Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri

Sayfayı değiştir: << < ..121122123124125126127128129130.. > >> | Sayfayı gösteriyor 121 of 132, mesajlar 4801 to 4840 of 5249
Yazar Mesaj
Karpaks
  • Tüm gönderiler : 244
  • Ödül puanları : 0
  • Katıldı: 01 January 0001
Ynt: Adet oncesi hamilelik belirtileri - 13.07.2008 23:11:45
evet gebelik ihtimalim var bu arada teşekkürler ilgilendiğin için..
  SAĞLIKLA İNŞAALLAH.. 

4everCAgirl
  • Tüm gönderiler : 3904
  • Bölge: New York, NY
Ynt: Adet oncesi hamilelik belirtileri - 13.07.2008 23:19:00
Karpakscim antibiyotik almadan once doktora gittin mi?

4everCAgirl
Ynt: Adet oncesi hamilelik belirtileri - 15.07.2008 01:54:18
Karpaks doktora gittin mi ya da test yaptin mi?

SELO-HERO
  • Tüm gönderiler : 1804
  • Bölge: İSTANBUL
Ynt: Adet oncesi hamilelik belirtileri - 22.07.2008 15:01:05
KIZLAR BEN İNTİHAR ETCEM GINA GELDİ BANA YAAA BU ADETTEN.FARLUTAL KULLANDIM 1 HAFTA GEÇTİ OLMADIM DÜN DR MUAYENE ETTİ TEST TEKRARLAMADI AMA BİR HAFTA DAHA BEKLE OLMAZSA GEL DEDİ.BU SABAH ÇOK AZ NOKTA PEMBE SIVI GELDİ ŞİMDİ HİÇBİRŞEY YOKK ACABA ALTAN BAKTIM O YÜZDENMİ GELDİ BİR GIDIM.DR.ADA REGL OLUNCA 3. GÜNÜ İĞNE TDAVİSİ İÇİN GİTCEKTİM ŞİMDİ BU ACABA BENİM 1.GÜNÜMMÜ SAYILIR BİLENİNİZ VARMI?

4everCAgirl
Ynt: Adet oncesi hamilelik belirtileri - 22.07.2008 22:41:22
O kadar az geldiyse ve devami gelmediyse bence 1. gun olarak sayilmaz.  Bu konuda deneyimim olmadigi icin sirf kisisel gorusum bu. 

Eger 4 gun sonra hala gelmemisse evde bir idrar testi daha yap.  Eger pembe sivi yerlesme belirtisi ise, degerlerin 4 gun sonra 50 nin ustune cikmistir, idrar testinde cikar.

Ç i ç e k
  • Tüm gönderiler : 3276
Ynt: Adet oncesi hamilelik belirtileri - 23.07.2008 00:42:30
Sadece lekelenme ise ve normal adet kanamasına dönmemişse birinci gün sayılmaz... Doktorlar adet başlangıcı olarak lekelenmeyi saymıyorlar ... 

Dilerim gelmesin adetiniz

bebeşim_26
  • Tüm gönderiler : 1069
Ynt: Adet oncesi hamilelik belirtileri - 23.07.2008 09:58:04

Orjinalden alıntı: SELOCANN

KIZLAR BEN İNTİHAR ETCEM GINA GELDİ BANA YAAA BU ADETTEN.FARLUTAL KULLANDIM 1 HAFTA GEÇTİ OLMADIM DÜN DR MUAYENE ETTİ TEST TEKRARLAMADI AMA BİR HAFTA DAHA BEKLE OLMAZSA GEL DEDİ.BU SABAH ÇOK AZ NOKTA PEMBE SIVI GELDİ ŞİMDİ HİÇBİRŞEY YOKK ACABA ALTAN BAKTIM O YÜZDENMİ GELDİ BİR GIDIM.DR.ADA REGL OLUNCA 3. GÜNÜ İĞNE TDAVİSİ İÇİN GİTCEKTİM ŞİMDİ BU ACABA BENİM 1.GÜNÜMMÜ SAYILIR BİLENİNİZ VARMI?

çok az leke geldiyse bu adet olman anlamına gelmez bence bekle ilacı kullandıktan sonra 15 gün içinde gelmezse doktoruna git ve kanda gebelik testi iste hayırlı haberlerini bekliyoruz Allah gönlüne göre versin inş

SELO-HERO
Ynt: Adet oncesi hamilelik belirtileri - 23.07.2008 10:51:41
sağolun teşekkürler cevaplar için
evet devamı gelmedi o yüzden 1.gün saymıyorum.beklemeye devam

My Angel..
  • Tüm gönderiler : 9781
  • Bölge: Özlem :)
Ynt: Adet oncesi hamilelik belirtileri - 23.07.2008 10:59:35
   Günaydın..Selen'cim,beklenen adet gelmemiş güzelim..O zaman arkadaşların da dediği gibi 1.gün sayılmaz..Hadi hayırlısı olsun ..

AY PARÇAM HOŞGELDİN DÜNYAMIZA,
ALLAH'IM SANA ŞÜKÜRLER OLSUN...

sadumannn
  • Tüm gönderiler : 2208
  • Bölge: Mersin
Ynt: Adet oncesi hamilelik belirtileri - 25.07.2008 10:42:47
merhaba arkadaşlar

ASLI33
  • Tüm gönderiler : 6
Ynt: Adet oncesi hamilelik belirtileri - 25.07.2008 11:35:28
merhaba bitanemmmm

[image]local://164408/6A353F0045C544769BFE73F90EF01CE0.jpg[/image]
Eklenen resim(ler)

sadumannn
Ynt: Adet oncesi hamilelik belirtileri - 25.07.2008 11:38:13
nasılsım güzelim ?

B A T O S
  • Tüm gönderiler : 4045
  • Bölge: MERSİN
Ynt: valla arkadaşlar ben 1 haftalıkken farkettim - 25.07.2008 11:44:21
tünaydınlarrrrr
vaavvv herkes burda yaaaa
bende 2 yıl önce burdaydım kızlar allahım bana yavrumu nasip etti inşallahhhh sizleride çok bekletmeden hayırlısıyla anne yapar
şaduman hanımlar şaziye hanımlarda burdaymış
benimde ismim 2 yıl önce anne aday adayları listesindeydi
bu sayfada çok şey paylaştık biz
kimi zaman üzüldük regl olunca kimi zaman yinede şükrettik olabiliyoruz enazından diye rabbim gönlünüzün istediği herşeyi versin sizlere

sadumannn
Ynt: valla arkadaşlar ben 1 haftalıkken farkettim - 25.07.2008 11:50:13

Orjinalden alıntı: B A T O Ş

tünaydınlarrrrr
vaavvv herkes burda yaaaa
bende 2 yıl önce burdaydım kızlar allahım bana yavrumu nasip etti inşallahhhh sizleride çok bekletmeden hayırlısıyla anne yapar
şaduman hanımlar şaziye hanımlarda burdaymış
benimde ismim 2 yıl önce anne aday adayları listesindeydi
bu sayfada çok şey paylaştık biz
kimi zaman üzüldük regl olunca kimi zaman yinede şükrettik olabiliyoruz enazından diye rabbim gönlünüzün istediği herşeyi versin sizlere

MERHABA HAYATIM
YAKALANDIM YİNE  İNŞALLAH BİZLERDE SİZLER GİBİ GÜZEL PAYLAŞIMLAR , GÜZEL ARKADAŞLIKLAR EDİNECEĞİZ BURADAN...
İNŞALLAH BİZLERDE LİSTEDEN TEKER TEKER SİLİNECEĞİZ...RABBİM KİMSENİN KUCAĞINI BOŞ BIRAKMASIN

B A T O S
Ynt: valla arkadaşlar ben 1 haftalıkken farkettim - 25.07.2008 13:25:02
aminnnn inşallah canım benimmmm
allahım hiç birinizin kucağını boş bırakmasın inşallahhh
ve burda çok güzel paylaşımlar yaşayacağınızdan eminim
biz filizimle hilalimle diğer hilalimle(şuan forumda yok nerde olduğunu bilmiyor olsamda),ayşemle diğer filizimle atakanın annesi sevgimle ve ismini yazamadığım ama hepsinin kalbimde çok özel yerleri bulunan dostlarımla burda tanıştık hamilelik öncesi dönemde ve burda samimi olduk herşeyi birlikte yaşadık acımızı sevincimizi
ve halen devam ediyor dostluğumuz birçoğuyla edemeyenlerde kalbimizde herzaman aklımızda
sizlerinde böyle güzel dostlukları olacağından eminim

sadumannn
Ynt: valla arkadaşlar ben 1 haftalıkken farkettim - 25.07.2008 15:22:47
neden bu sayfaya kimse uğramıyor

4everCAgirl
Ynt: valla arkadaşlar ben 1 haftalıkken farkettim - 25.07.2008 20:47:18

Orjinalden alıntı: S_a_d_u_m_a_n

Bu sayfada bir tek ben kaldim  

Diger kizlarin cogu hamile ya da bebekleriyle.

Kalanlar da Seda'nin "kaynatalim" sayfasinda

Hepiniz hosgeldiniz.

sadumannn
Ynt: valla arkadaşlar ben 1 haftalıkken farkettim - 28.07.2008 12:18:19

Orjinalden alıntı: 4everCAgirl

Bu sayfada bir tek ben kaldim  

Diger kizlarin cogu hamile ya da bebekleriyle.

Kalanlar da Seda'nin "kaynatalim" sayfasinda

Hepiniz hosgeldiniz.

hoş bulduk burcu
bende gelimde kaynatalım ozaman

sakin35
  • Tüm gönderiler : 988
Ynt: valla arkadaşlar ben 1 haftalıkken farkettim - 28.07.2008 12:21:01
Merhaba hepinize...
Dün geceki olay çok üzdü beni... Allah sabır ve acil şifalar versin...

Bu sayfaya uğramama konusunda, sanırım umutlarım tükenince heyecan, ilgi ve güven azaldı bu belirtilere karşı.. O yüzden de pek uğramyorum bu sayfaya eskisi gibi... Oysa ilk yazdığım sayfaydı bu... Her ay ne heyecanlı bakleyişti...
Neyse, herkesin benim gibi olmayacak tabi.. Bebek isteyenler yazında belirtileri bekleyelim güzel haberlerinizi

<mesaj tarafından düzenlendi sakin35 on 28.07.2008 12:27:28>

4everCAgirl
Ynt: valla arkadaşlar ben 1 haftalıkken farkettim - 28.07.2008 12:29:06

hoş bulduk burcu
bende gelimde kaynatalım ozaman

Gel guzelim, bekliyoruz...

Orjinalden alıntı: sakin35

Merhaba hepinize...
Dün geceki olay çok üzdü beni... Allah sabır ve acil şifalar versin...

Bu sayfaya uğramama konusunda, sanırım umutlarım tükenince heyecan, ilgi ve güven azaldı bu belirtilere karşı.. O yüzden de pek uğramyorum bu sayfaya eskisi gibi... Oysa ilk yazdığım sayfaydı bu... Her ay ne heyecanlı bakleyişti...
Neyse, herkesin benim gibi olmayacak tabi.. Bebek isteyenler yazında belirtileri bekleyelim güzel haberlerinizi

Ben de cok uzuldum

Ben de kendimde belirti aramiyorum.  Bosuna stres yaratiyor. 

Aslinda su anda hamile olanlar adet oncesi belirtilerini yazsalar cok iyi olur. 

sakin35
Ynt: valla arkadaşlar ben 1 haftalıkken farkettim - 28.07.2008 12:50:00
Evet,
bu başlığın ilk sayfalarında oldukça ilginç yazılar ve belirtiler vardı... Yeniden yazmak gibi olsada hamile veya doğum yapan arkadaşların belirti diye adlandırabilecekleri işaretleri ve bunu paylaşmaları güzel olur düşüncesindeyim...

SELO-HERO
Ynt: valla arkadaşlar ben 1 haftalıkken farkettim - 28.07.2008 16:20:16
ohhhhhhh benimde şükürler olsun kırmızılar geldi cumartesi günü.dört gözle bekliyeceğim hiç aklıma gelmezdi 

4everCAgirl
Ynt: valla arkadaşlar ben 1 haftalıkken farkettim - 28.07.2008 21:24:12

Orjinalden alıntı: SELOCANN

ohhhhhhh benimde şükürler olsun kırmızılar geldi cumartesi günü.dört gözle bekliyeceğim hiç aklıma gelmezdi 

Hadi gozun aydin

Evet,
bu başlığın ilk sayfalarında oldukça ilginç yazılar ve belirtiler vardı... Yeniden yazmak gibi olsada hamile veya doğum yapan arkadaşların belirti diye adlandırabilecekleri işaretleri ve bunu paylaşmaları güzel olur düşüncesindeyim...

Birkac arkadastan rica etsek acaba...

secilöz
  • Tüm gönderiler : 1636
  • Bölge: İZMİR KSK -ŞİMDİLİK KAYSERİ
Ynt: valla arkadaşlar ben 1 haftalıkken farkettim - 28.07.2008 23:47:06
ben de hamiş kalmadan önce bu başlığın sıkı bir takipçisidim.ama belirti beklememe fırsat kalmadı daha doğrusu ben fırsat bırakmadım.adet olmam gereken günün sabahı rüyamda test yapıp çift çizgi çıktığını gördüm sabah 8 de bir açtım gözümü ve kendimi wc de buldum test yaptım ve çift çizgiyi gördümama eğer bekleseydim yaşayacağım belirtiler aşırı yorgunluk ve uyku hali 7.haftadan sonrada kokulara hassasiyet ve mide bulantısı olacaktı.çünkü hepsini yaşadım.ama ben şuna çok inanaıyorum hamile iseniz rüüyalarınızı çok sıkı takip edin hepsi  neredeyse bire bir çıkıyor.ben hem hamiş olduğumu hem de oğlum olağını rüyamda gördüm.his dünyanız çok derinleşiyor gerçekten de

4everCAgirl
Adet oncesi hamilelik belirtileri - 28.07.2008 23:53:32
Cok guzel olurdu valla, keske hepimiz ruyamizda gorebilsek senin gibi Secil

Dogumuna karar verdin mi bu arada?

Avocado22
  • Tüm gönderiler : 104
Ynt: Adet oncesi hamilelik belirtileri - 29.07.2008 06:57:39
Bence herkesin belirtisi baska baska..Ama hemen adet  oncesi oyle farkli bir belirti oldugunu dusunmuyorum ben..Hmm sadece sunu yazabiilirim/ 2 hamileligimde de oyle oldu cunku. Tam dollenmenin oldugu zaman yada hemen sonrasinda sanirim, karnimda acayip bir sislik oldu benim. Ilk hamileligimde adetimi bekliyordum ben normal. Hatta karin agrilarim baslamisti. Ama tuvalete gidip baktigimda bir sey goremiyordum. Adet tarihinden 1-2 gun once oldu bunlar. Normalde boyle sancilar olur olmaz hemen adeti gorurdum. Ama sancilara ragmen olmayinca test yaptim, ki zaten biz deniyorduk uzun zamandir.

ikinci hamileligimde oyle agri falan cok hissetmedim.Cunku beklemiyordum ve bilmiyordum.Ama karin sisligini hatirliyorum.Hatta ilk hamileligimden once yine boyle karnim sisince mekik cekmeye karar vermis ve baslamistim. SOnra hamile oldugumu ogrendim. Bu hamileligimde de karnim cikinca cok fazla mekik cekmeye basladim yine, ve yine hamile oldugumu  ogrendim Mekik cekmek bana yaramiyor yaw..

Oncesine dair tek belirti bu diyebilirim. Hemen sonrasina dair belirti cok oluyor tabi de isinize yaramaz herhalde  ...

Bir de su var. Emin degilim ama akintilarinizin miktarina bakin. Cok fazlalastiysa o da hamilelik belirtisi. Adetin hemen oncesi mi basliyor ona emin degilim iste. Ama normalden fazla ve daha yapiskanimsi oluyor ( midenizi bulandirmadim insallah, ozur dilerim)

Allah hayirli zamanda versin hepinize insallah..

sadumannn
Ynt: Adet oncesi hamilelik belirtileri - 29.07.2008 10:01:01
günaydın

nihayet birilerini görebildim bu sayfada...biliyorum ki kolay değil hemde hiç kolay değil bu bekleyiş.o yüzden anlamaya çalışıyorum sizleri....umarım hayırlı haberler alırız yakın zamanlarda....

çok araştırdın netten..herkeste ne tamamen aynı nede tamamen farkı belirtiler yaşıyor...az çok benziyor yaşanılanlar,belirtiler.....
buay bebek için çalışmalara başladık ve ağustosun 5 inde adet olmam gerekiyor.
zaten normalde çok mide bulantısı ve baş dönmesi yaşayan bir insanım ama 1 haftadır bunların şiddeti daha da arttı.çok çok afedersiniz ama çıkartıyorum artık.belkide çok düşündüğün stres yaptığım için oluyor tüm bunlar diye düşünüyorum.sabah yine bulantılardan çok kötü olunca gidip test aldım.çıkmayacağını biliyordum ama yinede aldım...tabikide birşey çıkmadı.şunun şurasında 1 hafta var kırmızıların gelmesine.ama zaman geçmiyor işte...

geçen hafta hiç olmadığım kadar gaz dolu bir insan oldum,şişlik çok fazla vardı ama tatilden yeni döndüğüm için üşüttüğümü düşünüyorum.eğerki bu ay olursa bu yaşadıklarım belirtilerin ta kendisiymiş diyeceğim

4everCAgirl
Ynt: Adet oncesi hamilelik belirtileri - 29.07.2008 10:05:12
Saduman eger hamileysen ve yasadiklarin hamilelikten dolayi ise kan testinde cikar kesinlikle.

sadumannn
Ynt: Adet oncesi hamilelik belirtileri - 29.07.2008 10:51:02
YARINDA KAN TESTİ YAPTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM

sakin35
Ynt: Adet oncesi hamilelik belirtileri - 29.07.2008 10:51:59
Merhaba hepinize... Teşekkürler bilgilendirmeleriniz için.. Açıkcası bu konuları konuşmayı seviyorum ben.. Başta her belirtiyi kendimde arıyordum ve psikolojik olarakta etkilenip yaşıyordum Ama şimdi normale döndüm sanırım.. Adetten önce çok istisnai bir durum haricinde belirti için erken olsada ne bileyim yinede güzel konuşmak...
Örneğin rüyada görmek... Ne güzel.. Bence his dünyası derinleşiyor kesin...
Neyse..
Haydi bekliyoruz devamını....

B A T O S
Ynt: Adet oncesi hamilelik belirtileri - 29.07.2008 15:38:11
bu sayfada bunları okuyacağım 40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi
nedenmii
ben hamile kaldığım ay daha reglime 10 gün varkenb başlamıştım test yapmaya kan testi yaptırmaya ve şaduman bana çok kızardı mesai arkadaşımdı kendiside yan masalarda çalışırdık
ondan gizli aşağı büfeye iniyor numarasıyla en yakın bi tıpmerkezinde beta hcg yaptırır neticesinide ona söylemezdimki gün be gün karşılaştırırdım sonuçları
ozamanlar kendileri bebiş düşünmediği içün ki hatta çok özür ozaman nişanlı olduğu içinanlayamazdı sheyecanımı bitmek tükenmek bilmeyen merakımı
bugün okuyorumda yarın kan tahlili yaptırıcam diyor ki 5 inde olcak gerçi enazından benim gibi 10 gün önceden 1 hafta önceden değil ama işte şimdi anladığını hissediyorum bugünlerde çok iyi anlıyordur yaşadıklarımı allahım onada sizlerede bana rabbimin gönderdiği en güzel mucixze gibi mucizeler versin inşllah
ben defalarca kez belirtilerimi yazmıştım ama birde sizler içn yazayım adet olacağım zamanda karnım ağrımazdı hamile olduğum ayda ağrımadı göğüslerim şişerdi göğüslerim şişti belim ağrırdı adet olacağım zaman,hamile olduğum ayda ağrıdı yani herşeyi birebir yaşadım aynenn
sadece kasıklarımda iğne gibi batmaaları çok hissettim 2 gün boyunca farklı olarak yani bikaç dakika aralıklarla battı
birde enönemlisi ben lekelenerek hamile kalanlardanım adetime 4 gün vardı şaduş ogünü çok iyi bilir lekeler geldi benden koyu kahve
eyvah dedim bukez erken oluyorum adet
ama içimde yinede vardı bi heyecan ümit belkide lekeleniyorumdur diye
ve allahıma şükürde öyleymiş
ondan önce düşüğüm olmuştu ondada aynılarını yaşadım ve ondada lekelenmiştim

B A T O S
Ynt: Adet oncesi hamilelik belirtileri - 29.07.2008 15:40:54
velhasıl kelam şaduşun böyle şu belirtimidirki bu belirtimidirki diye yazması ve heyecanlanması beni müthiş duygulandırdı
onu çünkü kardeşim gibi seviyorum ve sizleri çok tanımasamda sizleride çok seviyorum aynı kaderi bu sayfalarda paylaştıkçünkü
allahım kucaklarınızı boş bırakmasın canlarım

sadumannn
Ynt: Adet oncesi hamilelik belirtileri - 29.07.2008 15:44:56

Orjinalden alıntı: B A T O Ş

velhasıl kelam şaduşun böyle şu belirtimidirki bu belirtimidirki diye yazması ve heyecanlanması beni müthiş duygulandırdı
onu çünkü kardeşim gibi seviyorum ve sizleri çok tanımasamda sizleride çok seviyorum aynı kaderi bu sayfalarda paylaştıkçünkü
allahım kucaklarınızı boş bırakmasın canlarım

bende seni seviyorum bacım
zaten bugünlerde acayip duygusalım , hemen hemen herşeye ağlıyorum zaten ,yazma böyle şeyler bak yine ağlarımmm
aminnnnnnnnnnnnnnn

bu arada vazgeçtim kan testi yaptırmaktan ...niye abartıyorum ki olayı.zaten hamile isem 1 hafta sonra belli olacak ,yok değilsemde hayırlısı deyip hayatıma devam edicem nasılsa

B A T O S
Ynt: Adet oncesi hamilelik belirtileri - 29.07.2008 15:55:52
sende benim gibi dayanamazsın duramazsın yarın olmasa diğer gün yaptırırsınyaptır gülüm yaptır böyle heyecanlardan kendini mahrum etme o sonucu beklemek bile süper
çıkmasa bile üzülmezsin neticede adetime daha var diye

Aurora_
  • Tüm gönderiler : 2074
Ynt: valla arkadaşlar ben 1 haftalıkken farkettim - 29.07.2008 18:18:50

Evet,

merhaba arkadaşlar..

hamilelik öncesi bölümünde çoook şey paylaşmış, burdan süper dostlar edinmiş, ve meleğini kucağına almış bir anne olarak ben yazayım dedim

ilk olarak söyleyeyim, zaten biliyorsunuz, regl ve hamilelik belirtileri hemen hemen aynı gibidir..

3 kere hamile kaldım..

ilkinde çook sonra öğrendiğim için baş dönmelerim vardı çünkü tansiyonum çok düşmüştü, göğüs acımda vardı..bide regl olucakmış gibi karnım ağrıyordu..

ikincisinde yine regl sancılaırım vardı, göğüs acım yoktu..sadece karın ağrısı..

üçüncüsünde yani Azrama hamile olduğumda rahmimde batmalar vardı..kısa süreli acı oluyordu rahmimde..karın ağrım yine vardı..cildim yağlanmıştı..göğüs acım regl zamanın geçmeden başlamadı..sonra başladı ve 8 hafta sürdü..
hiçbirinde midem bulanmadı..zaten olsada bulantılar 5 haftadan sonra başlıyor..erken olanalr genelde psikolojik

ve bu dediğim belirtiler hep reglime 2-3 gün kala ortaya çıkıyordu..yani öyle reglime 10 gün kala falan belirti melirti olmuyordu..zatende olamaz..bhcg nin belli bir seviyey gelmesi lazım belirti için..

ennn önemlisi içimdeki his..Azrayı hiç beklemediğim bi anda, sırf içimdeki his nedeniyle, alışveriş merkezi wc sinde öğrendim..bişey dürttü resmen beni.yola çıkacaktım çıkamadım onun yüzünden

fazla kaaya takmayın dicem ama hep duyuyorsunuz zaten.ben çok şeyler yaşadım bu yolda..allah sizi uğraştırmasın..Azra ya beklemediğim ve istemediğim ay hamile kaldım bilen bilir..kafamda hiç yoktu..başka şeylerle uğraşın, biraz oyalanın..

bu mübarek günde gönlünüzün muradını versin allahım..en kısa zamanda hamileyim diye sayfa açarsınız inşallahhhhh

sadumannn
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 30.07.2008 10:03:08

[image]local://322818/890326C78B0E4816BBB55EF74EC3FCA9.gif[/image]
Eklenen resim(ler)

sakin35
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 30.07.2008 10:53:47
Kızlar size bu ay başımdan geçen olayı anlatmak istedim..
Ben 4 Temmuzda regl oldum. Ayın 19'unda sağ yanımda bir sancı başgösterdi ve hafif bir kanama meydana geldi... Acaba bu yerleşme kanaması mı diyede bayağı bir umutlandım doğrusu
Maalesef dün (29 Temmuz) dayanamayıp yine kan testi yapırdım sonuş negatif
Sizce ayın ortasında meydana gelen kanama neyin nesiydi?Bu yaşıma gedim ilk defa oluyor

sadumannn
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 30.07.2008 12:55:14
arkadaşım inanki hiç bilgim yok   neden oldu acaba ?

belki  stres,üzüntü.vs. den olmuş olabilir.....ama kesin birşey söyleyemem
<mesaj tarafından düzenlendi S_a_d_u_m_a_n on 30.07.2008 12:58:34>

h@le
  • Tüm gönderiler : 916
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 30.07.2008 13:18:18
Canım ovulasyon döneminde, yumurta çatlarken hafif bir ağrı ve kanama olabiliyor bazen. Ben çoğunlukla yaşıyorum. Sorduğum dr.lar hep bazı kişilerde olabiliyor, bir sorun yok diyor. Hatta internetten de araştırmıştım, benzer yorumlar vardı. Ki senin de 15.günde olmuş bu kanama. Bence yumurtlama kanamasıdır. Yerleşme kanamasını yaşayanlar, yumurta döllendikten sonra yani regle 1 hafta ya da birkaç gün kala yaşadıklarını söylüyorlar genelde.

B A T O S
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 30.07.2008 14:00:13
evet h@le arkadaşımızın yazdıklarına katılıyorum bende duymuştum birçok yerden
tam ortasında lekelenme yaşamışsın aynenn bencede yumurtlama olduğu içindir
ziraa 2 kez lekelenerek hamile kalmış biri olarak adetinden en fazla 1 hafta önce hamilelik lekesi gelir

Sayfayı değiştir: << < ..121122123124125126127128129130.. > >> | Sayfayı gösteriyor 121 of 132, mesajlar 4801 to 4840 of 5249