Avcılar Hospital'da doğum yapan varmı????

Yazar Mesaj
iremzhr80
  • Tüm gönderiler : 275
  • Ödül puanları : 0
  • Katıldı: 01 January 0001
Avcılar Hospital'da doğum yapan varmı???? - 15.02.2007 16:40:15
selamlar ben 29 haftalık hamileyim ve maddi nedenlerden dolayı hastanemi ve doktorumu değiştirmek zorunda kaldım. avcılar hospital hastanesi evime çok yakın acaba bu hastanede doğum yapan var mı? çok kararsızım yardımcı olursanız çok sevinirim. :-)

SELO-HERO
  • Tüm gönderiler : 1804
  • Bölge: İSTANBUL
Ynt: Avcılar Hospital'da doğum yapan varmı???? - 22.02.2007 17:11:06
canım ben hamile değilim ama şimdiden hastehaneleri araştırıyorum.avcılar hospıtal da yeni doğum yapan arkadaşım hiç memnun kalmamış hiç ilgilenmemişler ve bebeğide hastahaneden çıkana kadar yanından hiç almadılar.yani ilgi yok.TEBRİKLER ALLAH BANADA NASİP EDER İNŞALLAH ;)

iremzhr80
doktor? - 23.02.2007 10:59:15
canım, arkadaşının DR.u kim? doktordan memnun kalmış mı? öğrenirsen çok sevinirim. 
     şimdiden araştırma yapman çok güzel, ben bu konuda baya geç kaldım. mesjıma cvp yazdığın için teşekkür ederim. sevgiler...

SELO-HERO
  • Tüm gönderiler : 1804
  • Bölge: İSTANBUL
Ynt: doktor? - 24.02.2007 20:30:08
DR.NİL BİLGENMİŞ DOKTORUNDAN MEMNUN KALMIŞ DEDİĞİM GİBİ HASTAHANEYİ BEĞENMEMİŞ..

alinat
  • Tüm gönderiler : 55
Ynt: doktor? - 16.03.2007 02:44:28
Ben de 35 haftalık hamileyim ve maalesef şimdiye kadar gittiğim doktoru değiştirmek durumundayım. Evime en yakın olan Avcılar Hospitalden bu cumartesiye randevu aldım. Tek müsait olan doktor Faruk Beydi.. Acaba onun hakkında bilgisi olan var mı? Uff şurda birkaç hafta kaldı, doktor değiştirmek beni perişan etti

iremzhr80
Ynt: doktor? - 16.03.2007 11:40:47
canım ben bugün 14.15 de faruk beye gideceğim. bu 3. gidişim olacak, şimdiye kadar herhangi bir sorun yaşamadım. doktor iyi, zaten orada bir nil hanım birde faruk bey var, fauk beyin hastalarıyla konuştum hepsi memnun. benim doğum orada olacak, tek sorun hastaneye talep yoğun olduğundan kalabalık. sana bol şanslar diliyorum.

pisicikdurucuk
  • Tüm gönderiler : 835
  • Bölge: istanbul
Ynt: doktor? - 16.03.2007 14:51:38
Ben 4 yıl önce doğumumu bu hastanede yaptım ve doktorum Faruk Beydi.O zaman çok memnun kalmıştım.Hastane daha sakindi,hemşireler ilgiliydi ve bebeğe ilk gece hemşireler bakmıştı..Ama emzirme konusunda politikaları değiştiği için artık bebeği annenin yanından almıyorlar bu biraz zorlayıcı olabilir,özellikle sezaryen olacaksanız.Faruk Beye gelince çok yoğun,gerçi hastane de çok kalabalık.Randevu saatinde doktorla görüşmek pek mümkün olmuyor ben her seferinde en az yarım saat bekledim.Şimdi farklı bir hastaneye gidiyorum ama anladım ki kadın doğumcular hep böyle randevu saatleri hep sarkıyor maalesef.Ben de son zamanlarda hastaneden memnun kalmadığım için değiştirdi..Ama doktor için siz birebir görüşüp öyle karar verin...

alinat
Ynt: doktor? - 18.03.2007 11:29:08
Arkadaşlar teşekkürler,
Dün Faruk Bey ile tanıştım, uzman birine benziyor. Dediğiniz gibi hastane çok kalabalıktı, yaklaşık 45 dak bekledik, ama önemli değil. Faruk beyin konuşması güven vericiydi. Kendi adıma artık karar verdim, bu saatten sonra başka doktor aramak anlamsız olur zaten, bu yüzden doğumu Avcılar Hospitalde Faruk Bey ile yapacağım. Olumlu yorumlarınız için teşekkür ederim. Sevgiler,

nasya
  • Tüm gönderiler : 307
Ynt: Avcılar Hospital'da doğum yapan varmı???? - 27.03.2007 18:21:08
canım yazını tesadüfen gördüm ben hamile değilim henüz bekliyorum bende avcılar hospitıla gidiyorum doktorum nil hanım ama faruk beyin çok methini duydum ona gitmeyi düşünüyorum hastane hakkında bibilgim yok şuan ama sskyla anlaşma olduğundan beri bütün hastaneler kalabalık çok bekliyoruz hayırlısıyla kucana alırsın inşallah

iremzhr80
Ynt: doktor? - 31.03.2007 23:00:47
alinatcım senin doğum ne zaman?

iremzhr80
Ynt: Avcılar Hospital'da doğum yapan varmı???? - 31.03.2007 23:02:03
teşekkür ederim nasyacım. inşallah hayırlısıyla alırım bebişi kollarıma :-)

alinat
Ynt: doktor? - 03.04.2007 03:13:06
iremzhr80, benim doğum 26 nisan olarak belirlendi, şuanda 37ci haftadayim.. Faruk Beye en son 3 gün önce gittik.. kızım 3300 gr olmuş bile artık her an bekliyoruz.. Heyecanım iyice arttı geceleri uyuyamıyorum düşünmekten.. Bu arada doğumdan sonra nasıl geçtiğini ve ayrıca dr ve hastane konusunda detayli yorumlarımı yazarım.. sevgiler,

iremzhr80
alinat... - 05.04.2007 15:52:48
alinatcım ya sorma faruk bey bana 35 haftalık hamilesin dedi (takvime göre) ama ultrasonra 37 haftalık görünüyor. ilk önce 2 mayıs demişti doğuma şimdi 20- 25 nisan arası yaparız diyor, bebiş en son 3 kg idi. içimi acaba erken mi diye bir korku sardı. ama faruk beye güvenmek durumundayım hemen hemen aynı günlerde doğum yapacağız. umarım ikimizde bu işin üstesinden sağlıklı bir şekilde gelip bebişleri kucağımıza alırız.

alinat
Ynt: iremzhr80... - 11.04.2007 00:28:17
Canım dün yine kontrole gittim.. Faruk Beyin dediğine göre kızım artık hazırmış (3.5 kg), sezeryan isteseydim bu hafta yapılabilirmiş.. Ben yine de normal doğurmayı deneyeceğim, nasılsa şimdiye kadar sezeryan için bir sebep çıkmadı 38.ci haftam yarın bitiyor, ama henüz hiç sancı hissetmedim, sadece ufak kasılmalar.. Cumartesi günü tekrar hastaneye gideceğim. Belki de doğumlarımız aynı güne denk gelir, ne dersin Bu arada sen normal mi, sezeryan mı yapacaksın?

iremzhr80
alinatcım kafam çok karışık.. - 12.04.2007 15:53:16
canım bende pazartesi (9 nisan)gittim faruk beye. fakat benim işler biraz karıştı. ben sezeryan olacağım fakat adete göre 35 ultrasona göre 37 haftalık benim bebiş tabi bunda benim tüp bebekle hamile kalmamında etkisi var. faruk bey bana doğum için 23 nisan dedi. fakat bu hafta adete göre 37 ultrasona 39 oluyor acaba hangisi geçerli bilemiyorum. bebiş şu an 3 kg acaba erken mi davranıyorum diye kafam karıştı??

alinat
Ynt: alinatcım kafam çok karışık.. - 18.04.2007 23:30:18
İremcim, endişelerini çok iyi anlıyorum inan. Herşeyin düzgün pürüzsüz geçmesini istiyorsun, ancak bazen gözlerini kapatıp doktora güvenmek zorunda kalıyoruz. Tüp bebek olduğundan bahsettin, bence bu kadar uğraştıktan sonra riske atma ve doktorun dediğine güvenmekten başka çaren yok derim. Bu arada 37 haftalık bebişler artık prematüre değil normal sayılıyor.. Hele senin ufaklık 3 kg geçtiyse ve doktor hazır olduğunu söylüyorsa, bence tereddüt etme İnşallah bebişine biran önce kavuşursun

alinat
Ynt: alinatcım kafam çok karışık.. - 18.04.2007 23:40:17
iremcim, senin ufaklık kız mı erkek mi, merak ettim? Bu arada 2 gün önce Faruk beye kontrole gittik, bizim kızın kilosu 3700'e yaklaşmış ama çıkmaya hiç niyeti yok galiba 39cu hafta yarın bitmiş oluyor, ancak NSTde hiç kasılma gözükmüyor.. Artık son bir hafta kaldı, bir gelişme olmazsa, ben de sezeryana tamam derim herhalde 

iremzhr80
doğuma gidiyorum - 19.04.2007 16:50:29
evet alinatcım bende düşündüm faruk beye güvenmekten başka çarem yok. zaten hafif hafif plesantada kireçlenme başlamış. bende riske atmayayım diyorum. bebişte 3.300 kg olmuş. yarın sabah sekizde alacak doktor... 37 haftalık ama olsun ne yapalım. inş. iyi haberlerle dönerim benim için dua edin :-) (20.04.2007) küçük ece duru'mla kavuşacağız inşallah. bence sende faruk bey ne derse yap çünkü gerçekten alanında uzman bir dr. sezeryan derse kabul et canım zaten kilosuda baya var maşallah, kendini zorlama bence, hepimize bol şanslar...

pisicikdurucuk
  • Tüm gönderiler : 835
  • Bölge: istanbul
Ynt: doğuma gidiyorum - 19.04.2007 17:36:28
Size rahat ve sorunsuz doğumlar diliyorum.Ben de sezaryen oldum.Faruk Bey iyi bir operator.Kesi yerini de oldukça aşağıdan ve küçük yapıyor.Umarım siz de hiçbir problem yaşamazsınız...

alinat
Ynt: doğuma gidiyorum - 22.04.2007 14:14:25
İremcim, son yazını görünce öyle çok heyecanlandım ki anlatamam. Okuduğumda senin artık kızına kavuşmuş olman gerekiyordu.. Bir de cuma akşamı faruk beyde kontrolüm vardı.. Seni sordum ona, doğumun iyi geçtiğini bebişinin de sağlıklı olduğunu söyledi.. Hatta ordayken seni ziyaret etsem mi düşndüm, ama sonra zaten yorgunsundur diye rahatsız etmeyim dedim Canım, Allah küçük meleğini sana ve babasına bağışlasın, uzun ömürler versin! Artık 3 kişilik ailene mutluluklar diliyorum! Yalnız müsait olunca hastane, doktor ve sezeryan hakkında yorumlarını bekliyorum (meraktan çatlıyorum valla ) , acaba olumsuz bişey var mıydı yada bir önerin olur mu? Bu arada Faruk bey perşembeye kadar Londrada olacağı için ben de perşembeye kadar bekleyeceğim, kızım o zamana kadar doğmaya karar vermezse, cuma veya cumartesi sezeryan olurum herhalde..

iremzhr80
küçük meleğime kavuştum - 26.04.2007 22:37:06
canım küçük meleğime cuma sabah saat 08.20 de kavuştum. tüp bebek serüvenim böylelikle mutlu bir sona ulaştı çok şükür. ilgin için teşekkür ederim. keşke beni ziyarete gelseydin seni görmeyi çok isterdim. hastane ve doktor konusunda gerçektende doğru bir karar verdiğimi bir kez daha anladım. çünkü hemşireler ve faruk bey gerçekten çok ilgililerdi. faruk bey gece 11 de bile beni muayene etmeye geldi.
   sezeryan gerçekten kolay ama sonrasında biraz ağrılı bir yöntemmiş. fakat sezeryan olduğum için pişman değilim bugün bir hafta oldu ve ağrılarım nerdeyse azaldı. sadece ameliyathaneye giderken heyecandan ölüyordum o kadar :-) ama sakın korkma faruk bey gerçekten alanında uzman bir dr. dikiş yerinde nerdeyse iz bile yok. inşallah sende en kısa zamanda bebişine kavuşursun canım dualarım seninle.

alinat
Sonunda ben de doğuma gidiyorum! - 27.04.2007 18:28:25
İremcim, yeni mesajını görmek bana çok moral verdi, çünkü yarın sabah ben de doğuma gidiyorum!!! En son dün akşamki NSTde bebeğin kalp atışların güzel, ama hiç kasılmaların olmadığı çıktı.. Ben artık daha fazla beklemek istemiyorum, aptalca inat yüzünden bebeği riske sokmak bence anlamsız.. Faruk bey ile konuştuk, yarın sabah sezeryan ile doğum yapacağım! Çok korktuğumu itiraf etmem lazım, ama içimdeki ses doğru karar aldığımı söylüyor Senin olumlu yorumların (bir de tam zamanında cevabın) gerçekten moral oldu.. Off çok heyecanlıyım!!! Herşey bittiğinde nasıl geçtiğini mutlaka buraya yazarım..

ceylin01
  • Tüm gönderiler : 1994
Ynt: Sonunda ben de doğuma gidiyorum! - 27.04.2007 23:58:21
allah sana kolay doğumlar nasip etsin en doğru kararı vermişsin sezeryanla
şimdiden allah analı babalı büyütsün

iremzhr80
allah yardımcın olsun alinatcım - 28.04.2007 21:38:02
canım allah hayırlısıyla kurtarsın seni inşallah. ben bugün faruk beye kontrole gittim. durumum iyiyimiş dikiş yeride nerdeyse yok gibi. bende en doğru kararı vermekten dolayı çok mutluyum çünkü bebişin kordon boynuna dolanmış dr. tam zamanında almışız dedi. seninde haberlerini dört gözle bekliyorum.

seren78
  • Tüm gönderiler : 15
Ynt: doğuma gidiyorum - 01.05.2007 13:57:54

MERHABA BAŞKA AVCILAR HOSPİTALDE DOĞUM YAPACAK ARKADAŞLAR VARMI? DOKTORUM FARUK ÇEKMECELİ

seren78
  • Tüm gönderiler : 15
Ynt: AVCILAR HOSPİTAL - 01.05.2007 13:59:42
BAŞKA AVCILAR HOSPİTALDE DOĞUM YAPACAK ARKADAŞLAR VARMI? DR FARUK ÇEKMECELİ

Panuzova
  • Tüm gönderiler : 1234
Ynt: AVCILAR HOSPİTAL - 02.05.2007 08:14:48
Faruk Çekmeceli son anda sezeryan yapmak için mutlaka bir neden bulan doktorlardan arkadaşlar,
evremde4 arkadaş ve akrabam aynı şekilde sezeryan doğum yapmak zorunda kaldılar... normal düşünenelre için iyi bir seçim olmadığını söylüyorlar... paylaşmak istedim.

alinat
Ynt: allah yardımcın olsun alinatcım - 09.05.2007 11:49:29
Herkese çok teşekkür ederim, cevap yazmaya ancak fırsat bulabildim.. Evet sonunda doğum geride kaldı, küçük meleğime Selin'ime kavuştum Neticede merak ettiğim bütün o detaylar şimdi çok önemsiz geliyor, önemli olan kızımın yüzüne bakabilmek, uyurken seyretmek, emzdirmek, kokusunu duymak.. geri kalan herşey önemsiz, insan herşeye dayanır bunun uğruna. Neyse bu kadar duygusallık yeter söz verdiğim gibi yorumlarımı yazmak istiyorum. Dr Faruk Çekmeceli konusunda şunu söylemem lazım; gerçekten iyi bir uzman, sezeryanım iyi geçti, dikiş izi çok az gözüküyor ve ağrılar da 10 günde epey azaldı (ağrılar bebeğin bakımıyla uğraşmama engel olmuyor).. Ancak işi iyi yapmasına rağmen çok ilgili olduğunu da söyleyemem; hastanede yattığım 2 gün boyunca hiç kontrol ziyaretime gelmedi (sadece ameliyattan birkaç saat sonra o kadar), taburcu olurken de öylesine bir baktı, tamam korse kullanabilirsin ve bir hafta sonra kontrole gel dedi, o kadar Ama yine de başkalarına onu tavsiye edebilirim, çünkü iyi bir uzman.. Hastaneye gelince, hiç olumsuz bişey yaşamadım, personel ilgili ve güler yüzlü, faturada sürpriz yok.. bir tek eli ağır olan bir hemşire vardı gündüz vardiyasında, o biraz çektirdi bana.. ama gece vardiyasındaki hemşire melek gibiydi valla, eli çok hafif Sonunça hastaneyi de doktoru da başkalarına tavsiye edebilirim, tabi belki daha iyileri da var mutlaka, ama ben burdan memnun kaldığımı söyleyebilirim! Bu arada sezeryan yaptığıma hiç pişman olmadım. Kızım 3870kg, 54cm, baş çevresi 36 doğmuş.Çatım dar olduğu normal doğumda çok zorlanırdım.. Tek üzüldüğüm şey, kızımın doğduğu anı görmemem O anı görmek çok isterdim.. ama ne yapalım.. sonuçta şimdi yanımda.. önemli olan bu! Sevgiler,