Forum Bebeği Forum Ana Sayfa

Bebek.com Forum'a Hoş Geldiniz...

Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.
Bebek.com forumunu ilk ziyaretiniz ise; Forum Kuralları için tıklayınız.

2004"ÜN PRENS VE PRENSESLERİ

Sayfayı değiştir: << < ..261262263264265266267268269 > | Sayfayı gösteriyor 267 of 269, mesajlar 5321 to 5340 of 5374
Yazar Mesaj
prenscim

• Tüm gönderiler : 2896
  • Ödül puanları : 0
  • Katıldı: 01 January 0001
  • Bölge: İstanbul Katılım Zamanı:10/10/2005
  • Durum: çevrimdışı
Ynt:2004"ÜN PRENS VE PRENSESLERİ - 29.11.2010 16:54:18 ( #5321 )
Leyla'cım teşekkür ederiz.Bütün çocukların başarıları daim olur inşallah.

Sanada çok geçmiş olsun,dinlemeden ayakta zor oluyor,acil şifalar diliyorum.
Babanız yine gitmiş,çabuk gelir inşallah..Çocuklar daha çok özlüyor dimi..sağlık olsun...
Naz kızıma da aferin,ödevlerini tek başına yapması çok iyi tabi,hem kendinede daha çok güveniyor ne güzel..
Bekir'de ben gelene kadar üstten geçmelileri yapıyor,genelde okuma ve metin yazmalarda beni bekler,beraber yaparız.
Bu arada bizim ödevlerimiz eskisi gibi değil,dahada hızlandık,gayet iyi,yorulmuyoruz ve sıkılmıyoruz.
Leyla'cım senin dediği gibi Bekir'de pazar bana aynısını yaptı,2 sayfa fazladan okuduk,U harfine yeni geçtiler sadece sesini vermiş,anne sen bana öğret en önce ben bilirim sınıfta diyo,kırmadım okuttum maşallah hiç zorlanmadan çatı ve okudu..Biraz hırslı bu konuda..en önce ben okucam,yazıcam ,en çalışkan ben olucam çabasında,bu konuda biraz bana çekmiş bende öyleydim de neyse inşallah bu hırs sadece okul hayatında olur:))))
bekirin annesi burcu..

28.06.2004
CANIM OĞLUM
seker66

• Tüm gönderiler : 3335
Ynt:2004"ÜN PRENS VE PRENSESLERİ - 30.11.2010 14:02:10 ( #5322 )
Selamlar..

Burcucum sana çekmiş demekki Bekir, ne güzel.. Hırslı olması da güzel.. Büyüdüklerinde hırslarını kontrol altına alma konusunda öğütlerde bulunacağız.. Bu yaşlarda hırs hedefe varmada etkili oluyor..

Dün cuma gününe yetişecek matematik proje ödevimiz geldi.. Çok zor değil 0-9 arası rakamlar kullanılacak.. Her bir rakam için bir sayfa kullanılacak, üzerine rakam adedi kadar hayvan, bitki, çiçek vb. ya kendi çizip boyayacak, ya da yapıştırmada yapabilecek.. Bütün harfler bir araya gelince delgeçle delinecek karton kapak yapıp kurdela bağlanarak kitap haline getirilecek..

Bu gün bir siteden oldukça fazla börtü-böcek,  çiçek, hayvan, meyve, bitki, sebze gibi bir dolu resim döküm aldım. Naz'a boyatacağım, sonra kesip renkli kartonlara yapıştırtacağım.. 3 akşama bölerim rakamları, perşembe akşamı tamamlar göndeririz inşallah..

Ümrancım dün tam yattım aklıma minemin matematik evi geldi, kalkıp pc'yi açtım, tüm dosyaları kontrol ettim ama hem o, hemde bu tarz iki dosyam daha vardı hiç birini bulamadım.. Sabah kardeşim gelince sordum ne olmuş olabilir diye, bu sene içinde iki kez virüs nedeniyle pc'ye format attırmak zorunda kalmıştık. O zaman silinmiş olabilir dedi.. Çok üzüldüm.. Bir arkadaşım var o da kullanmıştı bu programları.. O'nada soradacağım ama bende yok, haber vereyim dedim.. Gelişme olursa yazarım canım..
seker66

Ynt:2004"ÜN PRENS VE PRENSESLERİ - 03.12.2010 09:10:07 ( #5323 )
Hayırlı cumalar hepimize..

Okulların açıldığı ilk aydaki heyecanı kaybettik, paylaşımlar durdu yine Sorun yaşamayınca yazma ihtiyacı olmuyor gibi hissettim birden Neyse aman sorun olmasında yazmasın kimse ne yapalım..

Biz iyiyiz.. Çarşamba akşamı bu güne yetişecek matematik performans ödevimizi bitirdik.. 0-9 arası rakamları renkli a4 kartonun altına keçeli kalemle yazdı Naz.. Netten aldığım resimleri salı akşamından beri özenerek boyuyordu zaten.. Her rakama adedi kadar boyadığı resimleri kesip yapıştırdı.. Sonra büyük bir kartonu katlayıp, rakamlı kartonlarımızı içine koyup, delgeçle deldik.. Kurdela ile bağlayıp kitap haline getirdik.. Üzerine pc'den renkli çıktı aldığımız rakamları karışık yapıştırıp kapak dizaynı yaptık.. Çıkartmalı harflerle de adını soyadını yapıştırdık.. Güzel bir kitabımız oldu..

Dün Naz ilk defa ödevi olduğu 4. kitabını çantasına koymayı unutmuş.. Eve gittiğimde çok üzgündü ödevini yapamayacağı için, hatta bir ara okula gidip alalım diye tutturmuş teyzesine.. Haftasonu yaparız onlarıda dedim..

Bizden haberler böyle.. Ya sizde ?? Yok mu haber ??
05ceyl

• Tüm gönderiler : 235
Ynt:2004"ÜN PRENS VE PRENSESLERİ - 03.12.2010 14:29:02 ( #5324 )
HERKESE MERHABA
Leyla ablacım çok teşekkür ederim. ilgine olsun ya önemli değil...  bugün hece kitabı alıcam kırtasiyeden hafta sonu onun üzerinde çalışmayı düşünüyorum... nazın ödevini bizde evde yapabiliriz aslında yaseminn öyle ödevleri yok çünkü.. sayıları daha iyi kavrar. bu arada öğretmen 10 ar 10 ar saymayı ödevini veriyormu sizlere... çünkü yaseminin öyle bir ödevi vardı matematikten 10 ar sayacak 50 ye kadar birer sayacak. daha erken değilmi bunlar için...
neyse hafta sonu elimden geldiğince bol ders yapıcaz biz bakalım yasemin sıkılacak ama başka çaremiz yok...
kızlar araya mesafe koymayalım fazla sıksık görüşelim. gerçi bende buara işlerin yoğunluğundan pek giremiyorum ama neyse... hepiniz çok öpüyorum....
ümran ceylan
prenscim

Ynt:2004"ÜN PRENS VE PRENSESLERİ - 03.12.2010 17:22:08 ( #5325 )
İyi akşamlar herkese,

İşlerin yoğunluğundan ancak gelebildim,yaramaz bir durum yok ..

Leyla'cım paylaşımlar olmazmı hiç,dahada çoğaldı.Benim yazacak fırsatım olmadı
Sizde performanslar ödevlerini yapıyorsunuz bizde de aynı.Biz Türkçe,Beden ve Müzik ödevlerimizi teslim ettik.Müzik'ten 100 almış,e-okuldan gördüm.Diğerleri daha notlanmamış.Müzikten müzik aletleri resmi bulduk yapıştırdık.Beden'den Atatürk'ün spora verdiği önem ile ilgili resimler ve yazılar bulduk bitirdik,Türkçe'den okunan bir masal veya hikaye resimlenip boyanıcaktı.Bekirin en sevdiğim resim yapmak zaten yaptı boyadı.öğretmen bir çocuğununkini geri vermiş,bize geri vermedi..Nedenini Bekir'den öğrendim,beğendiklerini eve götürüyormuş Matematik ödevimizde bu hafta hazırlıcaz.Leyla'cım bizimde aynı sizin gibi hazırlanıcak.

Biz k harfindeyiz.Ödevlerimiz çabuk bitiyor,okumamız gayet iyi..
Matematik'ten;1'er,2'şer,5'şer ve 10'ar sayıyoruz..Biraz fazla yükleniyorlar ama bu bir gerçek.Allah'tan Bekir biliyorduda sorun yaşamadık..

Bizde de bu kadar ,herkese iyi haftasonları..

bekirin annesi burcu..

28.06.2004
CANIM OĞLUM
05ceyl

• Tüm gönderiler : 235
Ynt:2004"ÜN PRENS VE PRENSESLERİ - 03.12.2010 23:09:48 ( #5326 )
BURCUCUM BİZ B harfindeyiz öğretmenimiz bana biraz hızlı gibi geldi... ve anlamıyorum öğretmenimiz bize neden performans ödevi vermiyor acaba...

ümran ceylan
tweety0555

• Tüm gönderiler : 13295
  • Bölge: AMASYA/MERZIFON
Ynt:2004"ÜN PRENS VE PRENSESLERİ - 04.12.2010 20:54:52 ( #5327 )
meerhabalar tasınma yerlesme derken anca oldu..sonra detaylı yazacam
ama once umrana soylım performans gorevı kalktı aslında ama bazı ogretemenler devam ettırıyor ve benım gıbı bılmeyenler yaptırıyor cunkı degıstıgını ben bu sene ogrendım yokmus...detaylar daha sonra bye

tweety0555

Ynt:2004"ÜN PRENS VE PRENSESLERİ - 04.12.2010 20:57:50 ( #5328 )
geldım geldım vallahı bız y harfını bıtırdık ama ben cok takıp etmıyorum acıkcası yıgıt kendı yapıyor sonrada 1 sayafa okuyorux yada yazdıklarını okuyoruz cok sıkmıyorum hatta hıc sıkmıyorum matematıktede nerdeler hıc bılmıyorum 11 yazyorlardı en son...ama yıggıt zaten 2  5 10 saymaları bılıyr...ogretemnımız bızım kural uyma problemımızden ve oturmama problemımız dısında dersle alakalı sorun yok yıgıt cozdu ısı dedı ama bılmıyorum acıkcası

prenscim

Ynt:2004"ÜN PRENS VE PRENSESLERİ - 06.12.2010 10:18:26 ( #5329 )
Günaydın..

Öncelikle Leyla'cım doğum günün kutlu olsun.Nice mutlu seneler canım..
Cumartesi Bekir biraz rahatsızdı.Kulak ve boğaz ağrısı vardı.Uyudu yattı dinlendi.Akşam annemler geldi,kaldılar haftasonumuzu evde geçirdik.Bekir'in öksürük dışında şimdilik bişeyi yok.
Yarına Hayat Bilgisi performans ödevimiz var.Cuma Matematik ödevi var,bu hafta yoğun olucaz sanırım..
Ümran'cım sanırım her konu bitirimlerinde bu ödevleri yapıcaz.Çok iyi oluyor çocuklar için,araştırıp buluyoruz,kesiyoruz yapıştırıyoruz v.s. Aslında bu konuda dicek çok şeyim var ,bu ödevleri öğrenciler kendi başlarına yapamıyorlar genellikle velilerle beraber ,ya da veli kendi yapıyor,ben bunu genel olarak sölüyorum,tabiki çocuklara katkısı oluyo ama dersleri zaten yoğun,madem öle sanatsal etkinler dersinde öğretmenle yapabilirler,okuduğum kadarı ile performans ödevleri öğretmenle,proje ödevi veli yardımıyla olucakmış..dersleri çok iyi olan bir öğrenci eğer eli yatkın değilse nasıl yapıcak,düşük not alıyor ve üzülüyor,bu notlar ders notlarını etkiliyor...v.s. neyse bu konu uzar gider..
E-okuldan notlarına bakıyorum Bekir'in şimdilik 90-100 arası puanları..performans ödevlerine maalesef 100 vermiyorlar 90-95 arası..not 5 tabi ..

Bizden bu kadar..şimdilik Hoşcakalın..

bekirin annesi burcu..

28.06.2004
CANIM OĞLUM
seker66

Ynt:2004"ÜN PRENS VE PRENSESLERİ - 06.12.2010 11:35:03 ( #5330 )
05ceyl

HERKESE MERHABA
Leyla ablacım çok teşekkür ederim. ilgine olsun ya önemli değil...  bugün hece kitabı alıcam kırtasiyeden hafta sonu onun üzerinde çalışmayı düşünüyorum... nazın ödevini bizde evde yapabiliriz aslında yaseminn öyle ödevleri yok çünkü.. sayıları daha iyi kavrar. bu arada öğretmen 10 ar 10 ar saymayı ödevini veriyormu sizlere... çünkü yaseminin öyle bir ödevi vardı matematikten 10 ar sayacak 50 ye kadar birer sayacak. daha erken değilmi bunlar için...
neyse hafta sonu elimden geldiğince bol ders yapıcaz biz bakalım yasemin sıkılacak ama başka çaremiz yok...
kızlar araya mesafe koymayalım fazla sıksık görüşelim. gerçi bende buara işlerin yoğunluğundan pek giremiyorum ama neyse... hepiniz çok öpüyorum....

Günaydın, iyi haftalar herkese..

Ümrancım keşke bulabilseydim.. Öyle çok faydalanmıştık ki biz bu dosyalardan.. Adlarını hatırlayabilsem netten bulabilirdik.. Mine'nin matematik evi yazınca çıkıyor mesala.. Diğerlerini de hatırlasak onlarıda buluruz.. Arkadaşıma sordum o da bakacak, bilgi verecek bana..

Naz'lar henüz ritmik sayma yapmıyorlar sanırım, hiç bahsetmedi, sadece rakamları yazıyorlar, rakam adedi kadar boyama yapıyorlar ya da içindeki nesne sayısını kutulara yazıyorlar.. Ama geçen sene ana sınıfında 1'er, 2'er, 5'er, 10'ar ritmik sayma yapıyorlardı..

Fazla sıkmadan üzerine gitmeden ödevlerini yaptır Yasemin'e.. Her geçen gün çok daha iyi olacak eminim ben..
seker66

Ynt:2004"ÜN PRENS VE PRENSESLERİ - 06.12.2010 11:39:28 ( #5331 )
prenscim

İyi akşamlar herkese,

İşlerin yoğunluğundan ancak gelebildim,yaramaz bir durum yok ..

Leyla'cım paylaşımlar olmazmı hiç,dahada çoğaldı.Benim yazacak fırsatım olmadı
Sizde performanslar ödevlerini yapıyorsunuz bizde de aynı.Biz Türkçe,Beden ve Müzik ödevlerimizi teslim ettik.Müzik'ten 100 almış,e-okuldan gördüm.Diğerleri daha notlanmamış.Müzikten müzik aletleri resmi bulduk yapıştırdık.Beden'den Atatürk'ün spora verdiği önem ile ilgili resimler ve yazılar bulduk bitirdik,Türkçe'den okunan bir masal veya hikaye resimlenip boyanıcaktı.Bekirin en sevdiğim resim yapmak zaten yaptı boyadı.öğretmen bir çocuğununkini geri vermiş,bize geri vermedi..Nedenini Bekir'den öğrendim,beğendiklerini eve götürüyormuş Matematik ödevimizde bu hafta hazırlıcaz.Leyla'cım bizimde aynı sizin gibi hazırlanıcak.

Biz k harfindeyiz.Ödevlerimiz çabuk bitiyor,okumamız gayet iyi..
Matematik'ten;1'er,2'şer,5'şer ve 10'ar sayıyoruz..Biraz fazla yükleniyorlar ama bu bir gerçek.Allah'tan Bekir biliyorduda sorun yaşamadık..

Bizde de bu kadar ,herkese iyi haftasonları..

Burcucum haklısın paylaşımlar arttı aslında ama geçen hafta biraz sekteye uğradı.. Gerçi herkesin işi gücü var her istediğinde yazamıyor tabi..

0-9 arası rakamları sizde kitap haline getirecekseniz okuloncesietkinlikleri.net sitesinde rakamlar ile ilgili etkinliklerde çok güzel şeyler var.. Ben buradan döküm alıp, Naz'a boyattım.. Sonra kartonlara yapıştırdık, vaktin olursa bir bak istersen..

Yukarıda yazdığım gibi saymayı Naz anasınıfında yapıyordu. Bir sıkıntı yaşamıyoruz.. Hatta yazın biz iki basamaklı sayılarla toplama ve çıkarma çalışmaları yapmıştık Naz'la, tabi elde kullanmadan yaptırıyordum, kafası karışmasın diye..
seker66

Ynt:2004"ÜN PRENS VE PRENSESLERİ - 06.12.2010 11:47:19 ( #5332 )
prenscim

Günaydın..

Öncelikle Leyla'cım doğum günün kutlu olsun.Nice mutlu seneler canım..
Cumartesi Bekir biraz rahatsızdı.Kulak ve boğaz ağrısı vardı.Uyudu yattı dinlendi.Akşam annemler geldi,kaldılar haftasonumuzu evde geçirdik.Bekir'in öksürük dışında şimdilik bişeyi yok.
Yarına Hayat Bilgisi performans ödevimiz var.Cuma Matematik ödevi var,bu hafta yoğun olucaz sanırım..
Ümran'cım sanırım her konu bitirimlerinde bu ödevleri yapıcaz.Çok iyi oluyor çocuklar için,araştırıp buluyoruz,kesiyoruz yapıştırıyoruz v.s. Aslında bu konuda dicek çok şeyim var ,bu ödevleri öğrenciler kendi başlarına yapamıyorlar genellikle velilerle beraber ,ya da veli kendi yapıyor,ben bunu genel olarak sölüyorum,tabiki çocuklara katkısı oluyo ama dersleri zaten yoğun,madem öle sanatsal etkinler dersinde öğretmenle yapabilirler,okuduğum kadarı ile performans ödevleri öğretmenle,proje ödevi veli yardımıyla olucakmış..dersleri çok iyi olan bir öğrenci eğer eli yatkın değilse nasıl yapıcak,düşük not alıyor ve üzülüyor,bu notlar ders notlarını etkiliyor...v.s. neyse bu konu uzar gider..
E-okuldan notlarına bakıyorum Bekir'in şimdilik 90-100 arası puanları..performans ödevlerine maalesef 100 vermiyorlar 90-95 arası..not 5 tabi ..

Bizden bu kadar..şimdilik Hoşcakalın..

Burcucum çok teşekkür ederim.. Birlikte bir çok doğum günü kutlamak dileğiyle..

Bekir'e çok geçmiş olsun.. Naz'da dünden beri arada bir öksürüyor.. Ama genel durumu iyi.. Bal ve limon karıştırıp içirdim dün fırsat buldukça..

Performans ödevlerinde gerçekten bizler de çok çalışıyoruz Bende çok hoşlanmıyorum bu durumdan.. Çocuğa ne katıyor ki ?? İleri yaşlarda güzel projeler olabilir ama bu yaşlarda her şeyin üstesinden gelmeleri mümkün değil.. Mecburen yönlendirmek zorunda kalıyoruz.. Matematik ödevinde ben bütün dökümleri aldım.. Çok özenerek boyadı Naz 2 günde.. Sonra ben kestim verdim Naz kartonlara yapıştırıp, altına rakamları yazdı.. Bu aşamada sorumluluk bilinçleri gelişiyor en çok..

Bizim bu ayın 17'sinde teslim edilecek kendi robotumu kendim yapıyorum proje ödevimiz var.. Artık materyalleri topladı Naz.. Süt içinde kutusunu atmadı, danone yiyince atmadı.. Daha doğrusu ne bulsa bunu robotumda kullanabilirim diye sakladı.. Koca bir kutu birikti.. Yavaş yavaş başlamamız lazım..

Özlemcim yerleştin ve netin bağlandı sonunda, çok sevindim.. Tekrar keyifle, mutlulukla otur yeni evinde..

Bu arada biz ctesi günü piyano kursuna başladıkkkkk.. Naz çok mutlu.. Öğretmen algısının çok açık olduğunu, ritm duygusunun çok gelişmiş olduğunu söyledi.. Küçük ve çok nitelikli bir yer değil, çok iyi bir orgla ders vermeye başladı öğretmen.. Bizde org alacağız şimdi.. Bu öğlen bakmaya çalışacağım..
tweety0555

Ynt:2004"ÜN PRENS VE PRENSESLERİ - 06.12.2010 16:33:43 ( #5333 )
merhaba szler notları soyledıkce sasırıyorum 1-2-3 te kesınlıkle not yoktur arkadaslar cocuk ıyı gelısebılır orta seklınde degerlendırılır..sasıryorum acıkcası...ama alınan notlar cok guzel maasallah..
bu arada leyla dgunun kutlu olsun nıce senelere

prenscim

Ynt:2004"ÜN PRENS VE PRENSESLERİ - 06.12.2010 17:15:59 ( #5334 )
Leyla'cım teşekkür ederiz,size de çok geçmiş olsun.
Piyano kursunuz hayırlı olsun,kocaman bir maşallah..inşallah bir gün dinlemek kısmet olur bize:)

Özlem'cim eğitim sistemleri farklı mı acaba?? Ödevlerden puan alıyorlar evet,dersteki performansı dan da alıyorlar ortalama  not düşmüşler..E-okuldan baktık,zaten performans ödevlerinin üzerlerinde aldığı puanlar yazıyor.
Karne belki yine ara karne gibi olucak,çok iyi-iyi-gelişmedi gibi..E-okuldan hiç baktınızmı sizde ..bana öğretmen söylemedi,benim aklıma geldi baktım,tc ve okul nosu girilerek bakılıyor..

İyi akşamlar size..
bekirin annesi burcu..

28.06.2004
CANIM OĞLUM
ceren duru

• Tüm gönderiler : 241
Ynt:2004"ÜN PRENS VE PRENSESLERİ - 07.12.2010 08:53:09 ( #5335 )
YAZIM HALA TEBLİĞ EDİLMEDİ. BEKLİYORUM. SIKINTI ÇOK. KIZIMI ÇOK ÖZLEDİM.
seker66

Ynt:2004"ÜN PRENS VE PRENSESLERİ - 07.12.2010 16:00:21 ( #5336 )
tweety0555

merhaba szler notları soyledıkce sasırıyorum 1-2-3 te kesınlıkle not yoktur arkadaslar cocuk ıyı gelısebılır orta seklınde degerlendırılır..sasıryorum acıkcası...ama alınan notlar cok guzel maasallah..
bu arada leyla dgunun kutlu olsun nıce senelere

Çok teşekkür ederim Özlem..

Bayram tatilinde karneye benzer bir değerlendirme gelmişti bize okuldan.. Değerlendime rakamsal değildi, desteklenmesi gerekiyor, iyi, çok iyi gibi değerlendirilmişti.

Şimdiye kadar sadece ingilizce haftasonu ödevlerinin e-sistemde rakamsal değerlendirildiğini gördüm bende..
seker66

Ynt:2004"ÜN PRENS VE PRENSESLERİ - 07.12.2010 16:06:10 ( #5337 )
prenscim

Leyla'cım teşekkür ederiz,size de çok geçmiş olsun.
Piyano kursunuz hayırlı olsun,kocaman bir maşallah..inşallah bir gün dinlemek kısmet olur bize:)

Özlem'cim eğitim sistemleri farklı mı acaba?? Ödevlerden puan alıyorlar evet,dersteki performansı dan da alıyorlar ortalama  not düşmüşler..E-okuldan baktık,zaten performans ödevlerinin üzerlerinde aldığı puanlar yazıyor.
Karne belki yine ara karne gibi olucak,çok iyi-iyi-gelişmedi gibi..E-okuldan hiç baktınızmı sizde ..bana öğretmen söylemedi,benim aklıma geldi baktım,tc ve okul nosu girilerek bakılıyor..

İyi akşamlar size..

Burcu'cum malesef Naz'ın öksürüğü akşam bayağı fazlaydı.. Burnu tıkandı, hapşırmaya başladı.. Gece ikiye kadar huzursuz uyudu.. Bal-limon ve sterimar kullandım.. Sabah çıkmadan kontrol ettim ateşi vs yoktu.. Babamız süpriz yapıp dün akşam geldi.. Sabah çok öksürünce gitme kızım bu gün dinlen demiş, bizimkide hop atlamış.. Yani bu gün okula gitmedi.. Biraz önce konuştum, teyze ben banyo yapayım burnum açılır rahatlarım demiş, banyodaydı.. Öksürük dışında gayet iyi dedi teyzesi.. Öksürükte gelince gitmiyor ki.. Öksürük kesici ilaç kullanmakda hiç iyi değilmiş, hiç vermedim Naz'a öksürük şurubu... Olmadı akşam bir hastaneye götürüp ciğerlerini dinlettiririz..

Bu gün Naz'a org aldım.. Öğretmenin olması gerektiğini söylediği gibi, 5 oktav, polifonik, tuş hassasiyeti olan ve metronom özelliklere sahip.. Ne olduklarını anlamıyorum ben, arkadaşımın tanıdığı bir yere gidip aldık öğlen.. Telefonda söylemedim, akşam şaşıracak Naz..

seker66

Ynt:2004"ÜN PRENS VE PRENSESLERİ - 07.12.2010 16:08:39 ( #5338 )
ceren duru

Hülyacım ya içim sızladı vallahi.. Rabbim sıkıntılarını alsın bir an önce ve çabucak kızına kavuş inşallah..
seker66

Ynt:2004"ÜN PRENS VE PRENSESLERİ - 07.12.2010 16:09:31 ( #5339 )
ceren duru

Hülyacım ya içim sızladı vallahi.. Rabbim sıkıntılarını alsın bir an önce ve çabucak kızına kavuş inşallah..
ceren duru

• Tüm gönderiler : 241
Ynt:2004"ÜN PRENS VE PRENSESLERİ - 07.12.2010 16:38:47 ( #5340 )
çok sağol leylacım. bende o durumdayım. eşyalarımı kargoyla göndermek için ktulamıştım ve 3 valiz toplamıştım. ne yazıkki müdür yazımı tebliğ etmiyor. haftaya düğüm çözülür inşallah. kızım da hep gün saydı. telefonda konuşunca hep anneciğim sana sarılasım geldi telefona sarılıyorum diyor. çok özledim çok. bu arada doğum gününmüş, kusura bakma. şimdi kutlayabiliyorum. nice yaşların olsun inşallah sevdiklerinle beraber. rabbim kimseyi sevdiklerinden ayırmasın.
Sayfayı değiştir: << < ..261262263264265266267268269 > | Sayfayı gösteriyor 267 of 269, mesajlar 5321 to 5340 of 5374

Hızlı ulaşım:

Şu andaki aktif kullanıcılar
0 adet üye ve 27 misafir var.
İkonların Anlamları ve İzinler
  • Yeni mesajlar
  • Yeni mesaj yok
  • Yeni Konu ve Yeni Mesajlar
  • Yeni mesajı olmayan yeni konu
  • Yeni mesajlarla kilitlendi
  • Yeni mesajlar olmadan kilitlendi
  • Mesajı oku
  • Yeni konu başlat