Forum Bebeği Forum Ana Sayfa

Bebek.com Forum'a Hoş Geldiniz...

Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.
Bebek.com forumunu ilk ziyaretiniz ise; Forum Kuralları için tıklayınız.

bos kese bos hamilelik

Yazar Mesaj
kamilkubra

• Tüm gönderiler : 387
  • Ödül puanları : 0
  • Katıldı: 01 January 0001
  • Bölge: hollanda
  • Durum: çevrimdışı
bos kese bos hamilelik - 28.03.2008 16:35:57 ( #1 )
slm kizlarcok sevdigim arkadastanda ote olan bir arkadasimin k7.8 haftalik hamile yanliz dun kontioole gittiginde dfoktor kese bos demis bebek felan gorunmuyor bir hafta sonra tektarr gel`yione goremezsek kurtaj yapicaz demis. nedir bu bos kese oalyi dun internette biraz baktim ama aranizda umatrim tecrube edinmis olan yoktoru daha cok bilgisi olan varsa benimle paylasirmisiniz.
__ANKA__

• Tüm gönderiler : 5817
Ynt: bos kese bos hamilelik - 28.03.2008 16:54:01 ( #2 )

Orjinalden alıntı: kamilkubra

slm kizlarcok sevdigim arkadastanda ote olan bir arkadasimin k7.8 haftalik hamile yanliz dun kontioole gittiginde dfoktor kese bos demis bebek felan gorunmuyor bir hafta sonra tektarr gel`yione goremezsek kurtaj yapicaz demis. nedir bu bos kese oalyi dun internette biraz baktim ama aranizda umatrim tecrube edinmis olan yoktoru daha cok bilgisi olan varsa benimle paylasirmisiniz.

canım aslında konu açık..kese var ama içinde bebek yok..bu durumda kürtaj oluyor..geç döllenme gibi faktörler bu duruma neden olabiliyor..inş güzel sonuçlar alırsınız..bebek görünebilir de görünmeyebilir de..yasal sınır 10 hafta krtjda..o yüzden 9.haftada da görünmezse zaten sonlanır..inş olmaz tabi..çok zor çok..ben boş gebelik yaşamadım ama 8.haftada bebeğimi kaybettim..zooooooooooooooor
zumra buyurken

• Tüm gönderiler : 9598
  • Bölge: Üyelik 2004
Ynt: bos kese bos hamilelik - 28.03.2008 17:52:15 ( #3 )

Orjinalden alıntı: kamilkubra

canım ben yaşadım..

ekranda görünce doktor söylemeden anladım boş gebelik olduğunu...içinde bebek olmuyor yani oluşamıyor..

6-7-8. haftalarda baktık ve sonra kurtaj oldum

geç döllenmeden dolayı 9 veya 10 haftaya kadar bekliyor doktorlar..bebek oluşmuyor ama tum hamilelik belirtileri oluyor..midem falan bulanıyordu benim..

yapılabilecek bişey yok ,içinde bebek yok o yuzden üzülmemek gerekir ama hamilelik sevincim kursağımda kalmıştı

secilöz

• Tüm gönderiler : 1636
  • Bölge: İZMİR KSK -ŞİMDİLİK KAYSERİ
Ynt: bos kese bos hamilelik - 28.03.2008 18:30:54 ( #4 )
benim de bir arkadaşımın görünmemişti doktor dış gebeliğe ayırmıştı onu fakat 12.haftada bebek göründü bazen öyle de oluyor.inşallah senin arkadaşınınki de öyle olur.
epru

• Tüm gönderiler : 1
Ynt: bos kese bos hamilelik - 20.07.2012 16:16:05 ( #5 )
secilöz

benim de bir arkadaşımın görünmemişti doktor dış gebeliğe ayırmıştı onu fakat 12.haftada bebek göründü bazen öyle de oluyor.inşallah senin arkadaşınınki de öyle olur.

bende şuan o durumdayım :(( regle göre 7hf. ,usg ye göre 6 hf. görünüyor, kese büyüdüğü halde bebek kalp sesini duyamadık hala, 2 hf.dır gidiyoruz ara ara dr.a, sesi duyamadık.. 10.hf.da duyuldu dedinz ya, içime az da olsa su serpildi..Hayırlısı tabi ama tüüüm gebelik belirtilerini yaşayıp, sürmeyeceğini bilmek yada o risk altında olmak çok üzücüüü :(( doğum yaptı mı 10.hf.da görülen bebek annesi,sağlıklı mı??

Hızlı ulaşım:

Şu andaki aktif kullanıcılar
0 adet üye ve 1 misafir var.
İkonların Anlamları ve İzinler
  • Yeni mesajlar
  • Yeni mesaj yok
  • Yeni Konu ve Yeni Mesajlar
  • Yeni mesajı olmayan yeni konu
  • Yeni mesajlarla kilitlendi
  • Yeni mesajlar olmadan kilitlendi
  • Mesajı oku
  • Yeni konu başlat