP GİYDİRMEYİ NASİP ETSİN ALLAH

SEVGİYLE KALIN

tweety0555
  • Tüm gönderiler : 13295
  • Bölge: AMASYA/MERZIFON
Ynt: HIRSIZLIK ANNEYE SÖYLENİR Mİ? - 28.12.2006 15:19:29
ABLA CIM GENE YAZILARI HIC SOLUKSUZ OKUDUM AMA ATAKANLA ILGILI HERHANGI BIR SYE GOREMEDIM NASIL ATAKAN...

bitanesim
  • Tüm gönderiler : 8795
Ynt: HIRSIZLIK ANNEYE SÖYLENİR Mİ? - 28.12.2006 15:22:27

:)nuray:)
Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamını taşısaydı ve sen bana, seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inanki bir tanem her gün yağmur yağardı EFE OĞLUM BENİM DÜNYAMMMM:-))

zined
Ynt: HIRSIZLIK ANNEYE SÖYLENİR Mİ? - 28.12.2006 15:42:43
MERHABA ÖZLEM,

ATAKAN BU AKŞAM NASİPSE HASTANEDEN ÇIKIYOR(NE DERİN NEFES ALDIM BİR GÖRSEN HALİMİ). 60. SAYFADA YAZDIKLARIMA BİRŞEY EKLEMEDİM ÇÜNKÜ ŞU SAAT BİLE KESİN OLAN FAZLA BİRŞEY YOK YANİ BİR ÇIKIN BİR ÇIKMAYIN DENİLMİŞ AMA ABLAM TASITARAĞI ALIP TOPLANMAKTAYARIN AKŞAM BENDELER ALLAHNASİP EDERSE, OĞLUM BENDEN  İSTEDİ İSTEDİ İSTEDİ.

BENDE HEMEN GEREĞİNİ HAZIRLAMAYA KOYULDUM DABİİİİİİ.ANNE BURASI DA EVİMİZ GİBİ  OLDU DEMİŞ HAZIRLANIRKEN, İLERİKİ YILLARDA BUGÜNLERİ NASIL ANACAK DİYE DÜŞÜNÜYORUM.

ABLAM İSTANBUL'DAN HASTANE ANILARIYLA AYRILSIN İSTEMEDİ.CAPİTOL OLİVYUM CARREFOUR'A GÖTÜRECEĞİZ ONU.OKULA GİDECEK BELKİ TRABZON'DA...

AKŞAM BABAM İLE KONUŞUYORDUK,BABA ATAKAN'IN YÜZÜ ŞİMDİ ÇOK DÜZELDİ ONU ÇOK DEĞİŞMŞİ BULACAKSINIZ DEDİM.BABAM BİR AN SUSTU SONRA GÜÇ BELA "AH KIZIM , BULAYIMDA ONU NASIL OLURSA OLSUN" DEDİ.GÖZLERİM DOLDU.SEVGİSİNİ HEP İÇİNDE YAŞAYAN ,BAŞIMI OKŞARKEN BİLE NASIL YAPACAĞINI BİLMEZMİŞ GİBİ BİR HALİ OLAN BABAMIN BU DUYGUSALLIĞI BENİ ÇOK ETKİLİYOR.

BELKİ ANNESİ DAHİL HİÇBİRİMİZ ONUN KADDAR ETKİLENMEDİK BU OLAYDAN.

BEN HALEN GECELERİ SAAT 3 UYANIYORUM AMA ARTIK TEKRAR UYUMAM ZOR OLMUYOR.

KARDEŞLERİ ATAKAN'I ATAKAN KARDEŞLERİNİ BEKLİYOR.ABLAM,TELEFONDA , "ÇOK İŞİM VAR YEMEK YAPIYORUM" DEDİĞİ GÜNLERİNİ ÖZLÜYOR.ENİŞTE KÖYÜNÜN SESSİZLİĞİNDE BULDUĞU HUZURU VE PAZAR GÜNLERİ ÇOCUKLARINA GETİRDİĞİ TAZE KÖY MAHSULLERİNİ ÖZLÜYOR.

HAYAT BİR ŞEKİLDE ESKİ HALİNE DÖNECEK AMA ATAKAN ASLA ESKİ HALİNE DÖNEMEYECEK VE BİZ ŞÜKÜR ETMEK İÇİN BİNLERCE NEDENİ OLAN BİR AİLEYİZ KANIMCA....
SEVGİYLE KALIN

tweety0555
Ynt: HIRSIZLIK ANNEYE SÖYLENİR Mİ? - 28.12.2006 15:54:38
ABLACIM BANAA SU YUMURTADAN YAPARMISIN GERCI ATAKAN ACABA O MENUYE BENIDE ORATK YAPARMI....NEDEN ATAKAN ESKIYE DONEMEYEECEK DUR 60 I BIR OKIM...

zined
Ynt: HIRSIZLIK ANNEYE SÖYLENİR Mİ? - 28.12.2006 16:00:22

ÖZLEM'CİM
LAF ETTİĞİN ŞEYE BAK SEN GEL, MÖNÜ ANINDA HAZIR
YEMEK İÇİN Mİ YAŞIYORSUNUZ YAŞAMAK İÇİN Mİ YİYORSUNUZ DERLER YA:BEN YEMEK İÇİN YAŞIYORUM TAŞTAN YUMUŞAK NE VARSA .......
SEVGİYLE KALIN

tweety0555
Ynt: HIRSIZLIK ANNEYE SÖYLENİR Mİ? - 28.12.2006 16:05:52
AH BENDE YEMEK ICIN OLURUM AMA HAZIR OLURSAHATTA GUNLERDE ON BES CESIDIN HEPSINDEN YIYORUM DIYE OBUR KOYDULAR ADIMI

zined
Ynt: HIRSIZLIK ANNEYE SÖYLENİR Mİ? - 28.12.2006 16:09:06
CAN BOĞAZDAN GELİR TAKMAAAA
ONLAR YİYEMİYO KISKANIYORLAR BİZİ BALIMMM
MARLYN MONRE (NASIL YAZILIYORSA İŞTE) ZAYIF OLSA TARİHE YAZILIRMIYDI,BOŞVER SEN SANA OBUR DİYENLERİ GEÇÇÇÇÇÇ
SEVGİYLE KALIN

tweety0555
Ynt: HIRSIZLIK ANNEYE SÖYLENİR Mİ? - 28.12.2006 16:10:19

etacarinea
Ynt: HIRSIZLIK ANNEYE SÖYLENİR Mİ? - 28.12.2006 16:33:21
SİZİN BAYRAMINIZ DA KUTLU OLSUN. AYRICA YENİ YIL ZUZULARINLA, EŞİNLE VE TÜM AİLENLE SİZE BÜTÜN MUTLULUKLARI GETİRSİN VE BİR DAHA KÖTÜ HİÇ BİRŞEY YAŞATMASIN. ATAKANCIĞIM İYİLEŞSİN, UMUTLARINIZIN BİLE ÜSTÜNDE GÜZEL YILLAR OLSUN BUNDAN SONRA.

aysu ben

sinderalla
  • Tüm gönderiler : 332
Ynt: HIRSIZLIK ANNEYE SÖYLENİR Mİ? - 29.12.2006 09:32:17
hemen kardeşimin altında bende yeni yılını ve bayramını kutluyorum atakan içinde çok ama çoook mutlu oldum canımm öpüyorum çok

**gül**
  • Tüm gönderiler : 8766
  • Bölge: ankara/
Ynt: HIRSIZLIK ANNEYE SÖYLENİR Mİ? - 29.12.2006 09:38:39
...

irmakyagmur
  • Tüm gönderiler : 8319
  • Bölge: İSTANBUL
Ynt: HIRSIZLIK ANNEYE SÖYLENİR Mİ? - 04.01.2007 02:07:52
Deniz'cim, ablacım, yine bir solukta okudum bıraktığım yerden mesajlarını. Atakan çıkmıştır hastaneden herhalde, umarım herşey yolundadır.

Karanlık ve ezan korkusu konusunda birşeyler yazmak istiyorum.

İlkokul zamanlarımı hatırlamıyorum ama ortaokulda benim de gece lambam vardı, hatta yılbaşı çekilişinde 2 yıl üstüste ingilizce öğretmenlerim (ikisi farklı öğretmen benim yaşlarımdalardı) hediye almıştı, ikisi de aynı hediyeyi almışlar ama farklı model. Hihihih bir an hatırladım da. Neyse... Ben yıllarca gece lambası ile uyudum, bak mesela gece lambası kullanmadığım günleri şöyle hatırlıyorum, odadaki koltuktaki oyuncak ayımı bile bir yaratık gibi görür acayip şekilde korkardım. Daha sonra lise üniversite falan zaman zaman gece lambası, zaman zaman karanlıkla geçti... Üniversitede biraz alıştım karanlığa, ama mesela evlendikten sonra mutlaka elimi yanıma atar yalnız değilim diye emin olmak isterdim. Şimdi karanlıkta uyumakta biraz zorlanıyorum, biliyorsun Nazif askerde... Bu yüzden karanlık korkularını anlıyorum, ben hala ev sessizken evin içinde karanlıkta yürüdüğümde tedirgin oluyorum, hızlı hızlı yürüyorum ve şarkı söylüyorum, kendimi rahatlatmak için. Selin'in karanlık korkusu da biran evvel biter inşallah. Size şu direk prize takılan gece lambalarından tavsiye ederim, bazılarında açma kapama tuşu var, ben yıllarca onu kullandım, Ankara'ya gelince geceleri karanlık korkumla yeniden başbaşa kalınca gidip yine böyle bir lamba-ampul aldım, ama bu sefer sensörlü aldım, sabah ışığıyla otomatik kapanıyor, karanlık olunca direk açılıyor, ben sabah uyanınca fişten çekiyorum, çünkü akşama kadar odama pek girmiyorum. Sizin için bu lamba mı diyeyim ampul mü neyse, faydalı olabilir, tavsiye ederim. En azından karanlığı kırıyor, çok aydınlatmasa da karanlık korkularından biraz kurtulmuş olursunuz.  Hem gece uyanında tuvalete giderken falan da iyi oluyor.

Ezan korkusuna gelince... Çok ama çok yakın bir zamana kadar nedenini inan bilmiyorum ama benim de ezan korkum vardı. Ama ben sadece sabah ezanından korkardım. Mutlaka çok küçükken bununla alakalı bir şey yaşadım ama tabi hatırlamıyorum. İnan ezan bitene kadar yorganımın altına girer ve nefesimi olabildiğince uzun süre tutardım, ezan bittiğinde ben sırılsıklam terlemiş olurdum, biraz da korkudan. Kendiliğinden geçti bu korku ama hiç geçmeyecek sanıyordum. Hala biraz garip olurum sabah ezanında ama alıştım sayılır, artık korkmuyorum en azından. Bana hep nedense ölüm gelecek gibi bir korku yaratırdı işte. Dikkatle sesimi çıkarmadan dinlerdim, sanki beni gelip bulacaklarmış ve kötülük yapacaklarmış gibi gelirdi... Umarım Nehir'in bu korkusu en yakın zamanda geçer.

zined
Ynt: HIRSIZLIK ANNEYE SÖYLENİR Mİ? - 04.01.2007 13:27:10
AYŞEGÜL MERHABA,

BENDE EVLİYKEN EŞİMİ ASKERE YOLLAMIŞTIM.SABAHA KADAR VAMPİR İLMLERİ İZLER, GÜNDÜZ DE GİDER BİRİLERİNİN EVİNDE UYURDUM O GELDİĞİNDE İSE BİR KERE DAHA HERŞEYE YENİDEN BAŞLAMAK ÇOK ROMANTİK OLMUŞTU.GÜZELLİKLE KAVUŞMANIZI DİLİYORUM BÜTÜN KALBİMLE.

KARANLIK KORKUSU ,ÇOK İNSANDA OLAN BİRŞEY ANLIYORUM ASLINDA.EZAN SESİ,SABAHIN ALACAKARANLIĞINDA UYANMAYA YAKIN ALGININ AZCIK AÇIK OLDUĞU VE GÜNÜN SESSİZLİĞİNDE SESİN ÇOK YAYILDIĞI SAATTE ÜRKÜTÜCÜ GELİYOR OLABİLİR.MANTIK AÇIKLAMASI OKEY AMA İNSAN SALONDAN HOLE GEÇEMEZSE BOYUT AŞILMIŞ GİBİ SANKİ BİRAZ.

BAKACAĞIZ AYŞEGÜL,İNŞALLAH HALLEDİLİR NE DİYEYİM.

SELİN DE ÖLÜM GELECEK HAYALET GELECEK DİYOR VE BAŞINI YORGANIN ALTINA GÖMÜYOR.IŞIK YANINCA HAYALET GELMEZ Mİ DİYORUM, ÜFF ANNE SENDE İYİCE KARIŞTIRIYORSUN İNSANIN AKLINI DİYE AZARLIYOR BENİ.

NE YAPACAĞIM BEN BU VELETLERLE BİLMİYRUM
SEVGİYLE KALIN

zined
DOĞUMGÜNÜ NEREDE KUTLANIR; İMDAK!!!!! - 04.01.2007 13:30:45
SEHER MERHABA,

NE GÜSSEL KARDEŞ KARDEŞ YAZIYORSUNUZ BAYILIYORUM SİZE.

SENİN VE BIDIĞININ BAYRAMINI AYRI KUTLUYORUM VE KOCAMAN ÖPÜYORUM SİZLERİ[sm=kiss.gif][sm=kiss.gif][sm=kiss.gif][sm=kiss.gif][sm=kiss.gif][sm=kiss.gif]
<mesaj tarafından düzenlendi zined on 04.01.2007 13:40:58>
SEVGİYLE KALIN

irmakyagmur
  • Tüm gönderiler : 8319
  • Bölge: İSTANBUL
Ynt: DOĞUMGÜNÜ NEREDE KUTLANIR; İMDAK!!!!! - 07.01.2007 03:57:46
Deniz'cim inşallah en yakın zamanda bu korkusundan kurtulur Selin'ciğim.  Benim için kocaman sarıl Selin'ciğime acayip içimden geldi.  Bir de çok güldüm Selin'in lafına yaaaa, hay Allah hihihihihihihi!!!

smerey
Ynt: DOĞUMGÜNÜ NEREDE KUTLANIR; İMDAK!!!!! - 10.01.2007 10:02:10

zined
SELİN'İN DOĞUMGÜNÜ DAVETİYESİ - 10.01.2007 10:25:43
AŞKOLSUN SİBEL, BEN KOYACAKTIM DAVETİYEYİ.ŞİMDİ İNSANLAR BEN YİNE BECERİP SAYFAMIZA KOYAMADIM, SANA SABAH SABAH MAİL YOLLAYIP "YİNE BECEREMEDİM SİBEL SAYFAMIZA KOYACAN MI BUNUUU" DİYE MAİL ATTIM, SONRADA ERİNMEYİP BUNU DA HALLETTİĞİN İÇİN TEŞEKKÜR ETTİM HATTA BİR HARF ÖĞRETENİN KITRK YIL KÖLESİ OLUNURMUŞ SEN BANA BU DAVETİYEYİ HAZIRLAMAYI ÖĞRETTİĞİN İÇİN AKŞAM SENİ SEVGİYLE ANDIM DEDİM SANACAKLAR.

ALLAH ALLAAAAAH
SEVGİYLE KALIN

smerey
Ynt: SELİN'İN DOĞUMGÜNÜ DAVETİYESİ - 10.01.2007 11:01:40
 yok canımmmmm, hiç öyle sanırla mıııı

**gül**
  • Tüm gönderiler : 8766
  • Bölge: ankara/
Ynt: SELİN'İN DOĞUMGÜNÜ DAVETİYESİ - 10.01.2007 15:45:43
DAVETİYENİZE BAYILDIM SÜPPER OLMUŞ...BENDE BÖÖYLE BİŞİY HAZIRLAYIM HEHEHHEE...BU ARADA ŞİMDİDEN DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN SELİNCİĞİM..
...

sebuş
  • Tüm gönderiler : 1083
Ynt: SELİN'İN DOĞUMGÜNÜ DAVETİYESİ - 10.01.2007 16:32:22
valla bu davetiye işi tam süper olmuş..:)) yeliz (teyzemiss) doğanın davetiyelerini almaya gitti döndüğünde; abla be benim düğün davetiyelerim bu kadar tutmazdı bu ne böylee demişti..:))

ösledim ösledim ösledimmmm

zined
SELİN KOSTÜM YARIŞMASI RESMİ - 12.01.2007 09:59:25

<mesaj tarafından düzenlendi zined on 12.01.2007 10:02:39>
SEVGİYLE KALIN

zined
Ynt: SELİN KOSTÜM YARIŞMASI RESMİ - 12.01.2007 10:03:55
SEVGİYLE KALIN

Sayfayı değiştir: << < ..3132333435363738 > | Sayfayı gösteriyor 31 of 38, mesajlar 1201 to 1240 of 1496