Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri

Sayfayı değiştir: << < ..111112113114115116117118119120.. > >> | Sayfayı gösteriyor 111 of 132, mesajlar 4401 to 4440 of 5249
Yazar Mesaj
4everCAgirl
  • Tüm gönderiler : 3904
  • Ödül puanları : 0
  • Katıldı: 01 January 0001
  • Bölge: New York, NY
Ynt: Duzensiz mide bulantisi - 20.02.2008 12:32:51
Oyledir annesi oyledir   Gonlune gore olur insallah.

eses1980
  • Tüm gönderiler : 210
Ynt: Duzensiz mide bulantisi - 20.02.2008 13:07:02
TEŞEKKÜRLER UMARIM CANIM AMA BELİRTİLERDE 2-8 HAFTA YAZIYOR BULANTI BAŞLANGICINDA

eses1980
Ynt: Duzensiz mide bulantisi - 20.02.2008 13:08:18
AMA NEOLUR ÖYLE OLSUN CANIMM TEŞEKKÜRLER ÇOK YORULDUM BEKLEMEKTEN ARTIK

yağmurnazım
  • Tüm gönderiler : 1456
Ynt: Duzensiz mide bulantisi - 20.02.2008 13:16:55
bulantılar ve belirtiler herkeste farklılık gösterebiliyor arkadaşlar

eses1980
Ynt: Duzensiz mide bulantisi - 20.02.2008 13:34:53
UTANMASAM GİDİP TEST ALICAM KENDİMİ ZOR TUTUYORUM İŞYERİNDEYİM DİYE DAHADA 1 HAFTA VAR ÇIKMAZ SANIRIM DEMİ

burcu-perim
  • Tüm gönderiler : 2671
  • Bölge: KARŞIYAKA 35½
Ynt: Duzensiz mide bulantisi - 20.02.2008 13:47:30
Çıkmaz diye biliyorum ben... Arzu'nun da dediği gibi belirtiler herkeste farklı olabiliyor...
Allah daha fazla bekletmeden hayırlısıyla,sağlıkla tez zamanda evladınızı göndersin...(Amin)

eses1980
Ynt: Duzensiz mide bulantisi - 20.02.2008 13:51:12
AMİNNNNNNNNN CANIM BENİM ÇOK TEŞEKKÜRLER İŞ FALAN YAPAMIYORUM NASIL GEÇİCEK BU HAFTA BİLMİYORUM

reyy@n
  • Tüm gönderiler : 1498
  • Bölge: ankara
Ynt: Duzensiz mide bulantisi - 20.02.2008 14:31:33

Orjinalden alıntı: eses1980

ARKADAŞLARRRR GÜNAYDIN NEOLUR BİŞE SÖYLEYİN ADETİME 1 HAFTA VAR VE 1 HAFTADIR NE YERSEM YİYEYİM MİĞDEM BULANIYOR OTOBÜSTE ARTIK NE İŞİ VARSA BURNUMA KEREVİZ KOKULARI GELİYOR KASIKLARIM YERİNDEN ÇIKIYOR 2.5 SENEDİR BIKTIM BEKLEMEKTEN UMARIM BU SEFER TUTMUŞTUR

canım inşallah hamilesindir çok beklemişsin Rabbim gönlünün muradını versin...bence her iki duruma da hazırlamaya çalış kendini bazen psikolojikte olabiliyor ....

eses1980
Ynt: Duzensiz mide bulantisi - 20.02.2008 15:21:03
SAOL CANIM BENİM İNŞALLAH HAMİŞİMDİR.EPEYDİR DÜŞÜNMÜYORDUM BELİRTİLER OLUNCA GENE SARDI HEYCANI BENİ OFFF OFFF

eses1980
Ynt: Duzensiz mide bulantisi - 20.02.2008 15:21:30
AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

secilöz
  • Tüm gönderiler : 1636
  • Bölge: İZMİR KSK -ŞİMDİLİK KAYSERİ
Ynt: Duzensiz mide bulantisi - 20.02.2008 19:55:58

ARKADAŞLARRRR GÜNAYDIN NEOLUR BİŞE SÖYLEYİN ADETİME 1 HAFTA VAR VE 1 HAFTADIR NE YERSEM YİYEYİM MİĞDEM BULANIYOR OTOBÜSTE ARTIK NE İŞİ VARSA BURNUMA KEREVİZ KOKULARI GELİYOR KASIKLARIM YERİNDEN ÇIKIYOR 2.5 SENEDİR BIKTIM BEKLEMEKTEN UMARIM BU SEFER TUTMUŞTUR

canım hamilelik bulantıları en erken 6 haftalıkke ortaya çıkıyor.yani daha adetine 1 hafta varken hamiş bulantsı olmaz.ama umarım hamişsindir

4everCAgirl
Ynt: Duzensiz mide bulantisi - 21.02.2008 07:00:58
Ben bugun dayanamayip test yaptim, negatif cikti, haber vereyim dedim.  Acikcasi uzuldum diyemem.  Sivilceli cocukluk hastaliklarindan hicbirine bagisikligim yok.  Onun icin hamile olsam sorun olacakti.  Bugun hastanede kan verdim, orada da ciksin, asilarimi olacagim. 

Sen bebek haberini verirsin insallah eses1980 :)

eses1980
Ynt: Duzensiz mide bulantisi - 21.02.2008 09:26:58
CANIM BENİM GÜNAYDIN KIYAMAM SANA OLSUN DENEMEYE DEVAM İKİÇİZGİYİ GÖRÜCEZ BİGÜN DÜN FAL BAKTIRDIM (UMUDUM FALLARA KALDI TESTTEN ÖNCE)BEBEK VAR HAMİLEMİSİN DEDİ KIZUMARIMMMMMM DEDİM DELİRİYORUM GALİBA ARTIK

4everCAgirl
Ynt: Duzensiz mide bulantisi - 21.02.2008 09:45:04
Ay sen cok yasa Esra ya, alemsin   Hamile ol da sen, olsun falci ilk soylemis olsun  

Bekleyis cok fena hakikaten, bir hafta gecmez de simdi...

eses1980
Ynt: Duzensiz mide bulantisi - 21.02.2008 11:16:23
VALLAHA DELİRDİM HAYATIM GEÇMİYOR EŞİM HERZAMANKİ GİBİ PİSKOLOJİKKK DİYOR UTANMIYORDA 2 SENEDİR BEKLİYORDUM DOKTOR EN SON KOVDU BENİ 6 AY ÖNCE GİT EŞİN Bİ GÖZÜKSÜN DEDİ DOĞURGANLIĞIN YÜKSEK DEDİ ZOR GÖTÜRDÜM DOKTORA TAHLİLE MEĞER VARİKOSEL VARMIŞ PAŞADA YENİ AMELİYAT OLDU BU ERKEKLERİ DOKTORA GÖTÜRMEK ÇOK ZOR ÇOKKK

***ATIKUS***
  • Tüm gönderiler : 1338
  • Bölge: İSTANBUL
Ynt: Duzensiz mide bulantisi - 22.02.2008 14:48:40

CANIM BENİM GÜNAYDIN KIYAMAM SANA OLSUN DENEMEYE DEVAM İKİÇİZGİYİ GÖRÜCEZ BİGÜN DÜN FAL BAKTIRDIM (UMUDUM FALLARA KALDI TESTTEN ÖNCE)BEBEK VAR HAMİLEMİSİN DEDİ KIZUMARIMMMMMM DEDİM DELİRİYORUM GALİBA ARTIK

Canım yapma böyle kendini çok yıpratırsın.
Falcılara da inanma canım biliyorsun atar hepsi bir de bebek istediğini anlamışsa sallamıştır.
Bu kadar çok ümitlenirsen üzülen sen olursun.
Biraz aklından çıkarmaya çalış.
Bir hafta daha sabret bakalım.
Zaten hamileysen ne güzel.
Ama değilsen çok üzülürsün.
Bu sebeple çok takma kafana.
Bu arada umarım hamilesindir

GAMZELİ CANKUŞUM

SELO-HERO
  • Tüm gönderiler : 1804
Ynt: Duzensiz mide bulantisi - 22.02.2008 16:43:58

Orjinalden alıntı: hati.hati

Falcılara da inanma canım biliyorsun atar hepsi bir de bebek istediğini anlamışsa sallamıştır.

varyaaa hatice çok alemsin yaaaa,kendi kendime güldümm öyle bir yazmışsınki sanki geçen haftalarda dokunsan ağlıycak olan hati.hati değilsin sen bir teoriyi ortadan kaldırmış bir insansınn oyüzden ben artık sayende strese inanmıyorum

eses1980
Ynt: Duzensiz mide bulantisi - 22.02.2008 17:33:36
CANIMSINIZ BENİMM TEŞEKKÜRLER YENİ OLMAMA RAĞMEN BUKADAR DESTEK,YA AMA KIZLAR YETER AMA 2.5 SENE OLDU YA BEN ÇOK SABIRSIZ Bİ İNSANIM Bİ BİLSENİZ NEKADAR ZOR DAYANDIĞIMI HAA BU ARADA TEST YAPTIM ERKEN OLMASINA RAĞMEN VE ÇIKMICANI BİLE BİLEÇIKMADI ZATİ

eses1980
Ynt: Duzensiz mide bulantisi - 22.02.2008 17:36:25
YIPRANMAK NE KELİME PARONAYAK OLDUM KİMİN KUCAĞINDA BEBEK GÖRSEM AĞLIYORUM Bİ ARA ÇOK ABARTMIŞTIM HATTA PİSKOLOJİK GÖĞÜSLERDEN SÜT GELDİ EŞİM DELİRDİ YAPMIYOZ BEBEK DEDİ AMA ŞİMDİ KENDİNE GELDİ

***ATIKUS***
Ynt: Duzensiz mide bulantisi - 22.02.2008 21:11:23

CANIMSINIZ BENİMM TEŞEKKÜRLER YENİ OLMAMA RAĞMEN BUKADAR DESTEK,YA AMA KIZLAR YETER AMA 2.5 SENE OLDU YA BEN ÇOK SABIRSIZ Bİ İNSANIM Bİ BİLSENİZ NEKADAR ZOR DAYANDIĞIMI HAA BU ARADA TEST YAPTIM ERKEN OLMASINA RAĞMEN VE ÇIKMICANI BİLE BİLEÇIKMADI ZATİ

Canım ben testi reglme 1 gün kala yaptım da ikinci çizgi o kadar siliktiki görünmüyordu bile senin daha bir haftan var hamile olsan da şimdi sonuç vermez...

GAMZELİ CANKUŞUM

***ATIKUS***
Ynt: Duzensiz mide bulantisi - 22.02.2008 21:12:51

Orjinalden alıntı: kahraman.selen

Orjinalden alıntı: hati.hati

varyaaa hatice çok alemsin yaaaa,kendi kendime güldümm öyle bir yazmışsınki sanki geçen haftalarda dokunsan ağlıycak olan hati.hati değilsin sen bir teoriyi ortadan kaldırmış bir insansınn oyüzden ben artık sayende strese inanmıyorum

Kız ben ondan demedim stres bence de hikaye ama baksa falcı falan boş umut olmasın dedim.
yoksa istesen de istemesen de beklenen bebekte oluyor stres...

GAMZELİ CANKUŞUM

sandyy
  • Tüm gönderiler : 5600
  • Bölge: İstanbul
Ynt: Duzensiz mide bulantisi - 22.02.2008 23:43:43

Benim de reglime 10 gün kala hafif mide bulantıları ve kasık ağrılarım olmuştu hatta erken mi olucam diye şüphelenmiştim meğer bebişmiş tüm bunları yapan.Tabi belirtiler bünyeden bünyeye çok farkediyor.
Allahım isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin ;bebiş istemekle hamile kalmakla iş bitmiyor ne yazık ki...

eses1980
Ynt: Duzensiz mide bulantisi - 25.02.2008 09:29:52
günaydın canım umarım bünyelerimiz aynıdır teşekkürler azcık umut doğdu içime

sandyy
  • Tüm gönderiler : 5600
  • Bölge: İstanbul
Ynt: Duzensiz mide bulantisi - 25.02.2008 09:58:34
Özelden cvp yazdım canım sana geldi mi,giden kutum boş gözüküyorda mrk ettim.

eses1980
Ynt: Duzensiz mide bulantisi - 25.02.2008 10:43:41
GELDİ TATLIM ÇOK TEŞEKKÜRLER

sakin35
  • Tüm gönderiler : 988
Ynt: Duzensiz mide bulantisi - 03.03.2008 11:18:10
Yok anam yok gene yok.... bu işin kafaya takıp stres yapmaklada ilgisi yok... Halletmem gereken birsürü iş var sürekli hamile kalmayı düşünüyo değilim... Başka bir problemi söylemek için gittiğim doktorum zamanı uygun diye çatlatma iğnesi de yaptırdı bu ay... Buna rağmen yine geldi benimkiler...
Halbuki ben bu haftanın sonunda olurum diye düşünüyordum....
Öff yine bana gözüktü doktor yolları. sanırım yumurta takibi yapılacak bu ay... Hadi takma bakalım... Sürekli doktora gidip yumurtamı takip ettirecem ve stres yapcam biliyorum... Neyse kızlar şaka yapıyorum... Kendi kendime söylenmeyimde biraz size söyleniyim dedim Ne demişler, su akar yolunu bulur.... Biliyorum er veya geç gelecek bizim velet... Aslında diyorum bu kadar bekletmişken iki tane gelse bari... Ne iyi olurdu

Ç i ç e k
  • Tüm gönderiler : 3276
Ynt: Duzensiz mide bulantisi - 03.03.2008 11:47:55
Sakinciğim, nerelerdesin sen, görünmüyorsun epeydir   Söylen canım, iyi gelir  Geleceği varsa bu kırmızıların geliyorlar maalesef, bize de çoooook uzun zamandır hep ve hep geliyorlar, yine ve yine görünüyorlar 

Yumurta takibi iyi fikir canım, ben de bugün başlıyorum takibe, ama bana stres değil rahatlık veriyor doğrusu, biri bana artık yumurtlayıp yumurtlamadığımı söylesin de rahat edeyim diyorum  Takipsiz daha şüpheli oluyor insan... Haydi düşelim şu mımırtaların peşine

sakin35
Ynt: Duzensiz mide bulantisi - 03.03.2008 12:00:51
Çiçekcim canım... uzun süredir malum görevimin peşindeyim seninde nasihatlarin doğrultusunda. Gece gündüz çalışıyorum şakası kalmadı en geç mayısta bitirmem lazım.... bu yüzdende uzak durdum herşeyden ama bu sabah hızımı alamayıp daldım paldır küldür buraya Benim halimden anca siz anlarsınız napıyımmm Bu arada mutfak bölümünde rastlayıp sana selam verdim az önce...
Bencede edelim takip dediğin gibi de rahatlayalım... "Doktorum biz ettik ettik olmadı artık bu işi size havale ediyorum... Bi zahmet takip ediverin lütfen..." diyelim bakalım.... Bizde kendi işimize bakalım yavvv

Ç i ç e k
Ynt: Duzensiz mide bulantisi - 03.03.2008 12:06:42

Orjinalden alıntı: sakin35

"Doktorum biz ettik ettik olmadı artık bu işi size havale ediyorum... Bi zahmet takip ediverin lütfen..." diyelim bakalım.... Bizde kendi işimize bakalım yavvv

Aynen böyle düşünüyorum ben de hahahahha  Ben takip etmeyeyim de başka birisi yapsın artık bu işi yawww  

Bu arada en iyisi şimdi çalışmak Sakinciğim, hamileyken rahat edersin sonra   Diğer çalışmalara devam tabii bu arada  

Bu arada buraya takılmak bölüyor insanın çalışmasını, ama aynı zamanda kaçacak yer arıyor insan, rahatlıyor burada, çok iyi tahmin edebiliyorum durumunu

Bakayım yemek sayfasına
<mesaj tarafından düzenlendi Ç i ç e k on 03.03.2008 12:08:36>

sakin35
Ynt: Duzensiz mide bulantisi - 03.03.2008 12:10:49
Haklısın canım... Sen nasılsın... İşlerin ne alemde... Jüri oldumu bu arada kaçırdım ben galiba... Doktormusun artık....

Ç i ç e k
Ynt: Duzensiz mide bulantisi - 03.03.2008 12:25:13
Henüz değilim canım  Jüri okumak için 2 ay istedi, ben de bu arada Almanya'ya eşimin yanına geldim, bu arada iki makale var önümde, bir türlü tamamlayamadığım  ve şu an önümdeyken benim forumda dolaştığım   Başka bir işe de başladım yarı zamanlı...

Burada çok uzun kalmadığım için hazır buradayken yaptırayım şu yumurta takibini diye uğraşıyorum bu arada  Keyfimiz yerinde sayılır 

Sen ne aşamadasın, Mayıs'a çok kalmamış, toparlıyor musun artık   
<mesaj tarafından düzenlendi Ç i ç e k on 03.03.2008 12:26:45>

sakin35
Ynt: Duzensiz mide bulantisi - 03.03.2008 13:11:47
Yaz yaz bitmiyo. Bu ayın sonuna kadar 2. bölümü bitirmeye çalışıcam. 3. bölümde nisana... Bakalım.... Umarım kazasız belasız alnımın akıyla veririm... Ben dört dörtlük bişey vermeye çalışıyorum. Elbette yanlış ve eksikleri olacak ama arkamdan laf edilecek bi iş çıkarmayım istiyorum. Bu yüzdende titizleniyorum. Titizlendikçe yavaş gidiyo... Neyse yinede ortaya bişeyler çıkıyo. Ama hala düzeltilecek çok şey var... neyse bu ay önemli benim için... Her anlamda
(Yazdıklarımı bi okudumda ruh halimi çok güzel yansıtıyo Birden eşime acıyasım geldi)

Ç i ç e k
Ynt: Duzensiz mide bulantisi - 03.03.2008 13:28:40
En zor kısmındasın canım  Bu tempo bir süre böyle sıkıntılı da olsa gidiyor ama sonunda eminim güzel bir tez çıkaracaksın, titizliğinden belli oluyor sonucun  Maalesef hayattan soyutlanmadan bitmiyor bir tez, başka yolu yok. Ben son dönem sıkıntı ile debelenirken kütüphanedeki tezlere bakmıştım da ne tezler var teze benzemeyen ! Enayilik mi bizimkisi diye düşünmüştüm, sonuçta aynı dereceyi alıyorsun....Ama diğer taraftan sen belli bir tipsin ve senden çıkacak iş ancak senin tarzında çıkabilir, ama çıktığında senin de saygı duyduğun işin uzmanları seni takdir edeceklerdir, sen de için rahat şekilde ben bunu yaptım diyeceksin....Bu işin de karşılığı bu  

Titizlenmeni çok iyi anlıyorum o yüzden  Eksiklere gelince, teslim ettiğinde bile bazı eksikler olduğunu düşünüyor hep insan, onları da daha sonraki araştırmalarında, makalelerinde ortaya koyarsın, öyle düşün  

Sana yürekten iyi çalışmalar diliyorum Sakinciğim  Mayısta hep soyut gibi görünen çalışmanı somut olarak, ciltlenmiş şekilde eline aldığında pek keyifleneceksin, bu günü düşün

sakin35
Ynt: Duzensiz mide bulantisi - 03.03.2008 13:38:08
Çok teşekkürler Çiçekcim...
Yazdıklarını okuyorum da (sadece bana değil genelde) ne kadar olumlu düşünen ve herkese pozitif yaklaşabilen bir insansın. Senin o tezinin en zor aşamalarında, en stresli olduğunu düşündüğüm anlarda bile hep insana huzur veren bir yaklaşımın vardı... Bundan benimde nasipleniyo olmam beni çok mutlu ediyo... Yani yukarda ettiğim teşekkür aslında kuru kuru değil yürekten edilen bir teşekkür. Sen sadece duymaktan mutlu olduğum sözleri söylemekle kalmayıp pozitif enerjinle bana güçde veriyorsun. İyiki varsın ... Umarım tüm isteklerine de kavuşursun. Görüyorum ki sen buna değersin...

Ç i ç e k
Ynt: Duzensiz mide bulantisi - 05.03.2008 20:09:34
Canım benim, utandım şimdi  Aslında tezin o son dönemleri halim hiç iyi değildi benim, demek belli etmemişim   Sonuçta hepimiz paylaşmak ve keyifli zaman geçirmek için buradayız  Ben de sizlerle buradaki arkadaşlarımla pek mutluyum  Sizler de iyi ki varsınız [sm=kiss.gif][sm=kiss.gif]

tsuguba06
  • Tüm gönderiler : 6
Ynt: valla arkadaşlar ben 1 haftalıkken farkettim - 09.03.2008 13:35:05
Merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım diyecem ama aslında 1,5 aydır sizleri okuyorum ve bu forumda hamilelikle ilgili o kadar çok şey öğrendim ki :)
biz de eşimle eçen ay bebek sahibi olmaya karar verdik. Geçen ay göğüslerimde şişlik ve ağrı vardı ve ben bunun bir belirti olduğunu sonradan bu forumdan öğrendim. Ama geçen ay kısmet değilmiş, bu ay ise hiç başıma gelmeyen bişey oldu, adetim bittikten sonra bebek çalışmalarına (1-2 mart) başladık ve yumurtlama dönemimde (6 mart) hafif kanama (pembe renkli) oldu. internette bununla ilgili ovulasyon kanaması yazıyor ancak bazı yerlerde de (bebeğin) yerleşme kanaması olarak belirtiliyor. Şu an ise kafam çok karışık arkadaşlar, bir bilgisi olan var mı acaba?  

gurbetkusu
  • Tüm gönderiler : 4935
  • Bölge: Hollanda
Ynt: valla arkadaşlar ben 1 haftalıkken farkettim - 09.03.2008 14:37:56
merhaba canim....
aramiza hos geldin
benim ilk hamileligimde senin anlattigin gibi bir lekem geldi ve o ay hamile oldugumu ogrenmistim
insaallah bebegin yerlesmesidir o pembe leken
2. dusuk
3. kimyasal gebelik
1. asilama negatif
1. tup bebek tedavisi negatif
2. tedavim yine negatif
3. tedavim yine negatif :(
4. tedavim yine negatif
Buyuk ALLAHIM bizi daha fazla bekletme ne olur

sediş
  • Tüm gönderiler : 4405
  • Bölge: ankara
Ynt: valla arkadaşlar ben 1 haftalıkken farkettim - 09.03.2008 15:20:43

Merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım diyecem ama aslında 1,5 aydır sizleri okuyorum ve bu forumda hamilelikle ilgili o kadar çok şey öğrendim ki :)
biz de eşimle eçen ay bebek sahibi olmaya karar verdik. Geçen ay göğüslerimde şişlik ve ağrı vardı ve ben bunun bir belirti olduğunu sonradan bu forumdan öğrendim. Ama geçen ay kısmet değilmiş, bu ay ise hiç başıma gelmeyen bişey oldu, adetim bittikten sonra bebek çalışmalarına (1-2 mart) başladık ve yumurtlama dönemimde (6 mart) hafif kanama (pembe renkli) oldu. internette bununla ilgili ovulasyon kanaması yazıyor ancak bazı yerlerde de (bebeğin) yerleşme kanaması olarak belirtiliyor. Şu an ise kafam çok karışık arkadaşlar, bir bilgisi olan var mı acaba?

hoşgeldin canım aramıza
benimde 2. hamileliğimde lekelenmem oldu ama benimki koyu renkliydi ve adetime 1 hafta kala olmuştu.
yumurtlama döneminde lekelenme olduğunu duymamıştım hiç
genellikle çoüu kişinin bu lekelenme adetine 1 hafta veya 3-4 gün kala oluyor.
inşallah hamilesindir canım

]

tsuguba06
  • Tüm gönderiler : 6
Ynt: valla arkadaşlar ben 1 haftalıkken farkettim - 09.03.2008 15:52:02
tşk ederim arkadaşlar umarım dediğiniz gibidir, ben yine de kendimi ümitlendirmeyeyim fazla ;)

gurbetkusu
  • Tüm gönderiler : 4935
  • Bölge: Hollanda
Ynt: valla arkadaşlar ben 1 haftalıkken farkettim - 09.03.2008 16:02:39

Orjinalden alıntı: sediş

biz de eşimle eçen ay bebek sahibi olmaya karar verdik. Geçen ay göğüslerimde şişlik ve ağrı vardı ve ben bunun bir belirti olduğunu sonradan bu forumdan öğrendim. Ama geçen ay kısmet değilmiş, bu ay ise hiç başıma gelmeyen bişey oldu, adetim bittikten sonra bebek çalışmalarına (1-2 mart) başladık ve yumurtlama dönemimde (6 mart) hafif kanama (pembe renkli) oldu. internette bununla ilgili ovulasyon kanaması yazıyor ancak bazı yerlerde de (bebeğin) yerleşme kanaması olarak belirtiliyor. Şu an ise kafam çok karışık arkadaşlar, bir bilgisi olan var mı acaba?

hoşgeldin canım aramıza
benimde 2. hamileliğimde lekelenmem oldu ama benimki koyu renkliydi ve adetime 1 hafta kala olmuştu.
yumurtlama döneminde lekelenme olduğunu duymamıştım hiç
genellikle çoüu kişinin bu lekelenme adetine 1 hafta veya 3-4 gün kala oluyor.
inşallah hamilesindir canım

selam sedacigim
galiba ben yanlis anlamisim bende 3. haftada lekelenme gormustum 2. haftamda degil...kucuk bir degistirme yapayim dedim

sedacigim nasilsin tatlim?

2. dusuk
3. kimyasal gebelik
1. asilama negatif
1. tup bebek tedavisi negatif
2. tedavim yine negatif
3. tedavim yine negatif :(
4. tedavim yine negatif
Buyuk ALLAHIM bizi daha fazla bekletme ne olur

Sayfayı değiştir: << < ..111112113114115116117118119120.. > >> | Sayfayı gösteriyor 111 of 132, mesajlar 4401 to 4440 of 5249