Forum Bebeği Forum Ana Sayfa

Bebek.com Forum'a Hoş Geldiniz...

Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.
Bebek.com forumunu ilk ziyaretiniz ise; Forum Kuralları için tıklayınız.

Antalya da tavsiye edeceğiniz hastane ve doktor...

Sayfayı değiştir: < 12 | Sayfayı gösteriyor 2 of 2, mesajlar 21 to 29 of 29
Yazar Mesaj
Sevgi Ata

• Tüm gönderiler : 828
  • Ödül puanları : 0
  • Katıldı: 01 January 0001
  • Bölge: Antalya
  • Durum: çevrimdışı
Ynt: Antalya da tavsiye edeceğiniz hastane ve doktor... - 13.05.2009 11:41:33 ( #21 )
hayırlısı olsun banu...bazen ben de diyorum ki bir süpriz de bana olsa da bir kere daha doğursam .....yok yok 3. istemiyoruz  süpriz olursa napcan
SUAT ATABERK 27.05.2004
MURAT MERT 11.04.2008
aleyna&tuana

• Tüm gönderiler : 3760
  • Bölge: Bursa dan Antalya ya transfer :))
Ynt: Antalya da tavsiye edeceğiniz hastane ve doktor... - 16.05.2009 14:42:43 ( #22 )
Sağol Sevgi...sürprizde güzel yaaa naapcan doğurcan yani ben doğurmayı seçtim ama 3. olursa yani sürpriz olursa ki artık çok zor o sürpriz yinede büyük konuşmaya değil neler duyuyoruz

Sevgi Ata

Ynt: Antalya da tavsiye edeceğiniz hastane ve doktor... - 19.05.2009 16:16:05 ( #23 )
banu mesajını aldım dün görümcemle konuştum.......bana dönünce bende sana döneceğim ...hoşçakal
SUAT ATABERK 27.05.2004
MURAT MERT 11.04.2008
aleyna&tuana

Ynt: Antalya da tavsiye edeceğiniz hastane ve doktor... - 19.05.2009 17:22:58 ( #24 )
Sağol Sevgi haberleşiriz

purple07

• Tüm gönderiler : 122
  • Bölge: ANTALYA
Ynt: Antalya da tavsiye edeceğiniz hastane ve doktor... - 22.06.2009 11:49:58 ( #25 )
Merhaba kızlar ;

Bende medical parkta dilek hnm a gidiyorum ama henuz dogumu yapacagım yere karar veremedim artık vermem gerekiyor İnanç Mendilcioglunu benim romatologum tavsiye etmisti fakat tıptaki hoca muayneleri cok yuksek gelmisti o nedenle gidemedim ama son aylarda duruma göre gidebiliriim benim doktorumun eside hamileydi ve esinin doktoru inanc bey sadece tıp fakultesi ssk icin farklı sekillerde ucret cıkarabiliyor diye duymustum, aslında benim abimde doktor ve akdeniz tıp tan mezun ama bayaa uzun zaman önceydi inanın kafam cok karısık bu ayın sonuna kadar dogum yapmam gereken yeri belirlemem gerekiyor akdeniz tıpta dogum yapanınız varmı ? duydugunuz ve deneyimleri paylasırsanız cok sevinirim....

Sevgi Ata

Ynt: Antalya da tavsiye edeceğiniz hastane ve doktor... - 22.06.2009 22:16:55 ( #26 )
           MERHABA 

Öncelikle hayırlı doğumlar diliyorum.Ben Akdeniz Tıp ta doğum yaptım .Dr um İnanç Mendilcioğlu idi.9 ay kendisi takip etti beni.Çok düzgün  çok beyfendi herşeyden önemlisi işini çok iyi bilen ve uygulayan bir dç .Ben daha sonraları başkalarından da duydum kendisi hakkında olumlu şeyler .Sorduğunuz her şeye cevap verir ve ultrasonu çok iyi okuduğunu söylerler.Hatta ben ikinci oğlumun cinsiyetini kız diye evdekileri şartlandırmıştım nerden çıkarıyorsun demişti bu oğlan dedi bende o gün başka bir dr a daha gittim tıp merkezindeki dr bana kız gibi ama şimdi çok erken cinsiyetini öğrenmek için demişti.( aynı gün hatta tıptan dönerken yarım saat içinde gitmiştik)

Ancak dr dan memnun kaldığım kadar doğumdan sonra yatarken hemşirelerden memnun kalmadım.Yenidoğan la ilgili olan her şeyi anlatmaları yapmaları uygulamaları gerekirken yeterince yardımcı olmadılar.Ve şikayet dilekçesi bıraktım hemşirelerin açıklamalerı ise benim ikinci çocuğum olduğundan tecrübeliymişim ondan .....Tabi bu durumu dr uma bildirdim.ama tabi iş işten geçmişti.

Benim naçizane fikrim hamilelik süresince kime muayene olduysan dr un o olmalı  daha rahat edersiniz hayırlı doğumlar tekrar.

Banu özel mesaj kutun dolu heralde çok önceleri mesaj atmıştım.NE YAPTIN DOĞURDUN MU?
SUAT ATABERK 27.05.2004
MURAT MERT 11.04.2008
aleyna&tuana

Ynt: Antalya da tavsiye edeceğiniz hastane ve doktor... - 23.06.2009 10:46:51 ( #27 )
Bende Dilek hn. gidiyorum Berna ve çok memnunum doğumumuda medikalpark ta yapıcam kısmetse hastaneyi odaları her yeri gezdim oldukça hijyenik ameliyat konusunda çok iddialı bir hastane diğer hastanelere bakınca Dilek hn. içinde hem olumlu şeyler duydum senin içinde hayırlısı olsun canım

Bende sana cevap yazdım Sevgi cim yaaa sende almadın herhalde mesajımı dedim mesaj kutum boş ama ne biliyim var bi gariplik yine forumda yok canım henüz doğurmadım doktorum 3 haftadır ısrarla 1 temmuzu beklemiycek her an olabilir sancın ağrın olursa gel dedikçe benim fıstığım inadına bekliyor ama ben biliyorum üzmez annesini benim kızım yarın tekrar kontrolüm var canım muhtemelen yarın gittiğimde cuma yada ptesi gel alalım diyebilir diye düşünüyorum bakalım hayırlısı olsun sağ sağlim kavuşalımda kuzumla gerisi boş

Sevgi Ata

Ynt: Antalya da tavsiye edeceğiniz hastane ve doktor... - 23.06.2009 14:44:48 ( #28 )
Banu  mesaj kutusu dolu yada mesaj kabul etmiyor diyor.yaklaşık 15 gün oldu mesaj göndereli .dün de aynı şeyi yazıyordu .Hayırlısı olsun canım ya  inşallah zamanında gelir bebişin .
SUAT ATABERK 27.05.2004
MURAT MERT 11.04.2008
purple07

• Tüm gönderiler : 122
  • Bölge: ANTALYA
Ynt: Antalya da tavsiye edeceğiniz hastane ve doktor... - 23.06.2009 20:22:53 ( #29 )
Deneyimlerini ve bilgilerinizi paylastıgınız icin tesekkur ederim sevgi ve banu hnm, benim dogum icin kafamı karıstıran asıl neden 10 yıldır benimle yasayan hastalıgım ve medicalde romatolog olmadıgı icin kararveremedim tam tesekkullu hastane ama romatoloji servisi yok rahatsızlıgımın hamilelik doneminde pek fazla sorun yasamadım ama dogum sırasında problem olurmu merak ediyorum yarın dilek hnm dan randevu aldım onunla konusayım birde kendi romatologuma ugrayayım laradan melteme gitmek fena halde zor olucak bu sıcakta ama ne yapalım  gidicez artıkın ..... umarım banu hnm. saglıklı sıhatlı kavusursunuz kuzucugunuza ....

Sayfayı değiştir: < 12 | Sayfayı gösteriyor 2 of 2, mesajlar 21 to 29 of 29

Hızlı ulaşım:

Şu andaki aktif kullanıcılar
0 adet üye ve 3 misafir var.
İkonların Anlamları ve İzinler
  • Yeni mesajlar
  • Yeni mesaj yok
  • Yeni Konu ve Yeni Mesajlar
  • Yeni mesajı olmayan yeni konu
  • Yeni mesajlarla kilitlendi
  • Yeni mesajlar olmadan kilitlendi
  • Mesajı oku