Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri

Sayfayı değiştir: << < ..111112113114115116117118119120.. > >> | Sayfayı gösteriyor 114 of 132, mesajlar 4521 to 4560 of 5250
Yazar Mesaj
gülüs83
  • Tüm gönderiler : 3636
  • Ödül puanları : 0
  • Katıldı: 01 January 0001
  • Bölge: **
Ynt: :) - 08.05.2008 09:12:34

N'olsun iste, yuvarlanip gidiyorum canim. Baya kilo almistim, onlari vermekle cebellesiyorum.

Urfa deyince aklima ilk gelen yemekler oluyor yaa Gecenlerde birsey yedim bir restoranda, aaah ahh dedim nerede benim kucukken yedigim o canim evde yapilmis olanlari...

Sen nasilsin? Baliklar nasil?

bende iyiyim canım nolsun hiçbir değişiklik yok tek değişiklik tekrar işe başlamam oldu o bile yetiyor şimdilik

balıklar iyi ablaları kocaman olmuşlar yakında köpek balığı kadar olurlar
görmeye gelmeyecekmisin onları

4everCAgirl
  • Tüm gönderiler : 3904
  • Bölge: New York, NY
Ynt: :) - 08.05.2008 09:59:02
Isin hayirli olsun canim.  Ben de tam tersi isimi birakiyorum

Gelmeyi istiyorum ama bakalim ne zamana kismet olacak.  Akrabalarimin cogu orada.  Baliklari da ozledim   Ama esimden dolayi herhalde tek basima gelecek bir zaman bulmam lazim.  Seninle de tanismis oluruz :)  Belki o zamana kadar bebis gormeye gelirim 

gülüs83
Ynt: :) - 08.05.2008 16:22:25

Orjinalden alıntı: 4everCAgirl

Gelmeyi istiyorum ama bakalim ne zamana kismet olacak.  Akrabalarimin cogu orada.  Baliklari da ozledim   Ama esimden dolayi herhalde tek basima gelecek bir zaman bulmam lazim.  Seninle de tanismis oluruz :)  Belki o zamana kadar bebis gormeye gelirim 

sağol canım inşallah hayırlı olur benim için evde çok  bunalmıştım artık çocuk meselesini düşünmek şimdi çok rahatım şükürler olsun hem eski işimdeyim hem eşimle beraberim  kendisi benim müdürüm oldu

ayyy şekerim ağzından bal damlıyor inşallah geldiğinde bebeğinle sen benle bebeğimide görmüş olursunuz

tanışmayı çok isterim sizi misafir ederiz eşimde çok sevinir çiğ köftede yaparız ohh ohhh

ayırıca burda ki akrabalarınıda merak ediyorum belki tanıdık çıkarız

4everCAgirl
Ynt: :) - 09.05.2008 10:25:08

Orjinalden alıntı: gülüş83

sağol canım inşallah hayırlı olur benim için evde çok  bunalmıştım artık çocuk meselesini düşünmek şimdi çok rahatım şükürler olsun hem eski işimdeyim hem eşimle beraberim  kendisi benim müdürüm oldu

ayyy şekerim ağzından bal damlıyor inşallah geldiğinde bebeğinle sen benle bebeğimide görmüş olursunuz

tanışmayı çok isterim sizi misafir ederiz eşimde çok sevinir çiğ köftede yaparız ohh ohhh

ayırıca burda ki akrabalarınıda merak ediyorum belki tanıdık çıkarız

Urfa kucuk yer, garanti ortak tanidiklar vardir   Gelmeden once haber veririm :)  Sen neresinde oturuyorsun diye sorardim ama ben mahalleleri bilmiyorum ki  

gülüs83
Ynt: :) - 09.05.2008 10:28:48

Urfa kucuk yer, garanti ortak tanidiklar vardir Gelmeden once haber veririm :) Sen neresinde oturuyorsun diye sorardim ama ben mahalleleri bilmiyorum ki

BEN ŞİMDİLİK TOKİLERDE OTURUYORUM CANIM SEN BİLMESENDE SÖYLİYİM

SEN ŞİMDİ YİNE UYUMAYA GİDERSİN
SAAT KAÇ ŞİMDİ ORDA
UYKU SAATİ GELDİ Mİ

selgun
  • Tüm gönderiler : 19
???????? - 17.05.2008 23:59:55
arkadaşlar ii geceler...
bişey danışmak isterim,benim normalde adet günüm bugündü, 4 gündür ilk günü kahverengi akıntı gibi lekelenme diğer günler çok çok az hani var mı diye didikleyince görülen pembe lekelenmeler oldu,şimdik ben heyecanlansam mı acaba ki ?

sediş
  • Tüm gönderiler : 4405
  • Bölge: ankara
Ynt: ???????? - 18.05.2008 00:05:03
hoşgeldin selgun
tutunma kanamasıda olabilir bebeişinin
adetinin başlangıcıda olabilir.
benim hamileliğimde lekelenmem olmuştu ama sadece çok az kahverengiydi.
test yaparsan hemen çıkar
inşallah hamilesindir
iyi geceler

]

selgun
  • Tüm gönderiler : 19
Ynt: ???????? - 18.05.2008 00:08:42
çok tşk ederim.. bakalım ne çıkıcakk..
ii geceler..

4everCAgirl
Ynt: :) - 20.05.2008 01:01:23

Urfa kucuk yer, garanti ortak tanidiklar vardir Gelmeden once haber veririm :) Sen neresinde oturuyorsun diye sorardim ama ben mahalleleri bilmiyorum ki

SAAT KAÇ ŞİMDİ ORDA
UYKU SAATİ GELDİ Mİ

Ay alemsin yaw...  Bir haftadir sehir disindaydim, yeni geldim

gülüs83
Ynt: :) - 20.05.2008 08:55:11

SAAT KAÇ ŞİMDİ ORDA
UYKU SAATİ GELDİ Mİ

Ay alemsin yaw...  Bir haftadir sehir disindaydim, yeni geldim

hoşgeldin canımmmm nereye gitmiştin böyle bende merak ettim kaç gündür göremeyince nasılsın ne var ne yok

Karpaks
  • Tüm gönderiler : 244
Ynt: :) - 21.05.2008 23:15:42
mide bulantısı,halsizlik,uyku hali,sinirlilik,kasıklarda ağrı,aşırı bel ağrısı ve adet gecikmesi...bütün bunlar mevcut..adetim 3 gün geçti test yaptım negatif..hamile olma ihtimalim hala var mı..yoksa testin negatif çıkmasıyla artık hamile olmadığımı düşüneyimmi?arkadaşlar dediki daha belli olmaz 10 gün gecikmeyi bekle dediler...geç döllenme falan olabilirmiş..sizce???
  SAĞLIKLA İNŞAALLAH.. 

reyy@n
  • Tüm gönderiler : 1498
Ynt: :) - 22.05.2008 06:37:49
karpaks ne yaptın merak ettim seni

öykücügün annesi :))
  • Tüm gönderiler : 936
  • Bölge: ANKARA
Ynt: :) - 22.05.2008 10:13:16
ben artık çıkmaz dıyenlere inanmıyorum.bende test alırken 1 hafta 10 günden önce bellı olmaz dedi.ama 2 gün geçtı yaptım ve çıktı.bütün belırtiler normal.aynılarını yaşadım hatta adet olucam dıe ağrı kesıcı bıle içtim. zararsız olandan...bı kan testı yaptır ve şüphelerınden kurtul...inşallah güzel haberler alırız.
süt kokulu kuzum 18.11.2008

4everCAgirl
Ynt: :) - 22.05.2008 10:19:53

hoşgeldin canımmmm nereye gitmiştin böyle bende merak ettim kaç gündür göremeyince nasılsın ne var ne yok

Hehe, tasinacagiz da, onunla ilgili birkac isi halletmek icin baska bir sehire gittik. 

Ne olsun, hersey ayni.  Benim siklus bozuldu son iki aydir, ona canim sIkkIn.  27 Nisan'dan (20sinde olmasi gerekiyordu, 7 gun gecikmisti) sonra da 15-16 Mayis'da kirmizilar oldu.  Bu kadar iste tek gelismeler.  Senden n'aber?

Karpaks
  • Tüm gönderiler : 244
Ynt: :) - 22.05.2008 16:26:43

canım beklemedeyim..benim çalıştığım hastanede hormon cihazı yok..baktıramıyorum kanda..başka bir ilçeye gitmem gerek..bu sıcaklarda gidemem zaten vaktim yok..beklemekten başka çarem yok..bel ağrım çok kötü emin olsam ilaç alıcam zararsız olanları var ama ben yinede dayanmaya çalışıyorum almamak için..ahh annelik işte....olumlu yada olumsuz neysede belirsizlik kötü..kısmet bakalım..
  SAĞLIKLA İNŞAALLAH.. 

gülüs83
Ynt: :) - 23.05.2008 11:59:45

Hehe, tasinacagiz da, onunla ilgili birkac isi halletmek icin baska bir sehire gittik. 

Ne olsun, hersey ayni.  Benim siklus bozuldu son iki aydir, ona canim sIkkIn.  27 Nisan'dan (20sinde olmasi gerekiyordu, 7 gun gecikmisti) sonra da 15-16 Mayis'da kirmizilar oldu.  Bu kadar iste tek gelismeler.  Senden n'aber?

canım stres yapma daha çok gecikir bozma moralini yaa düzelir hep böyle mi kalacak
benim normalde 28 gündü en son 36 37 ye çıktı 5/6 ay sonra kendiliğinden tekrar düzene girdi

bende napayım 2 günde bir doktora gidiyorum bugün yine gidicem yumurtalarımı takip ediyor şimdilik böyle benimkide

eğer 3. yılımız dolunca yine hamile kalmazsam tüp bebek düşünüyoruz az kaldı 3 yılın dolmasına bakalım artık

sen tedavi filan görüyormusun  

gülüs83
Ynt: :) - 23.05.2008 12:00:35

Orjinalden alıntı: Karpaks

canım beklemedeyim..benim çalıştığım hastanede hormon cihazı yok..baktıramıyorum kanda..başka bir ilçeye gitmem gerek..bu sıcaklarda gidemem zaten vaktim yok..beklemekten başka çarem yok..bel ağrım çok kötü emin olsam ilaç alıcam zararsız olanları var ama ben yinede dayanmaya çalışıyorum almamak için..ahh annelik işte....olumlu yada olumsuz neysede belirsizlik kötü..kısmet bakalım..

canım belirtilerin çok benziyor gebeliğe umutlandırmiyim ama hamilesin galiba inşallah öyledir canım allahım gönlüne göre versin

4everCAgirl
Ynt: :) - 24.05.2008 20:49:09

canım stres yapma daha çok gecikir bozma moralini yaa düzelir hep böyle mi kalacak
benim normalde 28 gündü en son 36 37 ye çıktı 5/6 ay sonra kendiliğinden tekrar düzene girdi

bende napayım 2 günde bir doktora gidiyorum bugün yine gidicem yumurtalarımı takip ediyor şimdilik böyle benimkide

eğer 3. yılımız dolunca yine hamile kalmazsam tüp bebek düşünüyoruz az kaldı 3 yılın dolmasına bakalım artık

sen tedavi filan görüyormusun  

Hayirlisi olsun canim, insallah senin de melegin surpriz yapar, tedaviye gerek kalmaz.  Yumurta takibi tedaviye hazirlik mi?

Yok, henuz tedavi gormuyorum.  Doktorum 8 ay olmazsa ara beni demisti.  Simdilik ben hala siklus takibi yapiyorum.  Hapi biraktiktan ilk 3 ay sonra cok duzenliydi.  Nisan ayinda bozuldu, simdi hala bozuk gidiyor.  Aktif deneme safhasi Agustos ayinda baslayacak.  Yani bu birkac ay sayilmiyor. 

Gerci ben son bir yildir folik asitli multivitamin kullaniyorum.  Ne kadar erken almaya baslarsam o kadar iyi.  En az bir yil onceden almaya baslayinca erken dogum riski 70% azaliyor.  Hem benim sagligim icin de iyi, gunluk folik asit ihtiyaci hamile olsam da olmasam da var.  Boylece sagligima da yarar oluyor. 

Ayy konuyu saptirdim yaw, pardon. 

Bende de durumlar boyle iste :) 

myessery
  • Tüm gönderiler : 325
  • Bölge: İstanbul
soru - 26.05.2008 18:18:42
belki hep aynı sorularla karşılaşıyorsunuz ama :) son adetim 21 nisanda başladı ve doğum kontrol hapını bu adetimden itibaren bıraktım.. 1.5 senehatta 2 seneye yakın zamandır  kullanıyordum hapı... şimdi adet olmadım hala...çnkü sanıyorumki bu yüzden: evlenmeden önce adet düzensizliğim vardı..doktorada gitmiştim birkaçdsefer.önemli bi durum yoktu. d.kontrol hapıyla herşey düzelmişti..
ama şimdi adet belirtisi de yok 1 hafta kadar gecikti.sadece göğüslerim 2 haftadır büyüdü uçları çok hassas... onun haricinde hamilelik diyebileceğim bir belirti de yok..
hapı yeni bıraktığım için 1-2 ay beklemiyodum hamileliği zaten ama..
işte sizce bu nedir :) ben çözemedim de

myessery
Ynt: soru - 27.05.2008 22:10:06

Orjinalden alıntı: myessery

belki hep aynı sorularla karşılaşıyorsunuz ama :) son adetim 21 nisanda başladı ve doğum kontrol hapını bu adetimden itibaren bıraktım.. 1.5 senehatta 2 seneye yakın zamandır  kullanıyordum hapı... şimdi adet olmadım hala...çnkü sanıyorumki bu yüzden: evlenmeden önce adet düzensizliğim vardı..doktorada gitmiştim birkaçdsefer.önemli bi durum yoktu. d.kontrol hapıyla herşey düzelmişti..
ama şimdi adet belirtisi de yok 1 hafta kadar gecikti.sadece göğüslerim 2 haftadır büyüdü uçları çok hassas... onun haricinde hamilelik diyebileceğim bir belirti de yok..

lütfen cevap bekliyorum

reyy@n
  • Tüm gönderiler : 1498
Ynt: soru - 27.05.2008 22:22:11
canım bi idrar testi yapsan  daha iyi olur bence....çünkü 2 ihtimal var...ya hamilesin adetin bu yüzden gecikti yada önceki zamanlarda olduğu gibi adetin düzensizleşti....1 hafta geçti diyorsun bu uzun bir süre....bence hemen bir idrar testi yap...hamileysen zaten hemen çıkar çizgi....yoksa daha fazla beklemek seni kararmsar yapar...

4everCAgirl
Ynt: soru - 28.05.2008 08:46:29

lütfen cevap bekliyorum

Dkontrol haplarinin etkisi genelde birkac gunde cikar vucudundan.  Hapina gore bu 1 hafta bile olabilir.  Hapi ne kadar sure kullandiginla alakasi yok.  Sadece dogum kontrol ignesi vucutta uzun vadeli etki yapar.  Haplar yapmaz. 

Benim bir arkadasimin annesi hapi biraktigi ilk ayda arkadasima, ikinci seferde de kardesine hamile kalmis   Olacagi varsa oluyor, imkansiz degil.

Belirtiler kisiye gore degisebilecegi icin en iyisi once idrar testi yapman.

Umarim iki cizgi karsilar seni

__ANKA__
  • Tüm gönderiler : 5817
Ynt: soru - 28.05.2008 11:06:14
karın bölgesinde şişkinlik ve dolgunluk...
yüzünüzde renk değişiklikleri..solgun oluyosun ara ara...
baş dönmesi yaşadım 2-3 kez ama önemsemedim
ve göğüslerde adet öncesi gerginliğe benzer gerginlik..ve acaba hissinin gün geçtikçe artması...
bir de adet olman gereken tarihten 4-5 gün önce yada o tarihten önce leke gelmesi bence...

myessery
Ynt: soru - 28.05.2008 12:20:14
bilgilerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim.. bu sabah biraz adet ağrısı gibi bi ağrı yaşadım ama.... en iyisi bi test alıyım ..zaten değilse büyük ihtimal yarına kadar adet olurum sanıyorum...
karnımda şişlik yaşıyorum evet ama adetimin gecikmesine bağlamıştım ben...
neyse Allah bilir artık hayırlısı..
ben bi eczaneye gideyim en iyisi

tekrar saolun..siteye yeni üye oldum ama memnunum buradaki paylaşımlar çok güzel..Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah

__ANKA__
  • Tüm gönderiler : 5817
Ynt: soru - 28.05.2008 15:26:14

bilgilerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim.. bu sabah biraz adet ağrısı gibi bi ağrı yaşadım ama.... en iyisi bi test alıyım ..zaten değilse büyük ihtimal yarına kadar adet olurum sanıyorum...
karnımda şişlik yaşıyorum evet ama adetimin gecikmesine bağlamıştım ben...
neyse Allah bilir artık hayırlısı..
ben bi eczaneye gideyim en iyisi

tekrar saolun..siteye yeni üye oldum ama memnunum buradaki paylaşımlar çok güzel..Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah

hayırlısı canım..zaten test pozitifse hemen doktoruna koş

selin28
  • Tüm gönderiler : 531
Ynt: soru - 28.05.2008 16:50:46
SELAM ARKADAŞLAR
BİZİM DE BU AY İLK DENEMEMİZ .ADETİM MUHTEMELEN 07.06.08 TARİHİNDE OLACAK EĞER Kİ HAMİLE KALMADIYSAM.
BAKALIM BEKLİYORUZ .ÇOK DA KAFAMA TAKMAMAYA ÇALIŞIYORUM.ACABA ŞİMDİDEN BELİRTİLER BAŞLAR VAR MI ? VARSA DA NE TÜR BELİRTİLER OLUR BİLEN VAR MI ?

4everCAgirl
Ynt: soru - 29.05.2008 01:54:36

Orjinalden alıntı: selin28

SELAM ARKADAŞLAR
BİZİM DE BU AY İLK DENEMEMİZ .ADETİM MUHTEMELEN 07.06.08 TARİHİNDE OLACAK EĞER Kİ HAMİLE KALMADIYSAM.
BAKALIM BEKLİYORUZ .ÇOK DA KAFAMA TAKMAMAYA ÇALIŞIYORUM.ACABA ŞİMDİDEN BELİRTİLER BAŞLAR VAR MI ? VARSA DA NE TÜR BELİRTİLER OLUR BİLEN VAR MI ?

Belirtiler kisiden kisiye degisir.  Bazi bayanlar hamile kalip en ufak bir belirti yasamazken, bazilari da akla gelecek her belirtiyi yasayabiliyor.

Genel olarak mide bulantisi ilk 8 hafta icinde pek siddetli degildir diye bilinir.  Ama bazi arkadaslar adet olmadan mide bulantilarina ve kusmaya baslamisti.  Ama bu da garanti degil.  Mesela ben adet olmadan bir hafta once mide bulantisi, uyku hali, sinirlilik, ve mide yanmasiyla karsilasiyorum.  Normalde bunlarin hepsi hamilelik belirtisi.  Ama bende adetten onceki hafta icinde oluyor.   

Goguslerde hassasiyet ve buyume de klasik bir belirti.  Ama bazi kisilerde adet belirtisi. 

Anlatabildim mi bilemiyorum.

Kendini bilmek cok onemli.  Normalde adetten once olmayan seyler oluyorsa belki hamilelik belirtisidir.  Ama hic belirti yok diye hamile degilsin anlamina da gelmez.

Eger simdiden farkettigin birsey yoksa kafana takma bence.  Adet olmazsan test yaparsin zaten. 

selin28
Ynt: soru - 29.05.2008 09:13:55
VERDİĞİN BİLGİLER İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM 4EVERCAGIRL
BAKALIM BİR HAFTA SONRA SANIRIM BELLİ OLUR .ADET NE KADAR GECİKTİKTEN SONRA İDRAR TESTİ SAĞLIKLI ÇIKAR ?

4everCAgirl
Ynt: soru - 29.05.2008 11:27:54

Orjinalden alıntı: selin28

VERDİĞİN BİLGİLER İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM 4EVERCAGIRL
BAKALIM BİR HAFTA SONRA SANIRIM BELLİ OLUR .ADET NE KADAR GECİKTİKTEN SONRA İDRAR TESTİ SAĞLIKLI ÇIKAR ?

Rica ederim.

O aldigin teste gore degisiyor sanirim Turkiye'de.  Genelde 1-2 gun gecmesi yeterli ama bazen 1 hafta-10 gun surebiliyormus testte cikmasi.  Testin markasina gore degisiyor sanirim.   

Kesin sonuc kan testinde adet gecmesinden 1 gun sonra bile cikar.  Ama eger adet gecikmesi varsa bosuna husrana ugramis olursun.  Onun icin en iyisi bir-iki gun beklemek ve once idrar testi yapmak. 

selin28
Ynt: soru - 29.05.2008 11:39:26
SAĞOL CANIM .BU DURUMDA HAFTAYA 07.06.08 TARİHİNDEN BİR İKİ GÜN SONRA YAPABİLİRİM İDRAR TESTİNİ .TABİİ Kİ ADET OLMAZ İSEM.
BENİM İKİ GÜN ÖNCE KASIKLARIMDA ADET SANCISINA BENZER AĞRILAR OLDU .BUNUN BİR ANLAMI VAR MIDIR ACABA ? KAFAMA ÇOK TAKMIYORUM RAHATIM ASLINDA.AMA BAZEN DÜŞÜNÜYORUM İSTER İSTEMEZ.
SENİN DURUMUN NE ? NE ZAMANDIR BEBEK DÜŞÜNÜYORSUN ?

myessery
Ynt: soru - 29.05.2008 13:18:55
idrar testini biraz önce yaptımm
çift çizgi çıktı... şu an karmakarışığım ağlıyorum gülüyorumm korkuyorumm.bu kadar çabuk beklemiyodum..
yanlış çıkma gibi bi ihtimal varmı? doktora gidicem tabiki de. bu ilk şaşkınlığım...
<mesaj tarafından düzenlendi myessery on 29.05.2008 13:20:07>

selin28
Ynt: soru - 29.05.2008 13:41:10
TEBRİKLER MYESSERY .PANİK YAPMA .İLK DENEMENİZ MİYDİ ?
BİZ DE BU AY BAŞLADIK BAKALIM NE OLACAK.
ADETİN KAÇ GÜN GECİKTİ ?

sakin35
  • Tüm gönderiler : 988
Ynt: soru - 29.05.2008 13:42:51

çift çizgi çıktı... şu an karmakarışığım ağlıyorum gülüyorumm korkuyorumm.bu kadar çabuk beklemiyodum..
yanlış çıkma gibi bi ihtimal varmı? doktora gidicem tabiki de. bu ilk şaşkınlığım...

Canım tebrikler,
Beklemiyordun ama oldu işte... Umarım yanlış değildir hem niye yanlış olsun ki...
Birde kan testi yaptır da emin ol iyice ama ben eminim
tekrar tebrikler...

tutkum
  • Tüm gönderiler : 1367
Ynt: soru - 29.05.2008 13:55:08

tebrik edeirm canımmmm
diğer forumda yazıodum bende. adetinmi geçti test yaptınmı diye
yapmışsın meğersem. çok güzel haber.
ALLAH seni hiç bekletmedi ne güzel...
inşallah hayatın boyunca hep böyle şanslı olursun.

myessery
Ynt: soru - 29.05.2008 13:57:55

Orjinalden alıntı: tutkum

tebrik edeirm canımmmm
diğer forumda yazıodum bende. adetinmi geçti test yaptınmı diye
yapmışsın meğersem. çok güzel haber.
ALLAH seni hiç bekletmedi ne güzel...
inşallah hayatın boyunca hep böyle şanslı olursun.

teşekkür ederimm   İnşaallah hayırlısı olur.. Allah herkesingönlüne göre versin ..

selin28
Ynt: soru - 29.05.2008 14:02:05
İLK DENEMENİZ MİYDİ ? KADETİN KAÇ GÜN GECİKTİKTEN SONRA TEST YAPTIN?

fems
  • Tüm gönderiler : 3906
Ynt: soru - 29.05.2008 14:06:07
Selin ben soruna cevap vereyim adet olmadan 3 gün önce yaptığım testte çift çizgiyi görmüştüm adet günü yapılan kan testinde de beta hcg 570 çıkmıştı adetinin geçmesine gerek yok ama döllenme zamanın da önemli tabi 3.ayımızda kızımız aramıza katıldı insan ilk ay epey ümitli oluyor inşallah bebeğin sizi çok bekletmez.

fems
  • Tüm gönderiler : 3906
Ynt: soru - 29.05.2008 14:07:13
Myessery tebrikler canım inşallah sağlıklı bir hamilelik geçirir ve bebeğini kucağına alırsın.

myessery
Ynt: soru - 29.05.2008 14:09:34
teşekkür edrim herkese..evet ilk denememizdi.adetim 1 hafta kadar gecikti...artık hayırlısı... Tebrik ve dualarınız için saolun...

selin28
Ynt: soru - 29.05.2008 14:22:07
TEŞEKKRÜ EDERİM FEMS.
BU ARADA MYESSERY ADET GECİKMESİ ÖNCESİ VAR MIYDI BELİRTİLER ?

Sayfayı değiştir: << < ..111112113114115116117118119120.. > >> | Sayfayı gösteriyor 114 of 132, mesajlar 4521 to 4560 of 5250