MART,NİSAN,MAYIS 2008 ve SÜPRİZ ŞUBAT KUZULARI BURADA

Sayfayı değiştir: << < ..71727374757677787980.. > >> | Sayfayı gösteriyor 73 of 248, mesajlar 2881 to 2920 of 9920
Yazar Mesaj
birbebek
  • Tüm gönderiler : 3780
  • Ödül puanları : 0
  • Katıldı: 01 January 0001
Ynt: MART,NİSAN,MAYIS 2008 KUZULARI BURADA - 29.06.2008 16:14:34
HErkese merhaba iyi bari çok kaynamamışsınız ben hala Ankara'dayım. KPSS'ye girmek için gelmiştim birazdan İstanbul'a yola  çıkacağız. Fırsat bulunca bakayım dedim. En son gördüğüm mesajda Zeynepçim yazmışsın inşallah iyi geçmiştir diye. Teşekkürler  Ama çalışmadığım için çok iyi değildi  Seneye inşallah kursa gidip yeniden sınava gireceğim bu senem yandı malesef kızıma feda olsun

Cuma günü de burada mesajı gördüm ama yazamadım. Reyhan'a çok geçmiş olsun. Mesajı görür görmez de aradım ama tlfonu açan olmadı. Sanırım işi vardı bir daha da arayamadım. İnşallah şimdi daha iyidir.

Umut'a maşallah bütün fotoğrafları harika. Oyun halısı da çok şeker, mutlu mutlu oynasın üzerinde.,,

Seray da iyice dönmeye başlamış ona da kocaman maşallah. Teyzenin kızına da Allah inşallah anneliği tattırır ve isteyen herkese sağlıklı bir bebek dünyaya getirmeyi nasip eder.

Marla Esracım ben duşta birlikte yıkanmaya iyice alıştım küvetimi karşı komşuya verceğim bari evden onun kalabalığı kalksın.

Esracım pnömokok konusunda doktorun ne diyorsa o doğrudur her doktor farklı malesef

Duygucum yan yatırma yastığı işe yaramış en azından artık daha rahat edersin. Uyku konusunda da ne işe yarıyorsa onu yapmak lazım. Ben de düzenli her gece yıkıyorum. Yöntemleri deneye deneye bulacağız inşallah  KAkayı da bildiğim kadarıyla tüm bebekler fışkırtarak yapıyor.

Ohh Zeynep tatilin başladı gözün aydın

Duygucum sivrisinek için ben şu cız cızlar var ya onlardan alacağım. Baktım ama büyük vardı küçük kalmamış gelmesini bekliyorum

Oyun halısında Ece de keyfi yerindeyse iyi vakit geçiriyor ama ağlıyorsa filan susmuyor

birbebek
Ynt: MART,NİSAN,MAYIS 2008 KUZULARI BURADA - 30.06.2008 00:35:00
Taa Ankara'dan İstanbul'a geldim, kızımı yıkadım, doyurdum, uyuttum ancak oturdum bir bakıp yatayım dedim kimse yazmamış  Neredesiniz kızlar  

Okumada kaldığım yerden devam edip yazayım

EDİT 1: Serapçım geçmiş evlilik yıldönümünüz kutlu olsun  Irmak artık büyüdü ben bile gece 120 cc veriyorum  Armut da şifa olsun. Ben kime sorduysam o Milupa'nın mamaları hakkında aynı şeyi duyuyorum. Bebekler onun sebze olanlarını sevmiyormuş sadece meyve olanları seviyorlarmış. Bende çalışmayı düşünüyorum ve nasıl bırakacağım diye dert yanıyorum ama onların geleceği için çalışmamız lazım
EDİT 2: OO Ferahcım ne güsel gelinlik giyecekmişsin, bende hep oğlum olursa sünnetinde giyeceğim derdim herkes sen o gelinliğe doğumdan sonra zor sığarsın demişti. Oğlum olmadı zaten giymeyeceğim ama o gelinliğe de sığabilir miyim onu hiç bilmiyom

Kıss Zeynep bende kalabalıktan nefret ederim ama gelin çiçeği de atılmaz  Benimki ortada olmadığı için gözüme batmıyor ortada olsa belki bende sıkılırdım. Gelinliğimle birlikte kaldırmıştım. Birgün hepimiz gelinlikli çıtır resimlerimi koyalım mı ne güsel olur

Ferahcım çok çılgın gördüm seni kaçtın demek  Ama her şeyin düzelmesi çok güsel, maşallah, hiç bozulmasın inşallah.

Ayy yavrum Seray'a çok geçmiş olsun, çekmediği kalmadı. Şimdi de abisi ısırmış

Oo Reyhan iyileşmiş gezmelere gitmiş çok sevindim  

HErkesi öptük [sm=kiss.gif]

<mesaj tarafından düzenlendi birbebek on 30.06.2008 01:11:46>

esmita
  • Tüm gönderiler : 2941
Ynt: MART,NİSAN,MAYIS 2008 KUZULARI BURADA - 30.06.2008 01:34:47
selam
ferahcım sen şu su konusunda benim kadar dolu olmadığından sadece gülümsemekle yetinebilmişsin.ben yetinemezdim
canım benim çok güzel olur gelinlik giymen.çok iyi düşünmüşsün.içinde de kalmamış olur.annen falan da çok duygulanır eminim  çok şanslıymışsın ki eşin gibi bi adama denk gelmişsin.seni mahçup etmemiş.ben kendi kendinize nikah yaptığınızı biliyodum ama işin tam boyutunu bilmiyodum.neyse ki geride kalmış o günler.şükür ki seni çok seven ve değer veren bir kocan ve dünyalar tatlısı nur topu gibi bir oğlun var  Allah hep güldürsün yüzünüzü
aynen fotoları bekliyoruz mutlaka
oğluşunun uykusuna da maşallah.ecrin de güzel uyumaya başladı yine.kaç saattir uyuyor.hadi ben bi foruma gireyim dedim.inşallah beni uyutur gece.dün de arkadaşlarda kaldık.orda da maşallahı vardı.hiç huıysuzluk yapmadı.gece bile hep uyudu.2 sefer falan emmeye kalktı yine uyudu.
canım ben mantarı bir de fırında kiremitte üstüne kaşar rendeleyerek yapıyorum.çok güzel oluyor
çok saol feridecim.bakarım almanyada o çaya
şaka maka çok az kaldı kızlar,cuma gidiyoruuumm
serapcım senin vicdan yapacak bi durumun yok tatlım.sütün yetmediği için ek gıdalara başladın.bu durumda kim olsa aynı şeyi yapmak zorunda
feride nasıl pişiriyodun buharda sebzeleri?berkay rota virüüsüne mi yakalanmıştı?aşı olmamış mıdı??
ben balık yemeyeli aylar oldu
kıyamam canım ya.kesinlikle bilkerek yapmamıştır bence de berkay.sevmiştir aklısıra.o da korkmuş ağlamış baksana kıyamam.dediğin gibi yalnız bırakmamak lazım,çocuk çünkü akıl edemez
takma ayşegülcüm.inşallah seneye başarırsın
senin fikir de güzelmiş,oğlunun sünnetinde gelinlik giymek
evet yollayalım gelinlikli ve çıtır fotolarımızı
ben de maslaştım reyhanla.hayatımın en kötü günüydü demiş.kıyamam ya  iyi bari silivriye gidiyolarmış.değişiklik olur ona da.
dün de ayşe msj atmış.gece geç görmüştüm.anca bu gece cvp yazabildim.yazlıkta çok sıcak demiş ama eren daha iyiymiş.çok yoruluyorum tail gibi olmadı demiş (malesef artık kaderimiz bu )sizleri sormuş herkes iyi mi diye.reyhanın operasyon geçirdiğini yazdım.çok özlemiş selamı var.

ben de yatayım bayanlar.ecrin de kaç saattir uyuyo ne güzel.aslında bu fırsatı değerlendirseydim iyi olacaktı

Allah'ımın hediyesi Ecrin'im benim.aşk böceğim :)

Namaste
  • Tüm gönderiler : 5443
  • Bölge: Antalya
Ynt: MART,NİSAN,MAYIS 2008 KUZULARI BURADA - 30.06.2008 10:13:30
cumartesi akşam 19.30'da başladı.... gece 23.35'de sustu..
pazar... akşam 19.00'da başladı gece 22.15'de sustu.
pazartesi sabah 06.05'de başladı.... saat 10 yeni sustu ve uyudu... (çok huzursuz uyuyor, elinden gelse uyanacak ve yine ağlayacak...)

ama ne ağlamak!! sanırsınız etini kesiyoruz!  katıla katıla ağlıyor! komşular gelecek sanırım yakında, bakamıyorsunuz siz verin biz bakalım diye.. o kadar bağırıyor! tek sakinleştiği yer memem oluyor o da her zaman işe yaramıyor!..
şuanda bile ağlıyorum bunları yazarken...
sinirlerim iflas etmiş durumda..
sanırım deliriyorum artık!..
sesi kısıldı artık ağlamaktan, çatal çatal çıkıyor..
ağlama krizlerine giriyorum sık sık bende,
neden böyle oluyor ki 
bir şey yapamamak delirtiyor beni..
eşim deseniz o zaten kafayı yedi, bunalımda!... 
randevumuzu aldık, öğleden sonra yeniden doktora gidicez...

ama belki sizden birilerininde  bir fikri vardır..
çevresinde ya da bebeğinde bunu yaşayan var mı?

yine başladık!!...

birbebek
Ynt: MART,NİSAN,MAYIS 2008 KUZULARI BURADA - 30.06.2008 10:25:31
Duygucum çok üzüldüm  Ama sinirlerine hakim olmaya çalış kendini bu kadar yıpratma. Keşke yanında yardım edecek birileri olsaydı. EŞin için de çok zor, ağlayan, susmayan ve uyumayan bebekle uğraşmak çok bunaltıyor. Allah yardımcınız olsun. Ben de doktora sürekli ağlıyor demiştim, muayene etti. Keyfi ağlıyor demişti. Akşam olmaya başlayınca strese giriyordum bu gece nasıl geçecek diye. Her sabah oh bu gecede bitti diyordum. Çünkü hiç uyumuyordu bir de yatırıyorduk uyanıyordu. Annem sabaha kadar ayağında sallayarak tutardı  Duygucum Allah sağlık versin de ağlasınlar ne yapalım bugünler de geçecek diye düşün. Başka türlü olmaz.

Esracım gitmene çok az kalmış, iyice gez dolaş oralarda. Ablanla hasretini gider mis gibi  Gelinlikli resimler için de önceden zaman belirleyelim aynı anda koyar kaldırırız. Hem de herkes görmüş olur.

Ayşe'nin tatili tabii zor olur, ben başka yerde kalınca kızımın düzeni hemen bozuluyor. Cumartesi-Pazar toplam 1 saat öğlen uykusu uyumadı

esmita
Ynt: MART,NİSAN,MAYIS 2008 KUZULARI BURADA - 30.06.2008 10:42:28
duygucum kıyamam ya.öyle kendini yırtarcasına ağladı mı insan çok kötü oluyor,çıldırası geliyor anlıyorum.ecrin de yapıyodu onu.şimdi arada nadiren yapıyor.bu geçici bi süreç tatlım bu şekilde düşün.hiç kolay değil.Allah sabır versin.fön makinesinin sesiyle falan sakinleşmiyo mu?ecrin de biraz işi yarıyo.gidin bakalım doktora ne dicek
benim eşim de artık bunalımlarda.akşamları genelde ağlıyo ecrin.işten zaten stresli ve yorgun geliyo.sonra evib stresi.doğrudüzgün dinlenemeden çocuğu avutmak zorunda kalıyo.ben de yardımcı olsun diye üstüne gidiyodum çok.panik atağı nüksetti yine  cumartesi oldu beraber gezmeğe gidecektik guya.yolda oldu.çok korktum.ve çok uzun sürdü.daha önce varmış eşimde,hap kullanmış.biz beraber olduğumuzdan beri bu şekişlde olmamıştı hiç.demin yine tekrarlamış işyerinde.yarın doktordan randevu aldık.çok üzülüyorum  biyandan onu bu halde bırakıp gitmek istemiyorum ama biyandan da onun adına çok seviniyorum.sıcaklarda evde tıkılıkalmaktan,dinlenemeden,çocukla uğraşmakatan falan çok bunaldı.hiç değilse akjşamları çıkar biyerlere arkadaşlarıyla görüşür,geceleri annelerinin terasında yatar serin serin.ne zamandır dert yanıyodu adam.ben de bi o kadar üstüne gidiyodum.şimdi çok üzülüyorum.bilseydim böyle olacağını çok daha anlayışlı davranırdım

dafne62
  • Tüm gönderiler : 2758
  • Bölge: Honolulu :)
Ynt: MART,NİSAN,MAYIS 2008 KUZULARI BURADA - 30.06.2008 11:08:07
Günaydın kızlar.Kaç gündür henüz yeni girebiliyorum.okuyamadım hiç bişi zeynepçim yazıcağını sölemişti saolsun.haberiniz olduğu gibi bi operasyon geçirdim.küçük bir müdahale demişti doktorum,1.5 saatte tamamlanan narkozlu bir kürtaja dönüştü olay Hayatımın en kötü gününü geçirdim.narkoz aldığım için kızımı 6 saat emziremedim.operasyon öncesi ancak 60 cc süt sağabilmiştim.Ablam zor bela 50 sini verebilmiş.kaşıkla ve biberonla almak istememiş kuzum.3 saat hastanede kaldıktan sonra bi geldim ki içini çeke çeke ağlıyo kuzum beni görünce daha da çok ağlamaya başladıdefne ağladı ben ağladım.mama aldık zor bela emzirmeme 1 saat kala 30 cc verebildim.son 1 saatti biraz sakin geçirdi ama ben emzirene kadar ve sonrasındada tabi ağlamaktan helak oldum.defne doğduğundan beri yalancı memeye alıştırmaya çalışıyodum almıyodu.yavrum o gün çaresizlikten nasıl emiyodu yalancı memeyi görmeliydiniz.tabi o öle umarsızca yutacakmış gibi emdikçe ben gene ağladım çocuğum o kadar açtıki o memeden bile medet umuyodu mamayı vermeme rağmen uyuyamadı kızım.meme istiyodu çünkü.en soonun da saatimiz geldi ve emzirdim kızımı.yavrum öyle bir yapıştıki mememe hemencik gözleride kapandı.uyudu ama mememi bırakmadı.bende hiç çekmedim istediği kadar emsin emmese bile mememde kalmak istiyosa kalsın diye inanın tüm gün boyunca ne gireceğim operasyonu,ne almaktan o kadar korktuğum narkozu,nede çıktıktan sonra çektiğim acıyı düşündüm.tek düşündüğüm kızımdı ondan ayrı kalmak ve çocuğum açken emzirememek çok kötü bişidi.Allah bidaha tekrarını göstermesin,hiç birimizede böyle şeyler yaşatmasın inşallah.

Sonuç olarak operasyondan sonra 2 gün boyunca hiç kanamam olmadı.Ama bu gün gene başladı off çıldırıcam yaaa

Kuzum Sen Benim Uğurumsun.
Şükürler Olsun Seni veren Rabbime.
Bahtın Güzel Olsun Bebeğim

feris
  • Tüm gönderiler : 2424
  • Bölge: Isvicre/Izmir
Ynt: MART,NİSAN,MAYIS 2008 KUZULARI BURADA - 30.06.2008 11:17:38
Duygucum Berkayda uc ay cok cektik.Tek rahatlatan sokakta bebek arabasiyla gezdirmekti.1,5 ay sokakta sabahladik.Seray hala deliler gibi agliyor.Su reflu icin olan ilactan ve boyun terapisinden sonra iraz duzene girdi.Ama uykusu gelince insani caresiz birakacak kadar cok agliyor.Kusmasi varsa doktora refluyu sorun belki bir ilac onerir.Bir deomurgasini kontrol ettirin..Seray artik hem boynunu iki yana cevirebiliyor hem de dedigim gibi daha azaldi aglamalari.Ama hic merak etme gececek.Seni cok iyi anliyorum.MErak etme sen cok iyi bir annesin.Benimde ilk dusundugum ben bakamiyorum oluyordu.Simdi dusununce guluyorum.Bir iki ay sonra beraber guleriz.
Reyhan cok gecmis olsun canim ama kurtaj gibi bir operasyonsa simdi kanaman olmasi normal..Gecmis olsun tekrar.
BErkay cagiriyor gitmeden bizden bir iki resim.

[image]local://269128/A38567D506DF434D8C377CE9D07EBAAD.jpg[/image]

[image]local://269128/97B5C9CADD8944CDB197EBA6768903D5.jpg[/image]
Eklenen resim(ler)

zzeynepp
  • Tüm gönderiler : 3275
  • Bölge: İstanbul
Ynt: MART,NİSAN,MAYIS 2008 KUZULARI BURADA - 30.06.2008 11:27:12
Günaydııınn

Dün amcaoğlumun düğününe gittik o yüzden giremedim. Çok güzel oldu düğün ama Floryada olduğu için dibinde havaalanı uçaklar inip kalkıyodu sürekli ve acayip gürültü yapıyolar inip kalkarken. bi de kır düğünüydü o yüzden sesleri fazlasıyla hissettik en çok ta oğlum etkilendi tabi. Biz bile rahatsız olduk o ne yapsın. Bi süre iyi idare etti sonra ağlamaya başladı tabi bi de her gören kucağına almaya çalışıyo ben çocuğu avutmaya çalışıyorum bi taraftan  Neyse güzel oldu düğün son yarım saat falan da Umut uyudu Allahtan eve geldik tabi bizimki uyandı yine başladı ne emiyo ne uyuyo ne zaman değişik kalabalık gürültülü ortama girsek böyle oluyo zaten. 1 buçuğu geçiyodu uyudu annem var Allahtan o salladı da uyudu yaa ben sallayınca uyumuyo neyi beceremiyorum acaba[sm=rolleyes.gif] sonra düğünden foto eklerim oğlum sportif damat oldu. Kendi düğün fotolarımızı koymak ta çok güzel fikir ben yokken yapmayın sakın yarın köye gidiyorum biraz kalıcam daha belli değil ne kadar. ben de kara kara düşünüyorum Ayşegülcüm köyde yine akşamları huzursuzlanacak diye gerçekten düzenleri bozulınca etkileniyolar.

esmitacım geçmiş olsun eşine iyi bi tedaviyle üstesinden kolayca gelirsiniz senin de anlayışlı olman lazım tabi. Hepimiz arada psikolojik olarak zor dönemlerden geçiyoruz panik atak ta zor tedavi edilmesi lazım bi an önce yoksa kendini çok yıpratır. İyi yapmışsınız randevu almakla

Reyhancım sen de fotoları görünce haber ver de sileyim artık senin için silmedim şeker

Duygucum çok zor biliyorum bizim kolikten dolayı çok ağlama krizimiz oldu bence sizinki de aynı saatlerde oluyosa değşik bi ağlamaysa kolik olabilir ama bilmem yine tek çare masaj rezene kendin sakin olmaya çalışacaksın ki çocuk ondan etkilenmesin ama çok zor biliyorum zamanla geçecek inşallah az kaldı canım.

Reyhancım çooook geçmiş olsun canım yaa içim parçalandı yazdıklarını okuyunca telefonda da öyle olmuştu. malesef bazen bu tarz sorunlar olabiliyo keşke olmasaydı inşallah kanaman önemli bi kanama değildir olabilecek bişeydir. İnşallah dertlerin bitmiştir. doktora sordun mu kanamayı? hemen de kesilmez sanırım ama.

EDİT: Feridecim çok tatlı bu kız yaa gözlere bakın yaa cam gibi  maşallah sen de çok güzel çıkmışsın. Eliyle de emziği tutmuş Umut ta artık ağzına emzik sokunca eliyle tutup çıkarıyo bazen diliyle de ittiriyo zaten hiç sevmiyo bi de emziğin arasından parmağını sokup parmağını emiyo sinir oluyorum
<mesaj tarafından düzenlendi zzeynepp on 30.06.2008 15:43:19>

esmita
Ynt: MART,NİSAN,MAYIS 2008 KUZULARI BURADA - 30.06.2008 11:33:25
reyhanım çok zor bir gün geçirmişsin

birbebek
Ynt: MART,NİSAN,MAYIS 2008 KUZULARI BURADA - 30.06.2008 11:59:13
Esracım eşine geçmiş olsun. Ama kendini suçlama, biz gün boyu uğraşıyoruz bebeklerle ve bunalıyoruz gelince de hırsımızı kocalardan çıkarıyoruz galiba. Çocuk büyütmek zor bir süreç onların da yardımına ihtiyacımız var

Reyhancım hoşgeldin, çok geçmiş olsun canım. Allah bir daha ayırmasın kuzucuğundan. İnşallah kanaman da artık düzene girer

Feride ya bu kız çok tatlı yerim ben onu. Maşallah prensese 

Zeynepçim Ece de kalabalık ve gürültüden hiç hoşlanmıyor, alışveriş merkezlerinin yemek katında çok kalabalık ve sürekli uğultu oluyor ya ona uyuz oluyor çocuk. Düğünde ne yapar acaba  Bizim de arkadaşların düğünü olacak inşallah uslu durur. Sizin de düğün resimlerini de bekliyoruz.

Sende yarın gideceksen bu akşam belli bir saatte gelinlikli fotoğraflarımızı koyalım mı

Duygucum şimdi aklıma geldi şu Johnson Baby Bad Time var ya çok işe yarıyormuş zaten nörolojik olarak da test edilmiş. Bizim şampuan bitince bende ondan almayı düşünüyorum

dafne62
Ynt: MART,NİSAN,MAYIS 2008 KUZULARI BURADA - 30.06.2008 12:02:25
Esracım üzüldüm canım ya eşin demek panik atak krizlerinde ne yapıyo panik atak oldumu merak ettim yolda tuttu demişsin ya.Evet madem bu kadar strese girdiniz belkide biraz ayrı kalmak hepinize iyi gelir.Sende git ablanın yanında misler gibi dinle kafanı canım.buralardan hiç bişi düşünme.kolay kolay bu fırsat bi daha ele geçmez son saniyesine kadar tadını çıkar

Duygucum Allah yardımcınız olsun canım.Ne zor değilmi çocuğun ağlıyo ve bişi yapamıyosun İnşallah çabuk geçer canım  bu durum.Allah sabır versin eşinede sanada.Artık yeni bir duam var belki sende buna katılırsın,tabi hepinizin katılacağından da eminim.Diyorum ki Allahım sen önce bana sağlık ver ki kızıma çok iyi bakabiliyim.Babamıza sağlık versinki kızımın ihtiyaçlarını karşılayabilelim.Kızımızı bize bizi kızımıza bağışla yarabbim ki mutlu bir aile olabilelim

Ayşegülcüm sağlık olsun.Daha küçücük çocuğun var sınava hazırlanamaman çok normal canım.inşallah seneye başarırsın.Beni aramışsın çağrılarda yok canım başka bi numaradan mı aradın? gerçi başka bi numaradan çağrı varmıydı onuda bilmiyorum.bi kaç gündür doğru dürüst bakmıyorum tele.tesadüfen elimdeyken arayan mesaj atan olursa anca cevaplıyabiliyorum.Ama saol canım düşünüp  aradığın için

Bende kızımla beraber yıkanıyorum artık.Küvet,file tarihe karıştı bizim için.Hemde böyle daha çok suda vakit geçirtebiliyorum kızıma.Ve çok keyif alıyorum çooookkkk.Tavsiye ederim.Zeynebim özellikle sana anladın sen onuTatilinde başladı artık hadi gözün aydın  köye gidecekmişsin iyi tatiller ama gerçekten bebekler çok huysuzlanıyo ortam değişince.dün akşam silivride defneyi uyutana kadar akla karayı seçtim Ama eve gelince mışıl mışıl uyudu.

oyyy oyy maşallah serayada güzel annesinede.çok güzel bi kız bu annesi,bahtıda güzel olsun inşallah.Teşekkür ederim geçmiş olsun dileklerin için.

Zeynebim ben bu fırlamanın fanatiğiyim.o biberon tutan tombik ellerini yerim.koca adam ayol.oyun halınızda çok güzelmiş güle güle kullanın canım.gördüm resimleri hepsi birbirinden güzel.kaldırabilirsin canım.saol beklediğin için.Ve evet gerçekten zor bi gündü allah tekrarını yaşatmasın.doktoru aradım sezeryandaymış konuşamadım canım.

Saol esram.Allah hiç birimize yaşatmasın inşallah.

Namaste
Ynt: MART,NİSAN,MAYIS 2008 KUZULARI BURADA - 30.06.2008 12:05:51
Johnson Baby Bad Time var bizde Ayşegül
ilk günden beri kullanıyoruz sanırım o testler bize sökmüyor
Feridecim gezmeyi sevmeyen bir çocuk olur mu? bizimki onunla da mutlu olmuyor...
1 kere daha dışarıda gezerken uyudu onda da yarım saat sonra bastı yaygarayı apar topar geri dönmek zorunda kaldık..

gene ağlıyo sonra yazıcam..

ferah-jenya
  • Tüm gönderiler : 1754
  • Bölge: kuşadası
Ynt: MART,NİSAN,MAYIS 2008 KUZULARI BURADA - 30.06.2008 12:15:02
reyhancım canım tekrar geçmiş olsun,bu bebikler yüreğimizin baş köşesine gelip oturdular,insan canından bile önce onları düşünüyo artık, allah tekrar yaşatmasın böyle bir günü size,hiçbirimize yaşatmasın
esracım dediğin gibi allah iyi ki bana eşimi vermiş,onun hakkını hayatta ödeyemem çünkü evlendikten sonra ben de ona çok çektirdim,herşeyin acısını resmen ondan çıkardım hem de tam 1,5 sene ,hem onu üzdüm hem kendimi,o cehennem günlerinde bile bir kırıcı söz,hakaret asla kullanmadı ki fazlasıyla hakediyordum,sabretti ve beni düzeltmek için uğraştı ama sonunda değdi,şimdi kuzu gibiyim ve allaha şükür çok mutluyuz.
demek gidiyosun ha esra,zaman ne çabuk geçti
ayşegülcüm inşallah sınav sonucun seni şaşırtır ama olmasa bile seneye daha iyi hazırlanıp tekrar girersin sağlık olsun da...koyun gelinlikli fotolarınızı beni de çatlatın he mi evlendikten sonra uzun bi süre düğün,gelin görmeye tahammülüm yoktu,ilk arkadaşın düğününe gitmiştik,gelin damat içeri girerken herkes deli gibi alkışlarken,kulaklarım uğuldamaya başım dönmeye başlamıştı,deli gibi ağlamıştım makyaj falan hak getire,panayıra dönmüştü suratım  aman neyse hadi siz koyun fotoları,ben de kasım da koyarım inşallah
dizini mi ısırmış serayın,yavrum yaa,özür özür diyo bi de,allahım çok tatlı senin bu oğlun feride  maşallah,isteyerek yapmamıştır tabi annesi.maşallah anne kız  çok güzel çıkmışsınız
duygucum keşke yardımcı olabilsem ama benim de bildiğim, okuyup araştırdıklarımdan ibaret kolikle ilgili.doğumdan önce google den güzel bi yazısını bulmuştum bi dr.un kolikle ilgili,kaydetmiştim ne olur ne olmaz diye ama şimdi bulamıyorum,pc formatlanırken gitmiş galiba. rakadaşların dediği gibi fön makinası,elektrik süpürgesi,akan su sesi sakinleştirirmiş bebeği,bi arkadaşım arabayı çalıştırıp içinde oturuyoruz demişti,eşi direksiyonda uyuyormuş yazık,arabanın içinde sabahlıyorlarmış,araba tabi goorrr goorrr  çalışıyo kendi kendine,ancak öyle susup uyuyrmuş bebek. sen de üzme canım kendini,sürekli bunun geçici olduğunu düşün,ha bir de komşumuzun torunu gazlıymış baya,habire çarşafta salladıklarını o zaman sakinleştiğini söylemişti,karnına ayak altlarına acı elma yağı masajı,karnına ılık havlu, fırından alınmış ısıtılıp ılıtılmış kepeği tülbente  koyup karnına koyabilirsin,aklıma gelenler bunlar canım.
kızlar ben de tatile didiyom oleyy oleyy bugün akşam üzeri annemle didime,ananemlerin yazlığına gidiyoruz,en az 2-3 gün en fazla 1 hafta kalırız ,emin değilim henüz,bi kaç gün yokum yani. çok iyi gelicek oğlumla bana,oralar o kadar huzurlu,sessiz sakin ki,bizim evin sıcağı,sokağın gürültüsü bunalttı artık,evin önü yürüyüş yolu yapıldı ama motorlardan yürümeye yer kalmıyo,ralli yapıyolar resmen,sabahın 5-6 sı bile motor sesleriyle uyanıyoruz

ferah-jenya
Ynt: MART,NİSAN,MAYIS 2008 KUZULARI BURADA - 30.06.2008 12:27:20
esracım çok geçmiş olsun eşine,ikinize de iyi gelir biraz ayrı kalmak,adam bi nefes alsın
zeynepcim düğüncü mü oldunuz kıss,merak ettim senin spor damadı,yavrum gürültüden rahatsız oldu demek,benim oğlan alıştı artık sese gürültüye,mecburen buralar çok gürültülü olduğu için,sabahın köründe bile alkol almış,turistler bağıra çağıra geçiyolar,heryerde müzik sesleri, kışı özledim ben,nasıl güzel oluyo off offf

sabah 10 buçukta uyandık,alt değiştirdik,emdi ve yine uyuyoo bu çocuk ben de park yatağımızı toplıycam şimdi,akşamları onun dışında bi yerde uyumuyo,didim de zorlanmayalım
<mesaj tarafından düzenlendi ferah-jenya on 30.06.2008 12:29:25>

birbebek
Ynt: MART,NİSAN,MAYIS 2008 KUZULARI BURADA - 30.06.2008 13:03:16
Reyhancım Cuma günü Zeynep'in mesajını görür görmez aradım seni hem de çok çaldırdım. Kendi numaramdan aradım ama sonra bir daha arayamadım. Akşam yola çıkacağımız için bir sürü işim vardı. Sınavı da dediğin gibi seneye hazırlanarak iyi bir puan alabilirim inşallah. Bu yıl geçti sağlık olsun. Duana da yürekten aminnnn diyorum.

Ayy Duygu ya keşke yardımcı olabilseydik ama Esila gibi Ece de gezmeyi filan hiç sevmiyor. Dün gece Ankara'dan gelene kadar burnumdan geldi gece olunca süt de yetmediği için açlıktan kudurdu. Güya bebekler arabada uyurmuş nerdee, daracık alanda onu tutacağım hoplatayım zıplatayım derken kollarım koptu

Ferahcım eşin çok anlayışlıymış. Allah mutluluğunuzu daim etsin

Ayy Ferah yaa düşüncesizlik ettim galiba özür dilerim canım ya üzüldüm şimdi  Ben sadece sen gelinlik deyince yaralarım depreşti çıtırdım ne güseldim o günler aklıma geldi. Hem de nostalji olur diye demiştim  Biz de foto koymak için Kasım'ı bekleriz

Sınava çalışmadığım için pek şaşıracağımı sanmıyorum ama bari en azından bazı yerler barajı 60 tutuyor 60 alabilsem

Ayy Didim mi orası çok güsel, denizi harika. İyi tatiller şimdiden. Bende tatile gitmek istiyorum yaaa hala tatil planı yapamadım

Oğluşuna da kendi nazarın değecek uyuyo diyip durma

ferah-jenya
Ynt: MART,NİSAN,MAYIS 2008 KUZULARI BURADA - 30.06.2008 13:12:58
yok ayşegülcüm,olur mu hiç,koyun siz fotoları,5 sene oldu artık nerdeyse,alıştım ben canım benim  ayşegül sen deniz deyince aklıma geldi,bikini falan almak aklımın ucundan bile geçmemişti , dönüşte bol bol foto koyarız size

feris
Ynt: MART,NİSAN,MAYIS 2008 KUZULARI BURADA - 30.06.2008 13:22:12
Demek bu modeller boyle.Serayda sevmiyor arabayi Duygu.Bak Ece de sevmiyormus.
Aysegul hayirlisi olsun sinavin.
Esra gecmis olsun esine.Biz ayni sorunu Berkay dogunca yasadik.O zaman psikiyatriste gittik.Doktor anlatti.Anne hamilelik surecinde bu duyguyu benimsiyor.Ama baba bebegi olacagini bildigi halde ancak gorunce anliyor ve sok oluyor demisti.Esimde surekli ben ölünce diye baslayip bir suru vasiyet yagdiriyordu.Aksam isyerine gidiyorduk.Cunku surekli su eksik bu yarim korkusu tasiyordu.Cocuga yeterli degilim,ölucem yalniz kalacaksiniz diyordu.Ama gecicek.Onemli olan doktordan randevu almanizdi.Cunku bir cok insan bunun normal endiseler oldugunu dusunup oturuyormus.Gecmis olsun canim.
Ferahcim iyi tatiller sana canim.MAsallah oglusa da.
Duygu o yagi bizde kullanmistik iyiydi.
Bende bugunden itibaren yuruyuse basliyorum.Babamiz gelince cocuklari birakip cikacam.1 saatlik bir parkur var orayi yuruyup geleyim.Ama nedense bu ara oyle cok acikiyorum ki.Inadina gibi.ELim ayagim kesiliyor valla.

dafne62
Ynt: MART,NİSAN,MAYIS 2008 KUZULARI BURADA - 30.06.2008 13:29:12
Duygucum ve serapçım ben doktoruma sordum prize takılan sinek savarları kullanabilirsin dedi

Ferahçım teşekkür ederim geçmiş olsun dileklerine.Ve gelinlikli resmini sabırsızlıkla bekliyorum.giy tabi sefan olsun.oğlunada smokin bulursun inşallah süper olur

Ferah aslında doğru sölüyosun biraz özel anlar yaratmak lazım sanırım.Ama ben çok kaptırdım kendimi bi saniye defne gözümün önünden ayrılsın istemiyorum.

Anamm zeynep ne şanslısın kız.kocan bişileri topluyo kendi kendine ve ıvır zıvır şeyleri atmak istiyo.nerde benimkinde öle bişi ahhh ahhhh  ama sizde de tam tersi sen attırmıyon.kızzzz napcan ıvır zıvır ları b ırak toplasın adam rahat edersin acık ama gelin çiçeğini attırma sakın onun anısı var

Ferahçım ne zor günler geçirmişsiniz.Ama şükürki geçmiş gitmiş ve şimdi çok mutlusun.Kasımda da giyersin gelinliğini ne güzel.Hatta senin resim daha da güzel olur çünkü resimde bide oğlun olacak  herkesede nasip olmaz yani

Esracım sebzeli pilav çok güzel oluyo.ve ben genelde hazır garnitürle yapıyorum tavsiye ederim çok lezzetli ve görüntüsüde çok güzel oluyo renkli renkli

Bu arada bende anladım ki bebeğime kesinlikle arada kaşıkla yada biberonla süt vermeliyim ki alışsın.Allah korusun başımıza bişi gelse napıcak bu çocuklar aç aç

SerApçım kiraz reçelini hiç duymamıştım.ama yaptım olduherkeste çok beğendi

serap_41
  • Tüm gönderiler : 1314
  • Bölge: KOCAELİ-SERAP-23
Ynt: MART,NİSAN,MAYIS 2008 KUZULARI BURADA - 30.06.2008 13:30:17
selam kızlar;
Kızımı uyuttum hemen bakıp çıkayım dedim.Misafir gelecek az önce haber verdilerFıırına kek koydum.Sabah ırmağı aşıya götürdüm normalde ağlardı ama inanamazsınız kadın iğneyi batırdı ve kuzum güldü bu nasıl bişeydir.ben hiç tutamıyordum kızımı iğne olurken ilk defa bugün tuttum ve resmen içim acıdıKızım 5800 olmuş maşallah meleğime.
reyhan kız ağlattın beniÇok geçmiş olsun canım benim.Kötü bir gün geçirmişsin Allah tekrarını yaşatmasın.
Bu arada kızlar hiçbirinizin numarası bende yok ya özelden bir yazışalım
Zeynep köye gidiyon demek iyi yolculuklar canım
benimde eşim yıllık izinde artık sık sık giremem 1 hafta çok kızıyor
Ayşegül inşallah kazanırsın sınavı ben çalışmadıım için girmedim bu sene seneye düşünüyorum
Duygu Allah yardımcın olsun.Valla hiçbir bilgim yok bu konuda inşallah doktordan iyi haberlerle gelirsiniz.
Bu kız beni deli edecek sebze püresi yemiyor ama tatlı şeylere bayılıyor.Havuç püresi yemedi ama suyunu şapur şupur içti
Ayrıca ben 2 aydır Johnson Baby Bad time kullanıyorum çok memnumum geceleri işe yarıyor sanırım
Esracım eşin için çok geçmiş olsun
Dün bebek görmeye gittik ama hava çok sıcaktı otobüsle gittik 10 dakika yol yürüdük güneşmi geçti kızıma acaba dünden beri kusuyor
Neyse çok çene çaldım unuttuklarım varsa kusura bakmasın kızlar ben kaçar misafirler gelecek

<mesaj tarafından düzenlendi serap_41 on 30.06.2008 13:31:50>

dafne62
Ynt: MART,NİSAN,MAYIS 2008 KUZULARI BURADA - 30.06.2008 13:40:09
offffffffff çok mutsuzum

feris
Ynt: MART,NİSAN,MAYIS 2008 KUZULARI BURADA - 30.06.2008 13:42:13
Serap gecmis olsun asiniza.
Reyhan nasil yaptin kiraz recelini?Dun gittim kiraz bahcesinden kiraz aldim.Anlat ben de yapayim receli.Bu arada Reyhan o sineksavarlarin uzerine baksana ben hafta sonu baktim bebekler icin guvenli degil yaziyordu.Baka mi acaba ordakiler?Gerci doktor dediyse.Yaa bu doktorlar neden hep farkli seyler soylerler?
Bugun Serayin terapisi varmis unutmustum.Benim yuruyus yatti yani
Edit:Niye mutsuzsun Reyhancim.Bak sagligina kavusuyorsun artik.

dafne62
Ynt: MART,NİSAN,MAYIS 2008 KUZULARI BURADA - 30.06.2008 14:10:25
Feridecim kirazları ayıkladım,çekirdeklerini çıkardım üzerine şeker döktüm 1 gün beklettim sonra kaynattım.kıvamının olduğunu düşündükten sonra limon sıktım biraz daha kaynattım bitti

ben evde kullanmıyorum feride o sinek savarları.dün silivride kullandık ama bakmadım hiç üzerine sakıncalı yazıyomu yazmıyomu diye

Ayşegülcüm aramışsın hakketten cuma günü saat  e kadar kendime gelememiştim.kızımla beraber yataktaydık ablam bakıyodu o gün tellere oda duymamış demekki şimdi baktım cevapsız çağrılarda varmış

Ferahçım iyi tatiller canım.herkes çok güzel diyo didim için.hiç gitmek nasip olmadı ama.umarım bende bi gün gidebilirim oralara

Serapçım maşallah fındık kurduna.hep böyle gitsin inşallah.Amin canım allahım hiç birimize yaşatmasın.

off mutsuz hissediyorum kendimi feride.sabah kalktığımdn beri hep aksilik var evde,bende.vs.vs şeyler yüzünden mutsuzum.kızım kalktı onunla ilgileniyim biraz sonra yazrım gene.

ferah-jenya
Ynt: MART,NİSAN,MAYIS 2008 KUZULARI BURADA - 30.06.2008 14:11:07
hayrola reyhan,niye mutsuzsun?
ya bi dünya eşya oldu,park yatağı,arabası,çantası daha benim çantam hazır değil ananem oraya yerleşmeye geldim sanıcak,kalbine incek kadıncağızın
hani eskiden filimlerde gazetelerde açık göğüsleri sansürlemek için siyah bant çekerlerdi ya,herşey ortada bi göğüs ucu sansürlü komik bi görüntü,işte 2 bikinimin üstüde aynen öyle durdu üzerimde  denize falan giremiycem yani

birbebek
Ynt: MART,NİSAN,MAYIS 2008 KUZULARI BURADA - 30.06.2008 14:25:45
Kıss Ferah bikini giycen he çıtır anne olarak maşallah şekerim  Çocukları düşünmekten kendimizi hiç düşünemiyoruz zaten

Serapçım demek güldü Irmak aşıda senin şansına işte. Ben aşı olurken dışarı çıkıyorum eşim tutuyor Ece'yi. Dayanamıyorum  Kızına da maşallah. Misafirin geliyormuş kolay gelsin. Eşinin izni de 1 haftaymış biraz onunla vakit geçir, bize arada yazarsın

Reyhancım neyin var  Güzelce duş al süslen püslen dışarı çık biraz  Beni de şu kilolar deli ediyor çok çirkinim yaa kafayı yicem nasıl gider bu yağlar, zaten çatlaklarım rezalettttttttttttt

Ferahçım niye bikinin öyle oldu sen kiloları vermemişmiydin  İncecik görünüyorsun fotoğraflarda  
Bende mayo alacağım artık bikini tarih oldu

ferah-jenya
Ynt: MART,NİSAN,MAYIS 2008 KUZULARI BURADA - 30.06.2008 14:29:44
kiloları verdim de ayşegülcüm,göğüsler 2 beden büyüdü,sığmadılar işte belki oranın pazarından idareten bişey alırım kendime

zzeynepp
Ynt: MART,NİSAN,MAYIS 2008 KUZULARI BURADA - 30.06.2008 16:12:28
Olur Ayşegülcüm koyalım düğün fotolarımızı. Ben müsait olunca koyarım. Şimdi bebe gezmesinden gewldik 3100 gram doğmuş Umut ta o kadar doğmuştu insan inanamıyo o kadar küçük müydü bizimki diyosun ikisinin yanyana fotosunu çektim hatıra, sonra oğluma derim bak sen bu kadar doğmuştun O dediğin şampuan ne içinmiş kaçırmışım[sm=rolleyes.gif]

Reyhancım "Diyorum ki Allahım sen önce bana sağlık ver ki kızıma çok iyi bakabiliyim.Babamıza sağlık versinki kızımın ihtiyaçlarını karşılayabilelim.Kızımızı bize bizi kızımıza bağışla yarabbim ki mutlu bir aile olabilelim " AMİNNNNN........... İNSAN HASTA OLUNCA ANLIYO GERÇEKTEN SAĞLIĞIN KIYMETİNİ. bEN DE DEMİŞTİM YA O İLTİHAP VE ATEŞ OLDUU ZAMAN ÇOK ACİZ HİSETMİŞTİM VE aynı uaları etmiştim. Çok zor çocuğa dilediğin gibi bakacak gücü bulamamak. Çok şükür sağlıklı günlere.
Canım geçen dediğin gibi banyo yapmayı denedim oğlumla tam fiyasko oldu beceremedim eşim deli oldu çocuğu düşüreceksin öyle banyo yapılır mı diyer yine beceremedim eşimle beraber yıkamış gibi olduk tabi homur homur homurdandı tepemde. ben sıyıramadım o işi küvette yıkamaya devam.

Ferahçım maşallah eşine de kıskanma sen de gaza gel de en yakınzamanda çekil gönder oğlun da kucağında çekil biz çatlayalım Anammm çatlattın zaten didim miiiii güle güle gidin gezin bakalım. ben de bugün oğluma mayo bez aldım belki denize gideriz tamamını sokmasam da ayaklarını sokarım. deniz kenarına Umutla nası giderim muamma Ferahçım öyle sportif damat dedimse işte kot pantolon üstü mevlüt kıyafetinin üstü damat yeleği vardı ya  onun. 1 kere giydirmiştim sadece o da mevlütte içimde kalmasın dedim illa düğünde onu giydiricem dedim giydirdim az bi küçülüyo ama olsun Sonra aynı mesaja fotoları eklerim çoçuğu bi yakından çekmemişim telaştan bi ara giydirip çekeyim üşünmezsem  
Ayşegül yaaa niye kasımı bekliyoz ben de moda girmiştim siz bilirsiniz Hıhhh sağol Ferah koyalım tabi

reyhancım sağol yaa daha çantamı hazırlamadım ama hatırlattığın iyi oldu raidmatı koyayım bi de bikinimi ferah hatırlattı onu daaAy alemsin Ferahhh  benzetmeye bak ben de bi deniyim bakalım güme gitmeyelim. 

Serapçım maşalah Irmağa ilginç ama olsun ağlamasın yeter kigönderirim ben nmaramı sen de yaz. Ah şu kocişlerrr ne istiyolarsa forumumuzdan

Reyhanım niye mutsuzsun yaaaa üzme kendini. haklısın zor günler yaşadın ama inşallah geçecek hepsi[sm=kiss.gif][sm=kiss.gif] ben de doktora sordum kullanabilirsin dedi tabler sinek ilacı tabii ki hiçbişi kullanmamak en iyisi ve doktorlar tabii ki bişeylere yanlış diyecek işleri bu ama şu kesinki havasız kalmayack oda o takılıykn kapı yada cam açık olacak

EDİT: düğünden 2 foto. Umut dün hiç durmadı düşünün kuaföre bile gidemedim sinir oldummm SON RESİM DE BUGÜNKÜ BEBE GEZMESİNDEN. Salyaları da akmış oğlumun pardon

<mesaj tarafından düzenlendi zzeynepp on 01.07.2008 12:38:21>

birbebek
Ynt: MART,NİSAN,MAYIS 2008 KUZULARI BURADA - 30.06.2008 16:28:47
Anladım Ferahcım zaten doğumdan sonra kemikler genişliyor diyorlar sadece kemikler değil her yerimiz genişliyor  

Şu 6 ay geçsin 6 ay emzirebileyim ondan sonra duruma göre hemen diyete ve spora başlayacağım

Zeynepçim reklamlarda da çıkıyor ya Johnson Baby Bad Time, kesin görmüşsündür hani mor renk. Nörolojik olarak tes edilmiş. Rahat uyumasını sağlıyor bebeği sakinleştiriyor vs. Çevremde kullananlar var çok memnunlar

Zeynepçim bende genellikle kucağımda yıkıyorum, suyu ona göre ayarlıyorum. İki evir çevir hemen bitiyor

Tamam Zeynepçim ben küçülteyim düğün fotoğraflarından Ferah'la beraber Kasım'da yine koyarız

EDİT: Resimleri de yeni gördüm ana-oğul çok güsel çıkmışsınız. Maşallah  
<mesaj tarafından düzenlendi birbebek on 30.06.2008 17:01:59>

serap_41
  • Tüm gönderiler : 1314
  • Bölge: KOCAELİ-SERAP-23
Ynt: MART,NİSAN,MAYIS 2008 KUZULARI BURADA - 30.06.2008 16:30:17
misafirler gelmedi sinir oldum yarın gelecekler sanırım
Eşimde çarşıya gitti hemen girdim yine
Zeynep maşallah ne güzel olmuş umut öyle yerim ben onu ne çabuk büyüyorlar sportif damadım benim
Bende hemen düğün resmini gönderiyorum ilkini ben başlatıyorum deken ırmakuyandı sonra

birbebek
Ynt: MART,NİSAN,MAYIS 2008 KUZULARI BURADA - 30.06.2008 17:26:17
Kızlar gelinlikli resimleri koyuyorum sizden de bekliyorum ama bugün kimsecikler yok

<mesaj tarafından düzenlendi birbebek on 30.06.2008 22:50:21>

birbebek
Ynt: MART,NİSAN,MAYIS 2008 KUZULARI BURADA - 30.06.2008 17:28:33
Bu da 4.

<mesaj tarafından düzenlendi birbebek on 30.06.2008 22:50:48>

zzeynepp
Ynt: MART,NİSAN,MAYIS 2008 KUZULARI BURADA - 30.06.2008 17:36:40
Ayşegülcüm çok güzel bi gelin olmuşsun gelinliğin de harika. Ben de yolluycam ama sonra şimdi yüklemem küçültmem lazım annemle tartıştık PC de etkili bunda çok üzgünüm ve yazamıom şimdi oooffffff

EDİT: maşallahh
<mesaj tarafından düzenlendi zzeynepp on 30.06.2008 17:44:41>

birbebek
Ynt: MART,NİSAN,MAYIS 2008 KUZULARI BURADA - 30.06.2008 17:55:29
Zeynepçim teşekkürler  Ay bu bilgisayar da başa bela oldu he, sıkma canını

ferah-jenya
Ynt: MART,NİSAN,MAYIS 2008 KUZULARI BURADA - 30.06.2008 18:00:34
ayy ayşegül,maşallah  ne güzel bi gelin olmuşsun, kız ne o öyle tango falan mı yapıyonuz o resimlerde?
kızlar ben kaçıyorum,biraz dinleneyim,birazdanda yola çıkarız zaten
zeynepcim umuta da maşallah pek bi yakışıklı,sen de çok güzel çıkmışsın. öpüyorum hepinizi,yokum artık bi kaç gün,özlersiniz di mi beni

birbebek
Ynt: MART,NİSAN,MAYIS 2008 KUZULARI BURADA - 30.06.2008 18:05:09
Teşekkürler Ferahcım  Sana da iyi yolculuklar ohh benim yerime de denize gir ne güsel yaaa

Namaste
Ynt: MART,NİSAN,MAYIS 2008 KUZULARI BURADA - 30.06.2008 18:29:13
selamlar, geldik doktordan..
teşhisimiz kondu Şiddetli infantil kolik!
doktora giderken bütün apartman kapıya çıktı noldu diye düşününki nasıl ağlıyor garibim ve o saatten bu yana anca şimdi uyutabildim...
4. aya kadar devam eder dedi sabır dedi vs vs...
onun dışında bi problemi yok... 

bu arada ayşegül gelinlikli resimlerin bi harika! bulayımda bizim kız uyanmadan bende ekliim size..

zzeynepp
Ynt: MART,NİSAN,MAYIS 2008 KUZULARI BURADA - 30.06.2008 18:39:11
Ayy dayanamadım kapadım kapıyı gizli gizli çektim albümden resimleri gönderiyorum. Ayşegülcüm bizim normal makineyle çok güzel değil fotolar albümden gönderiyom acele çektim kenarlar uçtu biraz
SİLDİM
<mesaj tarafından düzenlendi zzeynepp on 01.07.2008 12:40:05>

birbebek
Ynt: MART,NİSAN,MAYIS 2008 KUZULARI BURADA - 30.06.2008 18:54:01
Duygucum teşekkürler senin de fotoğrafları bekliyoruz  Kızının ki de kolik olsun Allah başka dert vermesin nasıl olsa kolik geçici hem de hepimiz onu yaşadık. Allah sağlık versin bebişlerimize gerisi önemli değil

Zeynepçim şimdi gördüm fotoğraflarını hepsi de çok güsel. Maşallah size. Zeynepçim bende bir ara albüm resimlerini tarar koyarım  

Ayy ne güsel çıtırmışız o zamanlar ben yine öyle olmak istiyorum yaa

EDİT: Ferahcım orada tango mu yapıyordunuz yazmışsın. Rhumba yapıyorduk. Düğün için kareografi hazırlamıştık 
<mesaj tarafından düzenlendi birbebek on 30.06.2008 18:57:59>

dafne62
Ynt: MART,NİSAN,MAYIS 2008 KUZULARI BURADA - 30.06.2008 19:18:56
Ayyyyy arkadaşlarıma bak ne güzelsiniz ya maşallah.yazıcam ama sonra resimleri kaldırmayın.sonra daha detay bakıcam.

<mesaj tarafından düzenlendi dafne62 on 01.07.2008 01:54:34>

dafne62
Ynt: MART,NİSAN,MAYIS 2008 KUZULARI BURADA - 30.06.2008 19:23:36
h

<mesaj tarafından düzenlendi dafne62 on 01.07.2008 01:55:08>

Sayfayı değiştir: << < ..71727374757677787980.. > >> | Sayfayı gösteriyor 73 of 248, mesajlar 2881 to 2920 of 9920