Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri

Sayfayı değiştir: << < ..41424344454647484950.. > >> | Sayfayı gösteriyor 49 of 132, mesajlar 1921 to 1960 of 5250
Yazar Mesaj
sdemet
  • Tüm gönderiler : 2457
  • Ödül puanları : 0
  • Katıldı: 01 January 0001
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 12.10.2006 14:46:37
Yildiz22 çok sevindim canım allah tamamına erdirsin....Ekim Ayının güzel ve tatlı, aynı zamanda taptaze hamişleri umarım hepinizin sağlıklı  doğum haberleri ile çok daha fazla seviniriz....

Yıldız22 bu ay adet olmadan önce sol kasık sancısı,aşırı göğüs hassasiyeti ve acıma hislerini yaşadım...Ama kırmızılar buyurdular...EEEnapalım buyursunlar sabreden derviş muradına erermiş :)))

Tüm Hamişler tekrar tekrar kutluyorum sizi....

hcsay
  • Tüm gönderiler : 3820
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 12.10.2006 15:03:41
Teşekkürler mügecim... Neyse o kadar çalışıp didinip olmayan aylara yanarım o zaman. Kılı kırk yararak 3 gün canlı kalmış spermle falan da olursa kutlamak lazım o spermi. Hele bir olsun ben hergün kutlarım :) Hem 3 gün yaşa hem git yumurtayı dölle :))) Ben de hep düşünüyordum, millet tecavüze uğruyor, e bu yumurta da 12-24 saat yaşayabiliyorsa vay şu sapığın içgüdüsüne diye, hayıflanmamak elde değil ki. İstenmeyenlerde oluyor, ve aldırılıyor, bizse böyle sabır çeke çeke. Demek her dönemde hamile kalma şansı varmış. Ben de o günlere ağırlık veriyordum. Demekki neymiş, ay boyunca:)

ab387
  • Tüm gönderiler : 656
  • Bölge: Bursa
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 12.10.2006 16:20:08
ah bu kasık ağrıları.....hakkımızda hayırlısı olsun...müge 2.bhcg yi merak ediyorum...uarım muazzam bir artış olur...sevgiler....
  betülcüm seni kutluyorum...hayırlı olsun...
BERİL kızım geldi.....13 haziran 2007 .....
evimizin süt kokusu.......

Ç i ç e k
  • Tüm gönderiler : 3276
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 12.10.2006 17:18:22
Betülcüğüm, çoook tebrikler. Çok mutlu bir hamilelik ve bebişinle keyifli günler diliyorum

elifbil
  • Tüm gönderiler : 164
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 12.10.2006 17:33:17
betül tebrik ederim hayırlısı ile kucağına alırsın inşallah

BİLLURADNAN
  • Tüm gönderiler : 183
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 12.10.2006 17:51:00
KIZLAR DAYANAMIYORUM BEN AKŞAM KAN TESTİ YAPTIRICAM İNŞALLAH AKŞAM YAPIYORLARDIRBANA ŞANS DİLEYİNNNNNNN

elifbil
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 12.10.2006 17:52:21
her dakika yaparlar canım allahım sana bol şans ve hayırlar nasip etsin omuzlarından melekler karnından bebişler eksik olmasın arkadaşııımmmm...

BİLLURADNAN
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 12.10.2006 17:54:35
İNŞALLAH HEPİMİZ BİR AN ÖNCE KAVUŞALIM MELEKLERİMİZE ELİFBİLCİM VE FORUMDAKİ TÜM ANNE ADAY ADAYLARI VE ADAYLARI.......

Ç i ç e k
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 12.10.2006 19:32:02
İyi şanslar Billurcuğum, diliyoruz pozitif çıksın testin ve güzel haberler alalım senden de  

DENİZDORUK
  • Tüm gönderiler : 1090
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 12.10.2006 22:14:14
HAMİŞLERİN SAYISI ARTIYOR... NE GÜZEL....
ALLAH OLMAYANLARA DA VERSİN...AMİNNNNNNNN...
BÜTÜN BEBEK İSTEYENLER İÇİN YÜREKTEN DUA EDİYORUM..
ALLAH HEPİNİZİN GÖNLÜNE GÖRE VERİER İNŞALLAHHHHHH

sultan bebegim:)
  • Tüm gönderiler : 4548
  • Bölge: canim kizlarim...
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 13.10.2006 00:35:30
kizlar hepinize cok tesekkür ediyorum...umarim isteyen bekleyen herkesi bebislerine kavusturur rabbim...

asyan
  • Tüm gönderiler : 5
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 13.10.2006 04:00:19
sdemet,euzer,salihamurat hoşbulduk arkadaşlar.Bu arada ben hala adet olmadım normalde hep gecikir ama geçen aya göre 12 ekimde olmam gerekiyordu 4 5 gün geçsin test yapacağım umarım beklediğim sonucu alırım hepinize sevgiler...

hcsay
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 13.10.2006 08:36:46
Yok benimki psikolojikmiş herhalde, bugün geçti kasık ağrısı. Okuyunca mı etkilniyorum ne? Hem demette daha fazlası olmuş:))) Ben ümidimi kestim artık. Zaten çalışmadan olmaz ki? Sağlık olsun... Ama ne güzel ki bir sürü hamile haberi de aldık:)))

BİLLURADNAN
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 13.10.2006 10:15:35
kızlar test yaptırdım hiç bişey çıkmadı yani <0,1 yazıyodu sadece demekki kanda hiç bhcg değeri yoktu ama ben sonucu alırken bir karı koca geldi benden önce sonuç aldılar hamileymiş çok mutlu oldular bende çok sevindim inşallah en kısa zamanda bu duyguları tadarız

hcsay
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 13.10.2006 10:24:25
Billurcum 1 hafta önceden mi test yaptırdın? Adetinizden 10 gün geçsin diyorlar burada da. Ben 3 gün gecikince 10 gün geçti diyerek yaptırtmıştım da benim de 2 çıkmıştı:))) O gün miladım oldu. Pembe çizgileri görmeden yaptırtmama kararı aldım:) Hemşire vah vah der gibi bakıyordu da. Ya da bana öyle geldi. Ya da o da mutlu haberi vermek istiyordu, hayallerini yıktım. Sağlık olsun, inşallah önümüzdeki aya.

hcsay
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 13.10.2006 10:28:03
Şu tıbbi cihaz tasarlayan mühendisler doktorlar bir de evde kullanılabilecek beta hcg yi ölçen bir cihaz yapsalar, kan şekerini ya da tansiyon ölçen gibi. Test alırken bile çekiniyor insan. Her ay her ay... Farklı eczane aramaktan gına geldi. Böyle bi alet olsa ben alırdım doğrusu. Evladiyelik ayol:)))

BİLLURADNAN
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 13.10.2006 10:32:59
SATIM 20 EYLÜL AMA BEN KANDA ÖNCEDEN ÇIKIYOR DİYE BİLİYORUM.OLSAYDI DEĞER BİRAZDA OLSA YÜKSEK ÇIKARDI DİYE DÜŞÜNÜYORUM İNŞALLAH BİR DAHAKİ AYA....

senayhasan
  • Tüm gönderiler : 481
  • Bölge: Esenler/İstanbul
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 13.10.2006 11:29:05
canlarım hiç acele etmeyin inanın hamile iseniz 1 hafta önceden yapmanıza gerek bile yok adetiniz gelmemesinide beklemenize gerek yok allahtanmıdır hissediyorsun zaten ben adet olmadan bir kaç gün önce idrar testi yaptım idrarda bile çıktı tutki 10 geçmesi gerekiyor filan diyorlardı sonrada kan testi yaptırdım ve değerim 1129 çıktı inanın ben bile olmaz diye düşünürken oldu kendini kaptırmayacaksın sadece oluruna bırakacaksın.
NAZLI KIZIM GELDİİİİİİİİİİİİİ

Çocuğuna anne erkeğine yoldaş toplumuna önder varlık kadın sütü helal alnı ak yüreği pak varlık kadın.

DESIROUS
  • Tüm gönderiler : 2048
  • Bölge:
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 13.10.2006 11:38:04
billurcum gelecek aya inşallah.sakın üzülme emi

BİLLURADNAN
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 13.10.2006 11:44:00
BİRAZ BURUKLUK VAR TABİ AMA ALLAH NE ZAMAN KISMET EDERSE O ZAMAN GELİR BEBİŞLERİMİZ

vbe83
  • Tüm gönderiler : 278
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 13.10.2006 11:54:50
billurcum seni çok umutlandırmak istemem ama başımdan geçen olayı yazayım sana.aslında bunu daha önce yazmıştım ama o sayfa gerilerde kaldı.Benim de sat 25 ağustos arkadaşlarla dayanamadım 19 eylülde idrar testi yaptık pozitif çıktı.Daha sonra aynı gün kandan bakılan bhcgyi rakamsal olarak değilde pozitif ya da negatif olarak belirten bir test var labaratuvara gidip onu yaptırdık ve sonuç negatif çıktı.Ben de oradaki doktora idrar testi mi gösterdim.Adam bana olabilir önemli olan kan testi şu anda hamilelik falan yok sizde dedi.Tabi ben çok üzüldüm.Ama pes etmedim.Gün aşırı idrar testi yaptım hepsi pozitif çıktı.Ayrıca biraz erken test yaptırmışsın gibi geldi bana.Bunlar olabiliyor.5 hafta ile 6 hafta arası doktorum kan testi istedi.O testi başka yerde yaptırdım.O rakamsal olarak ifade eden bir testti.O zaman değer 3813 çıktı.Acele etme,panik yapma.Herşey olacağına varır.Canını sıkmak için çok erken.Bence adetin gelmezse ondan sonra test yaptır.Yaşadım biliyorum çünkü o duyguyu.Ama şimdi hamileliğimin 7 hafatasını bugün itibariyle doldurdum.Bundan sonra da Allah hayırlısı ne ise hepimiz için onu nasip etsin.

BİLLURADNAN
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 13.10.2006 12:05:36
BENİM SAT 20 SİYDİ TESTİ DÜN YAPTIRDIM YANİ 12 SİNDE BANA DA NEGATİF DEDİ HERHALDE SENİN YAPTIRDIĞINLA AYNI TEST ÇÜNKÜ BENİMLE İLGİLİ BAŞKA HİÇBİR DEĞER YOK AMA UMUTLANMIYORUM SONRA ÜZÜLMEYEYİM DİYE

elifbil
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 13.10.2006 13:15:04
yaaaa bak şimdi ben daha çok meraklandım şimdi senide anlıyorum yarına kadar bekle bidaha yaptır rakamsal değer verenlerden ama

B A T O S
  • Tüm gönderiler : 4045
  • Bölge: MERSİN
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 13.10.2006 15:24:44
CANLARIM BENDE KENDİMDEN ÖRNEK VEREYİM AMACIM SİZLERİ UMUTLANDIRMAK DEĞİL AMA DOĞRUSUNU ÖĞRENMENİZE YARDIMCI OLMAK BİLEN BİLİR ADETİME 1 HAFTA KALA BETA HCG YAPTIRDIM SADECE VE SADECE 2 ÇIKTI YANİ KOCAMAN Bİ NEGATİF ORDAKİLER BANA KESİNLİKLE HAMİLE DEĞİLSİNİZ DED VE BEN HERGÜN NORMAL TESTLERDEN ALDIM 2 Cİ ÇİZGİ SİLİKTE OLSA ÇIKIYORDU NEYSE ADET GÜNÜM GELDİ ÇATTI OGÜN SABAHIN KÖRÜNDE HEMEN LABARATUARA GİTTİM ADET OLMADAN HEMEN KAN TESTİ YAPTIRAYIM DEDİM ÇÜNKÜ KAN TESTİNE KENDİMİ ŞARTLANDIRMIŞTIM YAPTIRDIM VEEE 155 ÇIKTI BETA HCGM YANİ HAMİLEYDİM İNANAMADIM 2 GÜN SONRA TEKRAR YAPTIRDIM 430 YANİ HERŞEY YOLUNDAYDI KESİN HAMİŞTİM,Bİ ÖRNEK DAHA VEREYİM HAMİLELİĞİMDEN ÖNCEKİ AY TAM REGLİME 9 GÜN KALA TEST ALIP YAPTIM ÇİZFT ÇİZGİ ÇIKTI ŞOK OLDUK RESMEN BURDAKİ ARKADAŞLARIMIZLA BERABER KAN TESTİ YAPTIRDIM BETA HCG 14 ÇIKTI NASIL YANİ DEDİM HAMİLE OLABİLRSİNİZ DAHA ADETİNİZE ÇOK VAR DEDİLER NİTEKİM O AY HAMİLE DEĞİLDİM İŞTE BUNUN İÇİN NEGATİF 2 Yİ DUYUNCA HİÇ ÜZÜLMEDİM 14 ÇIKIYOR HAMİLE DEĞİLİM AMA 1 HAFTA KALA 2 ÇIKIYOR HAMİLEYİM ANLATMAK İSTEDİĞİM SİZ YİNEDE BEKLEYEMİYORSANIZ BİLE ADETİNİZE ENAZINDAN 3-4 GÜN KALA BETA HCG MUTLAKA YAPTIRIN DERİM ZİRA BUKONUDA ÇOK AMA ÇOK TECRÜBELİ OLDUM ARTIK

Ç i ç e k
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 13.10.2006 15:40:06
Fatoşcuğum, ne stresli olmuş seninkisi de !!!!! İnsan deli olur bu testlerle  ben geçen ayki hayal kırıklığımdan sonra bu ay herşeyi kestim (ilişkiyi değil tabii ), hatta yumurtlama günü hesabı bile yapmıyorum !, doğal keyfimize bıraktım hamilelik olasılığını. Burada okuduklarımdan anlaşılıyor ki olacaksa olacak...  Hissetsem bile regl günü geçmeden yapmayacağım testi...

hcsay
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 13.10.2006 15:52:10
Billurcum gerçekten erken yaptırtmış olabilirsin. Evet sabırsızlanıyoruz falan ama altı üstü 3-5 gün daha. Kötü sonuçla bir 28-30 gün daha beklemiyor muyuz? Adet gününde olmazsan bir daha yaptır istersen. İnşallah güzel haberini alırız.

BİLLURADNAN
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 13.10.2006 15:57:43
DENERİM TABİİİ AMA UMUTLANMIYORUM OLMAZSA DİYE

BİLLURADNAN
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 13.10.2006 17:27:30
BU ARADA SOL KASIĞIMDAKİ AĞRI HALEN DEVAM GÖĞÜSLERİMİNDE ACISI YERİNDE AMA TESTTEN SONRA GARANTİ ADET AĞRILARI BUNLAR

akayse
  • Tüm gönderiler : 4375
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 14.10.2006 13:25:31
SEVGİLİ FATOŞCUM VE DİĞER ARKADAŞLARIN BU FORUMU BİRKAÇ GÜNDÜR TAKİP EDİYORUM VE BURDAKİ İNSANLARIN BİRİBİRİNE OLAN DESTEKLERİ VE SAMİMİ YETLERİ ÇOK GÜZEL.BEN SİZDENİM.1 BUÇUK YILLIK EVLİYİM 8 AY DIR BEBEK İSTİYORUZ FAKAT HEP NEGATİF.SİZE SORMAK İSTEDİKLERİM ŞUNLAR, 12 Sİ REGL OLACAĞIM GÜNDÜ,GİDİP KAN TESTİ YAPTIRDIM DEĞERİM 5 ÇIKTI YANİ NEGATİF :( AMA ÜZERİNDEN 2 GÜN GEÇTİ HENÜZ REGL OLMADIM BELİM ÇOK AĞRIYO,SOL KASIĞIM GERÇEKTEN ARA ARA ÇOK AĞRIYO.HAMİŞ OLABİLİRMİYİM? LÜTFEN ARKADAŞLAR BENİ AYDINLATIN

Ç i ç e k
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 14.10.2006 23:56:47
Selam Ayşe, hoşgeldin, ben de senin gibi kapıldım bu foruma, yeni sayılırım ben de  Normalde kanında çıkması gerekirdi sanıyorum, ama Fatoşun yazdıklarına bakılırsa emin olmak için bir süre daha bekledikten sonra tekrar test yapabilirsin. Ben de geçen ay ilk olarak geç regl oldum, hamile olduğuma emindim neredyse ama değilmişim  O yüzden başka bir sorun mu var diye haftaya doktora gitmeyi düşünüyorum, daha önce kist ameliyatı olmuştum, aman tekrar etmesin diye korkuyorum  Maalesef regl gecikmesinin pekçok başka nedeni de olabiliyor, başta stres, kist, myom, tiroid vs.   Takip etmek lazım....

nuran80
  • Tüm gönderiler : 22
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 15.10.2006 16:32:48
herkeze merhabalar.ben 12 hafta 5 günlük hamileyim.ben kendi başımdan gçeni anlatmak istiyorum adet günü zamanı geldiğinde ben hiç birşey yapmadan hissettim.hani derler ya anne olacağını hissedermişsin diye.gerçekten doğruymuş.adet gününde ben de farklı şeyler olmuştu.içinde değişik hisler oluşuyo .baş dönmelermi dersin halsizlik fln.ve ben adet günüm 2 gün geçtiğinde idrar testi yaptım.silik 2.bir çizgi çıktı.acaba testten mi kaynaklandı diye ertesi gün yine başka bir marka test yaptım.onda da aynı.tabi bu arada 4 gün geçti adet günüm.5.gün bir arkadaşımın israrı üzerine kan testi yaptırdık.hcg 78 çıktı.hamileydim.çok güzel doğum günü hediyesi oldu.(25 ağustos).işte böyle canlarım.şuan bebek 4.1 cm bebek.herşeyi oluruna bırakın.nekadar kafaya takarsan okadar zor geçer zaman.herkezi öpüyorum.

elif_sena
  • Tüm gönderiler : 6
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 16.10.2006 01:00:01
merhaba kızlar bende sizleri internette gezinirken keşfettim biz 3 yıldır evliyizi şim gereği 3 yıl boyunca korundak haziran gibi çocuk düşünmeye başlayınaca ağustosta korunmayı bıraktık internetten ovulasyn tarihimi hesapladım yumurtlama gününün her gün anlayabilmek için vucudumu dinledim 2 aydır bir sonuç alamadım sanıyorum çok stres yapıyorum şuan tüm adet belirtileri var göğüslerim acıyor karnım şiş ve sivilcelerde başladı bir insanın hamile kalma ihtimalinin bu kadar zor olacağını düşünmemiştim keşke çok daha önce korunmayı bıraksaydım allah herkese hayırlı zamanda hayırlı bir evlat nasip etsinnnnn
duaalarınızı esirgemeyinnnn

akayse
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 16.10.2006 11:22:30
KIZLAR YAAAA BEN HALAAA REGL OOLMADIM.BU GÜN 5. GÜN NE YAPSAM ACABA BİLMİYORUMKİ HAMİLE OLABİLİRMİYİM SİZCE.BİR TANE TEST ALIP YAPSAMMI? AMA EĞER HAMİLEYSEM NİÇİN REGL OLACAĞIM GÜN YAPTIRDIĞIM KAN TESTİNDE BETA HCG 5 ÇIKTI, YOK HAMİLE DEĞİLSEM NİYE REGL OLMADIM BAŞKA Bİ SORUN MU VAR ACABA LÜTFEN BENİ AYDINLATIN ARKAŞLAAAARRR.

sultan bebegim:)
  • Tüm gönderiler : 4548
  • Bölge: canim kizlarim...
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 16.10.2006 11:32:38
canim bence evde bir gebelik testiy yaptir ve sonrada dr.a git derim ben..5 gün iyi bir gecikme...eger böyle gecikmelerin olmuyosa her ay..bir arkadasimiz vardi..regline bir hafta kala yaptirmisti kan testini 3,küsür cikmisti..ve su an yolu yariladi o arkadasimiz..bence umutsuz olma..hemen git bi test yapburayada gel yaz sonucu..hadi bakalim ins. hamissindir..senin sat 11 eylülmü??benimkide 10 eylüldü11 inde ögrendim hamis oldugumudarisi sana canim...

B A T O S
  • Tüm gönderiler : 4045
  • Bölge: MERSİN
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 16.10.2006 11:47:59
SEVGİLİ AKAYSE ARKADAŞIMINDA DEDİĞİ GİBİ 5 GÜN İYİ Bİ GECİKME BEN REGL OLACAĞIM GÜN YAPTIRMIŞTIM 155 ÇIKMIŞTI AMA BELKİ SENİN YUMURTLAMAN GEÇ OLMUŞTUR YERİNDE OLSAM FORUMDA Bİ SANİYE BİLE DURMAYIP HEMEN GİDİP Bİ LABARATUARADA Bİ KAN TESTİ DAHA YAPTIRMAK ÖZELDE YAPTIRDIĞIN TAKDİTRDE SOPNUCU 1 SAAT İÇİNDE ALIRSIN VE YA BOPŞA ÜMİT ETMEZSİN YADA BOŞUNA HAMİLE OLDUĞUN HALSE ÜMİTSİZLENMEZSİN HADİ BAKALIM HAYIRLI HABERLERLE DÖN BİZE İNŞALLAH

akayse
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 16.10.2006 12:21:09
evet yıldızcım sat 11 eylüldü :) ne tarih ama:) tamam kızlar bana dua edin nooolur yarın bir test yaptırıyım.inşallah size güzel haberlerle dönerim.hepiniz için bol bol dua ediyorum.Allah hepimize inşallah bir gün nasip eder canlarımmm

cankusumuz
  • Tüm gönderiler : 58
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 16.10.2006 12:23:19
merhaba... ağustos ayında boş gebelik nedeniyle 7 haftalık hamileliğim sonlandırıldı. bebeğimin gelişimi 5-6. haftada durduğu için kalp atışlarını göremedik. çok üzülmüştüm. ama kürtajdan sonra adetlerimin düzenli olduğunu görmek beni mutlu ediyor. şükrediyorum. gelelim belirtilerime...ilk gebeliğimdi tecrübesiz olmama rağmen hissettim. daha önce olmayan korkunç bir gaz sancım vardı. her yemekten sonra karnım şişiyordu. sabahları uyanınca hissettiğim bel ağrılarım vardı sonra kayboluyordu gün içinde. birde gögüslerim çok şişti ve mavi damarlar çok belirgindi. adet gecikmesinden önce bu belirtiler vardı. 5. gün test yaptım ve hemen ikinci çizgi belirdi. hiç kan testi yaptırmadan doktora gittim 5 hafta üç günlük dedi ve keseyi gördük. ama kalp atışlarını görmek nasip olmadı. herşeyin hayırlısı... 5 ekim son adet tarihim. inşallah olur diyorum bu ay kendimi hazır hissediyorum, hepimiz için hayırlısı...

m.selimim
  • Tüm gönderiler : 3811
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 16.10.2006 12:28:03
  şennur merhaba, aramıza hoşgeldin. Öncelikle geçmiş olsun inşallah bebişin seni çok bekletmez.
Vermek istemeseydi istemeyi vermezdi.

akayse
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 17.10.2006 11:31:33
KIZLAR MERHABA SİZE GÜZEL HABERLERLE DÖNEMEDİM MALESEF 6 GÜN GEÇMESİNE RAĞMEN BUGÜN TEST YAPTIM YİNE NEGATİF  HÜNÜZ REGL DE OLMADIM.ÇOK ÜZGÜNÜM BENİ ANLAYABİLECEK BİRİLERİNİN OLMASI ÇOK GÜZEL.

ARDA-ELİF
  • Tüm gönderiler : 3871
  • Bölge: İzmir-Karşıyaka, 3 yıl için Bilecik-Söğüt
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 17.10.2006 14:06:46
2 günlük gecikmem var ama belirti yok arkadaşlar.. 1 aydır kendi kendime hayal kuruyodum, ayın 19u akşamına kadar olmazsam ertesi gün test yaparım ve pembeleri görürsem eşime süpriz yaparım diyodum, çünkü o gün evlilik yıldönümümüz. Ama dediğim gibi hiç bir belirti yok. Sadece adet olcakmışım gibi hissediyorum.. Sanırım beynim 20 ekime o kadar çok odaklandı ki, bir türlü reglim gelmiyor.. Hayırlısı inş..

Sayfayı değiştir: << < ..41424344454647484950.. > >> | Sayfayı gösteriyor 49 of 132, mesajlar 1921 to 1960 of 5250