EŞLERE HAMİLELİK HABERİNİ VERMEK İÇİN YAPILAN SÜPRİZLER!?

Sayfayı değiştir: 12 > | Sayfayı gösteriyor 1 of 2, mesajlar 1 to 40 of 44
Yazar Mesaj
cerenceren
  • Tüm gönderiler : 38
  • Ödül puanları : 0
  • Katıldı: 01 January 0001
EŞLERE HAMİLELİK HABERİNİ VERMEK İÇİN YAPILAN SÜPRİZLER!? - 28.06.2008 18:44:55
Merhaba arkadaşlar.
Uzun zamandır takipteyim..bebek yapmaya başladık bu ay eğer tutarsa eşime kocaman bir süprizle haber vermek istiyorum.Değişik fikirleri olanlar yazabilirmi?? heyecanla bekliyorum.. Şimdiden tşkrler!!!

DENEM
  • Tüm gönderiler : 49
Ynt: EŞLERE HAMİLELİK HABERİNİ VERMEK İÇİN YAPILAN SÜPRİZLER!? - 30.06.2008 12:02:33
Slm  Ceren

oncelikli merhaba
birara tanisma kosesinde idim , ancak is yogunlugu nedeni ile pek devam edemedim , birde adi ustunde tanistik :) daha sonra paylasacak pek bir sey olmadigi icin , devam edemedim
umarim hersey istedigin gibi olur ,hayirlisi ile bebisine kavusursun
is yerinden bir arkadasim ( bebeklerin ilk lerinde , asksinsen )cok guzel surpriz yapmis idi , ayrintili olarak ordan da okuyabilirsin .
bebek patigi , kizinin agzindan cok guzel mektup ile TNT kargoya verdi .
bence cok orjinal bir fikir idi .
tabii , sen ilk tepkisi icin yaninda olmak isterim dersen , biraz daha kurgu yapman gerekiyor :)
birde gecenlerde kitap almak icin D&R in sayfasinda idim , cok guzel t-shirt ler gordum , o t-shirt lerden alip giyebilirsin , guzel bir surpriz olur . " anne oluyorum " gibi bir sey idi galiba ,
ben 2 senelik evliyim , bizde yaz sonu baskayacagiz hazirliklara insallah .
simdi doktorumu falan sectim( degistirdim) ,asilarimi falan tamamlayacagim ,bakalim , yavas yavas heyecan basladi bende de.
ilk bebek mi olacak senin ? sende biraz kendini anlatirsan sevinirim
grsrz
deniz 

@LEYN@
  • Tüm gönderiler : 1800
  • Bölge: SABIR SUSKUNLUK DEĞİL İŞİTİLMEYEN BİR FERYATTIR
Ynt: EŞLERE HAMİLELİK HABERİNİ VERMEK İÇİN YAPILAN SÜPRİZLER!? - 30.06.2008 21:07:52
çok güzel bir sayfa
bende gelecek fikirleri çok merak ediyorum
ARDINDA AYRILIK VARSA KAVUŞMAYI İSTEMİYORUM

SUSKUNLUĞUM ASALETİMDENDİR HER LAFA VERECEK BİR CEVABIM VAR AMA BİR LAFA BAKARIM LAF MI DİYE BİR DE SÖYLEYENE BAKARIM "ADAM MI" DİYE

KUNTIKI
  • Tüm gönderiler : 10128
Ynt: EŞLERE HAMİLELİK HABERİNİ VERMEK İÇİN YAPILAN SÜPRİZLER!? - 30.06.2008 23:24:47
bu sayfanın benzerini yıllar önce bizler açmıştık bulabilirseniz ve tamemen arşivden kaldırılmadıysa eğer baya güzell fikirler vardı

fems
  • Tüm gönderiler : 3906
Ynt: EŞLERE HAMİLELİK HABERİNİ VERMEK İÇİN YAPILAN SÜPRİZLER!? - 01.07.2008 08:50:51
Herkese merhaba hamile olduğumu öğrendiğimde bebeğimizin ağzından "Merhaba Babacığım" diye başlayan çok duygusal bir mektup yazıp sabah işe gelir gelmez eşime e-mail attım, 10 dk sonra telefonum çaldı eşim ağlamaktan konuşamıyordu, tabi bende, o mektupla birlikte yaptığım idrar testinide postaya vermeyi çok düşündüm ama sonra vazgeçtim teknolojiden faydalanıp e-mail atmak daha cazip geldi, testi de mektubu da hala saklıyor ara ara bakıp duygulanıyoruz, o günü hayatım boyunca asla unutamam ömrümde yaşadığım en güzel, en heyecanlı, en mutlu gündü, sanki rüyada gibiydim birkaç gün yüzümde garip bir sırıtmayla gezmiştim, herkese ben hamileyim demek geliyordu içimden, inşallah bu duyguyu hepiniz yaşarsınız arkadaşlar bunu canı gönülden istiyorum.

selin28
  • Tüm gönderiler : 531
Ynt: EŞLERE HAMİLELİK HABERİNİ VERMEK İÇİN YAPILAN SÜPRİZLER!? - 01.07.2008 09:38:08
MERHABA FEMS .GERÇEKTEN DE ÇOK GÜZEL BİR SÜRPRİZ OLMUŞ .

fems
  • Tüm gönderiler : 3906
Ynt: EŞLERE HAMİLELİK HABERİNİ VERMEK İÇİN YAPILAN SÜPRİZLER!? - 01.07.2008 09:58:25
Teşekkür ederim Nalancım inşallah sende eşine güzel bir süpriz yaparsın en kısa zamanda, mektup kayıtlı olsa yazacaktım ama bulamadım

Orjinalden alıntı: selin28

MERHABA FEMS .GERÇEKTEN DE ÇOK GÜZEL BİR SÜRPRİZ OLMUŞ .

selin28
  • Tüm gönderiler : 531
Ynt: EŞLERE HAMİLELİK HABERİNİ VERMEK İÇİN YAPILAN SÜPRİZLER!? - 01.07.2008 10:54:22
BULURSAN GÖNDER MUHAKKAK.İNŞALLAH BİZE DE NASİP OLUR BÖYLE GÜZEL BİR SÜRPRİZ.

@LEYN@
Ynt: EŞLERE HAMİLELİK HABERİNİ VERMEK İÇİN YAPILAN SÜPRİZLER!? - 03.07.2008 21:17:55
KİMSE BURAYA BİŞEY YAZMIYOR BARİ BEN KENDİ DÜŞÜNDÜĞÜMÜ SÖYLEYİM
TEK CÜMLE MESAJ ÇEKMEYİ DÜŞÜNÜYORUM EĞER O GÜN GELİRSE

"SENİ SEVİYORUZ"

SUSKUNLUĞUM ASALETİMDENDİR HER LAFA VERECEK BİR CEVABIM VAR AMA BİR LAFA BAKARIM LAF MI DİYE BİR DE SÖYLEYENE BAKARIM "ADAM MI" DİYE

KUNTIKI
Ynt: EŞLERE HAMİLELİK HABERİNİ VERMEK İÇİN YAPILAN SÜPRİZLER!? - 03.07.2008 21:57:28
TEK KELİMEYLE HARİKAA BU EN GÜZEL GECEDE YÜCE ALLAHHHHHHHHH MELEĞİNİ EN TEZ EN YAKIN ZAMANDA GÖNDERSİN ANNESİİ AMİNNNNNNNNNNN

Orjinalden alıntı: @LEYN@

KİMSE BURAYA BİŞEY YAZMIYOR BARİ BEN KENDİ DÜŞÜNDÜĞÜMÜ SÖYLEYİM
TEK CÜMLE MESAJ ÇEKMEYİ DÜŞÜNÜYORUM EĞER O GÜN GELİRSE

"SENİ SEVİYORUZ"

4everCAgirl
  • Tüm gönderiler : 3904
  • Bölge: New York, NY
Ynt: EŞLERE HAMİLELİK HABERİNİ VERMEK İÇİN YAPILAN SÜPRİZLER!? - 04.07.2008 00:54:04
Benimki cok antiromantik olacak galiba...   Hormon tedavisine basliyorum bu ay, onun icin surpriz yapabilecegimi sanmiyorum. 

Ama yapacak olsaydim herhalde komik bir sekilde soylemeyi tercih ederdim   Benim karakterime daha cok uyuyor. 

@LEYN@
Ynt: EŞLERE HAMİLELİK HABERİNİ VERMEK İÇİN YAPILAN SÜPRİZLER!? - 04.07.2008 01:06:48

Orjinalden alıntı: 4everCAgirl

Benimki cok antiromantik olacak galiba...   Hormon tedavisine basliyorum bu ay, onun icin surpriz yapabilecegimi sanmiyorum. 

Ama yapacak olsaydim herhalde komik bir sekilde soylemeyi tercih ederdim   Benim karakterime daha cok uyuyor. 

haklısın aslında ama yinede bu sözü eşime bilsin ya da bilmesin testi birlikte yapmış sonucunu birlikte almış olsak bile söylemek istiyorum.

bunca yılın hasreti bunca yılın özlemi adına ona "seni seviyoruz " demek isterim.

rabbim inşallah herşeyi gönlümüze göre verir.
inşallah sende istediğin gibi söylersin eşine
şimdiden hazırlık yap bence  o an heyecandan aklına gelmeyebilir

nur(kuntiki) güzel yürekli arkadaşım
duana bende binlerce kez amin demek istiyorum
rabbim hayırlı zamanda evladımı gönderir inşallah amiiiiiiiiiiinnnnnnnnnn?

4everCAgirl
Ynt: EŞLERE HAMİLELİK HABERİNİ VERMEK İÇİN YAPILAN SÜPRİZLER!? - 04.07.2008 01:26:20

Orjinalden alıntı: @LEYN@

haklısın aslında ama yinede bu sözü eşime bilsin ya da bilmesin testi birlikte yapmış sonucunu birlikte almış olsak bile söylemek istiyorum.

bunca yılın hasreti bunca yılın özlemi adına ona "seni seviyoruz " demek isterim.

rabbim inşallah herşeyi gönlümüze göre verir.
inşallah sende istediğin gibi söylersin eşine
şimdiden hazırlık yap bence  o an heyecandan aklına gelmeyebilir

Tabii, seninki cok guzel bir fikir   Ayrica dualarina kocaman bir amin diyorum, insallah daha fazla beklemeyiz. 

Haha, aslinda simdi de aklima birsey gelmiyor ki   Bence o anin verdigi heyecanla aklim daha cok calisir

g.d
  • Tüm gönderiler : 2388
Ynt: EŞLERE HAMİLELİK HABERİNİ VERMEK İÇİN YAPILAN SÜPRİZLER!? - 05.07.2008 12:09:20
bilmiyorum beğenirmisin ama bende hayalimi yazayım...hamile değilim bu arada ve uzun sürede düşünmüyoruz...ama hamiş old öğrendiğimde yapmak istediğim...

eşime akşam yemeği hazırlayıp masaya 1 tabak daha eklemek...snrasında o geldiğinde kim gelecek die soracak bende seveceğin biri diyeceğim ve ortalıktan kaybolacağım 1- 2 sanıye snra gözünu kapa misafir geliyor deyip tabağın üzerine beyaz minik bebek ayakkabılarını koyacağım ve gözlerini açmasını isteyeceğim...sanırım mutlu olur....

benim hayalım bu ve umarım Allah yapmamı nasip eder.

gülman
  • Tüm gönderiler : 460
Ynt: EŞLERE HAMİLELİK HABERİNİ VERMEK İÇİN YAPILAN SÜPRİZLER!? - 05.07.2008 12:18:19
ben öğrendiğimde akşamyemeğine 1 fazla tabak koymuştum tabi eşimkim gliyo dedi misafirimiz var dedim önceden hazırladığım biberonu çıkarıp tabağa koydum ama 9 ay sonra gelecek dedim gerçekten çok güzel bi süorizdi şokolmuştu eşim

KUNTIKI
Ynt: EŞLERE HAMİLELİK HABERİNİ VERMEK İÇİN YAPILAN SÜPRİZLER!? - 07.07.2008 00:59:56
DURU.DA O EN GÜZELL O EN MUTLU YAŞAMA SEBEBİMİZİ ANLADIĞIMIZ GÜN EŞİMLE BİRLİKTE DR.UN ODASINDAYDIK ANNEMDE VARDIAMA BİRGÜN OLURDA YİNE HAMİLE OLURSAM BU SEFER BENDE ÇOK GÜZELL BİR SÜRPRİZ YAPMAK İSTİYORUM BURDANDA KOPYA ÇEKİYORUM BU ARADA HAYALİ BİLE ÇOK GÜZELLL ALLAHIMMMMMM NERDE KİM İSTİYORSA ÇİFTER ÇİFTER VERSİN YARADANIM AMİNNNNNNNNNN

@LEYN@
Ynt: EŞLERE HAMİLELİK HABERİNİ VERMEK İÇİN YAPILAN SÜPRİZLER!? - 07.07.2008 01:48:02
benim şafak 1 olunca dün gece gözüme uyku girmedi
sabaha kadar düşündüm
yemekte söylemek çok güzel fikir
oturacağı sandalyeye bir zarf içinde test sonucu koymakta bana güzel olur gibi geldi
oturacağı zaman zarfı açaıp içine bakacak ve sürprizzzzzzzzzzz pozitif
ne güzel olurdu
rabbim hayırlı zamanda inşallah bana da böyle sürprizler yapmayı nasip eder

TAVŞANCIK
  • Tüm gönderiler : 6040
Ynt: EŞLERE HAMİLELİK HABERİNİ VERMEK İÇİN YAPILAN SÜPRİZLER!? - 07.07.2008 13:14:52
hamilelik testimi cuma günü yaptıracaktık.Ama o zaman sürpriz filan yapamayacaktım.Ben de gizlice perşembe öğleden sonra gittim kan verdim.Sonucunu görünce mesaj yazıcaktım.Ama tam o sırada şarjım bitti,acele eve koşturdum.Bir yandan da işime yetişmem gerekiyor(işim ofis dışında) Yolda eşime mesaj çektim.O sıralarda bebek odaları hazırlıyordu.''Aralık ortası gibi geliyorum,bana da oda yapar mısın?'' diye.Anlamamak mümkün değil di mi?Aradan 15-20 dakika geçti,arayan yok.Ben gideceğim yere vardım ve içeride tel.çekmiyor.Bir kez daha mesaj attım ama hadii gibilerinden.Yine cvp yok.Haydaa..Telefon açtım.Bir sürü aksi şey olmuş işlerde.Canı sıkılmış.Telefona da bakmamış hiç.İyi o zaman sen bi mesajlarını oku da belki canının sıkıntısı geçer dedim.1 dakika sonra aradı.Telefonda ses yok.aloo diyorum bana kemküm diyo.ben oleey tarzı bi nida bekliyorum ama adam tutuldu kaldı.ben telefonu kapıyorum sen bi kendine gel dedim.tekrar açtı 1 dak sonra,bu sefer de alakasız laflar söylüyo ay şok oldu adamcağız 

cerenceren
Ynt: EŞLERE HAMİLELİK HABERİNİ VERMEK İÇİN YAPILAN SÜPRİZLER!? - 07.07.2008 14:46:58
Tekrar merhaba hepinize..ne güzel fikirler çıktı böyle ya..teşşekürler!
DEREN kendimi tanıtmamı istemiş,26 yaşındayım ve 1yıllık evliyim.İlk bebek deneyişimiz..Eşim süprizlere bayılıyor..Ona hep süprizler ve güzel şeyler yaşattım o sebeple olursa buda sıradan bire haber olsun istemedim,bende böyle bir başlık açtım..
AMA son birkaç gündür  sıkıntı yaşıyorum.Dişim ağrımaya başladı,dişçiye gittim dolgu yapılacağını söyledi ve yaptırdım. Şimdi bu ay tutarsa bende o kadar anestezi ve ağrı kesici aldım.Bu oluşacak gebeliği etkilermi, moralim bozuldu..Dişçime göre etkilermiş ama dolgunundan acil yapılması gerekiyordu ne yapacağımbilemiyorum tek dileğim bu ay adet olayım:(((

TAVŞANCIK
Ynt: EŞLERE HAMİLELİK HABERİNİ VERMEK İÇİN YAPILAN SÜPRİZLER!? - 09.07.2008 20:42:45
o kadarcık anestezinin bir etkisi olacağını zannettem.Hem yumurtlama döneminde bile değildin büyük ihtimalle.

4everCAgirl
Ynt: EŞLERE HAMİLELİK HABERİNİ VERMEK İÇİN YAPILAN SÜPRİZLER!? - 11.07.2008 06:29:42
Ilk 3 ay icinde disciye gitmek tavsiye edilmez.  Ama ilk 4 hafta icinde gitmenden de birsey olmaz.  Ustelik sirf 1 igne olduysan.  Ben gittigimde 3-4 igne oluyorum, baska turlu uyusmuyor.  Bir dahaki sefere gitmek durumunda kalirsan ozel hamileler icin olan anestetik kullanmasini soyle. 

Ayrica, ben de buldum nasil surpriz yapacagimi   Tavsancik'in mesaji bana da fikir verdi.  Sagol paylastigin icin Feyza!

cerenceren
Ynt: EŞLERE HAMİLELİK HABERİNİ VERMEK İÇİN YAPILAN SÜPRİZLER!? - 11.07.2008 12:40:13
İçim rahatladı..
Ya ne güzel fikirler çıktı, insan hangisini uygulayacağını şaşırıyor. Bir kocaya, bir kayınpedere,birde babaya anneye hepsinden yapmalı :)

SELO-HERO
  • Tüm gönderiler : 1804
  • Bölge: İSTANBUL
Ynt: EŞLERE HAMİLELİK HABERİNİ VERMEK İÇİN YAPILAN SÜPRİZLER!? - 11.07.2008 16:12:27

Orjinalden alıntı: cerenceren

İçim rahatladı..
Ya ne güzel fikirler çıktı, insan hangisini uygulayacağını şaşırıyor. Bir kocaya, bir kayınpedere,birde babaya anneye hepsinden yapmalı :)

aynen ben de bütün hepsine supriz yapmak istiyorum.mesela benim yarın test sonucunu mecburen kocam alıcak eğer güzel bir sonuç çıkarsa o bana supriz yapacak herhaldetv de ilk

4everCAgirl
Ynt: EŞLERE HAMİLELİK HABERİNİ VERMEK İÇİN YAPILAN SÜPRİZLER!? - 11.07.2008 22:43:27

Orjinalden alıntı: SELOCANN

aynen ben de bütün hepsine supriz yapmak istiyorum.mesela benim yarın test sonucunu mecburen kocam alıcak eğer güzel bir sonuç çıkarsa o bana supriz yapacak herhaldetv de ilk

Cok degisik olur, bence cok guzel!  Insallah guzel sonuc gelir yarin da sen anlatirsin esin sana nasil supriz yapti

ozgez
  • Tüm gönderiler : 831
  • Bölge: İstanbul/G.O.P.
Ynt: EŞLERE HAMİLELİK HABERİNİ VERMEK İÇİN YAPILAN SÜPRİZLER!? - 11.07.2008 22:55:33
Benim planım güzel bir sofra hazırlamak ve sofraya birde bebeğimiz için mama takımı koymaktı.
Ama öncesinde eşimi arayıp akşama bir misafirimiz var diyecektim.

Ama maalesef dayanamayıp telefonda müjdeyi verdim

www.askmasali.com/bebek
Kızımın Sitesi

TAVŞANCIK
Ynt: EŞLERE HAMİLELİK HABERİNİ VERMEK İÇİN YAPILAN SÜPRİZLER!? - 12.07.2008 12:21:27
4everCAgirl,kullan anacım..hatta onda kayıtlı olmayan bi numaradan çekersen mesajı,daha bi meraklanır bu kim diye...akşama kadar beklemeye sabrım olsaydı,telgraf çekecektim aslında..'' şu şu tarihte ordayım.stop.odamı hazırlayın.stop.'' diye ama ben de ozgez gibi dayanamadım.

selocan,güzel haberlerini duyur burdan İnşallah.bu ara sık hamiş haberi alamıyoruz

SELO-HERO
Ynt: EŞLERE HAMİLELİK HABERİNİ VERMEK İÇİN YAPILAN SÜPRİZLER!? - 12.07.2008 12:24:28

Orjinalden alıntı: TAVŞANCIK

4everCAgirl,kullan anacım..hatta onda kayıtlı olmayan bi numaradan çekersen mesajı,daha bi meraklanır bu kim diye...akşama kadar beklemeye sabrım olsaydı,telgraf çekecektim aslında..'' şu şu tarihte ordayım.stop.odamı hazırlayın.stop.'' diye ama ben de ozgez gibi dayanamadım.

selocan,güzel haberlerini duyur burdan İnşallah.bu ara sık hamiş haberi alamıyoruz

inşallah canım evlat sahibi en yakın zamnada olurum,bugün olumsuz olursa bile biliyorum yakın sizin gibi kutsal anne olmak istiyorum bende

KUNTIKI
Ynt: EŞLERE HAMİLELİK HABERİNİ VERMEK İÇİN YAPILAN SÜPRİZLER!? - 24.07.2008 12:04:54
BU SAYFA BENİ ÇOK MUTLU EDİYOR

tutkum
  • Tüm gönderiler : 1367
Ynt: EŞLERE HAMİLELİK HABERİNİ VERMEK İÇİN YAPILAN SÜPRİZLER!? - 30.07.2008 13:20:32
bende süpriz yapmak istiyorum artıkkkkkkkk
gözlerinde göreceğim o ışıltıyı hayal etmek bile içimi pırpır etmeye yetiyor.
nasıl bi süpriz yaparım bilmiyorum ama eminim mutluluktan havalara uçacak.
Yüce Allahım bana o günleri göster artık. Sana yalvarıyorum hayırlı bir evlat nasip eyle bize de.

gülüs83
  • Tüm gönderiler : 3636
  • Bölge: **
Ynt: EŞLERE HAMİLELİK HABERİNİ VERMEK İÇİN YAPILAN SÜPRİZLER!? - 30.07.2008 15:38:01

Orjinalden alıntı: tutkum

Yüce Allahım bana o günleri göster artık. Sana yalvarıyorum hayırlı bir evlat nasip eyle bize de.

inşallah canım allah dualarını kabul eder

tutkum
Ynt: EŞLERE HAMİLELİK HABERİNİ VERMEK İÇİN YAPILAN SÜPRİZLER!? - 30.07.2008 16:25:03
inşallah canım cümlemizinkini kabul etsin inşallah.
o güzel duygudan mahrum bırakmaasın bizi  

haktan35
  • Tüm gönderiler : 1995
Ynt: EŞLERE HAMİLELİK HABERİNİ VERMEK İÇİN YAPILAN SÜPRİZLER!? - 31.07.2008 11:57:20
aminnnnn bende 6.5 senedir bugünü görmek için bekliyorum allahım ne olur daha fazla evlat hasretiyle sınama bizi ne olur rabbim
[/url]

tutkum
Ynt: EŞLERE HAMİLELİK HABERİNİ VERMEK İÇİN YAPILAN SÜPRİZLER!? - 31.07.2008 13:30:00

Orjinalden alıntı: haktan35

aminnnnn bende 6.5 senedir bugünü görmek için bekliyorum allahım ne olur daha fazla evlat hasretiyle sınama bizi ne olur rabbim

inşallah canım yaa.. süre uzadıkça bişeyler kopuyor sanki içimden
bilmiyorum !!!
düşünmek istemiyorum
düşünmeden edemiyorum
dün güle oynaya bi akramıza gittik ziyarete. benden çok sonra evlenen iki kşinin hamilelik haberini aldım. ve tabii karşılığında bana çevrilen yüzleriyle ve hadi artık siz ne bekliyosunuz  sorularıyla kendimi çok zor tuttum. boğazımda bişi düğümlendi yine.eve gittim ağlaya ağlaya.
neyse... Allahım sen duy sesimizi!!!

SELO-HERO
Ynt: EŞLERE HAMİLELİK HABERİNİ VERMEK İÇİN YAPILAN SÜPRİZLER!? - 31.07.2008 13:39:29

bilmiyorum !!!
düşünmek istemiyorum
düşünmeden edemiyorum
dün güle oynaya bi akramıza gittik ziyarete. benden çok sonra evlenen iki kşinin hamilelik haberini aldım. ve tabii karşılığında bana çevrilen yüzleriyle ve hadi artık siz ne bekliyosunuz  sorularıyla kendimi çok zor tuttum. boğazımda bişi düğümlendi yine.eve gittim ağlaya ağlaya.

üzülmemek gerek ama işte insan mani olamıyor,AMA BİZDE SEVİNCEZ İNŞALLAH YAKINDA VE EŞLERİMİZİN YÜZÜNDEKİ İFADEYİ GÖRMEK NASİP OLCAK ALLAHIN İZNİYLE

tutkum
Ynt: EŞLERE HAMİLELİK HABERİNİ VERMEK İÇİN YAPILAN SÜPRİZLER!? - 31.07.2008 13:43:28

Orjinalden alıntı: SELOCANN

bilmiyorum !!!
düşünmek istemiyorum
düşünmeden edemiyorum

üzülmemek gerek ama işte insan mani olamıyor,AMA BİZDE SEVİNCEZ İNŞALLAH YAKINDA VE EŞLERİMİZİN YÜZÜNDEKİ İFADEYİ GÖRMEK NASİP OLCAK ALLAHIN İZNİYLE

UMARIM CANIM
İNŞALLAHHH
HEPİMİZ YAŞARIZ O GÜZEL DUYGUYU İNŞALLAHHH

sediş
  • Tüm gönderiler : 4405
  • Bölge: ankara
Ynt: EŞLERE HAMİLELİK HABERİNİ VERMEK İÇİN YAPILAN SÜPRİZLER!? - 31.07.2008 21:04:59
ben bu müjdeyi tam 3 kere verdim ama sonu hep hüsran oldu.
artık bizim durum müjdelikten falan çıktı......
ben hamile kalınca ikimizde sevinemiyoruz bile yine düşecek diye....
allahım bu mutluluğu hepinize tattırsın ve devamınıda getirsin

]

KUNTIKI
Ynt: EŞLERE HAMİLELİK HABERİNİ VERMEK İÇİN YAPILAN SÜPRİZLER!? - 01.08.2008 11:04:28
AMİNNNNNNNNNNNNNN SEDİŞİM AMİNNNN GÜZELL YÜREKLİ KARDEŞİM KISS ŞİMDİ SEN SÜRPRİZİ HAZIRLA BENCE YİNE BU SEFER FARKLI OLSUN AMA BEN SANA DEMİŞTİM DİYCEM GÖR BAK SEN OGÜN ÇOK YAKIN

ecz.evrim
  • Tüm gönderiler : 54
  • Katıldı: 16 August 2005
Ynt: EŞLERE HAMİLELİK HABERİNİ VERMEK İÇİN YAPILAN SÜPRİZLER!? - 06.08.2008 11:41:17
merhabalar..2,5 senelik evliliğimizde hiç korunmamıştık ve artık tüp bebek tedavisine başlamaya karar vermiştik..polikistik over tedavisi görmüştüm genç kızlığımda troid problemim vardı zaman zaman ve de insülin rezistansı..gebe kalmamak için herşey hazırdı ama insan umudunu hiç yitirmiyor her ay adetim geciktiğinde 2-3 gebelik testi ile negatif sonucunu görüyordum..ocak 2008'de kakar verdik tedaviye başlamak için.. ocak 17de adet gördüm bir sonraki adetten önce rahim filmim istendi..foruma da yazmıştım rahim filmi çektirmekten çok korktuğumu ve bir daha ki ay yaptırırız  dedim korkudan erteledim yani..derken şubat ayında adetim gecikti...biz tedavi olucaz artık karar verdik diye bir rahatlama gelmişti üstüme..hayatım boyunca hiç kabızlık şikayeti yaşamadım , o kadar düzenlidir ki boşaltım sistemim şubat ayının ilk günlerinden itibaren inanılmaz bir kabızlık..bir tuhaflık var dedim ve kendi kendime gülerek hamileyim herhalde dedim..bu arada da adet olacakmışım gibi kasık sancım da vardı..işe gelirken gebelik idrar testini aldım eczaneden..iş yerimde testi yaptım ama bakasım gelmiyor..bir de ne göreyim pozitif..bir test daha açtım onu da yaptım o da pozitif..sonra medikoya gidip kan tesi yaptırdım beta hcg yüksek hemşireler kesin hamilesiniz dediler..inanamıyordum şaka gibi geliyordu!! alışveriş merkezine giderek mothercareden üzerinde 'dünyanın en iyi babası' yazılı bir mama önlüğü aldım..eşim iş yerimden beni almaya geldiğinde eve kadar bekleyemedim ve hediyeyi verdim..eşim şaşırdı özel bir günmüydü unuttum mu diye..ben de içimden geldi dedim..açtı ama algılayamadı..ilk sözü nasıl yani oldu..valla mı valla mı emin misin kesin mi dedi ısrarla sonra sarıldık..hemen  önce annesini sonra ikiz kardeşini arayıp haber verdi..
bu kadar uzun yazmamın sebebi umudunuzu kaybetmeyin demek ve eşime söyleme şeklimi anlatmaktı...hep derlerdi kafana takma oluruna bırak diye..söylemesi kolay..ister istemez hep aklında oluyor insanın..ama rahat olmaya çalışın ve umudunuzu hiç kaybetmeyin..2 ayımız kaldı doğuma..sağlıkla ben de sizlerde inşallah alırız bebişlerimizi kucağımıza..herkese sevgiler
<mesaj tarafından düzenlendi ecz.evrim on 06.08.2008 11:44:00>

@LEYN@
Ynt: EŞLERE HAMİLELİK HABERİNİ VERMEK İÇİN YAPILAN SÜPRİZLER!? - 26.05.2009 22:40:29

Orjinalden alıntı: sediş

ben bu müjdeyi tam 3 kere verdim ama sonu hep hüsran oldu.
artık bizim durum müjdelikten falan çıktı......
ben hamile kalınca ikimizde sevinemiyoruz bile yine düşecek diye....
allahım bu mutluluğu hepinize tattırsın ve devamınıda getirsin

DÜŞÜNÜYORUMDA BİZİM GİBİ ZATEN GÜN GÜN HESAPLAYANLAR İÇİN BU SÜRPRİZLER BİRAZ ZOR. BEN KENDİ ADIMA SÖYLERSEM ; ZATEN BUGÜNDÜ YARINDI DİYE EŞİMDE BENDE HEYCAN İÇİNDE OLUYORUZ , NE KADAR HER SEFERİNDE HÜSRANA UĞRASAKTA.
UMARIM BİZDE BİRGÜN BÖYLE SÜRPRİZLER YAPABİLİRİZ.

__ANKA__
  • Tüm gönderiler : 5817
Ynt: EŞLERE HAMİLELİK HABERİNİ VERMEK İÇİN YAPILAN SÜPRİZLER!? - 27.05.2009 20:30:02

aleeeeeeeeevvvvvvvv

yaktın yüreğimi yaktın,kor oldu yandı içim..

sana özel dualarım olacak en derinden..Rabbim OL derse olmaması mümkün mü?

çok üzdün beni...evladım için ne kadar şükretsem az bunu bi kere daha anladım..

haziran 16-17 gibi bana kendini hatırlat ne olur

özel bi program var,dua edicem sana da...kızımın akika kurbanı...çok güzel olacak inş..Kur'an-ı Kerim de okunacak inş...evladımız için şükrederken ,senin gibi evlat hasreti çekenleri de elbette anmak isterim...

canımsın benim...

Sayfayı değiştir: 12 > | Sayfayı gösteriyor 1 of 2, mesajlar 1 to 40 of 44