Forum Bebeği Forum Ana Sayfa

Bebek.com Forum'a Hoş Geldiniz...

Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.
Bebek.com forumunu ilk ziyaretiniz ise; Forum Kuralları için tıklayınız.

ayakkabılar

Sayfayı değiştir: < 12345 > | Sayfayı gösteriyor 4 of 5, mesajlar 61 to 80 of 95
Yazar Mesaj
elya

• Tüm gönderiler : -7469
  • Ödül puanları : 0
  • Katıldı: 01 January 0001
  • Durum: çevrimdışı
Ynt: ayakkabılar - 16.10.2007 14:41:27 ( #61 )
gülcüüm..tabi bizim bu ayakkabilari kullandigimiz epey oldu..
ama albüme baktim..bitane o ayakkabilarla cekilmis resim buldum..
bunlarda tamamen deri...yandan citcitli...panco mazalarinda var...
bende oradan almistim :)
ekliyorum resimi

[image]local://27707/8101ACB4EC484DCF89BEBEA21C11C83B.jpg[/image]
Eklenen resim(ler)
hacıpur

• Tüm gönderiler : 1157
  • Bölge: İstanbul
Ynt: ayakkabılar - 16.10.2007 14:43:57 ( #62 )
Eeee bunların altı yumuşacık zaten. :) Ben onun için aldım bunları , sertlerden istemiyorum ben de. Evet LCW den almıştım , hem de çok ucuz , 15 YTL idi.
**gül**

• Tüm gönderiler : 8766
  • Bölge: ankara/
Ynt: ayakkabılar - 16.10.2007 14:53:28 ( #63 )

Orjinalden alıntı: hacıpur

Eeee bunların altı yumuşacık zaten. :) Ben onun için aldım bunları , sertlerden istemiyorum ben de. Evet LCW den almıştım , hem de çok ucuz , 15 YTL idi.

haa ozaman görüntü ölee.ay neden dokunmadım ki ben.akşam bi carrefour yapcam zati bakıiim.

elif pançoda var demek.tüh geçen ankamall a gittiğimde baksaydım.
...
elya

Ynt: ayakkabılar - 16.10.2007 15:04:37 ( #64 )
bak bak..bunlar cok rahat..bide ayakkabi dünyasi varsa..oraya bak..
oradada oluyor bunlardan :)
ilk pancoda vardi bunlardan ama

kağandemir

• Tüm gönderiler : 82
  • Bölge: istanbul
Ynt: ayakkabılar - 16.10.2007 17:10:38 ( #65 )
ilk adım ayakkabısı olarak hekimler, bilekleri saran bir tarz ayakkabı öneriyorlar.bobux lar oldukca yumuşaklar ve bence 1 yaş altı için uygun papuçlar. Bende paqpa aldım ve memnun kaldım. sadece dışarıda giydiriyorum. Aslında iyi bir marka daha var ama henüz bulamadım.elephanten isminde bir marka..sanırım kadıköy evlendirmenin oralarda dükkanı varmış.
elya

Ynt: ayakkabılar - 16.10.2007 18:29:00 ( #66 )
AAA elefanten cok ii...kesinlikle tavsiye ederim :)
bu forumun baslarinda bi söylemistim ben zaten o markayi :)
paqpada benim favorim..bu sefer ata bey bubba lara karar verdi..kIDDO mazasindan :)

epurpletr

• Tüm gönderiler : 26
Ynt: ayakkabılar - 18.10.2007 09:24:13 ( #67 )
Arkadaşlar benim oğlum 1 yaşında ama daha yürümüyor koltuklara tutunarak ve emekleyerek ilerliyor.Ben de ayak kasları gelişsin rahat etsin diye bu bobux türü ayakkabılardan aldım.Bileği tutan ayakkabılar ilk adım için uygun demişsiniz.İlk adım nedir diye düşünmeye başladım:)Yani şimdi yürümeye başladığında mı giydiği ayakkabı ilk adım ayakkabısı
**gül**

• Tüm gönderiler : 8766
  • Bölge: ankara/
Ynt: ayakkabılar - 18.10.2007 09:49:03 ( #68 )

Orjinalden alıntı: elya

AAA elefanten cok ii...kesinlikle tavsiye ederim :)
bu forumun baslarinda bi söylemistim ben zaten o markayi :)
paqpada benim favorim..bu sefer ata bey bubba lara karar verdi..kIDDO mazasindan :)

pizimde ilk papıçımız paqpa.bubba neymiş hımms onada bakim.ayakkabı manyağ etcem ılgınıda kendüm gibi.

epurpletr ewet canım ilk adımlarını attığında giydiriyosun.ama ben 13 aylıkken giydirdim yoksa 12 miydi.herneyse işte ayaklandığı zaman giydirdim.ama acele etme sen istersen bobuxlar çok ii.zaten kış günü dışarda olmıycağı için gerek yok kanımca.
...
demir0507

• Tüm gönderiler : 5
Ynt: ayakkabılar - 07.10.2008 13:32:09 ( #69 )
ben bütün markaları tek tek gezdim. görümcem fizyoterapist birlikte baktık en iyi ayakkabılar kifidis'te hem yumuşak hem ortapedik. oğlum bu ayakkabılar sayesinde ilk günden beri düzgün yürüyor. şu an 15 aylık ve koşturuyor. çok rahat ettik tavsiye ederim.
mavibenim

• Tüm gönderiler : 51
Ynt: ayakkabılar - 03.11.2008 22:02:35 ( #70 )
biz de polaris kullandık ve çok memnun kaldık, ortopedik ve ayrıca çok dayanıklı
sedasönmez

• Tüm gönderiler : 223
Ynt: ayakkabılar - 23.11.2008 00:28:29 ( #71 )
arkadaşlar ben elephanten gydiriyorum oğluma ve DEİCHMANN dan alıyorum.fiyatları inanılmaz ucuz hatta en son aldığım kışlık elephanten ayakkabılar kasa indirimiyle 30 ytl ye geldi .hatta acaba sahte mi diye düşünmeden edemedim ama  kasaya sordum deichmann elephanten i satın aldı,fiyatlar bu sebeple çok ucuz dediler.gene de dışarıdaki fiyatlarını bilince içime şüphe düşmedi değil.sizin de bilginiz olsun istedim,eğer gerçekten orjinalse  kaçırmamak lazım,bir gidip bakın derim..
ceylinnağme

• Tüm gönderiler : 195
  • Bölge: İzmir Yeşilyurt
Ynt: ayakkabılar - 21.12.2008 18:28:16 ( #72 )
selam
elsel

• Tüm gönderiler : 49
Ynt: ayakkabılar - 06.01.2009 03:52:09 ( #73 )
doktorumuz koşmaya başlayana kadar  yumuşak tabanlı patik gibi ayakkabı giydirin dedi.diğerleri yürümesini aksatıyormuş
pinkydream

• Tüm gönderiler : 10
Ynt: ayakkabılar - 09.01.2009 16:43:51 ( #74 )
ben ogluma pappa markayı kullanmıştım doktor tavsiyesi üstüne ayakkabı %100 deri.Hatta doktorumuz bu ayakkabının "kumsal etkisi" diye bir özelliğinin olduğundan bahsetmişti.Hani kumda yürümek ayaklar için çok iyidir,gelişimini sağlar ya bu da aynı etkiyi yaratıyormuş çocukların ayaklarında.çok memnun kaldık. bu ayakkabı da ortopedik ayakkabı olarak geçiyor zaten.
witch25

• Tüm gönderiler : 20
Ynt: ayakkabılar - 09.04.2009 20:25:37 ( #75 )

Orjinalden alıntı: frezya

Bende henüz tam manasıyla ayakkabı giydirmedim süslü püslü patik tarzı denilenlerin dışında ama bir ay sonrası için hem evde giydirmek için, ayaklarını sıcak tutacak, hemde dışarda rahat yürüyebilmesini sağlayacak iki çift ayakkabı alacağım bir kaç yere baktım ilk adim ayakkabısı olarak geçiyor ama bulamadım internetten araştıracağım. Ayrıca oğluma evde henüz hiç ayakkabı giydirmedim
fds
alp_bel

• Tüm gönderiler : 5
Ynt: ayakkabılar - 03.10.2009 14:25:15 ( #76 )
binnaz006

CANIM BEN YAĞIZA 1 YAŞINA KADAR HİÇ AYAKKABI GİYDİRMEDİM..YAŞINI DOLDURUNCA 2 ADET ORTAPEDİK AYAKKABI ALDIM..BİRİSİ KAPALI BİRİSİDE AÇIK..BİRİNİ EVDE BİRİNİDE DIŞARDA GİYDİRDİM..ŞU AN DA HEP ORTAPEDİK ALIYORUM..DR ÖYLE SÖYLEMİŞTİ..

benim 10 aylık oğlum var daha önce ayakkabı giydirmedim şimdi giydirmeye çalışıyorum ayak parmaklarını katlıyor giydirmek çok zor oluyor hatta giydiremiyorum bile sizde böyle bir durum oldum acaba
irmakyagmur

• Tüm gönderiler : 8319
  • Bölge: İSTANBUL
Ynt: ayakkabılar - 16.10.2009 00:26:27 ( #77 )
Arkadaşlar, Yağmur'a ayakkabılarını Amerika'dan aldım. ROBEEZ marka, biraz fazlaca aldım, üç beş lira karla satıyorum. Ayakkabılar kaliteden anlayana yani %100 gerçek deri, bilek arkasından lastikli olduğundan ayaktan çıkmıyor.

Dilerseniz google'a robeez + bebek yazarak arama yapın. Hem modelleri, hem fiyatları görürsünüz.

Ben 55-65-75 gibi fiyatlara satıyorum.

3 tip ayakkabısı var Robeez'in. Biri deri patik, 4 yaşına kadar boyu var normalde. Bende 6-12 ay kız, 12-18 ay 4 çift çoraplı setleri var. Hediye seti olarak geçiyor, Yağmur'a da bundan aldım. Tek kemileyle ha-ri-ka! Evde sürekli ayağında, elde yıkanıyor. Yine %100 gerçek deri. çorap gibi bir şey. 1-2 yaş için olanları da var, net olarak numaralarını yazabilirim isterseniz.

Diğer tip mini ayakkabı. Tabanı sert değil ama su geçirmez, kaliteli bir malzeme. Ondan da 1 çift aldım Yağmuşa, aynı desen ve numaradan 9-12 ay, bir çift daha var elimde.

Son olarak altı sert tabanlı ayakkabı. Bundan da 12-16 ve 16-20 ay için modeller var elimde.

Gerçekten çok ama çok az karla satıyorum. Zaten herhalde bu fiyatın altına da ayakkabı alınmaz. En ama en önemlisi %100 deri olması zaten. Amerika'da bile bu ayakkabılar 35-55 dolar civarında, netten bakabilirsiniz.

Sormak istediğiniz bir şey varsa lütfen yazın. İstediğiniz fotoğrafı koyabilirim.

irmakyagmur

Ynt: ayakkabılar - 16.10.2009 00:29:31 ( #78 )
alp_bel

binnaz006

CANIM BEN YAĞIZA 1 YAŞINA KADAR HİÇ AYAKKABI GİYDİRMEDİM..YAŞINI DOLDURUNCA 2 ADET ORTAPEDİK AYAKKABI ALDIM..BİRİSİ KAPALI BİRİSİDE AÇIK..BİRİNİ EVDE BİRİNİDE DIŞARDA GİYDİRDİM..ŞU AN DA HEP ORTAPEDİK ALIYORUM..DR ÖYLE SÖYLEMİŞTİ..

benim 10 aylık oğlum var daha önce ayakkabı giydirmedim şimdi giydirmeye çalışıyorum ayak parmaklarını katlıyor giydirmek çok zor oluyor hatta giydiremiyorum bile sizde böyle bir durum oldum acaba

Ben 1 aydır deri patik kullanıyorum (evde de dışarıda da), hem bebeğim için çok konforlu, rahat ve sıcacık tutuyor, hem de dışarıda yürümek isterse (alışveriş merkezi gibi yerlerde) eve gelince hemen yıkanabilir olduğundan rahat ediyorum. Giydirmesi de çorap kadar kolay.

halil efe

• Tüm gönderiler : 39
Ynt: ayakkabılar - 19.10.2009 18:12:00 ( #79 )

ya  kızlar resmi göremiyorum lüüüütfen yardımcı olun

irmakyagmur

Ynt: ayakkabılar - 18.01.2010 16:05:45 ( #80 )
irmakyagmur

Arkadaşlar, Yağmur'a ayakkabılarını Amerika'dan aldım. ROBEEZ marka, biraz fazlaca aldım, üç beş lira karla satıyorum. Ayakkabılar kaliteden anlayana yani %100 gerçek deri, bilek arkasından lastikli olduğundan ayaktan çıkmıyor.

Dilerseniz google'a robeez + bebek yazarak arama yapın. Hem modelleri, hem fiyatları görürsünüz.

Ben 55-65-75 gibi fiyatlara satıyorum. 

Robeez'in 3 tip ayakkabısı var.

Deri patik.
4 yaşına kadar boyu var normalde. 4 çift çoraplı setleri var. Hediye seti olarak geçiyor, Yağmur'a da bundan aldım. Tek kemileyle ha-ri-ka! Evde sürekli ayağında, elde yıkanıyor. Yine %100 gerçek deri. çorap gibi bir şey. 1-2 yaş için olanları da var, net olarak numaralarını yazabilirim isterseniz. 
         Mini ayakkabı.
Tabanı sert değil ama su geçirmez, kaliteli bir malzeme. Ondan da 1 çift aldım Yağmuşa, aynı desen ve numaradan 9-12 ay, iki çift daha var elimde. 
         Sert tabanlı ayakkabı.

Bundan da 12-16 ve 16-20 ay için modeller var elimde.

Gerçekten çok ama çok az karla satıyorum. Zaten herhalde bu fiyatın altına da ayakkabı alınmaz. En ama en önemlisi %100 deri olması zaten. Amerika'da bile bu ayakkabılar 35-55 dolar civarında, netten bakabilirsiniz.

Sormak istediğiniz bir şey varsa lütfen yazın. İstediğiniz fotoğrafı koyabilirim.

Yaz gelmeden elimdeki ayakkabıları satıp yeni modeller getirtmek istiyorum. Lütfen inceleyin arkadaşlar.

Sahibinden.com'da Robeez yazarak arama yapın, ilanlarım çıkacaktır.

Sayfayı değiştir: < 12345 > | Sayfayı gösteriyor 4 of 5, mesajlar 61 to 80 of 95

Hızlı ulaşım:

Şu andaki aktif kullanıcılar
0 adet üye ve 6 misafir var.
İkonların Anlamları ve İzinler
  • Yeni mesajlar
  • Yeni mesaj yok
  • Yeni Konu ve Yeni Mesajlar
  • Yeni mesajı olmayan yeni konu
  • Yeni mesajlarla kilitlendi
  • Yeni mesajlar olmadan kilitlendi
  • Mesajı oku
  • Yeni konu başlat