çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya

Sayfayı değiştir: << < ..11121314151617181920.. > >> | Sayfayı gösteriyor 13 of 61, mesajlar 481 to 520 of 2415
Yazar Mesaj
töbi
  • Tüm gönderiler : 141
  • Ödül puanları : 0
  • Katıldı: 01 January 0001
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 22.02.2007 14:53:54
merhaba gözde banada ayın 15 de aşılama yapıldı ogünden bugüne gün aşırı berabarlik verdi bana çok mantıksız geliyor çünkü birgün arayla daha iyi deyilmi çünkü spermler 24 saat yaşıyor diye biliyorum bu benim 3 cü aşılamam son ikisi böyle oldu ama bu sefer aşılamadan sonra 3 cü gün kasıklarımda acayip ağrı oldu sonrada hafif yanmam oldu daha dün yanmam geçti ama kasıklarımdaki ağrı devam ediyor acaba bu sefer tuttumu ki bilemiyorumbilginiz varsa bana yazarmısınız çok uzun oldu ama kusura bakma canım

yasoo
  • Tüm gönderiler : 728
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 22.02.2007 15:36:11
özgecim merhaba canım,inşallah aşılamanda olumlu sonuç alırsın ..
günaşırı ilişki zaten birgün arayla yapılan demek.. ilk başlarda bende hergün gibi algılamıştım.. doktorun açıklaması birgün durup birgün yapmak diye olmuştu.. kasık ağrıları (göğüslerde hassasiyet uyku hali )hamişlik belirtileri ama adet zamnıda böyle belirtiler oluyor..
inşallah bu son tedavi olur bebişine kavuşursun canım..
<mesaj tarafından düzenlendi yasoo on 22.02.2007 15:37:17>

töbi
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 22.02.2007 17:27:12
saol canım inşallah hepimiz kavuşuruz benim gün aşırı dediğim bir gün arayla deyil hergünçünkü dr bize bir kağıta gün gün yazıp veriyor ...benim çatlatma iğnesinden sonra gögüslerimde agrı başlıyor her geçen ğün çoğalıyor  yani bende şimdi gögüslerde agrı halsizlik öglen 1,2ye kadar yatıyorum birde kasıklarımda agrı  birde idrar yollarında hafif yanmam var dr sordum sadece parol yada tamol kullan dedi  valla günler gecmek bilmiyor kafam karıştı meraktan delirecem

gözdeata
  • Tüm gönderiler : 2623
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 22.02.2007 18:05:05

Orjinalden alıntı: töbi

merhaba gözde banada ayın 15 de aşılama yapıldı ogünden bugüne gün aşırı berabarlik verdi bana çok mantıksız geliyor çünkü birgün arayla daha iyi deyilmi çünkü spermler 24 saat yaşıyor diye biliyorum bu benim 3 cü aşılamam son ikisi böyle oldu ama bu sefer aşılamadan sonra 3 cü gün kasıklarımda acayip ağrı oldu sonrada hafif yanmam oldu daha dün yanmam geçti ama kasıklarımdaki ağrı devam ediyor acaba bu sefer tuttumu ki bilemiyorumbilginiz varsa bana yazarmısınız çok uzun oldu ama kusura bakma canım

özgecim ben tan olarak anlayamadım...aşılamamı yapıldı yoksa sadece çatlatma iğnesimi yaptırdın?

töbi
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 22.02.2007 18:10:39
adetim 2.günü gonol f iğnesi kullandım yumurtalık büyüyünce çatlatma ignesi yapıldı  ve ertesi gün aşılama yapıldı yani aşılamam 15 de oldu

gözdeata
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 22.02.2007 18:16:25

Orjinalden alıntı: töbi

adetim 2.günü gonol f iğnesi kullandım yumurtalık büyüyünce çatlatma ignesi yapıldı  ve ertesi gün aşılama yapıldı yani aşılamam 15 de oldu

ok anladım şimdi..doktorun garanti olsun diye hergün ilişki demiş olabilir...şu 1 haftayı iyi kullanmışsındır umarım..gerçi aşılamanın amacı çatladığını görüp sperm enjekte etmektir ama dediğim gibi geç çatlarsa falan diye ilişki önermiş doktorun...
aşılama sayfası var..oraya gelsene..bak orda bu soruna cevap verebilirler..ben çok yorum yapamıyorum çünkü henüz aşılama olmadım...sadece çatlatma iğnesi oldum...inşallah hamilesindirde bizede umut ollursun..

töbi
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 22.02.2007 18:20:53
inşallah canım tamam

serap_41
  • Tüm gönderiler : 1314
  • Bölge: KOCAELİ-SERAP-23
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 23.02.2007 09:53:17
Selam gözdeata sana bişey sormak istiyorum.Ben dün doktora gittim.Ve iğne olacağımı beklerken yumurtan çatlamış dedi.İlk gittiğimde 15 mm idi ve dün 11 mm idi.Doktorda çatlamış dedi.İğnelere gerek kalmadı.Ama merak ettiğim bişey var.Yumurta çatlayınca küçülüyormu boyutu[sm=rolleyes.gif]

yasoo
  • Tüm gönderiler : 728
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 23.02.2007 10:32:57
serap canım bende çatlatma iğnesi oldum yumurta takipleri sırasında..  çatlatma iğnesi 20-22 milimken veriliyor.. bir ay benimde çatlatma iğnesine gerek kalmadan kendiliğinden çatlamıştı yumurtam.. canım 15 milimden 11'e düşmesimümkün değil sanki büyürken 21 dedide senmi 11 anladın acaba.. küçülse çatlamazdı diye düşünüyorum.. arada kaç gün var 2 gün varsa yumurtan büyüyüp çatlamıştır canım.. kafana takılacak bişey yok yani...

serap_41
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 23.02.2007 11:45:31
Yasoo canım.Pazartesi gittiğimde 15mm idi.O günden sonra gitmdim daha.Dün gittim.Büyümesine bakacaktı.11 mm yumurtan çatlamış dedi.Doktor zaten yeterli büyüklüğe gelmiştir dedi.Ben anlamadım.Çatladıktan sonramı küçülüyor bu yumurta

gözdeata
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 23.02.2007 14:48:40
serapcım zaten çatlayan şey yumurta değil folikül biliyosun...yani içinde küçücük yumurta olan sıvı dolu bişey..o 18-22 mm ye geldiğinde folikül çatlıyor ve içindeki sıvıyla beraber yumurtayı karın boşluğunu atıyor..bunada yumurtlamak deniyor..şimdi senin 15 ken 11 e düşmesi normal değil..yani böle bişey duymadım hiç..ama doktor çatlamış diyosa çatlamıştır..belki şöle olabilir..folikül yeni çatlamıştır..ve küçülüp yokolma sürecindedir..yani sen doktora gittiğinde daha yeni çatlamıştır..öle olabilir belki..inşallah doktora gittiğin günün akşamı falan ilişkide bulunmuşsundur...kaçırmasaydın o günü..sen kafanı rahat tut..çalışmalara devam

hcsay
  • Tüm gönderiler : 3820
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 23.02.2007 15:20:19
Uzmanım gözdem, ben sana özel mesaj atmıştım ama görmedin sanırım. Ben geçtiğimiz salı gittim, bana biri çatlamış dedi, diğerleri de 25 ve 23 mm dedi. O kadar büyük folikül neden çatlamaz? Bir de nasılsa diğeri çatlamış iğneye gerek yok dedi. Şimdi ben de korkmaya başladım, eğer çatlamazlarsa dana kadar polikist im olur diye. Beni de bir rahatlatsan..

serap_41
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 23.02.2007 15:23:28
Gözdecim ben dün gitmiştim doktora ve önceki gün yani çarşamba günü ben hissettim çatladığını.Sancım oldu çok hafif.Yani doktora gittiğimde çatlamıştı.Sanırım dediğin gibi çatlayan yumurta küçülmeye başlamış.Biz salı günü yapmıştık.Birde dün akşam yaptık.Bakalım bugünde yapıcaz.Doktor yumurtalar 3 gün yaşar dedi.Bu günleri kaçırma dedi.

skarakyel
  • Tüm gönderiler : 626
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 23.02.2007 17:12:21
SELAM ARKADASLAR !

BISIY SORMAK ISTIYORUM BEN SIZE.. SIMDI DUN BEN CATLATMA IGNESI YAPTIRDIM ARKADASLAR .. (YANLIZ SU VAR SON REGL TARIHIM 23 OCAKTI .. DUN 22 SUBAT OLMASINA RAGMEN YUMURTAM VARDI VE CATLAMAMISDI) DR DA BUNU KACIRMAYALIM DIYE BANA CATLATMA IGNESI VERDI.. FAKAT ILKI DUN AKSAM OLMAK UZERE BUGUN DE LAVABOYA GITTIGIMDE COK OZUR DILEYEREK YAZIYORUM KOYU RENK DE ELASTIK BI AKINTININ GELDINI GORDUM.. KAHVERENDI BISI.. BU NEDEN OLABILIR .. BANA YARDIMCI OLABILRIMISISNIZ

gözdeata
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 24.02.2007 01:01:55

Orjinalden alıntı: hcsay

Uzmanım gözdem, ben sana özel mesaj atmıştım ama görmedin sanırım. Ben geçtiğimiz salı gittim, bana biri çatlamış dedi, diğerleri de 25 ve 23 mm dedi. O kadar büyük folikül neden çatlamaz? Bir de nasılsa diğeri çatlamış iğneye gerek yok dedi. Şimdi ben de korkmaya başladım, eğer çatlamazlarsa dana kadar polikist im olur diye. Beni de bir rahatlatsan..

hilalim canım arkadaşım, mesaj kutum dolmuş boşalttım şimdi gönderebilirsin tekrar...
sen ilaç içmişmiydin?yani yumurtaları büyütücü ilaç? klomen vs...
içmemişsen eğer, çatlamayan yumurtaların olmasını şuna bağlıyorum ben..her ay normal bi kadında, 2 şer 3 er yumurta büyümeye başlar..ama içlerinden birisi çatlar..öbürleri belli bi boyuta gelip sönerler..sendede öle olmuş olabilir..yada salı gününden sonra onlarda çatlamış olabilir..genetik olarak ikiz geni varmı sende? doktoruna sorsaydın keşke neden diye...ama sen eğer polikistik over hastası değilsen hiç korkma onlar kistte çevirmez kendiliğinden erir..kesin  bişey söylemem yanlış olur doktor değilimki...sen düzenli regl oluyomusun? ilaç içtinmi? siklusun kaç? onları bana bi yazsana...

gözdeata
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 24.02.2007 01:08:57

Orjinalden alıntı: skarakyel

SELAM ARKADASLAR !

BISIY SORMAK ISTIYORUM BEN SIZE.. SIMDI DUN BEN CATLATMA IGNESI YAPTIRDIM ARKADASLAR .. (YANLIZ SU VAR SON REGL TARIHIM 23 OCAKTI .. DUN 22 SUBAT OLMASINA RAGMEN YUMURTAM VARDI VE CATLAMAMISDI) DR DA BUNU KACIRMAYALIM DIYE BANA CATLATMA IGNESI VERDI.. FAKAT ILKI DUN AKSAM OLMAK UZERE BUGUN DE LAVABOYA GITTIGIMDE COK OZUR DILEYEREK YAZIYORUM KOYU RENK DE ELASTIK BI AKINTININ GELDINI GORDUM.. KAHVERENDI BISI.. BU NEDEN OLABILIR .. BANA YARDIMCI OLABILRIMISISNIZ

canım büyük ihtimalle o çatladıktan sonra gelen sıvıdır..kahverengi olabilir..hormonların şaştı ya bu ay o yüzden rengi biraz koyudur..normal bence..sen buna kafayı takma..bende de oluyor arada..akıntının rengi hormonlara bağlı değişebilir...sendede bu ay bi düzensizlik olduya, ondan öledir..bana bunu doktorun sölemişti...akıntının rengi biraz koyulaşabilir demişti..sen çalışmaları eksitme sakın...hadi bakalım haberlerini bekliyorum

skarakyel
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 26.02.2007 14:15:39
MERHABA ARKADASLARIM

SIZLERE BISI DAHA SORUCAM BIKTINIZ RESMEN BENDEN AMA MERAK ETTIM NAPIYIM.. SIMDIK BEN CATLATMA IGNEMI 22 SINDE YAPTIRDIM 23 VE 24 UNDE BIRLIKTELIK OLDU.. MUHTEMELEN CATLAMISTIR.. (ınsallah tutar yarabbım) YANLIZ 22 SINDE YAPTIRDIGIM AKSAM VE SONRAKI GUNLERDE BENDEN KOYU RENKDE NERDEYSE SIYAHA HAKIN BISILER GELDI.. BU CATLAMA OLDUGU ICINMIDIR ACABA. DR UMU ARADIM BUNLAR OLABILIR DEDI BANA.. SIZLERDE BU OLDUMU..  BIR IKINCISIDE BU YUMURTA BENIM TAAAAAAAAAA GECEN AYDAN KALAN YUMURTA YANI 23 OCAKTA KI REGLIMDE ORTAYA CIKAN YUMURTA ANCA SUBAT 22 DE BUYUDU DE CATLATMA IGNESINI YAPTIRDIM .. KI ONCA YUMURTA GELISTIRICI VE COGALTICI IGNELERE RAGMEN.. NEYSE GECIIM ONU SIMDI BEN 23 OCAK DAO LDUMA GORE SUBATTA DA OLMADIMA GORE NE ZAMAN REGL OLUCAM! INANAMIYORUM NE CINS HORMONLAROIM VAR BENIM .. KAFAMI KARISTIRDILAR HEPPP

hcsay
  • Tüm gönderiler : 3820
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 26.02.2007 15:51:48
Tahminim çatlatma iğnesinden sonraki 16. günde regl olabilirsin. Çünkü 2 gün sonra çatladıysa ve sarı cismin ömrü 14 gün alırsak 16 gün çıkıyor. İğneden 14 gün sonra test yapabilirsin...

skarakyel
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 26.02.2007 15:55:43
VAY BE 14 GUN SONRA OYLE MI TAMDA ESIMLE TANISMA YIL DONUMUMUZE DENK GELIYOR... INSALLAHOLUMLU GELISME LER OLURDA GUZEL BIR HEDIYEM OLUR ESIME

gözdeata
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 27.02.2007 01:33:41

Orjinalden alıntı: hcsay

Tahminim çatlatma iğnesinden sonraki 16. günde regl olabilirsin. Çünkü 2 gün sonra çatladıysa ve sarı cismin ömrü 14 gün alırsak 16 gün çıkıyor. İğneden 14 gün sonra test yapabilirsin...

hilal kıss öğrendin sende bu işi hadi hadiiiii

skarakyel
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 28.02.2007 15:01:24
SEVGI KELEBEKELERI MERHABALAR......

BISI SORUCAM FORUMLARDA BAKTIM BULAMADIM VE ACICASI CALITIM ICINDE COK FAZLA ARASTIRAMADIM.. SU IGNEDEN SONRA YANI BEN AYN 22 SINDE OLDUM IGNEYI BUGUN VE DUN AMA OZELLIKEL BUGUN SAG KASIGIMDA BOILE BI SANCI GIBI BISIY OLUYO HANI BATMA VARYA OLE BISIY.. SIZLERDE OLDUMU BU BU KADAR BI DONEMDE

sevgii
  • Tüm gönderiler : 10470
  • Bölge: ANKARA
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 28.02.2007 16:08:55
kızlar  slm ben bu akşam klomene başlayacagım akşam 2 tene al dedi bakalım dr yarın ne diyecek sabahta dr la buluşmam var eşimin tahlilleri benim hormon sonucum umarım herşey olumlu olur hayırlısı allahtan

gözdeata
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 28.02.2007 17:10:48

SEVGI KELEBEKELERI MERHABALAR......

BISI SORUCAM FORUMLARDA BAKTIM BULAMADIM VE ACICASI CALITIM ICINDE COK FAZLA ARASTIRAMADIM.. SU IGNEDEN SONRA YANI BEN AYN 22 SINDE OLDUM IGNEYI BUGUN VE DUN AMA OZELLIKEL BUGUN SAG KASIGIMDA BOILE BI SANCI GIBI BISIY OLUYO HANI BATMA VARYA OLE BISIY.. SIZLERDE OLDUMU BU BU KADAR BI DONEMDE

gayet normal bunlar şermincim...karın ağrısı, kasık ağrısı,batma göğüslerde şişkinlik ve acı..bunların hepsi iğnenin sonuçları..bende pazartesi oldum, kasık ağrısından duramıyorum şu anda mesela...regl olana kadar devam eder ağrılar..ama inşallah olmassın

gözdeata
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 28.02.2007 17:14:45

Orjinalden alıntı: sevgibasol

kızlar  slm ben bu akşam klomene başlayacagım akşam 2 tene al dedi bakalım dr yarın ne diyecek sabahta dr la buluşmam var eşimin tahlilleri benim hormon sonucum umarım herşey olumlu olur hayırlısı allahtan

hayırlı olsun sevgicim..sende aramıza katıldın haa...5 gün içiceksin sanırım klomeni..günde 2 toplam 10...umarım işe yarar sende...sende sanırım yumurtlama problemi yok..klomenle 1 yerine 2-3 yumurtan olur..şansın artar bölece..zamanlı ilişkide verir doktorun..imşallah tutar bu ay..klomenin bazı yan etkileri var, karın ağrısı mesela..hormon sonuçta yani..o yüzden ağrıların olursa telaşlanma..bak ben bu ay toplam 18 adet içtim..çok ağrım var şuan ama dayanıyorum..yumurtalıklar zorlanıyor sonuçta...hepimize hayırlı olur bu ay inşallah....

skarakyel
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 05.03.2007 14:20:38
SELAM KIZLARRRRRR

BISI SORCAM YA OLUYORUM MERAKDAN BN AYIN 22 SINDE CATLATMA IGNESI YAPTRDIM.. FAKAT O ZAMAN DAN BERI BENDEN KOYU RENK DE BZEN ACIK RENK DE BISILER GELIYO BU BAZEN AZ BAZEN COK OLUYO.. NEDIR BU ALLAH ASKINA YA

gülüs83
  • Tüm gönderiler : 3636
  • Bölge: **
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 05.03.2007 15:02:48

SELAM KIZLARRRRRR

BISI SORCAM YA OLUYORUM MERAKDAN BN AYIN 22 SINDE CATLATMA IGNESI YAPTRDIM.. FAKAT O ZAMAN DAN BERI BENDEN KOYU RENK DE BZEN ACIK RENK DE BISILER GELIYO BU BAZEN AZ BAZEN COK OLUYO.. NEDIR BU ALLAH ASKINA YA

canımmm üstüne görme olmasın.hadi inşallah öyledir.başka belirtin var mı?

skarakyel
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 05.03.2007 15:06:26
BILMIYORUM KI TATLŞIM REGL GIBI DE DIIL BAZEN KOYI GELIYO BAZEN ACIK .. ARADA GELIYO GELMIYP BI TUHAF BSISI YA.. SABAHLARI MIDEM BULANIYOR AMA BU BENDEE ZAMAN ZAMAN ZATEN OLURDU O YUZDEN ONA YORMUYORUM.. AMA COK YEMEYE BASLADIM KI .. BIR BASKA BELIRTIDE NE BILIIM KASIKALRDA AGRIM OLUYO AMA O CATLATMADAN DIR DIYORUM .. BASKADA BIS YOK VALLA..

gülüs83
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 05.03.2007 15:10:27

BILMIYORUM KI TATLŞIM REGL GIBI DE DIIL BAZEN KOYI GELIYO BAZEN ACIK .. ARADA GELIYO GELMIYP BI TUHAF BSISI YA.. SABAHLARI MIDEM BULANIYOR AMA BU BENDEE ZAMAN ZAMAN ZATEN OLURDU O YUZDEN ONA YORMUYORUM.. AMA COK YEMEYE BASLADIM KI .. BIR BASKA BELIRTIDE NE BILIIM KASIKALRDA AGRIM OLUYO AMA O CATLATMADAN DIR DIYORUM .. BASKADA BIS YOK VALLA..

ya bazen belirti vermezmiş ama bu lekelenme ne bileyim ona benziyor.şimdi bende seni umutlandırmış olmayayım hakkına hayırlısı olsun.adetin geçti mi veya gün yakın mı?çünkü 22 sinden bu yana 11 gün geçmiş hamişlikte olabilir belki tutunma belirtisidir.sen aşılama mı yapmıştın?

skarakyel
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 05.03.2007 15:19:21
YOK CANIM BENIMKI KARISIK BIRAZ.. ASLINDA ASILAMA ICIN BASLADIK ISE .. BAK AYIN 23 UNDE REGL OLDUM BEN.. 23 OCAKDA.. IGNELERIMI OLDUM AM HEM BI TANE YUMURTA VAR DIYE HEMDE AZ GELISIYO DIYE YAPMADI DR UM ASILAMAYI..NORMAL OLARAK DENEYIN DEEDI.. DENEDIKK..  AMA BEN SUBATTA REGL OLMADIM SUBAT 22 DE TEKRAR GITTIM DR A YUMURTAN CATLAMAMIS HALA DEDI O YUZDEN OLMADIN REGL.. CATLATMA IGNEI YAPTIK O GUN.. ISDE O GUN BU GUNDUR BENDEN BOLE TUHAF SEYLER GELIYO... AMA COK UZUN SURDU BI GELISLER .. HERKEZDE MI OLUYO YOKSA VAR MI BISILER MERAK ETTIM .. BU ARADA SUBATTA OLMAYINCA TEST YAPTIRDIM NEGATIF CIKTI

gülüs83
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 05.03.2007 15:41:44
[sm=rolleyes.gif] hımm biraz karışık evet.istersen bi doktora danış en azından bebiş filansa önceden tedbirini alırsın.inş.iyi haberler alırsın

sevgii
  • Tüm gönderiler : 10470
  • Bölge: ANKARA
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 05.03.2007 15:45:08
gözdecim canım ilgin için sağol evet kasıklarımda biraz ağrılar oluyor ama ince sızı şeklinde ayın7 sinde ( klomenim bitmiş ve 3 gün geçmiş olacak ) dr randevum var bakalım biizm yumurtalar ne durumda....

skarakyel canım umarım mucizen yoldadır geliyordur...

skarakyel
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 05.03.2007 15:55:56
İNSALALHHHHHHHHHHHHH CANLARIM INSALALHHHHHHHHHH CUMLEMIZINKI..

zehra su
  • Tüm gönderiler : 255
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 05.03.2007 21:46:19
kızlaar..çatlatma iğnesinden sonra progestan kapsül  kullanan varmı ?

irmakyagmur
  • Tüm gönderiler : 8319
  • Bölge: İSTANBUL
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 05.03.2007 23:22:33
Selam arkadaşlar. Moraller nasıl bakalım? Arkadaşlar hiç kötü düşünmeyelim hep iyi düşünelim ki iyi olsun herşey.  Ben eşim dönünce kimbilir yine nasıl stres olucam bebek de bebek diye; ama inşallah olmam... Bu ay doktora gidiim bi hormon testi vs. yaptıriim diyorum. Gözde'cim öpüyorum canım seni hihihihi.

nursuu
  • Tüm gönderiler : 2923
  • Bölge: :) :)
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 06.03.2007 01:13:32
kızlar selam allah yardımcımız olsun hepimizin yeniyim bende ayın 20sinde yaptırdım iğneyi ne zaman test yapılırkisizce...

gözdeata
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 06.03.2007 01:17:53
iğneden 14 gün sonra test yap..önce yaparsan yanlış sonuçlar çıkabilir..inşallah işe yaramıştır...

nursuu
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 06.03.2007 07:52:27
gözde'ciğim sağol çok sağol. forumu uzun süredir takip ediyorum ama yeni üye oldum. ve dikkat ettimki herkese yardımcı oluyosun allahım gönlüne göre verir inşallah... iğneyi yaptırmamın  13. günüydü dün sormadan ve tabi senden bigi almadan test yaptım ama negatifti şimdi cevabını okuyunca yinede umutlandım...şu umut olayını bi aşabilsem kendi içimde offf offf her ay umutlandım ve tam 15 ay geçti ilkdefa bu ay ilaç ve iğne kullandım zaten dr a da ilk gidişim oldu çocuk için ama görüyorumki çookkk yolun başındayım daha hormon testlerim rahim filmim yapılmadı sıramı beklemem gerek... sabır allahım sabır...

nursuu
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 06.03.2007 09:52:51
ırmakyağmur selam ya bu cetveller nasıl bişey ne işe yarıyo ya bide senin bi bilgin varmı tam 14 gün önce ilk defa iğne yaptıdım ve dün test yapmıştım negatif çıktı sence belli olurmu yani yinemi yok offf allahım neolur yardım edin bana kısslarr yaa

selve
  • Tüm gönderiler : 51
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 06.03.2007 11:24:08
MERHABA ARKADAŞLAR UZUN ZAMANDIR GİREMİYORUM SİTEYE BU AY RAHİM FİLMİM TEMİZ ÇIKTI 3 MARTTA OLMAM LAZIMDI ADETİMİ 3 GÜN GEÇTİ AMA HİÇ BELİRTİ HİSSETMİYORUM BENİM PRLAKTİN.SORUNUM VARDI DOSTİNEKS KULLANIYORUM ŞİMDİ TAHLİL YAPTIRDIM ÖĞLEDEN SONRA 2 DE BELLİ OLCAK BAKALIM HAYIRLISI HERAN ADET OLABİLİRİM

akayse
  • Tüm gönderiler : 4375
Ynt: çatlatma iğnesi yaptıranlar buraya - 06.03.2007 11:40:57

Orjinalden alıntı: selve

MERHABA ARKADAŞLAR UZUN ZAMANDIR GİREMİYORUM SİTEYE BU AY RAHİM FİLMİM TEMİZ ÇIKTI 3 MARTTA OLMAM LAZIMDI ADETİMİ 3 GÜN GEÇTİ AMA HİÇ BELİRTİ HİSSETMİYORUM BENİM PRLAKTİN.SORUNUM VARDI DOSTİNEKS KULLANIYORUM ŞİMDİ TAHLİL YAPTIRDIM ÖĞLEDEN SONRA 2 DE BELLİ OLCAK BAKALIM HAYIRLISI HERAN ADET OLABİLİRİM

hadi hayırlısı arkadaşım güzel haberlerini bekliyoruz

Sayfayı değiştir: << < ..11121314151617181920.. > >> | Sayfayı gösteriyor 13 of 61, mesajlar 481 to 520 of 2415