ankarada dogum ucretlerı

Yazar Mesaj
ayseugur
  • Tüm gönderiler : 1141
  • Ödül puanları : 0
  • Katıldı: 01 January 0001
  • Bölge: ankara-izmirrr
ankarada dogum ucretlerı - 20.09.2007 23:02:22
merhabalar..ankarada ozel bı hastanede dogum yapmak ıstıorum hangı hastaneyı tavsıye edersınız.emeklı sandıgına ne kadar fark cıkartıyorlar.3,5 aylık hamıleyım.tesekkurederım..

nilll
  • Tüm gönderiler : 1815
Ynt: ankarada dogum ucretlerı - 21.09.2007 00:14:42
http://www.bebek.com/bebeknetforum/tm.aspx?m=556808&mpage=1&key=do%c4%9fum%2c%c3%bccret&#556808

üstteki linke bi bak istersen, ben de bişiler yazmıştım. sevgiler.

Jasminkaan
  • Tüm gönderiler : 3225
  • Bölge: Ankara
Ynt: ankarada dogum ucretlerı - 21.09.2007 10:35:05
Merhaba,

Bende doğumumu Güven Hastanesi'nde yapmıştım. Ama doktorum ve ekibi dışardan geldi. Hastaneden çok memnun kaldım. gerçi 16 ay oldu nerdeyse doğum yapalı çok net ücretini hatırlamıyorum. Direk hastanelerle de görüşüp bilgi alabilirsin.

Allah sağ salim yavrunuzu kucağınıza almanızı nasip etsin.

canan07
  • Tüm gönderiler : 868
Ynt: ankarada dogum ucretlerı - 04.10.2007 12:46:57
merhaba canım
ben akay hastanesinde doğum yaptım ama doktorum ve anestezistim dışardan geldiler epidural normal doğum yaptım....emekli sandığına bağlıyım 3.000 ytl biz ödedik sanırım emekli sandığı da 250ytl karşıladı....ancak hastaneyi hiç tavsiye etmem ben memnun kalmadım memnun kalmanın dışında çocuk dr si bebeğim sıkışıp oksijensiz kamıştı ve müdahale edemedi eğer başımdaki kendi dr um bebeğin yanına koşturup aspire etmeseydi belki de Allah korusun önemli hasarlar olabilirdi yavrumda.....onun dışında hemşirelik hizmetleri de iyi değildi....doğumdan sonra gece boyunca yanıma kimse uğramadı....ilk ayağa kalktığımda da sadece kalkacaksın dediler ve gittiler ve doğal olarak ben de kalktığımda düşüp bayılmıştım....kötü günlerdi ama yavrum yanımda şükürler olsun....kısacası akayı tavsiye etmem.....

naz 1-2
  • Tüm gönderiler : 464
  • Bölge: Ankara
Ynt: ankarada dogum ucretlerı - 22.10.2007 10:34:08
Fatih Üniversitesi Hastanesini tavsiye ederim, normal doğum yaptım fark olarak 1.ooo YTL ödedim.
Sezeryanda 1.500 sanırım. Kadın doğum doktorları çok iyi. Ancak yenidoğan ünitesi doktorlarından memnun kalmadım.
url=http://www.TickerFactory.com/]

binnaz006
  • Tüm gönderiler : 6631
Ynt: ankarada dogum ucretlerı - 15.11.2007 12:27:55
ankara da gerçekten çook temiz ve güzel özel hastaneler var..ama ben bebekte olabilecek bir soruna karşı özel hastanelerden korkmuştum açıkcası..çünkü bana göre ankara daki en büyük doğum hastanesi zekahi tahir..çünkü buranın uzmanlık alanı sadece doğum ve bebek...en büyük bebek küvezleri ve uzmanları burda var..bu nedenle ben doğumumu bu hastanede yaptım.

zekai tahirde özel normal doğum odası da vardı..500 ytl idi benim doğum yaptığım dönemde..ayrıca doğum sonrası suit odaları 300-den başlıyordu..odanın içindeki genişliğe feraha göre fiyatları artıyordu.

ayseugur
Ynt: ankarada dogum ucretlerı - 17.11.2007 14:27:42
tesekkkurler arkadaslar..

*aslgl*
  • Tüm gönderiler : 12603
  • Bölge: ankara
Ynt: ankarada dogum ucretlerı - 17.11.2007 14:33:34
ANKARALI ARKADAŞLAR NEDEN YAŞADIĞIMIZ ŞEHİRDEKİ ANKARA SAYFASINADA UĞRAMIYORSUNUZ BAKİMM

NEYSE BEN KIZIMI ÇAĞ HASTANESİNDE DOĞUM YAPTIM BİZ BAĞKURLUYUZ FARK OLARAK 800 YTL ÖDEDİK BEN MEMNUN KALDIM .BİR AÇIKLAMA DAHA YAPAYIM ANİ BİR DURUMDA ÖZEL HASTANELERİN ÇOĞUNDA ÇOCUK YOĞUN BAKIM ÜNİTESİ YOK İNANMAYIN  BENİM KIZIMDA DOĞUMDA PROBLEM OLMUŞTU DIŞKAPI SSK ÇOCUK HASTANESİNE SEVK ETTİLER ANLAŞMALARI BÖYLEYMİŞ.
ARAŞTIRMADAN KARAR VERMEYİN.ŞİMDİ BÜTÜN HASTANELERİN ANLAŞMASI VAR FİYATLAR AYNI ÇOK OYNAMIYOR.AMA DR. ÇOK ÖNEMLİ AMAN DİKKAT.

nurana
  • Tüm gönderiler : 44
Ynt: ankarada dogum ucretlerı - 24.11.2007 20:00:40
merhaba herkese,
sims ben de Fatih üniv.'e gidiyorum. Mart ayında doğum yapıcam. her seferinde sorucam muhasebeye unutuyodum. sağol fiyatları sen yazmışsın. herşey dahile neler dahil. mesela doğum öncesinde kaç gece kalabiliyosun ve sonrasında. bi de benim doktor yrd. doç olduğu için hoca parası geçerli değil mi. ayriyetten bu emekli sandığı için ödeyeceğimiz fark oluyor tabiki değil mi. Bi de ödemeler peşin mi, başka bi seçenek sunuyolar mı.
Git muhasebeye sor deme lütfen:)
Şimdiden sağol..

nurana
  • Tüm gönderiler : 44
Ynt: ankarada dogum ucretlerı - 25.11.2007 12:54:26
Çok sağol,
Ben ilk doğumumda 1 gece doğumdan önce yoğun bakımda kaldım yüksek tansiyon sebebiyle. Şİmdi de böyle olur diye endişeleniyorum. Dediğin gibi ayrı ücret alabilirler bunun için. Bir de ben zekai tahirde paşa paşa 4 gün kalmıştım özel odada. Burda iki gün de azmış. Doktor kontrolünde kalmak içimi rahatlatmıştı. Ben ilçeden geliyorum Ankaraya, ayrancı ters oldu şimdi bana. Bir de gazi üniv.'i araştırıcam. Bakalım oranın fiyatları nasıl. Üniversite hastanesi olmasına özellikle dikkat ediyorum o yüzden Ankara'ya geliyorum. Ücretler de daha makul olsaydı keşke. Tekrar teşekkür ederim.

*medine*
  • Tüm gönderiler : 46
Ynt: ankarada dogum ucretlerı - 07.12.2007 05:44:29
BENDE ÖZEL GÜVEN HASTANESİNDE YAPACAĞIM İNŞALAH .DOKTORUM VE ANESTEZİ UZMANIM DIŞARDAN GELİCEK .HER HANGİ BİR ÜCRET ÖDEMEYECEĞİZ SADECE REFAKAT ÜCRETİ BİR GECELİĞİNE 95 YTL .EĞER BEBİŞ SARILIK OLURSA 30YTL BUNLARI KENDİMİZ ÖDÜYORUZ.DOĞUM MASRAFININ HEPSİNİ EŞİMİN İŞ YERİ KARŞILIYOR.

*aslgl*
Ynt: ankarada dogum ucretlerı - 07.12.2007 10:53:12
hayırlı doğumlar diliyorum sizlere arada bir ankara sayfasınada uğrayında tanışalım

ayçin81
  • Tüm gönderiler : 8
Ynt: ankarada dogum ucretlerı - 27.12.2007 00:15:37
merhaba arkadaşlar ben de ankarada özel hastanede doğum yapmak istiyorum ama karar veremiyorum. fatih hastanesine gidiyorum. bugün öğrendim ki normal doğuma asistanlar giriyormuş ben de normal doğum istiyorum ve 6,5 aylık hamileyim. artık nerde doğum yapacağıma karar vermem lazım. lokman hekim hastanesi hakkında bilgisi olan var mı? kafam çok karışık yardımcı olursanız sevinirim

Z€HRAhsen
  • Tüm gönderiler : 2534
Ynt: ankarada dogum ucretlerı - 27.12.2007 04:11:23
ben ataturk hastanesinde dogum yaptim tabiki ucretsiz ssk liyiz ama sanirim ozelde yapsam bu kadar ilgi gormezim esim ozel oda ayarlamisti aslinda ucret odeniyor ama 24 saat kalmadigim icin hic bir ucret odemedim dogum yapacak arkadaslara siddetle tavsiye ederim
personel doktorlar harika
cok ilgileniyorlar

gokten
  • Tüm gönderiler : 80
Ynt: ankarada dogum ucretlerı - 27.12.2007 11:38:24
Merhaba,
Ben geçensene 7 Ocak'ta Fatih Üniv. doğum yaptım. Ücretlerini tam hatırlamıyorum eşim ilgilenmişti ama doğumla ilgili hizmetlerinden ben memnun kalmıştım. Ayrıca normal doğuma asistanlar girmiyor benim bildiğim. Ben sabaha karşı beşte sancılandım, Hastaneye geldiğimizde 5 dk. düşmüştü sancılarım, hemen muayene edip odaya aldılar ve doktor her 5 dk. bir gelip kontrolümü yaptı. Hemşireler de keza öyle yardımcı oldular, ben epiduralsiz normal doğurdum, hatta bebeğin başı yukarıdaydı biraz, sezeryan olma ihtimalim vardı, doktorum beni yönlendirerek, nasıl ıkınmam gerektiğini söyleyerek normal doğuma devam ettik allaha şükür. doğum sırasında da doktorumun ve hemşirelerin yardımlarını ve yüreklendirmelerini unutamam, benim doktorum elif hanımdı, çıtı pıtı minnacık bir doktordu hatta.
Ancak benim de tavsiyem bebekle ilgili muayenelerinin özel hastaneye gidilmesi yönünde, ben de fatih'in bebek muayenelerinden pek memnun kalmadım, aslında kişiye göre de değişir ama siz bilirsiniz. hayırlı ve kolay  bir doğum dilerim.

ayçin81
Ynt: ankarada dogum ucretlerı - 27.12.2007 13:22:09
fatih hastanesinde elif kılıç diye bir doktor var ve o da asistan acaba sizin doktorunuz elif kılıç mıydı? 

gokten
  • Tüm gönderiler : 80
Ynt: ankarada dogum ucretlerı - 28.12.2007 14:15:09
Ayçin, Benim doktor evet Elif Kılıç 'tı ama, hiç asistana benzer bir hali yoktu açıkçası,  yanında hemşireleriyle beraber gayet uzman doktor gibi yaptırdı doğumumu, şimdi baktım sitesine fatihin gerçekten de arş. gör. diyor. Haklıymışsın ne diyeyim, ama dediğim gibi ben doğum olayından memnun kaldım hastanenin, istersen muayeneye gidip kendin de görebilirsin, ama için rahat etmiycekse uzman doktor da isteyebilirsin herhalde. Kolay gelsin.

...dP...
  • Tüm gönderiler : -1379
Ynt: ankarada dogum ucretlerı - 28.12.2007 23:53:04
başkent hastanesinde 1800 ytl civarı bişey ödemiştik ama doktor indirimimiz vardı...

ayçin81
Ynt: ankarada dogum ucretlerı - 08.01.2008 18:28:30
fatihteki doktorun kim ben orda Emine İlknur Gümüş'e gidiyordum ve bana normal doğum yaparsam giremeyeceğini söyledi

ayçin81
Ynt: ankarada dogum ucretlerı - 09.01.2008 19:49:33
sanırım senin doğumuna az kalmış eğer normal doğum yaparsan beni doktorunun girip girmediği konusunda bilgilendirir misin? Hastaneyi aradım Aylin hanım henüz izinden dönmemiş. Bu ayki kontrolümde Lokman Hekim Hastanesine gidicem

ayseugur
Ynt: ankarada dogum ucretlerı - 10.01.2008 16:14:47
aycıncım merhabalar.. bende su an ozel kecıoren hastanesıne gıdıorum ama cok ıcıme sınmıo doktorum dogum ıcın..
lokman hekıme gıdınce benıde bılgılendırır mısın? bı arkadasım gıdıo cok memnun lokman hekımden.
senın ne kadar var doguma?
sims sanada hayırlı dogumlar dılıorum.

ayçin81
Ynt: ankarada dogum ucretlerı - 10.01.2008 22:58:14
31 haftalık doğumuma 9 hafta var. lokman hekim için ben de iyi diye duydum doğuma doktorun giriyormuş hemşireler ilgiliymiş, orda doğum yapmış birinden duydum, 16 sında gidicem bilgi veririm

ayçin81
Ynt: ankarada dogum ucretlerı - 12.01.2008 17:45:35
sims seninkinin en azından girme ihtimali var benim doktorum ilknur gümüş normal doğuma girmiyor ama "tüm doktorlarımız çok iyi gönül rahatlığıyla doğumunu hastanemizde yapabilirsin" demişti bana. hastane bana uzak olmasa orda yapardım doğumumu çünkü iyi şeyler duydum hastane hakkında. şimdi lokman hekim hastanesine gitmeyi düşünüyorum evime çok yakın ve doktorun giriyor doğuma.
sims inşallah hayırlısıyla atlatırsın Allah yardımcın olsun 

ayçin81
Ynt: ankarada dogum ucretlerı - 16.01.2008 19:01:10
ayse_ugur bugün gittim Lokman Hekime. Doktorum Elif Terzi çok memnun kaldım kendisinden. çok ilgili, iyi bilgi veriyor. bundan sonra oraya gidicem doğuma da kendisi girecek.

ayseugur
Ynt: ankarada dogum ucretlerı - 16.01.2008 23:23:25
aycıncım tesekkurederım. bende sevgı hanımdan randevu aldım onu bı denıcem ınsallh ıı olur. hayırlı dogumlar dılıorum sana..

balimmm
  • Tüm gönderiler : 1551
  • Bölge: ANKARA
Ynt: ankarada dogum ucretlerı - 12.02.2008 16:58:38
ayşe ugur ben keçiören hastanesiden hiç ama hiç memnun kalmadım daha ilk kontrollerimde nefret ettim hastaneden sen memnunmusun? doktorunda murat beymi yoksa şişko

alita
  • Tüm gönderiler : 5
Ynt: ankarada dogum ucretlerı - 12.02.2008 18:14:47
arkadaşlar iki çocuk annesiyim iki doğumumuda lokman hekim hastanesinde yaptım çok memnun kaldım tavsiye ederim .dr olarak ta sevgi hanımı tavsiye ediyorum.kontrole gittiğin doktorun doğumuna giriyor.gün ve saat farketmiyor kaçta gidersen git hemen doktor bilgilendiriliyor.ilk doğumum pazar günü olmuştu doktoruma haber verdiler ve doğumuma kendisi girdi.ben de o gelmeden doğurmadım zaten ayyy ne reklam oldu ama bir daha doğurursam bana indirm yapsalar bari

*aslgl*
Ynt: ankarada dogum ucretlerı - 13.02.2008 10:06:00
ankaralı hanımlar sizi yaşadığımız şehirdekiler bölümündeki ankara sayfasınada bekleriz.
haıyrlı doğumlar

sandyy
  • Tüm gönderiler : 5600
  • Bölge: İstanbul
Ynt: ankarada dogum ucretlerı - 13.02.2008 12:07:25
Kızlar emekli sandığına tabi çalısansanız  doğumdan sonra da doğum ücreti diye bir para veriliyor,ne kadar olduğunu bileniniz var mı acaba içinizde?

ayseugur
Ynt: ankarada dogum ucretlerı - 13.02.2008 12:55:03
balımm ben cok memnunum doktorum mıne hanım. onda dogum yapan arkadaslarımda var cok memnun kaldılar. sen neden memnun kalmadın? ama tabı dogumda ne olur bılemem hayırlısı artık. sen doktordan mı memnun kalmadın hastaneden mı?

balimmm
Ynt: ankarada dogum ucretlerı - 13.02.2008 15:14:59
canım hem doktordan hemde hastaneden memnun kalmadım resmen para delisi bi hastane dr'um murat beydi adama derdini anlatamıyosun kapıveriyo hemen azarlıyo seniultrasona başka dr bakıyo sonuçlara başka dr bakıyo sözde özel yani.bizden ilk kontrol için 85 ytl aldılar 15 gün içinde yapılan muayenelerde ücret alınmıycak dediler ama her defasında 30 ytl daha aldılar.ultrasona almadılar kanamam var dedim çok yoğunuz deyip gün atıyorlar bi kaç gün sonraya gel diyolar bebeğime yada bana bişey olurmu olmazmı umurlarında değil başhekime gidip söyledik yeniden ücret aldılar ve ultrasona soktular yani şişleri güçleri para

ayseugur
Ynt: ankarada dogum ucretlerı - 13.02.2008 16:12:39
Sevilcim ben cok sasırdım gercekten ben 16 haftadan berı mıne hanıma gıdıyorum basta bıraz ılgısızdı ama sımdı cok ıyı. 15 gun ıcındede vermıoruz bız ucret.. odalarını falanda gezdım hemsıreler cok ıyı davranıo.. herkese denk gelen farklı sanırım. sımdı nereye gıdıosun hayırlı dogumlar dılıorum sana hatta oncelıkle hayırlı olsun dıyım cok yenı cunku

balimmm
Ynt: ankarada dogum ucretlerı - 13.02.2008 18:14:04
şimdi kendi druma gidiyorum fatih üniversitesin hast.hoşderede güya yakın diye orayı tercih etmiştim keçiören hast.etmez olsaydım.