Forum Bebeği Forum Ana Sayfa

Bebek.com Forum'a Hoş Geldiniz...

Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.
Bebek.com forumunu ilk ziyaretiniz ise; Forum Kuralları için tıklayınız.

KALIN BAĞIRSAK GENİŞLEMESİ SORUNU YAŞAYAN VAR MI?

Yazar Mesaj
papatyamm

• Tüm gönderiler : 2443
  • Ödül puanları : 0
  • Katıldı: 01 January 0001
  • Durum: çevrimdışı
KALIN BAĞIRSAK GENİŞLEMESİ SORUNU YAŞAYAN VAR MI? - 28.12.2007 21:22:07 ( #1 )
ÇOKKK KÖTÜ BİR GÜN GEÇİRDİM NE YAZIKKİ BEBEĞİMİN GELİŞİMİ 10 GÜN GERİDEN GELİYOR VE BAĞIRSAK GENİŞLEMESİ VAR DOKTORUM HEMEN BENİ DOBLER ULTRASONA GÖNDERDİ HER ŞEY NORMAL GÖZÜKÜYOR ÇOK HAFİF BİR GENİŞLEME VAR DEDİ BUNDAN DA BİR ŞEY ÇIKMAZ DEDİ AMA CANLAR CANIM ÇOKK SIKKIN BÖYLE BİR SORUNLA KARŞILAŞIP SAĞLIKLI DOĞUM YAPANLAR LÜTFEN YAZSIN YARDIMLARINIZA ÇOK İHTİYACIM VAR SABAHTAN BERİ AĞLIYORUM EŞİMDE AS KALSIN STRESTEN KAZA YAPIYORDU AĞLAMAKTAN HELAK OLDUM KAFAM ÇOK KARIŞIK
<mesaj tarafından düzenlendi başak78 on 28.12.2007 21:23:08>
niilufer

• Tüm gönderiler : 3690
Ynt: KALIN BAĞIRSAK GENİŞLEMESİ SORUNU YAŞAYAN VAR MI? - 28.12.2007 21:28:53 ( #2 )
Gurbetcim bu konuyla ilgili hiçbir bilgim yol ama nolur kendini daha fazla üzme... Ciddi bir durum olsa zaten doktorun sana söylerdi.Boşuna hem kendini hem eşini hemde kızını strese sokuyorsun...
Aziza

• Tüm gönderiler : 7689
  • Bölge: İSTANBUL
Ynt: KALIN BAĞIRSAK GENİŞLEMESİ SORUNU YAŞAYAN VAR MI? - 28.12.2007 23:40:58 ( #3 )
gurbetçim bencede sıkma canını dr un eminim kötü birşey olsa uyarırdı bi arkadaşımın bebeğinde de bazı sorunlar çıkmıştı ve müdahele ettiler yani gerekli bişey olsa sana da yaparlardı bak bebişini üzme eşinde üzülmüş korkmuş belli allah a emanet ben kötü birşey olduğuna inanmıyorum ayrıca 10 gün gerilik önemli değil 2 haftayı geçince problem sayıyo dr lar bizimde hep geriliğimiz var ama 2 haftayı geçmediği için dr um önemli değil dedi sadece biraz çıtır olucak bebişimiz sende rahat ol canım tamam mı
incip

• Tüm gönderiler : 4002
Ynt: KALIN BAĞIRSAK GENİŞLEMESİ SORUNU YAŞAYAN VAR MI? - 28.12.2007 23:49:55 ( #4 )
Gurbetcim bence de sakin olmanda fayda var. hemen panik yapma, doktorun uyarırdı önemli birşey olsaydı, hangi hastaneye gidiyordun canım sen???
papatyamm

Ynt: KALIN BAĞIRSAK GENİŞLEMESİ SORUNU YAŞAYAN VAR MI? - 29.12.2007 10:37:17 ( #5 )
incicim olay aynen şöyle gelişti medical parka gidiyorum fatihtekine rapor alacaktım 37. haftaya kadar çaışabilir diye bi de şekerime tekrar bakılacaktı şekerime bakıldı normal çok sevindim sonra kalp atışlarına ve suyuna da bakalım dedi.bağırsakları 38. haftada görünseymiş normalmiş ama şimdi görününce beni hemen dobler ultrasona gönderdi kendisi arayıp randevu aldı ama biz eşimle kalpten gidecektik nerdeyse randevu saati gelene kadar neler çektik bir ALLAH bilir gittiğimiz doktor perinatoloji uzmanıydı.bebeği güzelce inceledi tüm organları normal dedi sadece kalın bağırsağı normalin hafif üstünde bir genişlik var dedi limit 18 iken bizde 12 bence bebeğinizin hiçbir şeyi yok dedi ama çok küçükte olsa iki ihtimal var dedi bunuda bebek doğmadan öğrenemeyiz dedi birincisi makatı tıkalı olabilir dedi ikinci bağırsak tembelliği sorunu olabilir dedi bunlarda çok küçük ihtimaller dedi bebeğiniz doğunca da beni arayıp sağlıklı olduğunu haber verin diyerek gönderdi bizi.doktorum beni hemen arayın demişti çıkışta onu aradım rapor işini pazartesi vereyim falan dedi bir hafta sonra gel tekrar göreyim dedi.doktorum bebeğin solunum problemi yaşadığından şüphelendi.dün bebeğime oda alıcaktım ama görseniz halimi hastanede herkez bana acıyarak bakıyor hazırlık içinde hiçç hevesim kalmadı sanki heran bi şey olacak diye korkuyorum
papatyamm

Ynt: KALIN BAĞIRSAK GENİŞLEMESİ SORUNU YAŞAYAN VAR MI? - 29.12.2007 10:45:10 ( #6 )
birde kafama takılan şu kızlar hamileliğin başından beri değerlerimiz hep ya birkaç gün önde ya da satla uyumlu gidiyordu niye bu hafta geriledi bebeğim nerdeyse hiçç kilo almamış beni yediklerime çok dikkat ederim günde 2,3 bardak süt her akşam et yiyen kahvaltıma özen gösteren biriyim kafam çok karış niyee böyle oldu diye
figanca

• Tüm gönderiler : 1396
  • Bölge: CANIM OĞLUMUZ MEHMET BERTUĞ !!!
Ynt: KALIN BAĞIRSAK GENİŞLEMESİ SORUNU YAŞAYAN VAR MI? - 29.12.2007 16:16:28 ( #7 )
Canım benim şimdi okuyunca senin üzüntünden çok üzüldüm ama bebişe bir şey olduğuna inandığım için değil annesinin böyle üzülerek onu üzdüğü için... Canım eğer gerçekten tehlikeli bir şey olsa eminim doktorlar hemen müdahale ederlerdi.. Canım arkadaşım neden kendine bu kadar eziyet ediyorsun...

haktan35

• Tüm gönderiler : 1995
Ynt: KALIN BAĞIRSAK GENİŞLEMESİ SORUNU YAŞAYAN VAR MI? - 29.12.2007 18:45:26 ( #8 )
CANIM NE OLUR KÖTÜ DÜŞÜNME ALLAHIMIN İZNİYLE HİÇBİŞEY YOKTUR MELEĞİNDE MERAKLANMA SAKIN KIZINIDA BOŞUNA ÜZME İYİMİ ANNESİ ALLAHA EMANET MELEĞİN
[/url]

gulcay

• Tüm gönderiler : 1
  • Katıldı: 11 April 2012
Ynt:KALIN BAĞIRSAK GENİŞLEMESİ SORUNU YAŞAYAN VAR MI? - 11.04.2012 19:18:06 ( #9 )
  bende aynı sorunla karşılaştım bugün dobler ultrasona sevketti doktorum neler yaşadın sonrasında anlatır mısın?

Hızlı ulaşım:

Şu andaki aktif kullanıcılar
0 adet üye ve 1 misafir var.
İkonların Anlamları ve İzinler
  • Yeni mesajlar
  • Yeni mesaj yok
  • Yeni Konu ve Yeni Mesajlar
  • Yeni mesajı olmayan yeni konu
  • Yeni mesajlarla kilitlendi
  • Yeni mesajlar olmadan kilitlendi
  • Mesajı oku
  • Yeni konu başlat