AŞILAMA YAPANLAR VE YAPACAK OLANLAR BURAYA!!!

Sayfayı değiştir: << < ..21222324252627282930.. > >> | Sayfayı gösteriyor 22 of 135, mesajlar 841 to 880 of 5379
Yazar Mesaj
gülüs83
  • Tüm gönderiler : 3636
  • Ödül puanları : 0
  • Katıldı: 01 January 0001
  • Bölge: **
Ynt: AŞILAMA -TÜP BEBEK- MİKRO ENJEKSİYON - 19.03.2007 12:44:40
geçmiş olsun başakcım üzme kendini kısmet bidahaki ayadır belki.her adet yeni bir yıkılış her yıkılış sonrası yeni bir umut doğar unutma.her ay hep bunu yaşıyoruz inş.son adetimiz olur

figanca
  • Tüm gönderiler : 1396
  • Bölge: CANIM OĞLUMUZ MEHMET BERTUĞ !!!
Ynt: AŞILAMA -TÜP BEBEK- MİKRO ENJEKSİYON - 19.03.2007 12:53:29
canım arkadaşım gurbetim üzülme olsun Rabbim bu ay uygun görmedi demek ki moral bozmak yok yolumuz uzun eğer bu yolda moral bozarsak başarılı olamayız dimi bebişim üzülme ne olur canım benim sakın moralini bozma elbet bir gün olacak bebişlerimiz canım arkadaşım gurbetim bak sen üzülürsen ben senden daha çok üzülürüm. Gül bakıyım hadi ama gül hayata gülümse en ufak nir yenilgide pes etmek olmaz. Bir daha kine muhakkak olacak diye düşün hep pozitif düşün olmazları kafandan çıkar bakıyım.

skarakyel
  • Tüm gönderiler : 626
Ynt: AŞILAMA -TÜP BEBEK- MİKRO ENJEKSİYON - 19.03.2007 15:32:30
SELAM KIZLAR GUZEL GUNLER DILIYORUM HER BIRINIZE...

BENIM ICIM COK SIKKIN.. BELLI BISI YOK ASLINDA BELKI SADECE COK FAZLA HAMILE HABERI ALDIGIM ICIN YASADIGIM SEVINCIM GETIRDIGI BURUKLUK VAR.. YANLIS ANLAMASOIN SAKIN KIMSE BENI ARKADASLARIM ONLAR ADINA COK COK COK SEVINDOIM HEPSINEDE SAGLIKLE GUZEL HAMILELIKLER DILIYORUM AMA INSAN KESKE BENDE .... DIYOR ISTER ISTEMEZ.. C.TESI DR RANDEVUM VARDI SAG TARAFIOMDA BI YUMURTAM VAR 17 MM CATLAMAYA HAZIR.. BAKALIM BU AY DENICEZ NORMAL YOLLARLA.. AMA DR A SORDUM BEN ASILAM ICIN BEKLEMK ISTEMIYORUM DIYE SONUC ITIBARILE SANS SADECE / 15 - / 20 VE BU BENCE COK AZ BIR OLASILIK.. ASILAM FALA NDENEMEDEN DIREKT TUP BEBK OLABILIR MI DEDIM.. OLABILIR TABI DEDI .. AM UNUTMA TUP BEBEK MUCIZE DEGIL OLMAMA SANSI BUNDADA VAR (bu canımı sıktı acıkcası bıraz) TUP BEBKDE SANS NE KADAR ARKADASLAR.. BIRDE BEN SIZDEN EN IYI TUP BEBEK MERKEZINI OGRENMEK ISTIYORUM.. BI TANIDIK MEMORIAL DA YAPTI VE SIMDI IKIZLERI OLUCAK.. BURA ILE ILGILI BILGISI OLAN VARMI DIR.. VE BANA BU AMAN KADAR YAPILAN UYGULAMALAR : RAHIM FILMI CEKTIRDIM SORUN YOK.PROLAKTIN AZ BSII YUKSEK AMA O KADAR ONEMLI DEGIL GUATR TESTI YAPILDI SORUN YOK.. PROGSTONDA SORUN YOK ESIM IKI YIL ONCE YAPTIRMISDI ONDADA SORUN YOK.. DR TABIRI ILE HICBIR SORUNUMUZ YOK... ACABA TUP BEBEGE GECIS ICIN BU TESTLER  YETERLIMIDIR.. BENI AYDINLAIRSANIZ SEVINIRIM

BU AYDA OLMAZSA ONUMUZDE KI AY DUSUNUYORUM CUNKI.. BEKLEMEKDEN DE SUREKLI DR A GITMEKDNDE SIKILDIM ARTIK

figanca
Ynt: AŞILAMA -TÜP BEBEK- MİKRO ENJEKSİYON - 19.03.2007 15:36:01
Şermincim sen nerede oturuyordun hayatım ona göre sana bir kaç yer önerebilirim. Bu arada içini sıkma canım unutma ki hamile haberlerini aldığımız arkadaşlarımızda bizim gibi hamile haberlerini aldıkları zaman içleri burkuluyordu ama bak şimdi hamileler ve günün birinde bizde burada hamileyim safyasını açacağız.

skarakyel
  • Tüm gönderiler : 626
Ynt: AŞILAMA -TÜP BEBEK- MİKRO ENJEKSİYON - 19.03.2007 15:41:15
İNSALALH FIGANCA YA INSALALH.. BEN ISTANBULDA YASIYORUM CANIM.. AVRUPA YAKASNDA

gülüs83
Ynt: AŞILAMA -TÜP BEBEK- MİKRO ENJEKSİYON - 19.03.2007 16:23:01
figanca canım sen aşılamamı yaptırdın.sana bazı sorularım olacak.ne zaman yaptın kaç defa yaptın ve yaptıktan 1 kaç gün sonra sonra ne gibi şeyler oldu ne hissettin ağrı filan oldu mu?bende yaptırdımda ilk defa bunları merak ettim.

figanca
Ynt: AŞILAMA -TÜP BEBEK- MİKRO ENJEKSİYON - 19.03.2007 17:03:04
canım ilk aşılamam da benim tutmuştu ama ne yazık ki 5,5 aylıkkken kaybettim. İlk aşılamam da ben hiç bir şey anlamamıştım sadece göğüslerimde hassasiyet oluşmuştu. 2. ve 3. aşılamalarımda da bende ilk bir kaç gün içinde herhangi bir şey olmadı yaklaşık 7-8 gün sonra adet olacağım için karın ağrılarım olmuştu ama ilkinde yaşamadım. Ama ilk aşılamasında hamile kalan yakınlarımdan aldığım bilgiler aşılamadan bir kaç gün sonra sancıları olmuş. Ben son aşılamamı ocak ayında oldum ilk aşılamamı 1 sene önce olmuştum

figanca
Ynt: AŞILAMA -TÜP BEBEK- MİKRO ENJEKSİYON - 19.03.2007 17:06:53
Şermincim canım benim alman hastanesinde tüp bebek merkezi çok iyiymiş ama fiyatı biraz uçuk. Ben sana tüp bebek konusunda Daha önce uzun yıllar Acıbadem hastanesinde çalışan Ayşe Aytoz'u önerebilirim kendisine tüp bebek merkezi açtı ve oldukçada başarılı nette Ayşe Aytoz diye girersen kendisini ve tüp bebek merkezini inceleme şansı bulursun eğer Ayşe hanımda karar kılarsan eşim ( biliyorsun benim eşim doktor ) kendisiyle görüşüp senin için randevu alabilir tam olarak konuşmadan bir şey diyemem ama fiyatta da bizden dolayı sana kolaylık sağlar. Çok cici bir doktordur çok cana yakın ve pozitiftir ben derimdi onunla bir görüş ondan sonra karar ver. Kendisinin yeri kadıköy- koşoyolunda

gülüs83
Ynt: AŞILAMA -TÜP BEBEK- MİKRO ENJEKSİYON - 19.03.2007 17:30:01
teşekkür ederim canım.bakalım artık beklicez.hadi hayırlısı.inş.sende tez zamanda bebeğine kavuşursun

papatyamm
  • Tüm gönderiler : 2443
Ynt: AŞILAMA -TÜP BEBEK- MİKRO ENJEKSİYON - 19.03.2007 17:35:27
figancım canım arkadaşım yaaa iyiki varsın iyiki seni tanıdım şimdi bende başka bir hastane arıyorum öfff yaaaa

figanca
Ynt: AŞILAMA -TÜP BEBEK- MİKRO ENJEKSİYON - 19.03.2007 18:08:48
gurbetcim sen özelde mi yaptırmıştın aşılamanı

figanca
Ynt: AŞILAMA -TÜP BEBEK- MİKRO ENJEKSİYON - 19.03.2007 18:09:29
zelal83 durumundan haberdar edersen sevinirim tatlım

sidarr
  • Tüm gönderiler : 2906
  • Bölge: antalya
Ynt: AŞILAMA -TÜP BEBEK- MİKRO ENJEKSİYON - 19.03.2007 18:42:41
MRB....KIZLAR.......BENDE 2 AY SONRA AŞILAMA YAPICAM......DR....KAFAYA TAKMADAN 2 AYDAHA DENEMEMİ ÖNERDİ ......BAKALIM.......İNŞ...BEBEĞİM NAAAZZZLIIIIIII  BEBİŞİM EN KISA ZAMANDA ZGELİR........İNŞ RABBİM HEPİMİZİN EMEKLERİNİ BOŞA GİDERMEZZZZZZ......KUCAKLARIMIZI DOLDURUR İNŞ...........AMİNNNNNNNN
ALLAHIM SENDEN HAYIRLI SAĞLIKLI SALIH NESILLER DİLİYORUM..(amin)

figanca
Ynt: AŞILAMA -TÜP BEBEK- MİKRO ENJEKSİYON - 19.03.2007 19:39:51
İyişallah sidarcım umarım bu 2 y içinde aşılamaya gerek kalmadan hamile kalırsın. Doktorun doru söylemiş kafana takma.

sidarr
  • Tüm gönderiler : 2906
  • Bölge: antalya
Ynt: AŞILAMA -TÜP BEBEK- MİKRO ENJEKSİYON - 19.03.2007 23:53:28
amiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnn....inş...figancam inş.........
ALLAHIM SENDEN HAYIRLI SAĞLIKLI SALIH NESILLER DİLİYORUM..(amin)

gülüs83
Ynt: AŞILAMA -TÜP BEBEK- MİKRO ENJEKSİYON - 20.03.2007 10:31:54

Orjinalden alıntı: figanca

zelal83 durumundan haberdar edersen sevinirim tatlım

figan ben çok kötüyüm sabahtan beri ağlıyorum  sabah sanki adet olacakmışım gibi kasıklarım ağrıdı sonra baktım pembe bi leke geldi ama adetime daha 5 gün var erken mi adet oluyorum.ablama sordum oda sağolsun içime su serpti diyor ki bahardan dolayı erken adet oluyorsun var mı böyle bişe çok üzülüyorum.

Aziza
  • Tüm gönderiler : 7689
  • Bölge: İSTANBUL
Ynt: AŞILAMA -TÜP BEBEK- MİKRO ENJEKSİYON - 20.03.2007 10:47:12
ZELAL SAKİN OL BAKALIM BELKİ TUTUNMA LEKELENMESİDİR CANIM YAA ÜZÜLME OLMAZSADA YILMAK YOK LÜTFEN HADİ AMA BAKK STRESS YOK BEBİŞ TUTUNMAYA ÇALIŞIYOSA VÜCUT ATAR ONU KASILMAKTAN RELAX HADİ GÜL BAKİİİİM

Aziza
Ynt: AŞILAMA -TÜP BEBEK- MİKRO ENJEKSİYON - 20.03.2007 10:49:00
 BU YAZIYI TÜM SORULARIMIZA CEVAPLARA KOYMUŞTUM BUARAYADA KOYUYİM DEDİM BUNU YAZAN KİŞİ CMT.HAMİLE OLDUĞUNU ÖĞRENDİ KAN TESTİ POZİTİF...DARISI BAŞIMIZA

Sevgili Arkadaşlar,
Özellikle aşılama ve Tüp bebek yöntemiyle hamile kalacak arkadaşlara yardımım olursa çok sevinirim. Burada yazacağım yöntemlerin hepsini eşimden öğrendim.belki başkalarına da faydası olur diye anlatı eşim.
Öncelikle bizdeki sorunu anlatayım. Biz 1 senedir bebek için uğraşıyorduk. Olmadı ve doktora gittik. Eşim spermiogram testi yaptırdı. ilk test sonucu tam bir hüsrandı. 800.000 adet çıkmıştı. doktor direkt mikro enjeksiyon dedi. tüp bebek bile demedi. bende bir sorun yoktu. çok üzüldüm ağladım. testi yaptırdığımız yer özel bir hastaneydi.bunun için özel bir odası vardı. içerde dvd oynatıcısından(malum dvd lerden) duşuna kadar herşey varmış. ama eşim ne dvd yi açmış ne de başka birşey yapmış. hemen ordan çıkmak istemiş. alelacele örnek verip çıkmış.
emin olmak için bu sefer yine gittiğimiz hastanenin yakınlarında bulunan bir klinik de test yaptıralım dedik. orda oda bile yokmuş. eşimi wc ye soktular. ve örneği wc de vermesini istediler. sonuç: test sonucu çıkamayacak kadar düşük mililitre.!
sonra 3. testi yine gittiğimiz hastanede yaptırdık. o teste kadar harnup pekmezleri, e vitaminleri.. vs neler yutmadı ki.. sonuç: 28 milyon.! doktorumuz dediki aşılama yapabiliriz bu sonuçla. çok sevindim ve aşılama için iğnelere başladım. 1 aylık süre zarfında eşim sperm örneği vermek için antremanlara başladı. çünkü kızlar, bu iş kolay bi iş deil. o odaya giriyorlar ve herkes onların o odada ne yaptığını biliyor. stresslerini düşünün. biz bu 1 ay boyunca hiç beraber olmadık neredeyse. normal cinsel perhiz süresi ortalama 2-3 gün.ama herkesin bünyesi farklı. bunu denemeleri gerekiyor. çünkü bazen sperm az gelio bazen fazla. benim eşimde 2 gün çıktı. denemelerinde malum dvd lere bakınca sperm ml sinin arttığını fark etmiş. ayrıca ilk boşalacağı sırada kendisini tutup, 2.seferinde bırakınca daha çok geldiğini fark etmiş. hatta olursa 3. geldiğinde kendini bırakırsa daha daha çok geliomuş ve hızı da artıyor olabilir.
sonuç: artık aşılama yapılacak. eşimi önceden çağırdılar. girmiş odaya. ve hiç kendini stresse sokmamış. aman demiş herkes bebek için burada.dvd yi açmış ve ilkinde sperm geldiğinde kendini tutmuş, aklına başka şeyler getirmiş, sonra 2. seferinde boşalmış. ve 150 milyon sperm %85 hareketlilik. doktor aşılamaya gerçekten gerek yokmuş dedi. nasıl oldu böle filan da dedi.
ilk test zamanlarında işinden dolayı oldukça stressli günler geçiriyordu. ama son zamanlarda iş konusunda herşey yoluna girdiğinden stressi de geçmişti. ayrıca sigarayı azaltmıştı. günde 4 tane içiyordu. aktarlarda satılan bazı değişik karışımlar almıştık onları içmedi. midesini bozuyormuş. sadece harnup pekmezi yedi sabahları 1 er kaşık. o da atladığı da oluyordu.
kızlar, oldukça uzun yazdım ama, inşallah sizin de işinize yarar bu yöntem. bırakın işlemden önce 1 ay antreman yapsın eşleriniz. en azından evlendikten sonra yapmadıklarını varsayarsak unutmuşlardır :) hatırlamaları lazım. bize de bebişler lazım.
bu arada benim 12 günlük bekleme dönemim cumartesi bitiyor ve 17 mart cumartesi günü beta hcg yaptırmaya gidiyorum. inşallah hakkımızda hayırlısı olur. hayırlısı ise, sağlıklı ve hayırlı bebişim olur. :) ve inşallah hepimizin olur...
sevgiler 

gülüs83
Ynt: AŞILAMA -TÜP BEBEK- MİKRO ENJEKSİYON - 20.03.2007 10:59:14
aziza sağol canım ama hiç böyle erken olmazdı.hem tutunma lekelenmesi adet günü veya adet geçtikten sonra gelir diye duymuştum.Allahım hakkımıza hayırlı olanı versin.

Aziza
Ynt: AŞILAMA -TÜP BEBEK- MİKRO ENJEKSİYON - 20.03.2007 11:08:47
amin canım inşallah bebişin seninledir ...
tutunma illa adet günü olmuyo öncesinde olanlarda okudum belli olmuyo yani allah yüzünü güldürsün inşallah tez zamanda ama sen üzülme olurmu rahat olmaya çalış ve günde 4 litre su içmeye çalış kuntiki nur yazmıştı onada dr u demiş sanırım bebiş tutunsun diye enaz 4 lt su iç diye...

gülüs83
Ynt: AŞILAMA -TÜP BEBEK- MİKRO ENJEKSİYON - 20.03.2007 11:10:55
tamam canım inş.öyledir su içicem bol bol.dua edin banaaaa

gülüs83
Ynt: AŞILAMA -TÜP BEBEK- MİKRO ENJEKSİYON - 20.03.2007 11:36:16

Orjinalden alıntı: HASRET?M

merhaba kızlar birşey sormak istiyorum belki bi fikriniz vardır. aşılama yapıldıktan sonra gebelik kesesi ile bebek ne kadar zaman sonra görülür ultrasonda. ben aşılama yaptıralı 25 gün oldu aşılamanın 10. günü kanamam oldu devam etmedi  17.günü  kan testi yaptırdım hamile çıktı ama kese gözükmedi 1 hafta sonra gel demişti dünde kese gözüktü ama içi boş bebek yok bu normalmi sizce

hasretim geç döllenme olmuş olabilir.birde doktorun ultrasonuna bağlı eski modelse hemen göremez ablama öyle oldu doktor kesenin içi boş dedi göremedi.başka bir doktora gittik onun ki 4 boyutluydu o gördü.inş. iyi olucak biraz bekle
<mesaj tarafından düzenlendi zelal83 on 20.03.2007 11:45:41>

gülüs83
Ynt: AŞILAMA -TÜP BEBEK- MİKRO ENJEKSİYON - 20.03.2007 11:38:11
hasretim bende sana bişey sorucam 10.günü kanamam oldu demişsin bugün benimde aşılamamın 10. günü ve pembe lekelenme oldu çok korktum hafiftende sancım var seninde ağrın oldu kanama olunca.

figanca
Ynt: AŞILAMA -TÜP BEBEK- MİKRO ENJEKSİYON - 20.03.2007 16:34:34
Canlarım biz bir yola baş koyduk ve bu yolda bir mücadele içerisindeyiz Anne olmak hepimizin en büyük arzusu bu ama ne yazık ki bizler burada kısmen ayrıcalıklı anne tanımına çok uymaktayız. Ben bir bebek kabeyttim inanın 2 başarısız aşılamada bebeğimi kaybettiğimdeki kadar ağlamadım ama sonra farkettim ki bizler biraz fazla kuruntu ediyor fazla bu işi kafamıza takıyoruz. Zelalcim anladığım kadarıyla 83 doğumlusun yanılıyorsam beni uyar arkadaşım, ben 78 doğumluyum yani senden5-6 yaş büyüğüm bir abla olarak ben derim ki fazla kendini kaptırmışsın canım. Şöyle bir düşünelim kolaylıkla gebe kalanlar her eşleriyle beraber olduklarında hamile kalsalardı ortalık bebekten geçilmezdi aşılamayı ve tüp bebek denemelerinide böyle düşünün her aşılama yada her tüp bebek tutacak diye kesinlik yokku canlarım. Biraz daha relaks ve sakin olmalıyız. Ama bizler ne yapıyoruz her aşılama tutmamasında yada tüp bebek denemesi başarasız olduğunda sanki evladımız bize tutunmuşta kaybetmişiz gibi kendi kendimizi bitiriyor kendimizi harap ediyoruz. Canlarım birbirimize destek olarak bugünleri atlatacağımıza tüm kalbimle inanıyorum. Evet maddi olarak da bizleri yıkıyor ama bebeğimize kavuşmak adına herşeye değer diyorum. Gülümseyin diyorum benim şu anda yaptığım daha önce yapamadığım şeyi yapın rahatlayın. Bir deneme başarısız oluyor diye her zaman başarısız olacak diye bir kesinlik yok dimi. Canlarım sizleri çok seviyorum çok zor günlerden geçtim hep yanımdaydınız bana moral verdiniz destek oldunuz şimdi bende sizlere diyorum ki gelin artık moral bozmayalım pozitif düşünelim olumsuzu  olumluya çaevirelim. Zelalcim üzülme gülümse gülümse ki bebeğin bir gğün sana gelsin gülümse ki hayat sana mucizeler getirsin bu hepimiz için geçerli. Hadi bu yazdıklarımı okuduktan sonra derin bir nefes alın ve kocaman bir gülün öyle bir gülün ki ben bunu başaracağım diyin bakıyım. İstemek başarmanın yarısıdır bunu biliyorsunuz. Sabırlı olacağım ve ben bu bebeğe kavuşacağım deyin kendinize. Bol bol dua edin. Hadi canlarım biz bu işi başaracağız bir gün hepimiz burada "hamileyim" diye sayfalar acacağız

gülüs83
Ynt: AŞILAMA -TÜP BEBEK- MİKRO ENJEKSİYON - 20.03.2007 17:00:53
canım evet ben 83 lüyüm ama eşimde 62 li arada ki fark benim için önemli değil belki anne olmak içinde çok gencim ben eşime üzülüyorum yaşlandıktan sonra baba olursa oda güzel ama her şey zamanında güzel tabi Rabbim uygun ve layık görürse.önce Allah hep diyorum ama her geçen gün inan biraz daha umutsuzluğa kapılıyorum öyle böyle derken 1 yıl 3 ayda geçti her ayım doktorlarda geçti hem maddi hem manevi kayıplarımız oldu hala oluyor.Rabbime yalvarıyorum nolur Allahım hepimizin duasını kabul et.ben aşılamada evet biraz daha umutlandım çünkü doğal yola göre şans biraz daha yüksek.kimseyle paylaşmasamda evet umutlandım bunu hepimiz yapıyoruz çünkü zaten umutlarımız olmasa nasıl yaşarız sanki adet olsam ölecekmiyim dünyanın sonumu hayır değil ilk gün şok yaşıyorsun daha sonra hayatına ve bebek tedavine devam ediyorsun.canım benim soruma tam cevap alamadım senden ilk aşılamanda hamile kaldığında önceden leke filan geldi mi adet olucakmışsın gibi.benim adetim hiç erken gelmez di daha 6 gün var o yüzden telaş yaptım.yardımların içi teşekkürler.en kısa zamanda bebişlerimize kavuşmak dileğiyle...

figanca
Ynt: AŞILAMA -TÜP BEBEK- MİKRO ENJEKSİYON - 20.03.2007 18:25:29
canım hayır benden leke falan gelmedi herşey gayet normal ilerledi. Bu arada eşin ile arandaki yaş farkını önemsemen güzel ama benim eşimde benden 9 yaş büyük. Ne yapalım kaderin önüne geçme şansımız yok bak sen 1 yıl 3 aydır uğraş veriyorsun Rabbim en kısa zamanda dualarını kabul etsin. Ben 4 yılı dolduracağım bir kaç ay sonra. Bu arada sen hangi ilaçları kullandın ona göre sana yardımcı olabilirim yani iğne mi kullandın hapmı kullandın progesteron kullanıyor musun. Ve tam olarak aşılamanın kaçıncı günündesin

gülüs83
Ynt: AŞILAMA -TÜP BEBEK- MİKRO ENJEKSİYON - 20.03.2007 18:28:18
canım ben iğne kullandım gonal-f sonra çatlatma iğnesi ondan 38 saat sonra aşılama bugün 10. günüm ve adetime 6 gün var.merak ettiğim acaba diyorum bu iğnelerden dolayı erken adet olabilirmiyim.onu merak ettim daha önceleri hap kullanırdım ama böyle olmadı iğneden mi?

MELEKKKKK
  • Tüm gönderiler : 683
Ynt: AŞILAMA -TÜP BEBEK- MİKRO ENJEKSİYON - 20.03.2007 18:33:54
canım iğnenin adet geciktirici veya erken olmasını sağlayan bi özelliği yok diye biliyorum.
Ama işallah seninkiler bu ay hiç gelmez :))

gülüs83
Ynt: AŞILAMA -TÜP BEBEK- MİKRO ENJEKSİYON - 20.03.2007 18:36:01
çok sağol canımcım inş.Allahım nolur dualarımızı kabul et

figanca
Ynt: AŞILAMA -TÜP BEBEK- MİKRO ENJEKSİYON - 20.03.2007 18:38:57
Canım sana şu kadarını söylüyüm içini biraz rahat tut doktorum bana hamile kalsam bile lekelenmelerin olabileceğini söylemişti. Kullanılan bazı ilaçların lekelenme yaptığını duymuştum o yüzden sordum. Bu arada kaçıncı günündeydin

gülüs83
Ynt: AŞILAMA -TÜP BEBEK- MİKRO ENJEKSİYON - 20.03.2007 18:43:20
canım adetimin 24 üncü günü aşılamamda tam 10 gün oldu

figanca
Ynt: AŞILAMA -TÜP BEBEK- MİKRO ENJEKSİYON - 20.03.2007 18:55:44
hımm yani sonucu öğrenmene 4 gün var bu iyi hayatım şimdi eşimede sordum ( eşim doktor) oda bu tür lekelenmelerinn olabileceğini söyledi.

TAVŞANCIK
  • Tüm gönderiler : 6040
Ynt: AŞILAMA -TÜP BEBEK- MİKRO ENJEKSİYON - 20.03.2007 22:36:20
Mikroda da söylediler bize,kanama olsa bile test yaptırmadan emin olmayın dediler.
Kanama olabilir ama hamile de olabilirsiniz dediler.....Yaniiiii
İNŞALLAH HAMİLESİN ZELAL83.

gülüs83
Ynt: AŞILAMA -TÜP BEBEK- MİKRO ENJEKSİYON - 21.03.2007 09:48:52
yok be feyza ablacım ben belli adet oluyorum sancılarda zaten yavaş yavaş geliyor.doktorada sordum telefonla yumurtlama tedavisinde kullandığım iğneden dolayıda erken adet olabilirmişim tabi gebelik yoksa.ilk aşılamam tutmadı bakalım kısmetse inş.2. de tutar.oda tutmazsa artık vazgeçmeyi düşünüyorum.ne halim varsa göreyim

gülüs83
Ynt: AŞILAMA -TÜP BEBEK- MİKRO ENJEKSİYON - 21.03.2007 09:50:00
figan ben adet oluyorum canım lekelenme değilmiş.bu ayda kısmetimizde yokmuş Allahım hepimize sabır versin.

haktan35
  • Tüm gönderiler : 1995
Ynt: AŞILAMA -TÜP BEBEK- MİKRO ENJEKSİYON - 21.03.2007 11:30:53
canım ne olur üzülme ya allahım hayırlısını vercek bizede belki bu aya hayırlı değildi senin için allahım yardım etsin hepimize
[/url]

gülüs83
Ynt: AŞILAMA -TÜP BEBEK- MİKRO ENJEKSİYON - 21.03.2007 11:33:01
beklemekten başk bir çermiz yok ne diyelim.kısmette yoksa zaten tüp müp bahane önce Allah önce Allah bunu hep söylüyorum canım dualarımız kabul olur inş.

TAVŞANCIK
  • Tüm gönderiler : 6040
Ynt: AŞILAMA -TÜP BEBEK- MİKRO ENJEKSİYON - 21.03.2007 13:06:23
zelal canım yaaa
üzülme desem de üzüleceksin
üzül bir iki gün
dediğin gibi sopnra geçiyor.
insan böyle aşımala falan yaptırınca daha bi umutlanıyor
ama olan oluyor elimizden birşey gelmiyor
bir de şuna dua edelim ki aslında biz hasta olduğumuz için yapmıyoruz bu tedavileri.
Ya Allah göstermesin bir rahatsızlığımız dolayısıyla dr.lara gidiyor olsaydık ne yapardık?Allah'a şükür..Öyle bir durumumuz yok.
Sende yumurta eşinde sperm olduktan sonra umudumuz da var demektir.Dur bakalım sabret.Allah'tan sabır dile.İnsanlık hali,sabırsızız hep.

Bir yerde okuyum foruma da yazmıştım daha önce.Yine yazayım:

Allah'ım bana sabır ver,ama biraz çabuk ver..

Tam bizi anlatmıyor mu?Ay gene çok yazdım

gülüs83
Ynt: AŞILAMA -TÜP BEBEK- MİKRO ENJEKSİYON - 22.03.2007 09:08:26
canım dün yoktum bugün okudum yazını valla güldüm sonunda evet biraz çabuk verse keşke.bekleyelim bakalım nolucak.seninki ne durumda

figanca
Ynt: AŞILAMA -TÜP BEBEK- MİKRO ENJEKSİYON - 22.03.2007 11:41:12
Zelalcım herkesin dediği gibi üzülme desemde ilk anda insan ister istemez üzülüyor sonra geçiyor. Ve yine dediğin gibi canım Allah istemedikten sonra ne yaparsak yapalım çabalarımız boşa gidecektir. Bu arada tekrar yaptıracakmısın aşılamayı.

Sayfayı değiştir: << < ..21222324252627282930.. > >> | Sayfayı gösteriyor 22 of 135, mesajlar 841 to 880 of 5379