Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri

Sayfayı değiştir: << < ..71727374757677787980.. > >> | Sayfayı gösteriyor 75 of 132, mesajlar 2961 to 3000 of 5249
Yazar Mesaj
hulya53
  • Tüm gönderiler : 259
  • Ödül puanları : 0
  • Katıldı: 01 January 0001
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 06.02.2007 23:04:08
hala beklemedeyim  ben ne olur neolur gelmesin bugun yarin 9 ay 10 gun

efs@ne
  • Tüm gönderiler : 5880
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 07.02.2007 10:00:45
moneta kardeş allah aşkına bugün bir test yap ya valla sanki ben hamileyim
çok merak ettim ve heyecanlandım.inşallah hamilesindir tatlım bizi haberdar et

gail
  • Tüm gönderiler : 1
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 07.02.2007 10:11:54
selam kızlar ben de burayı sessiz sedasız takip edenlerdendim.yaklaşık 6 aydır bebek için uğraşıyorduk ve o süreci hepiniz biliyorsunuz tekrar anlatmaya gerek yok.
birilerine bir umut ışığı olsun diye yazıyorum bunları.tam bir haftadır belimde deli gibi bir adet sancısı ve bağırsaklarımda gaz sancısı  vardı ve ben ha bugün ha yarın adet olucam diye beklerken kafama esti bakayım dedim internette bununla ilgili bir bilgi var mı diye bu siteyle karşılaştım tekrar.ve test yapmaya karar verdim
neyse sonuç olarak dün test yaptım veeeee
pozitif çıktıııııı
gerçi doktor henüz göremedi bebişi ama bugün kan testi yaptırdım saat 2de sonucu öğrenicem.
inşallah bir aksilik çıkmaz
sonuç olarak öncesinde adet olacakmış gibi sancı çekmeyi doktor da mantıksız buldu ama aynen yazdığım gibi oldu kıslar ve tabii göğüslerim de hiçbir adet döneminde bu kadar şişmemişti.
Allah herkese nasip etsin inşallah ve inşallah bi aksilik çıkmaz bende ve hiçkimsede

moneta
  • Tüm gönderiler : 74
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 07.02.2007 10:24:35

Orjinalden alıntı: efsane222

moneta kardeş allah aşkına bugün bir test yap ya valla sanki ben hamileyim
çok merak ettim ve heyecanlandım.inşallah hamilesindir tatlım bizi haberdar et

Valla canım kendimi zor tutuyorum test almamak için sürekli tek kırmızı çizgiyi görmekten yıprandım korkuyorum bu sefer en az 5 gün geçmesini bekleyeceğim diyordum ama sanırım bugün alacağım...ve bu arada hala hasta olmadım..şunu farkettim göğüs ucumun kenarlarında beyaz ufak ufak bezeler çıkmış..nedendir acaba..

moneta
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 07.02.2007 10:26:35
amin canım inşallah kan testinde pozitif çıkar.adına çok sevindim..allah hepimize nasip etsin bir bebiş..

yasoo
  • Tüm gönderiler : 728
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 07.02.2007 10:40:47
kızlar benimde adetim 2 gün geçti acayip bel ağrım var ve bağırsaklarımda sanki savaş var.. ama ben pek ümitlenmiyorum.. geçen ayda 7 gün gecikmişti tam kan testi yaptıracağım gün hasta olmuştum.. çok korkuyorum acaba kist sorununu tekrarmı yaşıyorum diye  çünki bir ara doktor pco görünümü demişti ama ilaçla kaybolmuştu sadece görünürdeymiş.. bu ay doktor kontrolünede gittim bir tane yumurtam oluşmuştu ilaç kullanmadan..kistde görememişti.. sonraki gittiğim doktorda pco olabilir dedi neye kime inanacağımı şaşırdım valla..
hayırlısıyla bir an önce gelsede doktora gitsem diye düşünüyorum..
hamilelik hiç aklımdan geçmiyor çünki belirtiler var......
moneta canım inşallah senden güzel haberler alırız...

efs@ne
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 07.02.2007 10:43:57
seni ümitlendirmek istemem canım ama bir sitede hamilelikte meme uçlarında kahverengi bir halka veya beze oluştuğunu okuduğuma eminim.sen yinede bugün test yap.çıkmazda 3 gün sonra tekrar yap.benim arkadaşımda adeti 10 gün geçtikten sonra testte çift çizgi oluşmuştu.kan testiyle hemen sonucu öğrenebiliyorsun.fakat eczanede satılanlar her zaman çabuk sonucu göstermiyor.

Aziza
  • Tüm gönderiler : 7689
  • Bölge: İSTANBUL
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 07.02.2007 11:10:56
özgecim bişi sorucam demişsin ya göğüs ucunda halka diye benim şafak 2 ve dün gece farkettim göğüs ucumda tam değil ama etrafında yarım halka gibi koyu ve hafif bir çerçeve var ve normalde olan bir iki küçük beze belirginleşti sanki??? gerçi bu sabah test yaptım bi halt çıkmadı yine göremedim 2. çizginin yerini
 belirtilerde böyle mi okumuştun??? ay allahım ne zor beklemek
<mesaj tarafından düzenlendi aziza on 07.02.2007 11:12:07>

Z€HRAhsen
  • Tüm gönderiler : 2534
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 07.02.2007 11:11:48
ben kesin hamile falan degilim yakinda kirmizilar da gelir zaten amaaaan kizlar oyle moralim bozuk ki bebis gelse de.... neyse sizi de uzmeyeym 

IŞIK :)
  • Tüm gönderiler : 4819
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 07.02.2007 11:33:30
NE GÜZEL YA HEYECANLA BEKLİYORSUNUZ. BEN ONU BİLE YAPAMIYORUM ÇÜNKÜ BENİMKİLER DAKİKA SEKTİRMEDEN GELİYOR HER AY . Bİ ACABA  BİLE DİYEMİYORUM . TABİ DÜZENLİ REGL OLMAK İYİ BİŞEY AMA  ÜFFF MORALİM BOZUK 

Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 07.02.2007 11:49:07
sakın moralini bozma.çünkü düzenli olan reglinin düzeni bile bozuluyor.benim çok dakik olan regli düzenim aylardır berbat durumda:((

HAKLISIN CANIM DA BAZEN İPLER KOPUYOR .
SONRA TEKRAR TOPARLANIYORUM
BEKLEYEN HERKES BİRAN ÖNCE GÜZEL HABERİ ALSA

efs@ne
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 07.02.2007 11:57:13
evet canım meme etrafı koyulaşıyormuş ve bezeler belirginleşiyormuş
aynen böyle okumuştum ama bazılarında bu belirtiler hiç olmazmış.
2 gün daha bekle canım tekrar test yap çünkü hemen  çizgi oluşmaya bilir.bazıları hamilelik sırasında hsg hormonunu az salgıladığı için test yakalayamayabilirmiş.ben hamile değilim ama etrafımda hamile çok arkadaşım var.bilgi olarak tecrübeliyim sanırım.inşallah canım bebeklerimize kavuşuruz.

Aziza
  • Tüm gönderiler : 7689
  • Bölge: İSTANBUL
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 07.02.2007 12:16:28
sağol canım inşallah gebeliğe dair birşeydir bendekide gerçi çok umudum da yok ama yinede herşey allah tan zaten göğüslerimde çokaz  bi acıma var bide ara ara kasık ağrısı belirtileri ayırmak çok zor beklemek daha zor sende inşallah en yakın zamanda kavuşursun bebişine

nazlim_gelsin_
  • Tüm gönderiler : 2542
  • Bölge: hoşgeldin melek se
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 07.02.2007 12:22:08
     benim reglime en çok 1 hafta var ,ara ara üşütmüşüm gibi sancılar ve basınçlar oluyo sanki,ya bide sanki içimde bişey hissediyorum kıslar yaa, artı geçen gün inanılmaz midem bulandı nerdeyse.... 
     arabayı durdurttum 5 dak içerisinde 2 kez, tansiyonum düştü sandım hemen hastaneye götürdüler ama tansiyonum 11-8 yani harikaydı.göğüs uöçlarında hafif bezecikler var... ya bunların hepsini sevgili psikolojimiz uyduruyı olamaz heralde

BEBİŞ ÖZLEMİ ÇEKENLER DUALARIM HEP SİZLERLE

mybayandi
  • Tüm gönderiler : 123
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 07.02.2007 12:42:11

Orjinalden alıntı: gail

selam kızlar ben de burayı sessiz sedasız takip edenlerdendim.yaklaşık 6 aydır bebek için uğraşıyorduk ve o süreci hepiniz biliyorsunuz tekrar anlatmaya gerek yok.
birilerine bir umut ışığı olsun diye yazıyorum bunları.tam bir haftadır belimde deli gibi bir adet sancısı ve bağırsaklarımda gaz sancısı  vardı ve ben ha bugün ha yarın adet olucam diye beklerken kafama esti bakayım dedim internette bununla ilgili bir bilgi var mı diye bu siteyle karşılaştım tekrar.ve test yapmaya karar verdim
neyse sonuç olarak dün test yaptım veeeee
pozitif çıktıııııı
gerçi doktor henüz göremedi bebişi ama bugün kan testi yaptırdım saat 2de sonucu öğrenicem.
inşallah bir aksilik çıkmaz
sonuç olarak öncesinde adet olacakmış gibi sancı çekmeyi doktor da mantıksız buldu ama aynen yazdığım gibi oldu kıslar ve tabii göğüslerim de hiçbir adet döneminde bu kadar şişmemişti.
Allah herkese nasip etsin inşallah ve inşallah bi aksilik çıkmaz bende ve hiçkimsede

doktorun bunu niye mantıksız buldu ki canım, ben anlamadım?  hamilelik belirtileriyle, regl belirtileri aynı zaten.  Eylül ayında ikinci bebeğime hamile kaldığım zaman inanılmaz regl sanıcısına benzer ağrılar çektim ve benim ki gümbür gümbür geliyo diye düşündüm.   ama meğer hamileymişim o zaman. 

doktorunun bunu mantıksız bulması da bana mantıklı gelmedi.  neyse, gözün aydın.  Allah sağlıkla kucağına almanı nasip etsin.
[url=http://lilypie.com]
beni bu seferde yarı yolda bıraktın meleğim, gittiğin yerde mutlu ol:(

nazlim_gelsin_
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 07.02.2007 15:38:43
HADİ BAKALIM HAYIRLISI OLSUNNN

moneta
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 07.02.2007 15:41:18
kızlar kafayı yiyeceğim lütfen bana bişi deyin..adetim ilk defa 4 gün geçikti ve biraz önce lekem geldi.Çok açık renkte kahverengi gibi bişi ama küçük bir leke değil ..Acaba bu adet lekemmi.yoksa hamilikte leke gelirmi gelirse nezaman gelir adet geçincemi gelir.allahım umarım adet lekem değildir.test yaptırsammı acaba diyorum ama lekeyi görünce zaten yıkıldım..lütfen birşeyler deyin bana..

nazlim_gelsin_
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 07.02.2007 15:44:51
canım dur sakin ol daha önce bu tarz lekelenmelerin olurmuydu reglden önce, eğer olmuyo ise gebelikteki lekelenmeler bildiğim kadarıyla ya yumurtlamadan bikaç gün sonra oluyor ya daaaa adet günü gibi az oluyo... veya en fazla 2 gün sürüyor
    bence sen en iyisi bir tahlil yaptır,dbest idrar testindede çıkabilir sanırım  inşallahhh hamişsindiiirr

moneta
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 07.02.2007 15:47:28

Orjinalden alıntı: nazlim_gelsin_

canım dur sakin ol daha önce bu tarz lekelenmelerin olurmuydu reglden önce, eğer olmuyo ise gebelikteki lekelenmeler bildiğim kadarıyla ya yumurtlamadan bikaç gün sonra oluyor ya daaaa adet günü gibi az oluyo... veya en fazla 2 gün sürüyor
   bence sen en iyisi bir tahlil yaptır,dbest idrar testindede çıkabilir sanırım  inşallahhh hamişsindiiirr

canım inşallah öyleyimdirde adet lekerim koyu olurdu ve az az gelip çoğalırdı.Bu çok açık renkte şuan gelen giden bi leke yok daha ikincisi gelirse kesin adet lekerim diyeceğim artık.ama yinede birazdan gidip test alacam.ne çıkarsa çıksı nartık aklımda kalacağına yaptırırım daha iyi..

nazlim_gelsin_
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 07.02.2007 15:50:21
bencede canım... hadi bakalım haber ver bize tamammıııı. hayırlı haberlerle dön mii

Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 07.02.2007 15:54:44
AY BURDA TANSİYON YÜKSELMİŞ POTANSİYEL HAMİLE ADAYLARIMIZ VAR.
MERAKLA BEKLİYORUZ SONUCU

moneta
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 07.02.2007 16:43:33
kızlar test yaptım negatif çıktı.:((((( off gene başa döndük.ama o gelen lekeden sonra hala gelen giden bişi yok ya..:(((

efs@ne
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 07.02.2007 17:22:06
olsun be güzelim moralini bozma bir kaç gün daha bekle eğer adetin gelmediyse sabah ilk idrarınla bir test daha yaparsın.negatif çıksa bile üzülme allah vereceği zamanı bilir elbet birgün sende anne olacaksın

sengul1982
  • Tüm gönderiler : 505
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 07.02.2007 17:42:22
bence de üzülme arkadaşım benim ilk hamileliğimde sağlık ocağında test yapmışlardı çıkmamıştı sonra kanda çıkmıştı
beklemek zor ama biraz bekle
kendine problem yapma emi
olcak olcaz az kaldı gülüm

moneta
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 07.02.2007 17:44:51
implantasyon kanamaları beklenen adet tarihi ile hemen hemen aynı günlerde gerçekleştiğinden adet adet görmeyle karıştırılabilmektedir.Fallop tüpü içersindekarşılaşan sperm ve yumurta birleşerek çoğalmaya ve endometrium içine doğru hızla ilerlemeye başlar.Çeşitli aşamalardan geçerek blastosist aşamasına gelen bebek rahim duvarı içersinde en uygun gördüğü yere yerleşir ve çoğalmaya devam eder.Blastosistin rahim duvarına yerleşirken kılcal damarlara denk gelmesi implantasyon kanamasına neden olur ve ne kadar devam edeceği kadından kadına farklılık gösterir.Bazı kadınlar implantasyon kanamasını hamilelik lekelenmesi olarak adlandırsada bu ikisi aynı şey değildir.Hamileliğin başlarında lekelenmeler çeşitli nedenlerden dolayı olabilir ve her kanama mutlaka implantasyonkanaması değildir.

Kızlar böyle birşey okudum ...adet olacağımız günlerde oluyormuş bu kanama.bendede az miktarda geldi ama devamı gelmedi.bakalım belki şansım bitmemişitir.

Z€HRAhsen
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 07.02.2007 18:55:48
evet kızlar az önce test yaptım öylesine bir test aldım ve yaptım daha kırmızıların gelmesine 4 gün olmasına rağmen ilk 3 dk. içinde silik 2.çizgim çıktııı 2 tane almıstım testi ama adetim gecsin bakalım ondan sonra tekrar yapıcam kızlar bi sey sorucam bu kahverengi lekeler mutlaka gelir mi bende öyle bi sey olmadıı

nazlim_gelsin_
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 07.02.2007 19:01:41
ayy zehracım çok sevindim heralde hamilesin ... hadi bakalım sabredebiliyosan 2.test için,harikasın canım

gözdeata
  • Tüm gönderiler : 2623
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 07.02.2007 19:03:54
tebrik ederim zehracım...lekelenme illa olcak değil tabiki..zaten nadir kadınlarda oluyo...sen bencede bi 4 gün daha bekle tekrar yap..ama bence hamilesin..ilk tebrik eden ben olayım hehe çok sevindim..allahım sağlıkla doğduğunuda gösterir inşallah...

gözdeata
  • Tüm gönderiler : 2623
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 07.02.2007 19:04:28
tüh geç kalmışım..2. olduuuummm

papatya_
  • Tüm gönderiler : 326
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 07.02.2007 19:40:39
Zehracım tebrikler ... Allah tamaına erdirsin ..
Ben de 3. tebrik eden oldum

Ç i ç e k
  • Tüm gönderiler : 3276
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 07.02.2007 19:43:46
Kızlar, adetim başlamak üzere sanıyorum ama çoook ağrım var karnımda, yumurtalıklarım da acıyor sanki   İçime ateşler ve sıkıntılar basıyor, 4 gün önce lekeler başladı, sanki adetim sorunlu gibi , bugün tiroidim de düşmüş   Bu sancı ve iç sıkıntısı çok canımı sıkıyor, daha önce yaşamazdım, var mı böyle sancı yaşayan aranızda

Ç i ç e k
  • Tüm gönderiler : 3276
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 07.02.2007 19:44:53
Zehracığım tebrikler sana da  Silik çizgi çıkyıysa büyük ihtimal devamı da gelir canım, çook tebrikler

Z€HRAhsen
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 07.02.2007 20:44:08
ay inşallah kızlar ya ... dedim ya ama bakalım beklemedeyimm

ŞAFAK:4

papatya_
  • Tüm gönderiler : 326
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 07.02.2007 20:59:07
Zehracım hangi marka gebelik testi kullandın erken göstermiş ben de yarın test yapıcam ama test göstermezse beklesem mi diyodum.

MELEKKKKK
  • Tüm gönderiler : 683
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 07.02.2007 21:08:21
zehracım tebrikler böyle haberler alınca çok seviniyorum ya işallah hamilesindir ve bebeğini kucaklarsın caım

hulya53
  • Tüm gönderiler : 259
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 07.02.2007 23:59:57
zehraaaa ben senden umutlyum demistimAllahim umutlarimizi bose cikarmadi insallah....Allahim  insallah bana da nasip eder hala gelmedi benim reglim bugun ikinci gun gecti sayilir.gecen ya cok hayal kirirkligi olmustu insallah buay olmaz Allahim cok sevindim zehra ya Allahim hayirli evlatlar nasip etsin hepimize

yasoo
  • Tüm gönderiler : 728
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 08.02.2007 00:24:05
zehra canım senin için hayırlısı olsun... inşallah hamilesindir..
herşey gönlünce olsun..

efs@ne
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 08.02.2007 10:35:33
tebrik ederim canım benim.allah tamamına erdirsin inşallah.darısı tüm bebek isteyenlerin başınaaaa

Z€HRAhsen
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 08.02.2007 10:37:01

Orjinalden alıntı: papatya_

Zehracım hangi marka gebelik testi kullandın erken göstermiş ben de yarın test yapıcam ama test göstermezse beklesem mi diyodum.

LABMEN diye bir marka canım  benimmm

AYRICA ŞAFAK:3

akayse
  • Tüm gönderiler : 4375
Ynt: Adet gecikmesinden önceki gebelik belirtileri - 08.02.2007 10:42:44

LABMEN diye bir marka canım benimmm

Orjinalden alıntı: zehrasilver

Orjinalden alıntı: papatya_

LABMEN diye bir marka canım  benimmm

olleeeeeeeeeeeeeyyyyyyyyyy bir hamiş daha geliyooooooooooooooo zehracım hadi bakalım hayırlısı gözün gönlün aydın olsun,sağlıklı olsun,neşeli olsunnnn

Sayfayı değiştir: << < ..71727374757677787980.. > >> | Sayfayı gösteriyor 75 of 132, mesajlar 2961 to 3000 of 5249