ANTALYA'DA KREŞ ARIYORUM

Yazar Mesaj
*bahar*
  • Tüm gönderiler : 4948
  • Ödül puanları : 0
  • Katıldı: 01 January 0001
  • Bölge: mutluluğun göbeğinden:)))
ANTALYA'DA KREŞ ARIYORUM - 01.07.2008 14:49:16
antalyada makul fiyatlı bi kreş arıyorum.netten araştırdım tel de açtım çoğuna ama ücretler hakkında hep gelin görüşelim cevabını aldım..antalyada olan ve bana yardımcı olabilecek olan varmı???

Zeynep_Sena
  • Tüm gönderiler : 2716
  • Bölge: İstanbul
Ynt: ANTALYA'DA KREŞ ARIYORUM - 01.07.2008 15:32:13
ben antalya da yaşıyorum canım...burada küçüğünden büyüğüne bir sürü kreş var...300 den başlıyor 700 e kadar yolu var...ben bu sene çok araştırmıştım...özellikle belli kesimlerin rağbet ettiği adı sanı duyulan kreşler çok pahalıama öle ahım şahım bir özellikleri de yok..zaten antalya da çok metedilen bir yere hiçbir zaman gitmeyeceksin..kesin kötü çıkıyor

hangi civarda arıyorsun sen?semt olarak? bunu söylersen sana bir kaç isim önerebilirim..
ZEYNEP 16-08-1999
SENA 10-08-2004

*bahar*
Ynt: ANTALYA'DA KREŞ ARIYORUM - 01.07.2008 18:11:13
dilara evet ya özellikle lara dedeman tarafı çok pahalı.ben doğu garajı ışıklar tarafında arıyorum.baktım netten var bi kaç yer ama fiyatlar hakkında gitmeden bilgi vermiyorlar.benim tek isteğim oğlumun arkadaşlarının olması.artık yeter dedim.çocuk akşama kadar çok sıkılıyor.çevremizde yaşıtları yok hiç..sırf bu yüzden istiyorum tabii eşimi henüz ikna edemedim.o yüzden uygun olsunda o da kolayca ikna olsun diyorum

demetoz17
  • Tüm gönderiler : 105
Ynt: ANTALYA'DA KREŞ ARIYORUM - 01.07.2008 22:42:48
biz dedeman tarafında oturuyoruz,burda palyoçoya verdik çok memnunum gidip görüşmeden olmuyo,ucuz fiyatlı baska yerlerde vardı gittik onustuk gelin deneyin dediler kızımın ilk kreşi çok şey ögrendi.
İYİLER MUTLAKA KAZANIR

*bahar*
Ynt: ANTALYA'DA KREŞ ARIYORUM - 03.07.2008 11:02:35
demet ne kadar ödüyorsunuz?
bende sabiha ggökçeni araştırdım.iyi gibi.gidip görüşmedik daha.ben yarım gün istiyorum zaten.tam gün kalmaz benim oğlum..

aleyna&tuana
  • Tüm gönderiler : 3760
  • Bölge: Bursa dan Antalya ya transfer :))
Ynt: ANTALYA'DA KREŞ ARIYORUM - 03.07.2008 12:22:28
Evet bende bayağı bi araştırdım Antalya daki kreşleri, sabiha gökçen güzel ama sadece anaokulu olarak bu yıl 2003 ve 2004 doğumluları alıyor fiyat olarak bunun gibi uygun olan birde Ayten çağıran anaokulu var o da sadece 5 ve 6 yaş grubu alıyor başvuruyorsun yoğun başvuru olursa talebe göre kura yönteminede gidebiliyorlar eğitim kalitesinde türkiyedeki ilk 3 okul arasına girip 2 yıldır ödül alan bir okul, bunlar yarım gün 75 ytl +servis ücreti var bunun yanında kırtasiye masrafıydı okula bağıştı derken 200 ü buluyor gibi aylık ama dediğim gibi başka yaş grubu almıyorlar...özellerin fiyatları çok yüksek, uygun olarak dedeman tarafında tomurcuk var 300 ytl demişti +servis tabii ama tam gün ,konuşulursa belki servis dahil yapabilirler aynı zamanda yer sahibi olduklarından bu kadar uygun fiyatlı onun dışında ben şeker portakalına gönderiyordum kızımı 400+servise anlaşmıştık orayla şimdi nasıldır fiyatları bilemiyorum başka başka lara kreşi var yine aynı fiyatlarda 500 civarı deniyor ama konuşunca biraz indirim yapabilecekler gibi konuşmuştum telde geçen yıl gidip görmüştüm eğitim olarak güzel bir okul rusça ve ingilizce dil eğitimide veriyorlar kreş sahibi rus bir bayandı zaten ,üstün dökmen in kreşi açıldı 700+servis demişlerdi çoook güzel ama biraz pahallı çocuk kalbi var yine barınaklar tarafında 450+ servis gibi konuşmuştuk kış başı şimdi nasıldır fiyatları bilemiyorum yaz dönemi indirim yapabiliyorlar ama şu varki gidip görüşmen, eğitim sistemini görmen daha iyi önemli olan oğlunun beğenmesi

doğu garajı ışıklar tarafını hiç bilmiyorum Bahar sonradan okudum o taraflarda aradığını umarım gönlüne göre iyi bi kreş bulabilirsin
<mesaj tarafından düzenlendi Banu-Z.Aleyna on 03.07.2008 12:25:01>

canberk2005
  • Tüm gönderiler : 589
Ynt: ANTALYA'DA KREŞ ARIYORUM - 03.07.2008 14:42:34
merhabalar
bende antalya larada oturuyorum, oğlum henüz 2,5 yaşında ama sadece arkadaşları olsun dieye eylül 2007 de üstün dökmen küçük şeyler akademisi anaokuluna verdim, o zamanki fiyatlar yukarıdaki arkadaşımın yazdığı fiyatın 2 katıydı tamam dedim verdim ama maalesef hiç ama hiç memnun kalmadım, oğlumu merdiven tepelerinde tek başına yakaladım, bir öğle yemeğine katıldım acılı köfte vardı

banada sabiha gökçen anaokulunu öneriyorlar, burada yabancı arkadaşlarımızın çoğu orayı tercih ediyor ama yaş grubu konusunda sıkıntı var tabi, bizi almıyorlar..

neşe erberkin full hausu da güzel gidip konuştum, fiyat aldım ama şimdilik sadece araştırıyorum canberkimi 3 yaşından sonra vermeyi düşünüyorum, dilerim tecrübeli anneler buraya yazarda biz tecrübe edinmeye çalışan anneler yararlanabiliriz..
şimdilik en çok övgü alan yer sabiha gökçen anaokulu, birde zeynep aleyna arkadaşımın yazdığı ödüllü anaokuluna gidip konuşucam ama yazıldığı gibi şansımız yok galiba şimdilik..
sevgiler, çok çok önemli olan anaokulu seçiminde hepimize şans ve başarı diliyorum.

*bahar*
Ynt: ANTALYA'DA KREŞ ARIYORUM - 03.07.2008 16:28:25
banu çok şaşırdım 2003 ve 2004 olarak aldıklarına.ama kreş bölümüne küçük yaşları alınıyodur öyle değilmi.bi arkadaşım 2.5 yaşındaki kızı için konuştuğunu söylemiştiama kreş bölümünde fiyatlar farklımıdır bilmiyorum.ben çok cahilim kreş konusunda.etrfaımda çocuğunu kreşe gönderen yok çünkü.evet fiyatlar oldukça pahalı..eşim henüz erken olduğunu düşünüyor.seneye anaokuluna gönderelim diyor ama ben bu yaz için çok istiyordum.fiyatlar makul olursa eşimi kandırabilirim demiştim ama sanırım olmayacak.en az 400 ü gözden çıkartmam lazım iyi bir yere gönderebilmek için.e ben zaten yeni şeyler öğrenmesi güzel arkadaşları olması için göndericem ucuz olup da oğlumda ters etki yapacaksa memnun kalmayacaksam hiç gerek yok gibi sanki..

özlem kötü bir deneyim olmuş sizin için.. inşallah istediğiniz gibi bi yere gönderebilirsiniz..
ben de inşallah sabiha gökçeni tercih edicem seneye

aleyna&tuana
  • Tüm gönderiler : 3760
  • Bölge: Bursa dan Antalya ya transfer :))
Ynt: ANTALYA'DA KREŞ ARIYORUM - 04.07.2008 19:11:33

Orjinalden alıntı: B@H@R

banu çok şaşırdım 2003 ve 2004 olarak aldıklarına.ama kreş bölümüne küçük yaşları alınıyodur öyle değilmi.bi arkadaşım 2.5 yaşındaki kızı için konuştuğunu söylemişti

Ayten Çağıran ve Sabiha Gökçen anaokulu olarak geçiyor zaten bildiğim ve görüştüğüm kadarıyla kreş bölümleri yok o okulların ,arkadaşın bu okullarlamı görüşmüş eminmisin

sudenaz.ceylan
  • Tüm gönderiler : 3749
  • Katıldı: 15 August 2005
  • Bölge: Antalya
Ynt: ANTALYA'DA KREŞ ARIYORUM - 05.07.2008 00:25:37
benim kızım sabiha gökçende geçen yıl 5 yaş grunbundaydı bu yılda 6 yaş grubunda olacak kaydımızı yaptırdık bu yıl yarım günün fiyatı 85 ytl 100 ytlde kayıt parası verdim ayrıca kırtasiye alışverişi yapılacak oda 200 ü falan buluyor geçen yıldan biliyorum ama sabiha gökçende en küçük 5 yaş alıyolar yani kreş kısmı yok servis içinde ayrı ücret ödeniyor ayda mutlaka 20 ytl civarında extra bir ücret istiyolar tiyatro hediye vs için ama bende eğitimden memnunum fiyatta gayet iyi
üstün dökmene gelince benim ev tam kreşin karşısında geçen terastan çığlık atasım geldi sizin allahınız yokmu diye küçük bir oğlan çocuğu belki bir saat ağladı ve kimse dönüp bakmadı bile yaaa tomarıyla para öde çocuğun ağlasın ve bakan olmasın bu kadar olurbenim gözümde orası berbat bir yer aman göndermeyin çocuklarınızı ilk açıldığında bende heves etmiştim eve çok yakın diye ama yazıklar olsun onlara yani o isme yazık zaten arkadaşta yazmış görüşlerini yaşayan kişi olarak

canberk2005
Ynt: ANTALYA'DA KREŞ ARIYORUM - 05.07.2008 01:45:06
canım benim paylaştığın için çok sağol, sizin evinizi biliyorum, antalyalılar sayfasında takip ediyordum ve orada nerede oturduğunuzu yazmıştın, bende o zamanlar 2055 sokaktaydım, açılacağı zaman nasıl heyecanlandım anlatamam, bu kadar kötü bir yer olacağını aklıma bile getirmedim..
yavrumu merdiven tepesinde tek başına aşağıya inmeye çalışırken görünce bağırdım nasıl ilgileniyosunuz diye, bana ne dediler biliyormusunuz, her çocuğun peşine adam koyamayız, yuh dedim aldığınız para haram size, benim yavrum o merdivenden düşüp başına birşey gelseydi bunun hesabını nasıl vericektiniz, çok kötü bir deneyimdi ve bütün hevesim kırıldı, canberkim daha küçük zaten , hergün parka götürmeye çalışıyorum hatta birgün antalya balıkevinin karşısındaki parkta kızınızla tanışmıştık sudenazla, oğlumla oynamışlardı ama siz yoktunuz..
oğlum paylaşımı öğrensin diye yaz kış demiyorum parka götürüyorum ama çok çok iyi bir yer keşfettiğimde tekrar cesaret edebilirsem yine başlar belki canberkim..
bu arada yapa yayınlarını bir anaokulu yada kreş açılıyor 2050 sokakta yanılmıyorsam, orada birine sordum annelerinde katılabileceği oyun grubu yapılacak dedi ama ne kadar doğru bilemiyorum..
hepimize kolaylıklar diliyorum..
bu arada yine üstün dökmenin ismini kullanan o kreşe giden bir arkadaşın çocuğu tuvalet eğitimini almış olduğu halde oraya gitmeye başlayınca tepetaklak herşey silbaştan olmuş..

sudenaz.ceylan
  • Tüm gönderiler : 3749
  • Katıldı: 15 August 2005
  • Bölge: Antalya
Ynt: ANTALYA'DA KREŞ ARIYORUM - 05.07.2008 21:59:05
aaaa özlem demek sudenazla tanıştınız ne güzel parkta zaten benim kız mutlaka kendine bir arkadaş edinir gidince muhtemelen yanında babaanesi vardı yada babası
hala bu taraftamı oturuyorsun öle ise götürelim parka çocukları ben akşamları götürüyorum bazen sudenazı çalıştığım için yorgun oluyorum ama bazı akşamlar gidiyoruz
üstün dökmenin adına yazık gerçekten haram kazandıkları para bencede  çok iyi etmişsin oğlunu yollamamakla

canberk2005
Ynt: ANTALYA'DA KREŞ ARIYORUM - 06.07.2008 00:37:09
nazlıcım maalesef 2055 sokaktan taşındık, şimdi hala laradayız ama güzelobaya daha yakınız, bülent ersoyun evini biliyomusun, ev diyorum yav ne evi 600 m2 imiş, e bülent aplamız anca sığar, sağolsun her sabah kahvaltıya çağırıyo!!!!!!!!!!!!!
bilmiyorum öyle diyolar, ışıklarda ünlü bir kasap varmış etleri oradan alıyormuş oda doğrulamış, işte neyse artık güzelobada oturuyorum..
ama şu sıralar hava çok sıcak olduğu için konyalılar ve kazan restaurantın karşısındaki ağaçlıklı parka gidiyouz, yada büyük marketlerin parkına, birde düden şelalesi parkı bize çok yakın orda çok vakit geçiriyoruz..
nazlıcım türkiyeden gitmek gibi bir niyetimiz var, eğer biz gitmeden canberki alırlarsa sadece sabiha gökçeni düşünüyorum, memnun olmayan yok gibi, fiyatıda çok uygun görünüyor..
görüşmek dileğiyle.
<mesaj tarafından düzenlendi canberk2005 on 06.07.2008 00:39:22>

niilufer
  • Tüm gönderiler : 3690
Ynt: ANTALYA'DA KREŞ ARIYORUM - 11.07.2008 14:10:21
arkadaşım antalyaya taşınalı daha 1.5 ay oldu. 2 yaş için larada kreş arıyor, yardımınızı bekliyoruz

demetoz17
  • Tüm gönderiler : 105
Ynt: ANTALYA'DA KREŞ ARIYORUM - 12.07.2008 00:02:33
 Kaç gündür baglanmamıstım mesajını yeni gördüm, 600 veriyoruz gidip görün, ama simdi benim ki gidemiyo saatlerimiz uymuyo ekim itibarıyla gidecek
İYİLER MUTLAKA KAZANIR

İrina
  • Tüm gönderiler : 1
  • Katıldı: 27 June 2013
Ynt: ANTALYA'DA KREŞ ARIYORUM - 27.06.2013 14:37:54
Benim kızım larada bulunan çokcuk gezegeni kreşte eskiden 4fidan kreşti 3 sene 4 fidana gitti ama 2012 yazında çocuk gezegeni kreş devraldı biz çocuk gezegeni hakkında kötü şeyler duymuştuk ama yinede öğretmenimiz devam ettiği için bizde bırakmadık son senemiz olduğu içinde sorun olmaz demiştik ama çok pişman olduk ana sınıfında olan kızımız burada eğitim almadı kayıp bir sene oldu önceden öğrendiklerini bile unutturdular çocuklara veliler isyan ettik ama karşımızda bizi dinleyen yönetim yoktu yemek olarakta kızıma nezaman sorsam makarna yiyorlarmış birde yılsonu gösterilerini 2 bölüm halinde yaptılar haziran sonuna kadar kreşe gitmemiz gerekiyor yoksa çocuklar gösteride kopuk olurlarmıi anlayacağınız 1 ay daha fazla para almak için gösteri tarihini uzattılar birde hafatda 2 gün meyve günü yaptılar (kendi meyve masraflarından kısman için) sürekli meyve gönderdik kreşe eğer unulursa çocuklarımız arkadaşlarının yanında mahçup oluyorlardı öğretmenlerin hepsi istifa etti dayanamadılar biz kesinlikle tavsiye etmiyoruz bu kreşi 

nakbas06
  • Katıldı: 01 July 2013
Ynt: ANTALYA'DA KREŞ ARIYORUM - 01.07.2013 16:55:56
SAYIN KULLANICI KEŞKE KİMLİĞİNİZİ NET AÇIKLAYACAK NEZAKETİ GÖSTERSEYDİNİZ.ÇÜNKÜ YAZDIKLARINIZDAN ANASINIFI VELİSİ OLMADIĞINIZ ANLAŞILIYOR. BİR KURUMU ŞAHSİ BİR TAKIM DÜŞÜNCELER İLE KARALAMAK ÇOK KOLAYDIR.SİZE BUNUNLA İLGİLİ CEVAP VERMEK İÇİN BU MESAJI YAZMADIĞIMI HATIRLATMAK İSTERİM. ÖNCELİKLE ÇOCUK GEZEGENİ YUVADAN KİMSE İSTİFA ETMEMİŞTİR.ÇEŞİTLİ NEDENLERLE AYRILANLAR OLACAKTIR(HAMİLELİK VE MESLEĞE ARA GİBİ). ÇOCUK GEZEGENİ YUVANIN BİR AYLIK ÜCRETE HİÇBİR ZAMAN İHTİYACI YOKTUR. ÇOCUK GEZEGENİ YUVA OLARAK ÇOCUKLARIMIZA YAKIŞIR BİR SALONDA GÖSTERİLERİNİ SERGİLEMELERİ ADINA BELEDİYE SALONLARI ÜCRETSİZKEN ,ÜCRETLİ OLAN AKM SEÇİLMİŞ VE ORADA GÖSTERİ KARARI ALINMIŞTIR.AKMNİN BİZE VERDİĞİ TARİH SÖZ KONUSU TARİH OLDUĞU İÇİN GÖSTERİ BU TARİHTE YAPILMIŞTIR.ÜCRETLE İLGİLİ BİZE ULAŞAN VELİLERİMİZE ÇEŞİTLİ ÖNERİLERDE BULUNULMUŞTUR. MEYVE KONUSUNDA YORUM YAPMAK DAHİ KOMİK OLACAKTIR.BU KONU SİZLERE VE DİĞER VELİLERİMİZE TOPLANTIDA ANLATILMIŞTIR.YEMEK LİSTESİNDE SABAH KAHVALTISINDA CEVİZ KOYAN BİR OKUL BİR KAÇ KİLO MEYVEDEN KAÇINMAYACAKTIR. BU YORUMLARIN NEDEN YAPILDIĞINI BİZ KURUM OLARAK BİLİYORUZ. UMARIM SİZ GERÇEKTEN BU YORUMLARI ETKİ ALTINDA KALMADAN YAPIYORSUNUZDUR SAYGILARIMIZLA

fatmaatar
  • Katıldı: 12 September 2013
Ynt: ANTALYA'DA KREŞ ARIYORUM - 12.09.2013 19:59:21
Merhaba,
Antalya'da Konyaaltı tarafındayım. Bu yaz çocuğum için kreş araştırdım. Oteller tarafından gelirken bir kreş gördük. Güzeloba tarafını bilenler için Turizm Yolu Tezturun hemen yanı desem yeterli olur. Evrensel Çocuk Kreş ve Gündüz Bakım Evi 5 dilde eğitimveriyorlarmış. Oğlumla birlikte gittik, benden ayrılmazdı ama ordaki ortam ve çocukları görünce sen git diye tutturdu. Oradan bir türlü ayrılamadık. Servisi henüz yokmuş fakat en kısa zamanda  düşünüyorlarmış. Bana çok uzak malesef. Aylık ücret dışında ek hiçbir ücret talep edilmiyormuş.Evrensel Çocuk'a yakın olanlara öneririm, ben çok beğendim en azından görmeden karar vermeyin.

orion
Ynt: ANTALYA'DA KREŞ ARIYORUM - 26.10.2013 22:01:49
Merhaba,
Size aynen katılıyorum.Hemen hemen her çocuk gibi benim oğlumda ağlayarak başladı fakat cok kısa bir süre sonra ''anne biraz daha kalabilirmiyiz'' demeler başladı. Evrensel Çocuk bizim ikinci evimiz oldu adeta.Bizim oğlumuz okul yaşı geldiğinden dolayı okula yazdırdık.Aksi takdirde hala orada olurduk.Eğitim şekilleri eşimle tam istediğimiz şekilde çıktı.İçine girip tanıdıkça aslında insan daha farklı hissediyor ve yaşayarak öğreniyor.Okulu görmek ve tanısmak maksatlı gittiğimiz günden çok farklı yaşamakÇocuk birkaç hafta devam ettikten sonra gerçekten farkı ve değişimi anlıyorsunuz.Yabancı dilde amaçları gramer falan vermek değil zaten o yaştaki çocuklara bu mümkün değil.Amaç oyunla eğlenceyle onların aklında kalmasını sağlamak kelimelerin ve günlük kullanımdaki bütün kelimeleri rahatlıkla söyleyebiliyorlar.Türk ve Yabancı dillerde şarkılar oyunlar....drama dersleri,kuklalar,masal canlandırmalar...neler neler.Öğretmen kadrosu tamamen dillerini yabancı ülkelerde öğrenip yaşamış ve geliştirmiş insanlar.Hiçbir şekilde eksiklikleri yok.En önemliside cocuklarımıza ANNE ŞEFKATİYLE yaklaşmaları.Ayrıca kurumda güncel yada değil çizgi film karakterlerine yada her türlü karakterli oyuncak,duvar süsü yada herhangi birsey tercihleri değil.Duvarlarında bile öğrencilerin hep kendi çalışmaları asılı.Bu da öğrencileri daha da tetikliyor.Benimde çalışmam asılsın diye daha istekle yapıyor cocuk çalışmalarını.Yemek listeleri öyle düzenli ve birbirinden değerli gıdalar yeniyor ki aldığımız yemek listelerinde ve okula yaptığım ziyaretlerde bunu acıkca görebildim.Temizlik deseniz evimizi bile günde 3 yada 4 kere silmiyoruzdur.Okulun arka bahçesinde ekim dikim yapıyorlar ön bahcesinde parkları var diledikleri gibi öğretmenlerinin gözetiminde oynuyorlar.Bina mimari açıdanda çok uygun.Ferah ve geniş sınıfları ve oyun odaları var.Kameralı sistemleri var ve binanın içini dışını heryerini görebilirsiniz.Hatta çocugunuz yukarıda oyun oynarken siz onu onun haberi olmadan aşagıda izleyebilirsiniz.Yönetim tamamiyle açık.Her an gelip izleme konusunda yüzleri ,gönülleri ve alınları açık.Çok Şeffaflar.Yani kendim bircok seye dikkat etmeye çalıstım.Sonucta evladımızı en degerli varlıgımızı bırakıyoruz.Herhangi bir yer olmamalı.Benim eşimle oldugu  gibi birçok anne ve babanında soruları,merakları ve bu tarz düşünceleri vardır.Umarım biraz olsun anne babalara ön ayak olabilmişimdir.Şiddetle tavsiye ediyoruz bu kurumu.Karar vermeden önce bir görmenizde ve değerli okul sahibi ve kıymetli öğretmen kadrosuyla tanışmanızda yarar var derim.İlk sectiğim anaokulunda bu kadar şanslı olmam Allah ın bana bir lutfu dıye düşünüyorum.Bu site eşliğinde bir kere daha yönetim ve eğitim kadrosuna teşekkürü bir borç biliyorum.İyiki varsın Anaokulumuz.EVRENSEL ÇOCUK KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ ANLATILMAZ YAŞANIR.